המלצה חמה ביותר על Electrocompaniet ecc-1

eladarussi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
רכשתי מאמיר ארמה מכשיר כזה . קודם כל אמיר בחור הגון ומקצועי , והמכשיר.. פשוט להתאהב בצליל.. לבעלי מערכת היי אנד , שדרוג מהסרטים ממש , צליל אנלוגי, מדויק , הסאונד פשוט שואב אותך, בנוסף קורא צרובים באיכות מדהימה.

תודה לאמיר ארמה על השירות והיחס ההוגן והאדיב

אלעד ארוסי.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
??????

אפשר ביקורת קצת יותר מעמיקה?

ממה מורכב הסט-אפ?
מה תנאי החדר?
את מה הוא החליף?
מה ההבדלים בינו לבין מה שהיה לך?
באיזה סגנונות מוזיקה ההבדלים ניכרים במיוחד ואיך זה בא לידי ביטוי?
למה הישוות אותו? באיזה רמות מחיר?
מה היו ההבדלים בינו לבין המתחרים, ומדוע העדפת אותו?
מה לטעמך הצדדים החזקים שלו ובמה הוא פחות חזק?

תתחדש ותהנה כמובן, אבל להכניס כאן הודעה כזו בלי שום התייחסות רצינית למשמעות הבחירה וההחלפה, מחזיר אותנו שוב לשירושי ה"התחדשתי" "מברוק" סחתיין" "על הכיפאק" ו"אמיר אחלה גבר". היו לנו כבר מספיק כאלה בעבר. קיוויתי שיצאנו מזה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מצטרף בחום להודעה של TakeOne

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מסקרן אותי רק לדעת , האם היבואן של אלקטרו זה אמיר ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אפשר ביקורת קצת יותר מעמיקה?

ממה מורכב הסט-אפ?
מה תנאי החדר?
את מה הוא החליף?
מה ההבדלים בינו לבין מה שהיה לך?
באיזה סגנונות מוזיקה ההבדלים ניכרים במיוחד ואיך זה בא לידי ביטוי?
למה הישוות אותו? באיזה רמות מחיר?
מה היו ההבדלים בינו לבין המתחרים, ומדוע העדפת אותו?
מה לטעמך הצדדים החזקים שלו ובמה הוא פחות חזק?

תתחדש ותהנה כמובן, אבל להכניס כאן הודעה כזו בלי שום התייחסות רצינית למשמעות הבחירה וההחלפה, מחזיר אותנו שוב לשירושי ה"התחדשתי" "מברוק" סחתיין" "על הכיפאק" ו"אמיר אחלה גבר". היו לנו כבר מספיק כאלה בעבר. קיוויתי שיצאנו מזה.

גם אני מצטרף להודעה הזו

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
השתכנעתי!

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
משעשע...

זאת הגרסא המשודרגת של "קנית UNICO ויש לו צליל פצצות".
(כמובן זו גם ההודעה הראשונה בערך באתר)...
:cool:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למה אני מתחיל להרגיש גירוד מעצבן כשאני נתקל בשם הזה ?(lol) ולמה לעזאזל הוא מייבא אותם?(lol)
אמיר , תעשה לעצמך טובה ותפסיק את הדרך שיווק הזו . כי לי גרמת כבר רצון לא לבוא ולשמוע אפילו ציוד שלך . אתה עלול למצוא את עצמך עם עוד כמה שאולי כן יבואו , אבל לא ירצו לקנות אצלך רק בגלל זה
ולפני שמישהו יבין לא נכון , אני באופן עקרוני לא מוכן לבוא ולשמוע ציוד אצל מישהו שאני יודע בוודאות שאני לא אקנה ממנו , אלא אם כן אני מודיע לו את זה מראש , והוא מוכן לתת לי לשמוע על תנאי שאני לא אקנה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רכשתי מאמיר ארמה מכשיר כזה . קודם כל אמיר בחור הגון ומקצועי , והמכשיר.. פשוט להתאהב בצליל.. לבעלי מערכת היי אנד , שדרוג מהסרטים ממש , צליל אנלוגי, מדויק , הסאונד פשוט שואב אותך, בנוסף קורא צרובים באיכות מדהימה.

תודה לאמיר ארמה על השירות והיחס ההוגן והאדיב

אלעד ארוסי.

מה זאת אומרת "בנוסף קורא צרובים באיכות מדהימה"?

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אלקטרו חברה מצויינת. בתקופה האחרונה הם בקשיים אבל אני מקווה שהם יצאו מהם. אבל יש משהו שמפריע לי בחברה הזו וזה שהם לא חידשו את הדגמים שלהם משנת 2002. לאחרונה הם השיקו CD חדש וחוץ מזה נאדה.
אלעד איזה CD עוד נבדקו לפני הרכישה של האלקטרו?

נערך לאחרונה ב:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
Objection
הוא מנחה את העד...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עדיין לא שמענו את ההגנה...

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
העיקר שעד ההגנה אינו מסתתר בסן פרנסיסקו

אם לא הרוכש, אז הסוחר שממנו רכש בארץ-יוכל להסביר למה הכוונה.

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
תסלחו לי על ה"תמימות" אבל לא יכול להיות שמדובר פשוט בלקוח מרוצה? (או שפיספסתי משהו :) )

eladarussi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לכל חבר המושבעים, התביעה , כבוד השופט , עובדי הנקיון , וסתם משועממים שבאים לבית המשפט , שלום רב !

קודם כל שאפו על ההתעניינות ועל הדרישה למאמר יסודי, אפילו בתואר שני היו קצת יותר סלחנים..

אז ככה,

1. הסט אפ:
  • סידי electrocompaniet ecc-1
  • כבל Transparent ultra xlr ( שרק עליו אפשר לכתוב מאמר שלם)
  • Mark Levinson no.28 preamp
  • Transparent musiclink xlr
  • Mark Levinson no. 23.5 amplifier
  • Transparent super speakercable
  • Thiel 2.3
  • כבלים חשמל של audioburst
חלל האזנה : סלון שלכ 5 מ' על 4 מ' עם שטיח בצבע לבן כתום. ( לא שזה רלוונטי לאיכות הנגן).

המכישר שהוא החליף היה נגן של anthem מבית sonic frontier דגם cd-1 שהיה מכשיר נהדר אבל לא באותו רמה.

ההבדלים בין המכשירים הם אדירים: בתור מישהו בלומד מוסיקה חמש עשרה שנים ומנגן כמעט על כל הכלים אני יכול להגיד שלטעמי היכולת של האלקטרו לשחזר כלים אקוסטים היא יוצאת דופן. מעבר לכך יש לו דינמיות מדהימה, דיוק, צליל אנלוגי שאין לרוב מכשירי המנורות, והכי חשוב צליל שלא מעייף את האוזן. בדרך כלל ששומעים מכשירים דינמיים יש איזה תחושה לטעמי שהסאונד חזק מידי או קצת התקפי אני קורא לזה. המכשיר הקודם לא הגיע לרזולוצית צליל כזו או דיוק. גם המוסיקליות הככלית של המכשיר הקודם לא הגיע לרמה הזאת למרות שהוא היה מכשיר נהדר לרמת המחיר שלו.

דבר נוסף יש למכשיר השובב הזה צליל שפשוט גורם לך להתאהב בו אבל את זה כבר אין לי זמן להסביר במוחנים רגשים. ולמי שזה חשוב, הוא פשוט נראה פיצוץ.

ההבדל ניכר בכל סגנונות המוסיקה בין אם מוסיקה קלסית, רוק, אלקטרוני או מוסיקה של תופי טבלה. ההבדל הגדול ביותר הוא בכלים האקוסטיים .

כבר כמה שנים אני מחפש נגן טוב .האזנתי ל:
  • symphonic line
  • musical fidallity
  • unison research
  • עוד כמה שאני לא זוכר
לא את כל המכשירים שמעתי אצלי בבית כך שאי אפשר תמיד להשוות בתנאים אידיאלים. הערה חשובה !! שמעתי מכשירים, חלקם ברמת מחיר גבוהה יותר, שיש להם עודף ברזולוציה, לטעמי זאת תכונה שלילית, לא מוסיקלית, ומעייפת את האוזן.

את הצדדים החזקים שלו ציינתי ואני מקווה לקבל על זה ציון עוהר לפחות.
לגבי הצדדים הפחות טובים, אני צריך להתאמץ ולחשוב, מוסיקה אלקטרונית נשמעת מדהים , אבל אולי הרזולוציה גבוהה מידי . ( אבל שאני שומע אני מתרפק). הטעינה קצת איטית ופתיחת ומגש קצת איטית . (כנראה בגלל שהוא קורא גם פורמטים אחרים.)

אני מקווה שזה עונה "סוגר לכם את הפינה" כמו שאומרים כבוד השופט וחבר המושבעים.
אשמח לשמוע הארות והערות ,

לכל הספקנים צירפתי גם תמונה

יום טוב !! ואל תשכחו בסופו של יום להאזין למוסיקה ולא למכשירים.

תמונות מצורפות

• DSCF1951 (Small).JPG
    DSCF1951 (Small).JPG
    KB 40.5 · צפיות: 478

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה.
זה כבר נשמע רציני יותר.

דבר אחד לא הבנתי, אם תוכל בבקשה להרחיב עבור כבוד שופט השופטים ומלך מלכי המלכים, בסוגיית השטיח: מאיזה סיבים הוא מורכב, מה סגנון האריגה, מדוע בחרת דווקא בו ומה השפעתו על הצליל לעומת שטיח היי-אנד אפגאני עבודת יד?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
מצויין, יופי של פוסט!
ה-23.5 כמו שלך ביקר אצלי בזמנו לצורך אוברול כללי (אחרי 20 שנה הגיע הזמן), ואני בהחלט יכול להעיד עליו שהוא אחד המגברים הטובים שפגשתי. מאד אהבתי את האופי שלו, שמשלב כח ודינמיות אינסופית עם נייטרליות כמעט מוחלטת ושקיפות מדהימה. מצד שני, שמעתי מכשירים של אלקטרו ואני לא בטוח שאני יכול להגיד עליהם אותו דבר, הסתירה נראית לי קצת מוזרה. מצד שלישי, נקודת הפתיחה שלך זה הרמקולים של טיל, שהם בערך הכי לא סלחניים שאפשר לדמיין, אז אולי דווקא השילוב הזה כן עובד.
מאחל לך אינסוף שעות של הנאה.
יאיר

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
יאיר שאתה אומר הרמקול הזה לא סלחן למה בדיוק אתה מתכוון?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מזה עודף רזלוציה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור