החלפת רמקול

• פותח הנושא ruti
  • פורסם בתאריך

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אני לא מבין איך יש כאן כזה דיון עצום על המגבר ואיכותו כאשר איש לא :
א. ראה איך נראית המערכת שלה. יותר מזה איך היא ממוקמת.

היו לה רמקולים אחרים באותו מיקום שבהם היה בס מנופח, לעומת בס רזה ברמקולים הנוכחיים. יתכן שיש מקום לטיפול אקוסטי, לשינוי מיקום ועוד – אבל במקרה זה כל אלה לא הם שגורמים לרמקולים להישמע רזים. בכל אלה נכון לטפל לאחר שנבחר השילוב הסופי בין הרמקולים להגברה.

ב.לא בדק שהכל אצלה מחובר נכון , יש שם לא מעט מכשירים.

לפי עדותה, ביקר אצלה מומחה, בדק וחיבר.
לעומת זאת, בין המגיבים כאן בפורום יש אנשים שונים, עם שונות רבה בניסיון ובגישה האודיופילית ביניהם. חלק מהמגיבים כאן חסרי כל ניסיון במערכות אודיופיליות ברמה גבוהה. חלק אחר מהמגיבים כאן הם בכלל לא אודיופילים, יש אפילו ציודופילים מוצהרים. מה גם שאנשים שונים הביעו המלצות שונות ומוגדות. זה טיבו של פורום פתוח. כך שמשתתף בפורום שאינו מכיר היטב את הנפשות הפועלות ואת ניסיונו של כל אחד מהם, אינו יכול לקבל את כל ההמלצות כלשונן – וודאי שלא ליישם את כל ההמלצות המנוגדות.

ג. הלו, יש לה כבילה פשוטה של מאנסטר על מערכת שצריכה קליברים.
ד. חשמל? דווקא התופעות שלה נשמעות לי לגמריי כמו בעיות חשמל.

התופעה שהיא מתארת לא אופיינית, לא לכבלים ולא לחשמל – היא אופיינית לאי התאמה בין ההגברה לבין הרמקולים.

בחירת כבילה וטיפול בחשמל אמנם חשובים – אבל הנכון הוא לטפל בהם בסוף התהליך, לאחר שכל פריטי המערכת האחרים נבחרו סופית. על בחירת כבלים מתאימים להתחשב בהתאמה (סינרגיה) בין כל כבל לבין המכשירים שאותם הוא מחבר.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אני מכיר את הפליניוס טוב, גם את המסטרי 2.

אני מכיר התאמות, מכיר מוצרים, יודע בערך מה מתאים למה, מה יכול להשמע טוב יותר עם מה ועל מה כדאי להתאמץ ומה לא כדאי לסחוב הביתה.

אחד הדברים שלא הייתי סוחב הביתה זה שילוב של חם וחם על חמים. מה שמתקבל בדרך כלל יוצא מושי מושי אחד גדול מלא בצבע עם טיפ טיפה פרטים והפרדה. מדוע שאני אמליץ על משהו שיש סיכוי גבוה שזה מה שהיא תשמע?

שורה תחתונה.
המלצתי היא דעתי מנסיוני, זה אמור להספיק כהמלצה, לא יספיק בשביל להגיד ככה זה וזהו. לכן המלצתי.

בקיצור אתה נותן המלצה על מוצרים שלא שמעת ביחד מעולם.

נמר ידידי האנדיקציה שלך לגבי מכשירי אודיו אינה נכונה וכמו שזה נשמע כרגע אתה עוסק בהימורים ולא בנסויים אמיתיים בשטח. את הפליניוס אני מכיר טוב מאד עם כמה פראים שפורפרתיים על שלל רמקולים. הטענה שלך אינה עומדת בקו אחד עם המציאות.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אכן, יש אנשים שנוזל גוף מסוים עלה להם לראש.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
על ראש מישהו בוער משהו.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
על ראש מישהו בוער משהו.

אתה מתנהג כאילו נאבד לך השלט של הפרה.
אולי דודו יודע משהוא(lol)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בקיצור אתה נותן המלצה על מוצרים שלא שמעת ביחד מעולם.

נמר ידידי האנדיקציה שלך לגבי מכשירי אודיו אינה נכונה וכמו שזה נשמע כרגע אתה עוסק בהימורים ולא בנסויים אמיתיים בשטח. את הפליניוס אני מכיר טוב מאד עם כמה פראים שפורפרתיים על שלל רמקולים. הטענה שלך אינה עומדת בקו אחד עם המציאות.

תשמע פנתר.

אני שמעתי את הפליניוס, את המיסטרי וכמה רמקולים של גמוט.

הגמוט שומר על אופי מאוד דומה בשלל הדגמים שלו, כיאה לחברה איכותית. את הפלניוס אני מכיר טוב, את רוב הפלניוסים {ליתר דיוק} וגם הם, כמו הגמוט שומרים על אופי דומה לאורך הדגמים. את המסטרי אני גם מכיר.

למה אתה טוען שאני ממליץ על מוצרים שלא שמעתי מעולם?

לגבי מה שאתה שמעת. כבר טענו שאני ואתה לא שומעים אותו הדבר. נכון?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
נמר
אין לי שום כוונה להכנס איתך לויכוח. אתה אוהב לחרוח עם חילבה אני אוהב מוקפץ תאילנדי.
אבל יש דברים באודיו שחייבים לנסות לפני שחורצים את דינם כמו המקרה הנל.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
למה אתה טוען שאני ממליץ על מוצרים שלא שמעתי מעולם?

אם עדיין לא קלטת – יש לו גרזן לחדד, קרוב לוודאי שכמה גרזנים שונים.

לדעתי, נראה לי עדיף לא להאכיל את הטרולים.
כאשר לא יאכילו אותם, מרב הסיכויים שהם יישארו היכן שיש להם מזון וינטשו את המדבר.
בכל מקרה, אני לא רואה תועלת אפשרית בכך שמגיבים לכל שטות (או לכל מניע נסתר) שמישהו פולט.
המשתתפים כאן מספיק נבונים כדי לקלוט מי נגד מי, או בעד מי – ומי נגד מה, או בעד מה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אגב רותי במחשבה שניה לא הייתי הולך על הפרה של יהושוע מפני שהוא מגיע ללא שלט.
אצל תומי יש פרה שפורפרתי שלא נופל מהיוניסון וזו יכולה להיות אופציה טובה יותר(Y)

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כאשר נוזל גוף מסוים עולה למישהו לראש – זה לא עובר מהר.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
כאשר נוזל גוף מסוים עולה למישהו לראש – זה לא עובר מהר.

אני רואה שאתה בעל נסיון(Y)

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אגב רותי במחשבה שניה לא הייתי הולך על הפרה של יהושוע מפני שהוא מגיע ללא שלט.

אמנם כאשר ארחתי בביתי את אחד המשתתפים בפורום כאן הוא גנב לי את השלט של הקדם-מגבר, אבן רכשתי שלט חדש, בכסף מלא – כך שהקדם-מגבר מגיע עם שלט. יש אנשים שכאשר חסר להם פריט כלשהו הם גונבים אותו. אחרים רוכשים אותו בכסף מלא.

גם מעניין איך ההמלצות של אנשים מסוימים משתנות תוך כמה רגעים, או תוך כמה שעות, בעקבות אהדות אישיות – והיפוכן. וזה קורה אצל אנשים שבהבל פיהם הם מבינים יותר ומנוסים יותר מכל האחרים כאן. הם כל כך מבינים וכל מנוסים עד שהמלצתם משתנה מרגע אחד למשנהו.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
במחשבה שלישית אני חושב שכדאי להמליץ לרותי לקנות רמקול זינגלי. הכי טוב זינגלי.

במחשבה רביעית אפשר לשדך לו קדם מגבר יוניסון ריסרץ. הכי טוב יוניסון כי רמקול איטלקי הולך פצצות עם קדם איטלקי ויש ימבה עיצוב..

במחשבה חמישית, קצת פאדיחות שהבחורה צריכה להתרשם שמאחורי חלק מההמלצות כאן נוסף ריח של בעיות עודף סטטוסטרון. (N)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
זה שאתה חי בבלגן שלם בביתך עם כלב שעושה בלגן, נוגס בספה ובכל מה שזז עם קרטונים של מכשירים שאינם בשימוש ומועמדים למכירה זה בסדר וזו הבעיה שלך.
כשאתה מעבד דברים זה גם בסדר וזו בעיה שלך.
אבל כשאתה מארח אדם ומגלה לאחר לכתו שהשלט שלך נעלם ומאשים אותו ללא אבל בחפו זו כבר חוצפה ממדרגה ראשונה תתביש לך(N)
אני מרוב טימטום עוד עוזר לך למכור את הפרה. כמה אדיוט אני יכול להיות?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ואני חשבתי

שכל נוזלי הגוף עברו לפורום (אגף) הסגור. (ורד נבול)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יהושוע. צודק - עזבתי.

רותי.
יש סבירות גבוהה מאוד שהבעיה היא בשילוב של המגבר עם הרמקול ולא בעיית חשמל, כבלים, מקור וכ"ו. אני מכיר את המגבר הזה טוב, את בהחלט מתארת אותו.

אולי כדאי שאדם מיומן ומנוסה בתחום יאזין למערכת וינסה, מנסיונו, לתת רעיונות לשיפור או המלצות על מה שנראה שיכול להתאים לך.

אני מציע שתפני לערן אודיופריק, אודיו פידליטי, מאסטרו אודיו שמחזיקים מוצרים ביד שניה ותייעצי איתם ואף תבקשי הדגמה למוצרים רלוונטים.

בכל הנוגע ליד שניה, המוצרים שמחזיק יהושוע גומא יכולים להתאים לרמקול משום שהם מתאימים אחד לשני.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נמר,זה מה שאמרתי מהתחלה. המגבר לא מתאים.
ואז התחחיל מחול שדים מסביב לחשמל/כבלים/קולבים/מרמי כבלים הידראולים/הרזה והשמן ועוד.
נו טוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,זה מה שאמרתי מהתחלה. המגבר לא מתאים.
ואז התחחיל מחול שדים מסביב לחשמל/כבלים/קולבים/מרמי כבלים הידראולים/הרזה והשמן ועוד.
נו טוב.

אם כך אז מעולה.

שני אנשים שונים אומרים משהו דומה, מה טוב?:)(ורד)
לדעתי, כמו דעתך - להחליף מגבר.(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור