הכתב נמר לוי ו dtown בחו"ל.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
כשראיתי את זה הבוקר , זה עשה לי טוב על הלב :

http://www.audia.it/press.php#

תמיד שאלתי את עצמי
מדוע כתבות מכל מדינות העולם יהיו ב Review של אתרי היצרנים ושלנו לא ?
ואז החלטתי לנסות ולשים אותנו על המפה ולהחזיר קצת מהקרדיט שאנו היבואנים מקבלים
מהאתר הזה ללא כל תמורה במשך השנתיים האחרונות . ואני שמח שהצלחתי לשכנע
את Audia Flight לכבד את המגזין Dtwon ואשתדל בעתיד לעשות כל שאוכל על מנת
למנף את כתבות האתר ליצרנים ובכלל על מנת שיראו כולם שגם בישראל יש סטריאו
High End .וכתבים מצויינים.

יש לי פשוט תחושה של גאווה ולא מעבר לכך ( אני לא צריך ולא מראה זאת למען פרסום ,זאת לא המטרה)

ושוב , תודה לנמר לוי , זה בזכותך ולזכותך, ושמך חקוק בשני שפות באתר החברה באיטליה.

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
לא עדיף לתת להם גרסה מלאה של התרגום לאנגלית?

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
יש סיכום באנגלית (מופיע ליד הלינק בעברית) ובכל מקרה אדבר עם ליאור על כך מכוון שאם הוא יוכל לתרגם
לי כתבות , זה יהיה הרבה יותר קל להכניס אותם לאתרי היצרנים :

…….The Flight CD Two sound was one of the closest cd player that sound very near to good turntable, its very warm and pure with a lot of soul.
The Flight CD Two, build is magnificently, and looks very impressive. I think that the Flight to will combine very well among qualities hi-end system.
Personally, in my set, the Flight CD Two fit like a glove! and from all the reason that I mentioned above, the Flight CD Two is certainly worth the money!
Namer Levi

www.dtown.co.il

LiveSound

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
איזה כבוד ל- DTOWN

כל הכבוד לנמר לוי על הבקורות והזמן שהוא משקיע בקידום אודיו בישראל .

כן ירבו.

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
כבוד

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר אם אתה צריך מישהו שיתרגם :)
בתמורה לקרדיט כתוב :p

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ברכות נמר !

מקווה שעכשיו לא יהיה צריך להזמין תור מראש לביקור בביתך
לנרגילה וקפה? :)

האמת, נבהלתי מהכותרת -חשבתי שאמיר לוקח/לקח את המושכות על
ניהול הדו ערוצי. אבל אחרי שקראתי את תוכנו...נרגעתי. (lol)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה לכולם. התגובה שלי מעט ארוכה ולא כולה קשורה לשירשור {התנצלות מראש}.

את 4 שנותי האחרונות הקדשתי לתחום האודיו, כתבתי על עשרות מוצרים מזול ועד יקר, מקטן ועד גדול בניהן סקירות ראשוניות עולמיות ורובן אם לא כולן סקירות ראשוניות ארציות. כמו לכל אדם שעוסק בתחום שהוא אינו מתפרנס ממנו שאלתי את עצמי האם זה כדאי לי. האם זה מפריע לי בעבודתי השוטפת ובניהול העסקים שברשותי. האמת היא שזה מאוד מפריע ומאוד מתיש.

היו לא מעט עליות ומורדות, היו תקופות שכמה מחברי הפורום החליטו שאני לא מספיק מנוסה, שדעתי אינה קובעת. במשהו אחד הם צדקו - דעתי אינה קובעת, דעתי היא המלצה ולא מעבר לכך. יש כאלה שיסמכו על דברי ויש שיבדקו בעצמם. עד עצם היום הזה לא היתה כתבה אחת שתוצאותיה לא ישבו קו אחד עם כאלה ששמעו אחרי או כאלה שמחזיקים במוצר.

מעולם לא פחדתי לתת ביקורת שלילית או פושרת על מוצר, גם כאשר הוא שייך לחברים טובים מהתחום. האמת היא שכולם בתחום הזה הם סוג של חברים שלי, כאשר יבואן מגיע אלי לתת לי ציוד לביקורת הוא מקבל יחס של חבר ולא יחסי כתב ומפיץ קרים. הכתבות ויושרן הן אצלי במקום הראשון. חבר טוב יבין זאת ויכבד את דעתי!

אינני רובוט.
הרבה טענות נטענו כלפי, הרבה אש ולא מעט ליכלוכים מהצד בפורומים מקבילים ומטרולים בפורום הזה. מי שמכיר אותי ויודע מי אני וממה אני עשוי צוחק למטילי הרפש בפנים. ומי שלא, נוטה להאמין למטילי הרפש. לא מעט פעמים רציתי לזרוק את המקלדת ולהמשיך הלאה בתחביב באופן פסיבי או אקטיבי אך לא בעל תפקיד, התחושה הזו ליוותה אותי בכל התקופה כאשר כתבתי עבור האתר השכן. באתר הזה לעומת זאת אני מקבל גיבוי מלא בכל דבר. יש לי ביטחון לקטול ויש לי ביטחון להלל. ליאור קורן {בעל האתר} מעריך את עבודתי ואף משתף אותי בכל מה שקורה מאחורי הקלעים. יש לי כאן את היכולת לדבר בשמו של האתר, לקחת מה שאני רוצה לסקירה ללא תיאום מראש עם ה"בוס", לכתוב מה שאני, כמה שאני רוצה, על מי שאני רוצה והכי חשוב מה שאני חושב שצריך להכתב. החופש הזה חשוב לי מאוד!

הגולשים.
את רוב הגולשים אני מכיר באופן אישי, לחלקם עזרתי ברמה האישית לרכוש את המערכת שלהם. לא מזמן רכש אחד מחברי הפורום מגבר בהמלצתי {סובריין מבית לייב סאונד}. הכתבות שלי כיום משפיעות, יש להן כוח צרכני וזאת בזכות ההתמדה והיושרה. מוצרים שנבחרו על ידי כמנצחים במבחנים השוואתיים הביאו תוצאות מרקיעות שחקים בכל הקשור למכירות, חשפתי מוצרי אודיו לקהל הרחב ואני מכיר לא מעט אודיופילים שקבלו ממני את ה"שיעור הראשון". חלקם החליטו שטעמי שלי ושלהם הוא דבר והיפוכו אך עדיין רכשו מוצרי אודיו איכותיים ולא עוד מערכת משקם אלקטריק. קידום תחום האודיו בארץ שייך לאתר הזה בפרט!

אינני שוכח מאיפה צמחתי. אך אינני שוכח לרגע מי הוא האדם שנתן לי לצמוח. האדם הזה הוא אותו אחד שהיתה לי את הזכות לבנות איתו את התערוכה הגדולה ביותר, שלקח אותי יחד איתו לאתר הזה ונתן לי את הזכות לנהל את תחום האודיו כראות עיני. שהיה לאוזן קשבת ועמד לצידי כחבר אמיתי גם ברמה האישית.

עבודה.
ישנם כאלה שבטוחים שלכתוב סקירה זה לקבל מוצר לחבר, לכתוב ולשלוח לעורך. חברים - זה הרבה יותר מורכב מזה, הרבה יותר. זה מתחיל בכך שהיחסים שלי עם היבואנים חשובים לי ברמה האישית, האירוח ושיחות החולין משולבות בקפה ועוגיות חשובות לי מאוד, בלעדי הביקורים הללו לא אהיה מוכן לכתוב על כלום. אני אוהב לארח ואני עוד יותר אוהב לארח אנשים מהתחום. ביתי הוא ביתם והם יודעים זאת היטב. זה ממשיך בחיבור המוצר ואיחסון הקרטונים בביתי. לשם כך ויתרתי על מקום במזווה לכבוד הציוד שמגיע אלי - ומגיע המון. זה ממשיך בזמן שאני מקדיש לסקירה. האזנה למוצר נעשת באופן מדוקדק ודורשת ממני לא מעט החלפות על מנת להשוות. כמעט כל מוצר שנסקר כאן מקבל תשומת לב על מנת להוציא ממנו את התוצאה הטובה ביותר. ובסוף ביקור נוסף של היבואן שבא לביקור ולוקח את המוצר בחזרה.

בממוצע סקירה אחת גובה ממני לא פחות משלושה ימי עבודה במשרה מלאה, ללא משכורת, שלרוב באים על חשבון זמן שאני יכול להקדיש לעסקים שלי שמפרנסים אותי. אינני מתלונן ואינני מרגיש שאני קורבן. אני עושה זאת במודע ונהנה מכל שניה.

עברתי דרך ארוכה, לא קלה ולא ממש נעימה אך הרגעים היפים הם בדיוק אלא שמחזיקים אותי ונותנים לי את הכייף לכתוב עבורכם סקירות ומאמרים בתחום. הרי דבר טוב אחד משכיח את כל הרע וזה בדיוק מה שקורה לי בתחום.

תודה רבה לכולם. ליבואנים, לקוראים, לליאור ולכל המנהלים באתר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
(Y)(Y) אין על הנמר "שלנו":)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נמר, מה אתה ממהר? יש לך עוד הרבה שנים לנאום הסיכום :)

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
נקווה שהנאום שבעוד הרבה שנים יהיה רק סיכום ביניים :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה סוג של פורקן. אחרי הכל הגיע הזמן שישמעו מה יש לי לכתוב גם ברמה האישית.

כמובן שזה סיכום בינתיים, צפו לאחד כזה כל 4 שנים.:D

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
את רוב הגולשים אני מכיר באופן אישי, לחלקם עזרתי ברמה האישית לרכוש את המערכת שלהם. לא מזמן רכש אחד מחברי הפורום מגבר בהמלצתי {סובריין מבית לייב סאונד}. הכתבות שלי כיום משפיעות, יש להן כוח צרכני וזאת בזכות ההתמדה והיושרה. מוצרים שנבחרו על ידי כמנצחים במבחנים השוואתיים הביאו תוצאות מרקיעות שחקים בכל הקשור למכירות, חשפתי מוצרי אודיו לקהל הרחב ואני מכיר לא מעט אודיופילים שקבלו ממני את ה"שיעור הראשון". חלקם החליטו שטעמי שלי ושלהם הוא דבר והיפוכו אך עדיין רכשו מוצרי אודיו איכותיים ולא עוד מערכת משקם אלקטריק. קידום תחום האודיו בארץ שייך לאתר הזה בפרט!

נמר יקר!
תודה על כל ההמלצות, חלק לא קטן מהסט שלי נרכש באמת בזכות ההמלצות שלך
על מוצרים אלו.
תרשו לי לנצל במה זו ולומר, שכל הביקורות של נמר על המכשירים שנמצאים אצלי
בבית אכן נאמנות מאד, לא רק אבל די הרבה בזכות אותן כתבות, שנתנו לי את
הכיוון הנכון, ובמקרה גם פגעו בול לטעמי האישי .
שתמשיך לעשות את מה שאתה עושה, תודה איש(Y)

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
ריספקט לגמרי

כבוד

(Y)(Y)(Y)(Y)

:cool:(lol):cool:

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יפה...יפה...

את נמר אני מכיר לא מעט זמן ופעם ראשונה נפגשנו בתערוכה שהיתה
אין ספק שהבן אדם נהנה מכל רגע בסקירות, האנרגיות הריצות והכל בשביל כתבה אחת בתחום שכולו בפירוש נישה כל כך קטנה בארץ מעורר בי הערצה לבן אדם

אף על פי שטעמנו האישי מאוד מאוד שונה ומאוד "אחר" אני עדיין מעריך וחושב שעבר אצלו הרבה ציוד שגם אני באופן אישי מאוד חיבבתי כשיצא לי לשמוע לראשונה, אין ספק שבחלק מן הכתבות הרגשתי מאוד מזוהה עם הנכתב על סמך נסיוני האישי עם אותו מוצר
מאחל לך המון בהצלחה בעתיד ואולי במינוף התחום בארצנו הקטנה
יישר כח
אייל

yo-ss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זה נמר ?
זה כריש !

תמיד אהבתי לקרוא את הביקורות שלך (Y)
אפילו הקטע עם המוסיקה האלקטרונית לא קילקל לי (lol)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור