המלצה למצלמה עד 2,000 ש"ח

ntzoref

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אחרי שהתייאשנו מלמצוא פתרונות יצירתיים להתחסלות הבטריות בקנון הישנה שלנו, הגיע הזמן לרכוש מצלמה חדשה.

ואלו הדרישות -
קטנה ( לא חייבת להיכנס לכיס של מכנסיים, אבל גם לא לתפוס הרבה מקום בתיק יד)
אפשרות סבירה לצילומי וידאו.
צילום טוב בתאורה דלה.
לא מחסלת בטריות...

עד 2,000 ש"ח או מעט יותר בשביל מצלמה שווה.

משיטוטים כאן וברחבי האינטרנט גילנו את ה- s100 של קנון.
מה אומרים עליה המומחים?
יש לה מתחרים?

תודה רבה !

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בשתי מילים בחירה מעולה

אם קצת יותר מילים - אני לא בטוח שה SX230 לא תספק את הסחורה בחצי המתקציב
http://www.dtown.co.il/articles/1740.html

אומנם היא עם חיישן קצת יותר קטן ואופטיקה שנחשבת קצת פחות טובה והתמונות שנחשבות קצת פחות אכותיות - אבל לדעתי עבור צרכים של צלם חובב היא ספקת יופי של תמונה למחירה.

והיות ודגם חדש מחליף אותה המחיר שלה כעת מאוד אטרקטיבי ולדעתי המחליפה שלה (SX260) לא בטוח שהיא יותר טובה :)

ohadinu

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
קניתי את ב-S90 לפני כמעט שנה ב-1.5K, חייב לספר לך שזה לחלוטין שינה את חיי. אנחנו כמעט רק בבית מצלמים ילדים קטנים, בלי פלאש, באיכויות מ ד ה י מ ו ת! ואני לא מדבר על אור יום...תמונות בעשר בלילה, עם מנורת לילה ללא חצובה, ללא פלאש, ילדים ישנים והתמונה...חדה...עשירה...מצלמה מטריפה. אגב, נכנסת לכיס של סקיני ג'ינס (סופר קומפקטית)...רק דבר אחד אפשר להחזיק נגדה...נוחות אחיזה...אם חשוב לך להרגיש כפפה ליד, אחיזה מושלמת (ארגונומית וכו')...זאת לא המצלמה, אפשר אמנם להרכיב לה גריפ (אני לא ראיתי, אבל יודע שאפשר)...עכשיו תצטרך להחליט, קומפקטיות (מטורפת), או אחיזה מקצוענית...מעבר לזה, ביצועים...בשמיים...תקרא ביקורות מקצועיות בשביל נתונים...Canon S90....קנייה חכמה ובטוחה, עוד לא פגשתי משהו שיצא נגדה...מישהו?

בהצלחה

ntzoref

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה!

המגיבים ב'זאפ' מסכימים איתך לגבי האיכות הירודה של התמונות ב- SX230
נראה לי שאני מעדיפה להשקיע מעט יותר בשביל תמונות טובות יותר.

תודה !

בשתי מילים בחירה מעולה

אם קצת יותר מילים - אני לא בטוח שה SX230 לא תספק את הסחורה בחצי המתקציב
http://www.dtown.co.il/articles/1740.html

אומנם היא עם חיישן קצת יותר קטן ואופטיקה שנחשבת קצת פחות טובה והתמונות שנחשבות קצת פחות אכותיות - אבל לדעתי עבור צרכים של צלם חובב היא ספקת יופי של תמונה למחירה.

והיות ודגם חדש מחליף אותה המחיר שלה כעת מאוד אטרקטיבי ולדעתי המחליפה שלה (SX260) לא בטוח שהיא יותר טובה :)

ntzoref

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה!

והוידאו שלה?
והבטרייה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הנתונים של ה S100 בקשר לוידאו:

למצלמה יכולת וידאו טובה בהחלט כולל צילום בתאורה פחות מוצלחת קצב צילום של 24 FPS עם 1080X1920 ו 30 FPS עם 720X1280
יש מצלמות עם קצב צילום ודיאו מהיר יותר - אבל זה בהחלט מפסק את רוב הצרכים

לסוללה:
המצלמה מסוגלת לצלם ג 200 תמונות לפני טעינה נוספת ש הסוללה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור