המלצה חמה ביותר על Electrocompaniet ecc-1

michael.ms

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בוא הנה בוא הנה בוא הנה

לכל חבר המושבעים, התביעה , כבוד השופט , עובדי הנקיון , וסתם משועממים שבאים לבית המשפט , שלום רב !

קודם כל שאפו על ההתעניינות ועל הדרישה למאמר יסודי, אפילו בתואר שני היו קצת יותר סלחנים..

אז ככה,

1. הסט אפ:
  • סידי electrocompaniet ecc-1
  • כבל Transparent ultra xlr ( שרק עליו אפשר לכתוב מאמר שלם)
  • Mark Levinson no.28 preamp
  • Transparent musiclink xlr
  • Mark Levinson no. 23.5 amplifier
  • Transparent super speakercable
  • Thiel 2.3
  • כבלים חשמל של audioburst
חלל האזנה : סלון שלכ 5 מ' על 4 מ' עם שטיח בצבע לבן כתום. ( לא שזה רלוונטי לאיכות הנגן).

המכישר שהוא החליף היה נגן של anthem מבית sonic frontier דגם cd-1 שהיה מכשיר נהדר אבל לא באותו רמה.

ההבדלים בין המכשירים הם אדירים: בתור מישהו בלומד מוסיקה חמש עשרה שנים ומנגן כמעט על כל הכלים אני יכול להגיד שלטעמי היכולת של האלקטרו לשחזר כלים אקוסטים היא יוצאת דופן. מעבר לכך יש לו דינמיות מדהימה, דיוק, צליל אנלוגי שאין לרוב מכשירי המנורות, והכי חשוב צליל שלא מעייף את האוזן. בדרך כלל ששומעים מכשירים דינמיים יש איזה תחושה לטעמי שהסאונד חזק מידי או קצת התקפי אני קורא לזה. המכשיר הקודם לא הגיע לרזולוצית צליל כזו או דיוק. גם המוסיקליות הככלית של המכשיר הקודם לא הגיע לרמה הזאת למרות שהוא היה מכשיר נהדר לרמת המחיר שלו.

דבר נוסף יש למכשיר השובב הזה צליל שפשוט גורם לך להתאהב בו אבל את זה כבר אין לי זמן להסביר במוחנים רגשים. ולמי שזה חשוב, הוא פשוט נראה פיצוץ.

ההבדל ניכר בכל סגנונות המוסיקה בין אם מוסיקה קלסית, רוק, אלקטרוני או מוסיקה של תופי טבלה. ההבדל הגדול ביותר הוא בכלים האקוסטיים .

כבר כמה שנים אני מחפש נגן טוב .האזנתי ל:
  • symphonic line
  • musical fidallity
  • unison research
  • עוד כמה שאני לא זוכר
לא את כל המכשירים שמעתי אצלי בבית כך שאי אפשר תמיד להשוות בתנאים אידיאלים. הערה חשובה !! שמעתי מכשירים, חלקם ברמת מחיר גבוהה יותר, שיש להם עודף ברזולוציה, לטעמי זאת תכונה שלילית, לא מוסיקלית, ומעייפת את האוזן.

את הצדדים החזקים שלו ציינתי ואני מקווה לקבל על זה ציון עוהר לפחות.
לגבי הצדדים הפחות טובים, אני צריך להתאמץ ולחשוב, מוסיקה אלקטרונית נשמעת מדהים , אבל אולי הרזולוציה גבוהה מידי . ( אבל שאני שומע אני מתרפק). הטעינה קצת איטית ופתיחת ומגש קצת איטית . (כנראה בגלל שהוא קורא גם פורמטים אחרים.)

אני מקווה שזה עונה "סוגר לכם את הפינה" כמו שאומרים כבוד השופט וחבר המושבעים.
אשמח לשמוע הארות והערות ,

לכל הספקנים צירפתי גם תמונה

יום טוב !! ואל תשכחו בסופו של יום להאזין למוסיקה ולא למכשירים.

חשבת שזה נגמר. יאחביבי הבאת פוסט מבית בנו גינאה, שלא נוכל להוכיח בזמן הקרוב שזה שלך וחשבת שנעבור על זה בזיכוי.

אתה עדיין אשם ועד שלא ישב מול זה וישמע לא מאמין.

סתם , כל הכבוד יפה מדהים ומרשים .לא חשבתי שתיקח ללב את העליהום שעשו פה.

יאאלללה לאכול את הכובעים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חשבת שזה נגמר. יאחביבי הבאת פוסט מבית בנו גינאה, שלא נוכל להוכיח בזמן הקרוב שזה שלך וחשבת שנעבור על זה בזיכוי.

מה לאכול את הכובעים? מה אתה מבלבל ת'מוח?

אדם מגיע, כותב הודעה" קניתי וזה הכי טוב ויותר טוב מהטובים" מדגיש ת'פוסט ומתאדה מהפורום.

מה עם להציג את עצמו?
לספר קצת על מה שהוא קנה בהרחבה {בדיוק כמו הפוסט האחרון שלו}?
יעני יבוא מישהו ויגיד לכולם קניתי וכולם ימחאו לו כפיים? לא מעניין, בזבוז מקום בפורום, לא מפרה אף אחד!

לאחר שכתב את הפוסט המסודר והמפורט הציג את עצמו כאחד שבא לשתף וזה אחלה, מקובל ורצוי. חבל שלא עושים זאת מהתחלה!

בכל מקרה.
לפותח הפוסט.
ברוך הבא לפורום.

ואבקש תשובה לשאלתי.
מה הכוונה עודף רזלוציה?

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

בהתחשב במה שעשו היבואן וכול מיני אנשים/יבואן שפתחו יוזר בשם חדש לפני הפוסט הזה , ברור שהחשדנות הייתה מוצדקת . אי לכך ובהתאם לזאת , אם לא מוצאת חן בעיניו החשדנות , שיאשים את היבואן ולא אותנו

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מה לאכול את הכובעים? מה אתה מבלבל ת'מוח?

אדם מגיע, כותב הודעה" קניתי וזה הכי טוב ויותר טוב מהטובים" מדגיש ת'פוסט ומתאדה מהפורום.

מה עם להציג את עצמו?
לספר קצת על מה שהוא קנה בהרחבה {בדיוק כמו הפוסט האחרון שלו}?
יעני יבוא מישהו ויגיד לכולם קניתי וכולם ימחאו לו כפיים? לא מעניין, בזבוז מקום בפורום, לא מפרה אף אחד!
?

(lol)(lol)(lol)
הרגת אותי מצחוק- אתה והדרישות הגבוהות שלך.:O
אנחנו יותר בכיוון של פסטיבלי מספרי סיפורים (ללא תמונות- כי המצלמה בדיוק נשברה או הסוללה נגמרה)
תן להמשיך לקרוא צ'יסבטים סביב המדורה,כל מיני מספרי סיפורים שנעלבים שמזכירים להם בסוף הצ'יזבט שמה שהוא סיפר זה רק צ'יבט. באמת מוזר.:D

לפחות לא זה המקרה.
תתחדש ותהנה.(Y)
האם שבחנת כל מכשיר שציינת ,שמעת אותו גם בסטאפ אחר(למשל זה שהמכשיר חובר אליו לפני הסטאפ שלך) ואם כן, האם החוויה מהמכשיר נשמרה בין הסטאפים השונים או שזה יותר עיניין של סינרגיה ספציפית למערכת שלך?

eladarussi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
איזה הומור איזה הומר....אם הייתי יודע הייתי מגיע קודם.

עודף רזולוציה אני קורא לסאונד שאין בו אויר , שהסט אפ מנגן קדימה מידי..קצת דומה להאזין למוניטורים. כאילו מרגישים שמישהו לחץ על הloudness

צליל כזה שהחוויה בו היא חזקה אבל מעייפת ועם רמקולים פתוחים זה כבר יכול להפוך למטרד...

שמעתי חלק מהציוד בסט אפים אחרים , חלקם היו חוויות טובות חלקם פחות..
לקח לי כמה שנים להרכיב את הסט אפ הזה ואני יכול להגיד שהשינוי הכי גדול הגיע עם ה23.5 , המכשיר פשוט מוסיקלי מאוד ויש לו כח אין סופי מה שקצת מוזר אבל זה פשוט ככה. ויותר חשוב הוא שומר על הרמקולים מכיוון שהם לא מתאמצים כמעט. לפני זה היה לי את הBRYSTON 4BSST ופעמיים החלפתי את המיד ופעם אחת את הוופר . הממברנות פשוט עפו שם בווליום גבוה. עם המארק הם לא זזות בכלל ולא מרגישים מאמץ בצליל שנובע .

ולא כדי לכם לאכול כובעים זה נתקע לפעמים בגרון , עדיף תוכלו פירות ים חלבונים נהדרים וגם טעים..

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
בודאי שיש לו כח אינסופי - הצצה אחת בפנים מסבירה גם למה...

eladarussi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מעולם לא אמרתי זה הכי טוב או יותר טוב מהטובים

אולגקוזניצוב

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
+

כמה שמערחת שלך יפה ומושקעת
תתחדש , השטיח גם מואוד יפה {ואני יגיד לאישה שלי שתתפור גם כן כזה}

תהנה ותתחדש

בכבוד רב

אולג

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ואף אחד לא יבקש סליחה מאמיר?

מה יש לכם? כולם פה זאבים שבאים לטרוף?
חוץ מזה, מה כל האגו המנופח של פורמן שמספיקה לו הצצה קטנה כדי לתת אבחנה בקשר לאיכות המגבר ויכולתו?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ולמה שיבקשו?

אתה לא יודע שלהתקיף את אמיר זה הדבר הכי קל וטרנדי שיש בעיר
לחשוב מעט לפני ששולפים ציפורניים חדות? זה כבר קשה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חוץ מזה, מה כל האגו המנופח של פורמן שמספיקה לו הצצה קטנה כדי לתת אבחנה בקשר לאיכות המגבר ויכולתו?

יש לי שאלה אליך , למה כולם חשבו שאמיר שתל את זה ? כי כולם שונאים את אמיר או כי אמיר עשה את זה בעבר ? אם אמיר היה צדיק תמים , אזי החשד שווא עליו היה מצדיק שאני אתנצל . אבל כשמישהו "דואג" לכך שיחשדו בו , אני לא מוצא שום סיבה להתנצל אם במקרה קרה וזה אדם אמיתי ולא מושתל של אמיר
ותגיד לי , במלחמה שהייתה אתה הגנת כ"כ על אייל ? האם דרשת התנצלות או נתת כשאתה חטאת ? או שאייל דמו מותר ורק אמיר צריך לדאוג לו ולהתנצל בפניו ?
עשה לי טובה תחסוך לי את הצדקנות הזו

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38

שניצל
אם היית קורא קצת יותר לעומק ולא ברפרוף, היית אולי מבין שביליתי הרבה שעות מול המגבר כשהוא פתוח, והרבה יותר שעות לאחר מכן להאזין לתוצאה. מגברים מהסוג הזה בנויים ללא עיגול פינות או חיסכון בהוצאות, ואפשר בהחלט לראות את זה בעיניים וגם לשמוע את זה באזניים - מצטער אם זה נשמע לך גרנדיוזי ומנופח, אבל אני בטוח שהחבר שלך יסכים איתי לגבי הטענה הזו.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113

מה קרה שניצל, לא חם מספיק במחבת השבת? משעמם לנו?

אמיר מרוויח את לחמו ביושר רב ואת המוניטין שלו הוא בונה כאן באדיקות ובנאמנות, פעם אחר פעם. כנראה שלא כולם מטומטמים ולוקח זמן להחזיר את האמון. אז טבעי שחושדים ואני מאוד מקווה שהוא גם עובד על הפקת הלקחים שלו.

מעבר לכך, אני חושב שכבר מוסכם ומקובל אפילו עליך, שמי שנכנס לכאן ופותח שירשור "התחדשתי" מצופה ממנו שייתן רשמים קצת יותר רציניים מ'פצצות לגבות'. לטעמי לפחות רוכש האלקטרו' החדש אכן עשה כך, לאחר שהובהר לו שזו הציפייה. משעה שעשה זאת - וכתב את הדברים יפה - כולם לדעתי רק פירגנו והתפתח שירשור חביב. לא חבל להרוס?
תרגיע. לך לים. :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור