המוזיקאי הישראלי מספר 1

• פותח הנושא diz1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הבטחתי שלא אכנס לנושא עצמו - ואקיים. כתב הג'וקר האמית לאמור: "ודבר אחרון לפני שמר פרלמן מכניס כול מיני דברים שילך ויבדוק את העובדות , גם אלו שלא עולות בקנה אחד עם עמדת". או, אז זהו: קרא היטב מה שכתבתי, ג'וקר יקר - אומר שנית: בדיוק את מה שכתבתי - ומצא נא שגיאה עובדתית אחת. מנגד, מה שהעלית אתה פשוט לא שייך למה שכתבתי (ומערבב דברים אחרים, אבל נעזוב זה).

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
וולה, רק עכשיו ראיתי את השרשור...

פרפרזה למה שאמר טוסקניני על ריכרד שטראוס. לפני ברנבויים המוזיקאי אני מוריד את הכובע. לפני ברנבויים האדם אני כורע ברך...

ברנבויים הוא אחד המוזקאים הגדולים שחיים היום. הייתי בעשרות, ואולי מאות קונצרטים בכיכובו, וגם עשרות אופרות שניצח עליהם, ואין מספיק מילים להערכה שהוא ראוי לה כמוזיקאי. וליותר ההערכה הוא ראוי כבנאדם. שמוציא את מירצו לקידום יחסי אנוש בעזרת המוזיקה. נדירים אנשים כאלו.

דבר אחר, וואגנר ענק. מי שלא רוצה לשמוע אותו מסיבות אלו או אחרות, מפסיד.

.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
רמקול כבר כתבתי איפשהו שאתה התאום שלי שגר בגרמניה לא?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
וולה, רק עכשיו ראיתי את השרשור...

פרפרזה למה שאמר טוסקניני על ריכרד שטראוס. לפני ברנבויים המוזיקאי אני מוריד את הכובע. לפני ברנבויים האדם אני כורע ברך...

ברנבויים הוא אחד המוזקאים הגדולים שחיים היום. הייתי בעשרות, ואולי מאות קונצרטים בכיכובו, וגם עשרות אופרות שניצח עליהם, ואין מספיק מילים להערכה שהוא ראוי לה כמוזיקאי. וליותר ההערכה הוא ראוי כבנאדם. שמוציא את מירצו לקידום יחסי אנוש בעזרת המוזיקה. נדירים אנשים כאלו.

דבר אחר, וואגנר ענק. מי שלא רוצה לשמוע אותו מסיבות אלו או אחרות, מפסיד.

.

דוד.

אני מכבד אותך יותר מידי בשביל לתת תשובה הולמת לכבוד שאתם חולקים לאדם שהלך לאויבנו והיתחבר אליהם בדמו, הוציא תעודת זהות כתומה, מגן עליהם כאילו אנו האויבים שלו.

<נערך>

וכאן אסיים את דברי בכל הנוגע לאותו ערבי פלסטיני שנולד כיהודי למרות שיש לי הרבה ברכות למסור לו.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
למי שפיספס-

מומלץ לקרוא את הראיון שנתן למוסף "המגזין" של מעריב מאמש (זו כמובן גולת הכותרת של המוסף, שמופיעה על השער, תחת הכותרת-"מנגינה שונה".

בתמצית: הוא תוקף את הפלשתינאים, מתכונן לביקור בשדרות, לא מבין איך אפשר להצביע למפלגות ערביות...ובולע בשקט (אך תוך עיוותים) את הצפרדע שמאכיל אותו אחד מבניו- הראפר :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא הבנתי ירון.

מי תקף את הפלשתינאים?
מי מתכונן לביקור בשדרות?
ומי לא מאמין איך אפשר להצביע למפלגות ערביות?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
הסחפות מוגזמת, ומיותרת.

חייבים אנו להתייחס לאדם{באשר הוא} לפי פועלו/תרומתו{שגבוהה ומוכחת במקרה דלקמן} לתחום
הספציפי של עיסוקו,מאשר לדברים שמסביב...שהם שוליים בעיני. (shocked)

נערך לאחרונה ב:

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תגובה מתלהמת ודי קטנונית לטעמי.
יש לבצע הפרדה בין המוסיקה שהאדם יוצר לבין אישיותו,ודיעותיו הפוליטיות,גם אם הן לא לטעמך.

נערך לאחרונה ב:

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
על התוכן ועל השפה

נמר כתב: "<נערך>"

חבל שזה חזר, אבל חבל עוד יותר שאמירות המשלבות הרבה מדי לאומנות ומעט מדי ידע מוטחות באופן כזה, במקום הזה ובהקשר הזה.
מושגים כמו "מכבד ואוהב את עמו" אינם שייכים לעניין; גם מי שכן (אוהב ומכבד) אינו אמור להסכים לדעתך. או בפשטות: מי שמך לקבוע תקנים? בעצם, מי שכן (אוהב ומכבד), אמור להתנגד לדעתך באופן מוחלט.
על ההצעות (החרמה, מחיקה, גירוש): א. לא; ב. ההפך; ג. התלהמות לאומנית כזאת היא כבר לא באופנה הרבה שנים - ואתה ממש לא רוצה לדעת מי השתמש בשפה כזאת ובמושגים כאלו בדיוק, אבל בדיוק. "מוח רקוב" ו"אותו ערבי פלסטינאי שנולד כיהודי" שייכים גם הם לאותו ז'רגון (ביבליוגרפיה בפרטי).

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
< לא רלוונטי>

נערך לאחרונה ב:

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי ירון.

מי תקף את הפלשתינאים?
מי מתכונן לביקור בשדרות?
ומי לא מאמין איך אפשר להצביע למפלגות ערביות?

נשוא השירשור כמובן- דניאל בארנבוים.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני אומר כאן משהו אחד ויחיד לכול הנושא הזה . זה מאוד נחמד להיות "יפה נפש" , ולהיות רחמן , ולראות את הסבל של הזולת וכל הדברים ה"יפים" האלו , אבל יש דבר אחד , כשאתה יהודי עליך להבין שקודם כול ולפני הכול עליך לרחם על בני ביתך ועמך ורק אח"כ על אויבך . היום הרחמים של כול יפי הנפש היגיעו לכך שהאויבים הרצחניים שלנו משתמשים בבמה שהענקתם להם כדי לפגוע בנו . כשהיגיעו הגראד לאשקלון , אדם יפה נפש שכול הזמן הגן על הזכויות של הפלשטינאים , מכר את דירתו וברח , והתשובה שלו שהוא לא רוצה שילדותיו יפחדו . אבל זה לא שינה לו להגן על פלשטינאים כול עוד הילדות הקטנות של שדרות פוחדות . אז כול אלו שרוצים להגן על יפי הנפש , אני מאחל לכם שיפול עליכם גראד על הביית ושלא יקרה לכם נס , וכשתברחו לחו"ל , הפלשטינאים בחו"ל ירדפו אותכם כי אתם יהודים , ושם שום יפה נפש לא יגן עליכם מהאנטישמיות שזרעתם
ולאותה זהבה בן אני מאחל את אותו דבר
וממתי לכול הרוחות זה שיש לך כשרון מתיר לך לבגוד בעמך ?

אני מעדיף אנשים שאינם יפי נפש , ושמחליטים שערבים הם סכנה ליהודים וכול עוד הם כאלו , ואלו הדברים שבהם הם דוגלים , וזה מה שהם מחנכים ילדים בני 7 לעשות (החיזבאלה ) , אזי הם מחוץ לתחום , וכך מגנים על יהודים אחרים מלהרצח בפיגועים

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חברים, ויכוחים פוליטיים כאלו או אחרים, מקומם לא בפורום הזה (יש את המטבחון).
תודה.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור