הולך להיוולד לי תינוק בקרוב ובשעה טובה :-) ורוצה לקנות מצלמה טובה ואיכותית וקומפקטית

kobika24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שתתאים לאישה היא בטוח תרצה לצלם :) וגם אני שיתאים לה לתיק שלא תהיה כבדה וקלה משהו בסגנון של פנסוניק lumix zs20 אני רוצה שיהיה בה gps wifi זום גדול כמו בפנסוניק

תודה רבה לעוזרים

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הרבה מזל טוב ובריאות לכולם

הפנסוניק מצלמה לא רעה בכלל, למרות שתמונה שלה קצת רועשת גם ב ISO נמוך (מה שאני לא ממש אוהב) ואני גם לא מתחבר לממש המשתמש של פנסוניק למרות שהא לא רע.

לדעתי יש את הקנון SX260 בערך באותו תקציב, באותו גודל, אבל עם איכות תמונה יותר מוצלחת וממשק משתמש שלדעתי פשוט ומוצלח.
כמו כן לדעתי ה SX230 הזולה יותר בכ 100 ש"ח מה SX260 מספקת תמונות עוד יותר טובות, אבל עם זום כפול 14 ולא כפול 20 (כפול 14 מספיק מעל הראש ולדעתי זה גם לא הבדל זום שווה ללכת עליו ולהפסיד איכות תמונה).
ראה סיקור http://www.dtown.co.il/articles/1740.html

לכל המצלמות האלו אין WIFI (כן יש GPS) ולדעתי אתה מחפש במצלמה את הדברים הפחות חשובים, כמו GPS ו WIFI שהנקודה הראשונה לבדוק זו איכות תמונה :)

נערך לאחרונה ב:

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
Samsung GALAXY Camera

kobika24,
קודם כל מזל טוב ואני מאחל לך ולאשתך לידה קלה והרבה בריאות ונחת.
נולדה לי בת לפני שלושה שבועות וגם אני מתחבט בשאלה איזה מצלמה אני יכול למצוא לאשתי ע"מ שכל נושא התיעוד של הגדילה של הילדה לא יהיה באיכות של אייפון... לצערי ולשמחתי בבית שלנו יש כ"כ הרבה מצלמות מקטנות ועד גדולות אבל אני לא מצליח לגרום לאשתי להפסיק לצלם עם האייפון כי יש פרמטרים שלי ולהרבה צלמים חשובים (כמו איכות תמונה למשל...) אבל לאשתי הם ממש לא חשובים, מה גם שיש גם את גורם העצלות והנוחות... אשתי לא תצלם עם מצלמה ותלך למחשב לפתוח את התמונות כל עוד שהיא יכולה לצלם באייפון ולשלוח לסבתא תמונה דרך הוואטס אפ במיידי.
בקיצור אחרי הרבה מאד דיונים בבית החלטתי לקנות את ה Samsung Galaxy Camera שמשלבת עבורי ועבור אשתי את הטוב משני העולמות. זאת מצלמה באיכות הרבה יותר טובה מאייפון ועם זום טוב. זאת מצלמה עם מערכת הפעלה של אנדרואיד בגירסאת 4.1 מה שאומר שיש גם תמיכה בשפה העברית ויש לה את האופציה להתקין את האפליקציות האהובות עליה כמו פייסבוק וואטס אפ בשביל לשלוח תמונות במיידי. למצלמה הזו יש wifi, gps ואפילו מודם סוללרי שבכל מקום שהיא לא תהיה היא תוכל לשלוח תמונות אם היא תחליט להכניס את הסים שלה למצלמה. זאת לא מצלמה כ"כ זולה מחירה באנגליה כ 400 ליש"ט והיא תהיה זמינה לרכישה רק מסוף החודש.
אינני יודע אם היבואן הרשמי של סמסונג ירים את הכפפה ויביא את המצלמה הזו ארצה, וגם אם כן אני בטוח שתג המחיר יהיה שערוריתי... אבל לטעמי זאת מצלמה ששווה לשקול אותה בחיוב.
תוכל לראות סקירת וידאו קצרה מתוך אתר מגה פיקסל בעברית על המצלמה
http://www.megapixel.co.il/tag/samsung-galaxy-camera
mainkv.jpg

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ליאור מזל טוב,

מעניין מה שאתה אומר על שימוש במצלמות, נראה אם יש מצלמות אחרות זולות יותר מהסמסונג שיכולות לעושת זאת

נערך לאחרונה ב:

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
כרמי,
WiFi זה פיצ'ר נחמד מאד אבל מכיוון שאין למצלמה דפדפן או אפליקציה שיתופית שקיימת אצל הסבתא זה נפסל על הסף בגלל קלות ונוחות שימוש (לך תגדיר ספריה בענן עם הרשאות גישה מהמצלמה לענן שהסבתא תיגש לשם ותוריד את התמונה...) הכי קל היה אילו אשתי היתה מצלמת עם אחת מהמצלמות בבית ניגשת למחשב ושולחת למייל אבל זה לא קורה וגם לא יקרה... אני מסתכל עליה ורואה את הקלות הבלתי נסבלת בשימוש באייפון שאחרי שהיא מצלמת תמונה היא ישר עושה שיתוף לקבוצה שהיא הגדירה בוואטס אפ. תאמין לי שאין לי צורך בכלל ב Galaxy Camera כי יש לי מספיק מצלמות הרבה יותר איכותיות ממנה אבל בינתיים אני רואה שכל התיעוד של הילדה נעשה בעזרת הטלפון הנייד וזה מבאס אותי. שאני בבית אז כמובן שאני עושה שימוש בכל הכלים הכבדים שיש לי בבית כי זה אני... (BTW Lensbaby זה להיט לצילום תינוקות :)) בקיצור חיפשתי מצלמה שתוכל לשלב את "הטוב" משני העולמות ויש כרגע בשוק שתיים כאלו. האחת של ניקון Nikon CoolPix S800c שמגיעה עם גירסאת אנדרואיד 2.3 ומכיוון שגירסה זו אינה תומכת בעברית אז ההחלטה נפלה על הסמסונג שמגיעה עם ICS התומכת בעברית. ברגע שהמצלמה תהיה זמינה לרכישה (מחר) אני מזמין אותה וברגע שהיא תגיע אני אעדכן.
ליאור

kobika24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
kobika24,
קודם כל מזל טוב ואני מאחל לך ולאשתך לידה קלה והרבה בריאות ונחת.
נולדה לי בת לפני שלושה שבועות וגם אני מתחבט בשאלה איזה מצלמה אני יכול למצוא לאשתי ע"מ שכל נושא התיעוד של הגדילה של הילדה לא יהיה באיכות של אייפון... לצערי ולשמחתי בבית שלנו יש כ"כ הרבה מצלמות מקטנות ועד גדולות אבל אני לא מצליח לגרום לאשתי להפסיק לצלם עם האייפון כי יש פרמטרים שלי ולהרבה צלמים חשובים (כמו איכות תמונה למשל...) אבל לאשתי הם ממש לא חשובים, מה גם שיש גם את גורם העצלות והנוחות... אשתי לא תצלם עם מצלמה ותלך למחשב לפתוח את התמונות כל עוד שהיא יכולה לצלם באייפון ולשלוח לסבתא תמונה דרך הוואטס אפ במיידי.
בקיצור אחרי הרבה מאד דיונים בבית החלטתי לקנות את ה Samsung Galaxy Camera שמשלבת עבורי ועבור אשתי את הטוב משני העולמות. זאת מצלמה באיכות הרבה יותר טובה מאייפון ועם זום טוב. זאת מצלמה עם מערכת הפעלה של אנדרואיד בגירסאת 4.1 מה שאומר שיש גם תמיכה בשפה העברית ויש לה את האופציה להתקין את האפליקציות האהובות עליה כמו פייסבוק וואטס אפ בשביל לשלוח תמונות במיידי. למצלמה הזו יש wifi, gps ואפילו מודם סוללרי שבכל מקום שהיא לא תהיה היא תוכל לשלוח תמונות אם היא תחליט להכניס את הסים שלה למצלמה. זאת לא מצלמה כ"כ זולה מחירה באנגליה כ 400 ליש"ט והיא תהיה זמינה לרכישה רק מסוף החודש.
אינני יודע אם היבואן הרשמי של סמסונג ירים את הכפפה ויביא את המצלמה הזו ארצה, וגם אם כן אני בטוח שתג המחיר יהיה שערוריתי... אבל לטעמי זאת מצלמה ששווה לשקול אותה בחיוב.
תוכל לראות סקירת וידאו קצרה מתוך אתר מגה פיקסל בעברית על המצלמה
http://www.megapixel.co.il/tag/samsung-galaxy-camera
mainkv.jpg

נראית טוב המצלמה רק חבל שהיא לא גם 1080p מענין כמה פיקסלים ומה הצילום בחושך?ב-iso
,

kobika24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה על היחס תאמין לי אני כבר מצפה אני מחכה שתיתן חוות דעת על המצלמה הזאת מענין עים כל השכלולים שלה איך לא עשו וידיאו בסטריאו למצלמה הזאת ולא מצלמת ב-full 1080

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לגבי WIFI יש פתרון נוח יותר .
קנה מצלמה עם GPS והאיכות הכי טובה שתמצא.
תוסיף את זה:
http://www.cameramia.co.il/מוצר-2671,1761-כרטיס-זיכרון-SanDisk-SDHC-4GB-Eye-Fi.aspx

ושלום על ישראל. :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי, זה עדיין לא מאפשר חיבור אוטומטי לפייסבוק

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הלכתי לפי הדרישות GPS וWIFI.
לא ראיתי מילה על פייסבוק.

kobika24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה אתם אומרים על המצלמה הזאת?
Sony Cyber-shot DSC-HX30V

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש לה WIFI ויש לה GPS, אבל זו מצלמת סופר זום - כלומר זה בא עם איכות תמונה בנונית
עדיף SX230 או SX260 עם כרטיס זיכרון שיש לו WIFI כמו שאורי כתב כאן

ל SX230 תמונה טובה יותר ל SX260 טווח זום גדול יותר ואיכות תמונה פחות טובה

kobika24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איך המצלמה של nikon p310 ראיתי אותה היא מתאימה לאישה הבנתי שאין בה ג'י פי אס ו-wifi אבל העדשה שלה טובה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
המצלמה הזו היא מצלמה טובה בהחלט, אבל אני לא מבין מה היתרון שאתה רואה בה - עדיין אין לה GPS ולא WIFI והיא עם חיישן יחסית קטן שמספק איכות תמונה טובה יחסית

במחיר הזה אני חושב שקנון SX230 תספק לך תמורה טובה יותר עם GPS מובנה וטווח זום גדול יותר
ראה תמונות ב ISO 400

קנון SX230
http://216.18.212.226/PRODS/SX230HS/FULLRES/SX230HSINBI0400.jpg

ניקון P30
http://216.18.212.226/PRODS/nikon_p310/FULLRES/P310INBI0400.JPG

תחליט לבד מה נראה לך יותר טוב

kobika24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ואיך היא בצילום שחדר מעט חשוך הבנתי שהעדשה של הניקון קולט אור יותר טוב

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לפי מה הבנת זאת?
בו נעשה סדר - לעדשה של המצלמה יש לפתוח צמצם בגדול F1.8 בתחום הרחב שלה שזה באמת יתרון, כלומר צמצם גדול מכניס יותר אור (בתחום הרחב) ואז ניתן לצלם מזמן חשיפה יחסית מהיר יותר ועדיין לקבל תמונה לא חשוכה.

העדשה היא נקודה אחת, לדעתי אם חשוב לך יכולת צילום בתאורה לא אופטימלית אז גם חישן קצת יותר גדול יספק יתרון ואם בתקציב יכול לעלות קצת אז קנון S100 היא מצלמה מעולה עם חישן יותר גדול ועדשה מוצלחת בגדול קטן- ושוב אנחנו חוזרים למצלמה ללא GPS וללא WIFI :)

כעת אני כבר לא בטוח מה הכי חושב לך :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור