האם CD יעודי הולך ונעלם בימים אלה?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אני חובב של לשלם פחות ולקבל יותר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני ממתין ליום שבו המחשב יכבוש את ליבם של האודיופילים והסידי יתרסק !:כועס:

ואז סוף סוף יתאפשר לי לשים יד על איזה מטרונום או TEAC VDRS במחיר סימלי .;)

http://www.teac.com/esoteric/Templates/Disc_transports_VOSP_and_VRDS-Neo.pdf
צודק מאוד, השילוב בין טרנספורט של טיאק לבין ממיר טוב באמת הוא אולטימטיבי, באותו יום שהדיסק יתרסק כדבריך אל תשכח לקנות הרבה דיסקים שגם מחירם יתרסק.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
צודק מאוד, השילוב בין טרנספורט של טיאק לבין ממיר טוב באמת הוא אולטימטיבי, באותו יום שהדיסק יתרסק כדבריך אל תשכח לקנות הרבה דיסקים שגם מחירם יתרסק.

מה קורה איתך אגב?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני ממתין ליום שבו המחשב יכבוש את ליבם של האודיופילים והסידי יתרסק !:כועס:

ואז סוף סוף יתאפשר לי לשים יד על איזה מטרונום או TEAC VDRS במחיר סימלי .;)

http://www.teac.com/esoteric/Templates/Disc_transports_VOSP_and_VRDS-Neo.pdf

אם אתה "חובב של לשלם פחות ולקבל יותר" אז היית יודע כי VRDS אפשר לקבל גם בסדרה המקצועית.
עבור אלה שרוצים לשלם 5000$ עבור מחשב שעלות החלקים לצרכן היא 1500$, יש גם איזוטריק, אחרים יכולים לקנות TASCAM

תקראו קצת ב-LAMPIZATOR.EU והחשק להשקיע 10,000$ בטרנספורט CD (לא אמרתי DAC!) יחלוף לכם.

נערך לאחרונה ב:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אם אתה "חובב של לשלם פחות ולקבל יותר" אז היית יודע כי VRDS אפשר לקבל גם בסדרה המקצועית.
עבור אלה שרוצים לשלם 5000$ עבור מחשב שעלות החלקים לצרכן היא 1500$, יש גם איזוטריק, אחרים יכולים לקנות TASCAM

תקראו קצת ב-LAMPIZATOR.EU והחשק להשקיע 10,000$ בטרנספורט CD (לא אמרתי DAC!) יחלוף לכם.
jh

חיפסתי קשה מאוד למצוא

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה קורה איתך אגב?
הכל בסדר תודה,עסוק במגברים חדשים,כוונים ,מנורות,אבל בכללי הכל טוב.
שמעתי שנתראה במינכן,חבל שאתם בהילטון,הרי כל החגיגה ברנסנס.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מבטיח לך שגם בעוד 5 שנים מהיום נשמע על קומפקטים יקרים להחריד שיצאו לשוק האודיו העולמי.

מחשב זה יותר מידי בלבולי מוח ופחות מידי מוסיקה.

כיום, מדיעות של אנשים שאני מעריך ומנסיוני הדל בלנגן עם מחשב {פשוט עצם המחשבה מעבירה בי חלחלה} הוא לא נשמע טוב יותר מ-CD ובטח שבטח לא טוב יותר מפטיפון.

לדעתי {וזו רק דעתי} המחשב הוא זה שהולך להפיל את התחום הזה שנקרא היי אנד. ומי שימכור לי פנטיום עם עטיפה יפה ב-5K דולר הוא לא פחות מחוצפן!
המחשב אולי זה כרגע בלבול מוח אבל בתור טרנספורט הוא טוב לרמה בינונית + היום , וככול שהביקוש יתעצם כך יהיו מספיק טוויקים מוכנים כדי שהו יגיע לרמת היי אנד

חשוב מאוד שיהיה אוסף מוסיקה פיסי שבכל פעם שאפנה אליו את מבטי אתמלא בגאווה.
חשוב להתאמץ קצת בשביל לשמוע מוסיקה, לקום מהכסא ולהניח את השיר במכשיר.
חשוב שיהיה מידע על המוסיקה, רצוי כתוב בדף ורצוי גם להחזיק אותו מצדדיו {שלא יהיו תביעות אצבע חלילה}.

בקיצור - תשאירו אותי עם התקליטים וה-CD ומי שרוצה לשחק בתוכנות ישתמש במחשב.

אם אתה רוצה אתה יכול לעשות משהו אחר , לקחת אייפוד עם דוק של וואדיה ולחבר אותו לממיר טוב , עם הטוויקים שיש לתצורה הזו , אני מהמר שתצטרך טרנספורט של יותר מ5K$ כדי להתחיל לשמוע הבדלים לטובת הטרנספורט הרגיל . אז למה להשתמש בדיסק ולגעת בו ? שים כמה דיסקים באייפוד ואם תרצה אחרים שאינם שם תשמע רק אותם

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הכל בסדר תודה,עסוק במגברים חדשים,כוונים ,מנורות,אבל בכללי הכל טוב.
שמעתי שנתראה במינכן,חבל שאתם בהילטון,הרי כל החגיגה ברנסנס.

כן :)
הייתי במריוט שנה שעברה, אחלה מלון, אבל זה רחוק ממרכז העיר. ואני לא בא לבד הפעם..

התכוונתי לאודיו מחשב.. אתה בחצי הדרך: יש לך DAC מעולה ויש לך מחשב.. צריך רק טרנספורט שיקרא מהרשת.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83

מה יש בדיוק בלינק הזה ?
אן מכשיר אחד למכירה רק כתבות מאותו אתר .
מכשירים עם VDRS או שהם נדירים או שהם מאוד יקרים .

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מה יש בדיוק בלינק הזה ?
אן מכשיר אחד למכירה רק כתבות מאותו אתר .
מכשירים עם VDRS או שהם נדירים או שהם מאוד יקרים .

זאת רשימה של מכשירים מומלצים (כולל אלה כם VRDS)
תחפש ב-EBAY, ראיתי שהיה אחד שנמכר ב-300$ לא מזמן

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אכן באתר למפיזטור הוא חקר הרבה מאוד נגנים ,וכולל את הVRDS של TEAC .
הטרנספורט הוא מהמפורטים שבנימצא, ואני מדבר מתוך ניסיון כבעלים גאה של VRDS7 .
הם מתחלקים לשלוש קבוצות: בקבוצה ראשונה מנגנון מפלסטיק כגון VRDS7,P500,P700
בקבוצה השנייה מנגנון ממתכת ומסיבי פחם כגון VRDS10,VRDS25
בקבוצה השלישית כולו ממתכת VRDS NEO כגון UX1 וכל הנגנים האחרונים.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אין לי ספק שה CD ימות ברגע שכל הדיוט יוכל לתפעל מוזיקה מטרנספורט ממוחשב. לדעתי כשתקבלו מוזיקה בתפריטים נוחים, במחיר מינוי סביר (למשל $30 לחודש להאזין לכמה FLACים שאתה רוצה, מתוך ספרייה ענקית) אז ל CD לא יהיה יותר זכות קיום. מי אמר שאתה צריך להחזיק את זה בבית? ואם כן - למה על דיסקים? הדבר היחיד שאנחנו צריכים זה הגישה למוזיקה, באופן נוח, מהיר, וזול.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ל-CD תמיד תהיה זכות קיום, בדיוק כמו שלימדו כל הדיוט לתפעל נגן CD ועדיין התקליט נשאר עד היום.

אני בהחלט חושב שאף אחד לא ימהר לזרוק את האוסף שיושב לו בארון שהוא {לפחות מבחינתי} מקור לגאווה. יש לי לא מעט דיסקים שלכל אחד מהם יש סיפור שלם.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ל-CD תמיד תהיה זכות קיום, בדיוק כמו שלימדו כל הדיוט לתפעל נגן CD ועדיין התקליט נשאר עד היום.

אני בהחלט חושב שאף אחד לא ימהר לזרוק את האוסף שיושב לו בארון שהוא {לפחות מבחינתי} מקור לגאווה. יש לי לא מעט דיסקים שלכל אחד מהם יש סיפור שלם.
אני לא חושב שניתן להקביל בין הCD והתקליט. אין היום פורמט אנלוגי נגיש חוץ מהתקליט, וכפי שאנחנו רואים פה יש אנשים שלא יוותרו על הסאונד שלו. אבל לCD אין "סאונד" משלו - הקובץ שעל הCD ניתן לניגון מכל מקור דיגיטלי אחר. הCD הוא רק טרנספורט. אגב, נכון שלא זרקתי את אוסף התקליטים שלי אבל אלבומי יס, פינק פלויד, who, ELP, וכו' מעלים אבק במחסן. זה מה שיקרה גם לדיסקים שלי כשאממש את הבטחתי לאשתי, ואעביר את כולם לדיסק.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למה של-CD תהיה זכות קיום?
מילה ויניל.. אבל מה זה CD?
צריך לחתוך את ה.. לממציא של 44.1/16
מה היה אם מחשבים אישיים היו עדיין בונים עם 640K זיכרון לפי חזונו של ביל גייטס?

כמעט כל לייבל או שעבר או עובר היום לצורת הפצה דיגיטלית.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מיכאל.

יש גם SACD ו-DVD AUDIO ו-HDCD.

בכל מקרה. ל-CD תהיה זכות קיום לא בגלל הסאונד, בגלל האוסף. יש כאלה שמפתחים רגשות למוסיקה לאוסף שלהם.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
במידה וסטרימרים ייצרו רמת סאונד ברמה של סידי טוב אני לא רואה סיבה להישארותו של הסידי .
אנשים ימירו את הדיסקים לקבצים בדיוק כמו שקלטות הוידאו הומרו לדיסקים .

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
במידה וסטרימרים ייצרו רמת סאונד ברמה של סידי טוב אני לא רואה סיבה להישארותו של הסידי .
אנשים ימירו את הדיסקים לקבצים בדיוק כמו שקלטות הוידאו הומרו לדיסקים .

במידה וסטרימרים ייצרו --> סטרימרים יצרו
אנשים ימירו --> אנשים ממירים
:D

הכוונה כמובן לא ל-popcorn או TVIX

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור