החיים קצרים בשביל ברייק-אין ארוך

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אז מדברים על לדים. לי אין זמן כמו לעמיר לחפש מידע בכמה זמן מצטבר מגיעה נורית לד לטמפ' הצבע והבהירות האופטימליות שלה, אבל אם נעשה רברס ט'ינקינג - כמו שלד לא מסיים את חייו בצורה פתאומית, בד"כ יש לו זמן דעיכה, אולי זה גם הפוך.
אני הייתי מציע ניסוי: לוקחים מצלמת רזולוציה גבוהה שתצלם טלויזיה מרגע הפעלתה הראשונית כשהיא חדשה מהקופסה, מצלם חודש בטיים לאפס ומשווה את הפריים האחרון לזה של הראשון, וזה של היום השני וכך הלאה ואם רואים הבדל פרוגרסיבי ברור עושה מחקר. האם אלו רק הלדים או המעגלים המזינים אותם, מצלמה שעברה ברייק אין דרך אגב...
בלי לנחש למה, מסכים יקרים להחריד עדיין דורשים כיול צבע כל כמה זמן.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אז למה מוצר יד שניה מסויים שעבר ברייק אין לא עולה יותר מאותו מוצר חדש שנשמע פחות טוב?

מסיבה פשוטה , מוצר יד שנייה הוא משומש ואני לא מכיר אחד שמכר מוצר חדש בתום ברייק אין , נאמר אחרי חודשיים שלוש , אלא ברוב המקרים מדובר במוצר בן כמה שנים וכמה ידיים ומאות או אלפי שעות האזנה , ובלאי משימוש , ואולי אחרי תיקון , ולך תדע מה עבר עליו , ובנוסף למכשיר יד שנייה ברוב המקרים אין אחריות , ולכן למעשה מוצר יד שנייה הוא למעשה סיכון מחושב , שמי שרוכש אותו מודע לכל זה .

וגם במקרה של אחד שמכר מוצר בן 3 חודשים שעבר ברייק אין , ומן הסתם חסך לרוכש את ״העינוי״ במרכאות אמנם עדיין יש לו תווית של משומש ומחירו לא יכול להיו כמו של מוצר יד ראשונה וחדש בקרטון.

בקיצור לכל דבר יש מחיר .

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
ואני בעד לעשות כבר בגיל ינקות תוכנית “אודיו לכל ילד”,
נרכוש עבורם את הציוד,נקפיד על הפעלה מבוקרת,
וכשישתחררו מהשרות הצבאי בעזרת השם…הכול כבר יהייה מוכן…
סאונד חמים,פריך,כזה שעבר ברייק.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
עוד תהליך שיצרנו במוח בשביל שנוכל להמשיך בשיגרת היומיום הנוכחית מבלי לשבור את הראש יותר מידיי, העיקר שנהיה ו נישאר בריאים.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
להלן קישור לקטלוג מוצרי החברה
מספר השעות היחידי שכתוב שם הוא 2600 (More than 2600 hours of untroubled listening) לראש פטיפון המוזכר שם,
ברייק אין של שנה מדויק כמו פרק זמן של רגע
יש לך מגבר של סימפוניק ליין? לי יש, ובחוברת שמגיעה בקופסה של המגבר כתוב בפירוש שיש שלושה שלבי ברייק אין, ראשוני לאחר יומיים, שני לאחר חודש ואחרון כעבור שנה וזה גם לא מסתיים שם.
"How long does it take to break in? very long...final stage after a year" אשמח לשלוח לך צילום.
מה שבאמת הפתיע אותי זה שכמעט שנה אחרי שעופר שלח לי את ההודעה כדרכו: "magber is here" באחד הערבים תוך כדי האזנה חל שינוי גדול במיד-היי, האפרפרות והבמה המרוחקת הפכו לצלילות ובמה יותר קדמית, חיפשתי את ההודעה הנ"ל ובינגו, כמעט שנה חסר שבועיים.
אני מניח שרולף ג'מיין בגאוניותו וניסיונו עשה ממוצע משתמשים של שלוש ארבע שעות ביום מה גם שהוא ממליץ להשאיר את המגבר דלוק בחודשים הראשונים ומסביר שהמגבר בנוי לכך ולא נגרם לו כל בלאי.

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
עוד תהליך שיצרנו במוח בשביל שנוכל להמשיך בשיגרת היומיום הנוכחית מבלי לשבור את הראש יותר מידיי, העיקר שנהיה ו נישאר בריאים.
תראה משה, זרמתי עם הציניות המוצדקת שלך לגבי המחירים המופקעים בתחום, אבל זה שאתה לא חש בברייק אין וכנ"ל עוד כמה אחרים, ולא מאמין לאנשים מנוסים כמו אמיר ארמה וערן פוגל שהאחרון הוא איש ישר מאין כמוהו זו כבר בעיה שלך, מותר לך לא להרגיש ולכתוב על כך אבל לא מותר לך לזהם כל פוסט בכל נושא של אנשים שאוכלים אותך לארוחת בוקר מבחינת שמיעה וניסיון.

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
יש לך מגבר של סימפוניק ליין? לי יש, ובחוברת שמגיעה בקופסה של המגבר כתוב בפירוש שיש שלושה שלבי ברייק אין, ראשוני לאחר יומיים, שני לאחר חודש ואחרון כעבור שנה וזה גם לא מסתיים שם.
"How long does it take to break in? very long...final stage after a year" אשמח לשלוח לך צילום.
מה שבאמת הפתיע אותי זה שכמעט שנה אחרי שעופר שלח לי את ההודעה כדרכו: "magber is here" באחד הערבים תוך כדי האזנה חל שינוי גדול במיד-היי, האפרפרות והבמה המרוחקת הפכו לצלילות ובמה יותר קדמית, חיפשתי את ההודעה הנ"ל ובינגו, כמעט שנה חסר שבועיים.
אם אתה כותב שהאמור מוסבר בחוברת, אין צורך לצרף צילום.
אין לי מגבר שלהם, נגן תקליטורים כן, חברה עם מוצרים משובחים ומענגים.
ואם חשת בהתאמה לכתוב זה הופך את האמירה שלך לאמפירית.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
עד כה נמניתי מלהגיב
פשוט כבר אין ככ חשק...

בנושא ברייק אין
אולי התהליך פסיכולוגי, אולי לא...

מכיוון שבשנים האחרונות אצלי
הציוד הכבד (תרתי משמע) נרכש חדש ובתול.

תהליך ה break in בהחלט מורגש
ועם זאת מ Day 1
לפחות אצלי
הציוד נשמע משובח וייחודי כבר מההתחלה.

תהליך ה break הרגיש שהשמע הנשמע מרגיש חלק מעודן וליקווידי עוד יותר, שלא נדבר על הפאנץ, דיוק ורזולוציה שנפתחה עוד יותר ונעשתה מורגשת מוחשית עוד יותר.

אגב שנה או חודש או אפילו יום
זה מאוד כללי
זה יותר תלוי בכמות השימוש וב SPLים

יתכן שיום
זה 24 שעות

או חצי שעה
וכלום ווליום

אין כללים

אצלי היצרן מבקש
יותר מ 500 שעות ל full break

כמה כבר עברתי,
מאמין שאני אחרי.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
זה כלכך תלוי במזג אויר, בחשמל באותו יום, באקוסטיקה בחדר (כל שינוי או הוזזה משנה), במכשירים עצמם שכל כיבוי והדלקה נותן תוצאה שונה מבחינה חשמלית שלא נדבר על מכשיר קר/חם במצב רוח וכמובן במוזיקה עצמה. וכן אני לא מאמין בזה, מי שמאמין בכל מה שמספרים לו בבקשה שיאמין. לא על כל דבר צריך לומר אמן.
אני מעריך ומכבד את מי שכן אבל, למשל את איתי, אך, עצם העניין ש בשביל שזה יקרה צריך להאמין בזה, אז היום אני כבר לא שם.
איתי, עצם החלפת הציוד התכופה וההתרגלות אליה בחלל נתון בנוסף לכל מה שכתבתי למעלה, גורם לך לחשוב שהתוצאה משתנה עם הזמן. שגם בנוגע לזה, אתה לא בטוח ו "מאמין" ש זה זה/שאתה נמצא כבר אחרי,
אגב, מי אמר שהתוצאה לא יכולה להתחרבש אחרי ה ברייק אין הזה ?! אתה מכיר מישהו שטוען שאחרי הברייק אין התוצאה הפכה ל פחות טובה?! האם זה דבר חד ערכי ?!

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
למה הפוך בה והפוך בה, במושג מופשט
שאיש לא יודע מתי מסתיים, מה שבטוח
המאזין יסתגל למה ששומע , ושוב
יתקוף אותו הספק טוב מה הלאה, הרי
העיסוק בשיפוריי המערכת הוא מסע
שהוא העיקר ואין לו יעד, זה לא כיבוש אוורסט.

נערך לאחרונה ב:

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
למה הפוך בה והפוך בה, במושג מופשט
שאיש לא יודע מתי מסתיים, מה שבטוח
המאזין יסתגל למה ששומע , ושוב
יתקוף אותו הספק טוב מה הלה, הרי
העיסוק בשיפוריי המערכת הוא מסע
שהוא העיקר ואין לו יעד, זה לא כיבוש אוורסט.
זה מאד כמו מחלת האוברקלוקינג במחשבים אישיים, את הברייק אין מחליף ה BURN IN שאחריו סבב אוברקלוק נוסף, עדכון קירור וכך הלאה עד לדור המעבדים הבא וחוזר חלילה.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
מסיבה פשוטה , מוצר יד שנייה הוא משומש ואני לא מכיר אחד שמכר מוצר חדש בתום ברייק אין , נאמר אחרי חודשיים שלוש , אלא ברוב המקרים מדובר במוצר בן כמה שנים וכמה ידיים ומאות או אלפי שעות האזנה , ובלאי משימוש , ואולי אחרי תיקון , ולך תדע מה עבר עליו , ובנוסף למכשיר יד שנייה ברוב המקרים אין אחריות , ולכן למעשה מוצר יד שנייה הוא למעשה סיכון מחושב , שמי שרוכש אותו מודע לכל זה .

וגם במקרה של אחד שמכר מוצר בן 3 חודשים שעבר ברייק אין , ומן הסתם חסך לרוכש את ״העינוי״ במרכאות אמנם עדיין יש לו תווית של משומש ומחירו לא יכול להיו כמו של מוצר יד ראשונה וחדש בקרטון.

בקיצור לכל דבר יש מחיר .
הירידה בערך של מוצר משומש היא גדולה יותר ממכונית יד שניה. כנראה הבלאי של המוצרים הללו מטורף

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
הירידה בערך של מוצר משומש היא גדולה יותר ממכונית יד שניה. כנראה הבלאי של המוצרים הללו מטורף
לא חושב שזה עניין של בלאי, זה נראה יותר כעניין של (העדר) ביקוש.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
פעם היו קונים מכונית וסטריאו לשנים, עם העלייה ברמת החיים והפלצנות מחליפים מכונית כל שנה שנתיים הרבה מכך בליסינג, דרושים יזמים לפתיחת עסק לסטריאו בליסינג.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
אז מדברים על לדים. לי אין זמן כמו לעמיר לחפש מידע בכמה זמן מצטבר מגיעה נורית לד לטמפ' הצבע והבהירות האופטימליות שלה, אבל אם נעשה רברס ט'ינקינג - כמו שלד לא מסיים את חייו בצורה פתאומית, בד"כ יש לו זמן דעיכה, אולי זה גם הפוך.
מילא שאתה מקשקש שטויות בלי סוף, אבל אין לזה שום קשר אלי :cool:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מילא שאתה מקשקש שטויות בלי סוף, אבל אין לזה שום קשר אלי :cool:
תראו מי פה, לא כתבת מאמר פובליציסטי כבר שעתיים ודאגתי.
אני מקשקש שטויות בלי סוף כי התחום והאתר מלאים באנשים שתקוע להם מקל בישבן שחושבים שהם לא יודעים הרבה אלא הכול ואני אוהב לכתוב שטויות בהרבה רצינות בגלל זה אבל לא בהתרסה מה שחלק מהאנשים שחושבים כמוני עושים בטעות.
אז שיהיה לך סופשבוע מעולה ותמשיך לתדלק את האתר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
תראו מי פה, לא כתבת מאמר פובליציסטי כבר שעתיים ודאגתי.
אני מקשקש שטויות בלי סוף כי התחום והאתר מלאים באנשים שתקוע להם מקל בישבן שחושבים שהם לא יודעים הרבה אלא הכול ואני אוהב לכתוב שטויות בהרבה רצינות בגלל זה אבל לא בהתרסה מה שחלק מהאנשים שחושבים כמוני עושים בטעות.
אז שיהיה לך סופשבוע מעולה ותמשיך לתדלק את האתר.
קשקשן.

שבועטוף

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
אני ואני ואני-משעמם

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
תחושת השיפור של תקופת ההרצה, או בעברית משובשת ברייק-אין, היא בחלקה פונקציה של המוזיקה שאתם שומעים.
קחו למשל שני כלי פריטה, רחוקים זה מזה 400 שנה - גיטרה חשמלית במוזיקת רוק ולאוטה עם מוזיקה של הרנסאנס.
רוצה לומר, ככל שהמוזיקה שאתם שומעים - ויחד איתה כלי הנגינה - יותר מעודנים \ עשירי גוונים \ אקוסטיים, כך תרגישו יותר את השפעת הברייק-אין.

סוגות המוזיקה השונות יוצרות אודיופילים שונים מאוד זה מזה.

לגבי סימפוניק ליין,
יש שיפור מתמשך במשך שנים, לא שנה אחת, בביצועי המגבר. זה בגלל איכות הרכיבים ועוד טריק או שניים של רולף.
זה בדוק, על פי נסיון בן עשרות שנים של משתמשים.

• Like
Reactions: e&k

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
האם אם ממגבר שותק שנה הלך הברייק ? מה יש ברכיבים של סימפוניק כל כך אקזוטי ? עופר , תפסיק לבלבל הביצים לאנשים !
במקום להנחות אותם ,אתה מבלבל אותם על מזבח הפרנסה , כלומר מי שיקנה סימפוניק ,ישמע טוב בעוד 3 שנים . ? זה בדיחה או מה ?
לדעתי הוא מייצר בסין , כך לפחות היה בעבר עם חרא של מוצרים , לא מועודכן לגבי היום , אבל תחסוך לנו השטויות שלך !
(דש לבוזגלו , )

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור