כבלים האם כבל חשמל משפיע על הצליל?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמה פעמים אני אגיד לך? הוא חצי תימני!!!!!

תמיד אתה מתבלבל בזה הא?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חצי עליון או תחתון? (תחשוב טוב לפני שאתה עונה).

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הוק שוט בצעד תימני.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אענה לך גם לפני שערכת {מה לעשות שגם לי יש תוספות מנהל}.(lol)

השכל שלו לא תימני וזה נכון.
אם היה לו שכל תימני הוא לא היה משחק עבור מישהו אלא מנהל את הקבוצה וקוטף יותר רווחים.:cool:

זה עונה על כך שהחלק העליון שלו לא תימני.
החלק התחתון בטוח תימני. ראית איזה בחורות היו לו?:D

נו מה אתה אומר? תשובה חריפה או לא?:p

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שיחקת אותה... חיזקת את ההוכחה שתימני יכול להיות גבוה :cool:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
(Y)(Y)(Y)(Y)(Y):D

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ארז וחני.

כל התימנים הם בגובה 160 ס"מ. זה מה שטען דיגיסאן.

באים אליו אנשים ואומרים לו בוא ותראה תימני 180 ס"מ.

הוא ממשיך בשלו. אין מה לראות, בדקתי על ידי חישובים שאיזור המחיה ואורח החיים שלהם לא אמור לתת להם לגדול מעל ל-160 ס"מ.

שוב אומרים לו. בוא ותראה תימני גבוה. אפילו יותר מ-180 ס"מ.

והוא עונה. אין מה לראות, אולי בעתיד אני אבוא ואראה אבל נכון לעכשיו ולמה שאני יודע זה הגובה המקסימלי שתימני יכול להגיע אליו. ואם אראה אותו כנראה שחושי מטעים אותי.

אז אני שואל אותך ארז וחני. {אתכם}.
איך אתה יכול להסביר למישהו שיש תימני שהוא יותר גבוה מ-160 ס"מ רק שהוא עדיין לא ראה אותו.

אני אישית עסוק בדיונים עם כאלה שבסופו של דבר בודקים טענות במעשי. עם כאלה שרק מדברים אין לי שפה משותפת.
הי, נמר!

אני רוצה לפנות לאחריות המיקצועית שלך.

אני מבין ש-DigiSUN ידידנו הוציא הרבה אנשים כאן מכליהם, כולל אותך.
העניין הוא, שאם אני מבין נכון, חלק מתפקידך בכוח הוא להשליט סדר, להרגיע את הרוחות ולדאוג שההערות של הגולשים בפורום שלך לא יהייו אישיות.

כרגע מה שאני רואה זו דווקא שרשרת התבדחויות אישיות על אדם ספציפי, שמקורה דווקא בך.

אני לא בטוח שזה לעניין ו/או שזה מכבד אותך ו/או את הפורום.

גם בי DigiSUN עורר התקוממות לפני שנדמה לי שהתחלתי להבין על מה הוא מדבר.

הוא בא מעולם אחר מאיתנו, מסט פאראדיגמות אחר, ויש לו קושי להביע אותם בשפה שתהייה מקובלת עלינו, ולפיכך קשה לנו באמת לשמוע אותו ולנסות להבין לעומק, כי זה נראה כמו מתקפה על אושיות היסוד שלנו. לפיכך חלקנו (כולל אותך, לצערי) מגיבים באלימות מילולית, מאשימים אותו שהוא לא מבין כלום, הוא מאשים חזרה ונהייה LOOP חסר טעם (לייתר דיוק, בעל טעם רע וחזק).

בואו נפסיק לזמן מה את כל ההתקפות וההתבדחויות וננסה לשמוע ולהבין מה הוא אומר. נדמה לי שמתחיל להסתמן שזה דווקא לא שטויות, אבל יכול להיות שאני טועה.

אחרי שייתבהר המצב, אפשר יהייה או להמשיך להתבדח, מי שרוצה, או ללמוד צורת הסתכלות רלוונטית אחרת על אספקט מסויים של התחביב שלנו.

מה דעתך? דעתכם?

עמיר

נ.ב., אולי אצטרך לקחת על עצמי תפקיד של מתורגמן/מתווך בין העולמות השונים והכמעט זרים...:)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אורן זריף פותח מכללה לתיקשור.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עמיר.

תפקידי אינו להשליט סדר. אני לא מנהל.
מתוקף תפקידי ככתב {מבקר} אני נוטה לקחת את המידע שאני מקבל ולבדוק כמה הוא מיקצועי או מהיכן הוא מגיע. אם אני מזהה חוסר מקצועיות בתחפושת של "מבין בתחום" אני מגיב מיד.

לא רק שתפקידי הוא אינו להשליט סדר תפקידי הוא לבדוק מהיכן מגיעות טענות. אם הן אינן נכונות או מגיעות ממקור לא מיקצועי אני מוכרח {מתוקף תפקידי} לערער אותן.

כאשר הבחור שאל מהי ההשכלה שלי מוכרח שאענה. אני לעומת זאת לא שאלתי מה ההשכלה שלו כי זה לא עיניין אותי. אני שאלתי מה הנסיון שלו - התשובה היתה "אין לי נסיון בתחום".

מה עכשיו? להמשיך בדיון או לעצור כאן ולהגיד לו "תתנסה ואז תחזור עם רשמים אמיתיים. את התיאוריה תשאיר לאחר כך".

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
עמיר.

תפקידי אינו להשליט סדר. אני לא מנהל.
מתוקף תפקידי ככתב {מבקר} אני נוטה לקחת את המידע שאני מקבל ולבדוק כמה הוא מיקצועי או מהיכן הוא מגיע. אם אני מזהה חוסר מקצועיות בתחפושת של "מבין בתחום" אני מגיב מיד.

לא רק שתפקידי הוא אינו להשליט סדר תפקידי הוא לבדוק מהיכן מגיעות טענות. אם הן אינן נכונות או מגיעות ממקור לא מיקצועי אני מוכרח {מתוקף תפקידי} לערער אותן.

כאשר הבחור שאל מהי ההשכלה שלי מוכרח שאענה. אני לעומת זאת לא שאלתי מה ההשכלה שלו כי זה לא עיניין אותי. אני שאלתי מה הנסיון שלו - התשובה היתה "אין לי נסיון בתחום".

מה עכשיו? להמשיך בדיון או לעצור כאן ולהגיד לו "תתנסה ואז תחזור עם רשמים אמיתיים. את התיאוריה תשאיר לאחר כך".
אוקיי, אני מתנצל שטעיתי בהבנת תפקידך. לפחות לא הורדתי אותך בדרגה :)

עם זאת, אולי בכל זאת, אפילו ככתב -- למעשה במשמעות מסויימת נציג של האתר -- יש מקום לשמור על סטאנדארטים מסויימים של התבטאות.

אבל די בהטפת מוסר, אני יורד מהקו הזה.

אני לא מבקש מאף אחד לעצור את הדיון הענייני בטענות שהועלו, אלא רק את המיתקפות וההתבדחויות האישיות. כל הרצף על התימנים התחיל כוואריאנט שנראה כאילו הוא מנסה להציג טיעונים מסויימים באור מגוחך, והמשיך לכיוונים שאינם בדיוק דיון ענייני...:)

להגיד לו "תתנסה ואז תחזור עם רשמים אמיתיים. את התיאוריה תשאיר לאחר כך" זה רק המשך הדו-שיח של חירשים, שאינו מתאים לדיון בנושא שמיעה...:) פשוט בינתיים יש כאן אי-הבנות עמוקות בין פאראדיגמות שונות, שהגיעו לוויכוחים בסגנון "אתה לא מבין" ובתגובה "אתה לא מבין".

חבל"ז. זה לא עובד.
דחילאק, תנו לנסות לברר בשקט ובכבוד הדדי. בבקשה.

בינתיים הוא לא פה, ואני הולך לישון...
בואו תעשו טובה ותטיילו במחוזות אחרים בינתיים. לא יקרה כלום.

לילה טוב!!! (ורד)
עמיר

DigiSUN

מושעה
מעורבות
2
נקודות
18
ארז וחני.

באים אליו אנשים ואומרים לו בוא ותראה תימני 180 ס"מ.

הוא ממשיך בשלו. אין מה לראות, בדקתי על ידי חישובים שאיזור המחיה ואורח החיים שלהם לא אמור לתת להם לגדול מעל ל-160 ס"מ.

שוב אומרים לו. בוא ותראה תימני גבוה. אפילו יותר מ-180 ס"מ.

והוא עונה. אין מה לראות, אולי בעתיד אני אבוא ואראה אבל נכון לעכשיו ולמה שאני יודע זה הגובה המקסימלי שתימני יכול להגיע אליו. ואם אראה אותו כנראה שחושי מטעים אותי.

אנלוגיה מעוותת לגמרי.

יותר מדויק יהיה משל כזה:

------

באים אליו אנשים ואומרים לו בוא ותראה תימני 180 ס"מ. רק אל תביא סרט מדידה.

הוא ממשיך בשלו. אין מה לראות, בדקתי על ידי סרט מדידה (קרי - מדידות, לא "חישובים") ומעולם לא הוכח כי הם גבוהים מ-160 ס"מ. ובהתייחס למה שידוע כיום על איזור המחיה ואורח החיים שלהם, זה מסתדר עם ההגיון.

שוב אומרים לו. בוא ותראה תימני גבוה. אפילו יותר מ-180 ס"מ. רק אל תמדוד עם סרט המדידה שלך, אנחנו מסוגלים להעריך את הגובה באמצעות ראייתנו החדה.

------

יחי התימ... ההבדל הקטן.

(דיסקליימר: מוטיב התימנים ו"תנאי המחייה שלהם" הוא רעיון של נמר)

נערך לאחרונה ב:

DigiSUN

מושעה
מעורבות
2
נקודות
18
עמיר,
אתה עושה סלט בין כבלי מתח לכבלים המעבירים אותות אודיו.

באשר לכינוי שלי,
עזוב... זה כינוי אינפנטילי שקיים אצלי מאז גיל 12... כבר 17 שנים. :D

ולנמר,

נכתב ע"י נמר:
נמר מגיב:
התגובה הזו מלמדת אותי שגם באולפן אין לך ידע מי יודע מה מרשים. המערכת אמורה בבית אמורה לשקף את הפעולות שעשית באולפן. אין אולפן בעולם שמקליט את הזמר למחשב מבלי להוסיף אפקטים, תיקונים, קומפרסורים, אקולייזר וכ"ו. אין צורך בנאמנות למקור מפני שככה או ככה הוא ישתנה לחלוטין.

אז אתה אומר שאולפן אין צורך בכבלים "אקזוטיים" כי ממילא האות יעבור שלל שינויים.
אם כך,
מדוע משתמשים באולפן בממירים כ"כ יקרים?
מדוע משתמשים במיקרופונים כ"כ רציניים?

קולה של הזמרת ממילא יעבור כ"כ הרבה שינויים ומניפולציות. מדוע לא להקליט אותה עם מיקרופון זול?

ומעבר לכך, איך את כל הציוד האיכותי והנאמן הזה מעיזים לחבר לכבלים בעלי תג מחיר שפוי? ממילא הצליל יעבור מניפולציות, אבל אם זו הייתה הסיבה, הרי שלכאורה אין צורך בשאר רכיבי הציוד הכה-איכותיים.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
עמיר,
אתה עושה סלט בין כבלי מתח לכבלים המעבירים אותות אודיו.

באשר לכינוי שלי,
עזוב... זה כינוי אינפנטילי שקיים אצלי מאז גיל 12... כבר 17 שנים. :D

ולנמר,

אז אתה אומר שאולפן אין צורך בכבלים "אקזוטיים" כי ממילא האות יעבור שלל שינויים.
אם כך,
מדוע משתמשים באולפן בממירים כ"כ יקרים?
מדוע משתמשים במיקרופונים כ"כ רציניים?

קולה של הזמרת ממילא יעבור כ"כ הרבה שינויים ומניפולציות. מדוע לא להקליט אותה עם מיקרופון זול?

ומעבר לכך, איך את כל הציוד האיכותי והנאמן הזה מעיזים לחבר לכבלים בעלי תג מחיר שפוי? ממילא הצליל יעבור מניפולציות, אבל אם זו הייתה הסיבה, הרי שלכאורה אין צורך בשאר רכיבי הציוד הכה-איכותיים.
DigiSUN,

טוב, אני רואה שטעיתי כשחשבתי שאתה שונה מהתדמית שבנית לעצמך:
את הניסיונות להבהיר את כוונתך ואת טיעוניך אתה מסכם במשפט אחד, אפילו ללא פירוט מינימאלי על מיקום ה"סלט", ומשקיע הרבה יותר מקום ותשומת לב בהתכסחות עם החבר'ה בסגנון "אתם לא מבינים".

מסתבר שהרווחת ביושר את הירידות עליך, ואתה ממשיך לעבוד על זה במרץ.

בהצלחה!!!
עמיר

נ.ב., אין טעם לפרט על ה"סלט". איבדתי עניין בנושא

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
חבר'ה: מתנצל על כך שסתם עיכבתי אתכם במה שעסקתם בו בצדק! :)

עמיר

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28

עמיר

(Y)(Y)(Y)
צודק !! הוא כתב 'סלט'!!!! חוצפן!!!!!!!! איזה כפוי טובה!! איזה גבר אתה שעצרת אותם בגופך עד עכשיו!! איך הוא מעז!!!!! מי הוא בכלל!!! לקרוע אותו!!! קילשונים! לפידים! דם!!!! לז*** אותו ב***!!!!

קדימה חבר'ה הסתער !!

צדק!!!!!!

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
דיגי אני מוכרח לציין שהסיפור שלך מסכיר לי יותר מכל סיפור אחר את " המלך הוא עירום "
אותי לימדו שאם יותר משלושה אנשים אומרים לי שאני שיכור אז אני צריך ללכת לישון!
לדעתי רוב האנשים פה קצת התיעשו ממך, לא בגלל שהם חושבים שאתה צודק, בגלל העובדה שהם הבינו אם מי יש להם עסק. ברגע שחשפת את נסיונך בתחום הויכוח איתך נהיה עקר וחסר כל ערך מוסף. רוב ההודעות שלך חסרות כל תוכן והמניע שלהן הוא אגו נטו, של בחור צעיר שטיפס על עץ גבוה ואינו יכול לרדת. אם נשאר לך קצת כבוד עצמי אז זו לא הדרך חבר(N)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
(Y)(Y)(Y)
צודק !! הוא כתב 'סלט'!!!! חוצפן!!!!!!!! איזה כפוי טובה!! איזה גבר אתה שעצרת אותם בגופך עד עכשיו!! איך הוא מעז!!!!! מי הוא בכלל!!! לקרוע אותו!!! קילשונים! לפידים! דם!!!! לז*** אותו ב***!!!!

קדימה חבר'ה הסתער !!

צדק!!!!!!
ניחשתי שייהייה חוכמולוג שייחס את זה ל"סלט".
אין לי בעייה עם סלט (בלי בצל, בבקשה!), אם מפרטים למה הכוונה -- אני עצמי ביקשתי מ-DigiSUN ב-http://www.dtown.co.il/forum/10353-%D7%9B%D7%91%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%9B%D7%91%D7%9C-%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%99%D7%A2-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%A6%D7%9C%D7%99%D7%9C-20.html#post79033:
האם זה מה שאתה אכן אומר? אנא אשר או תקן/הוסף/בטל עד שהסיכום ימצה את טענותיך במדוייק.
וציפיתי לתיקונים/תוספות/מחיקות/הבהרות. כך שסלט בחלק מתהליך הבהרה הוא משהו צפוי -- אין לי יומרות לקרוא מה במוחו של מישהו אחר, ועובדה שנכשלתי בזה (sad): לתומי חשבתי:

הוא בא מעולם אחר מאיתנו, מסט פאראדיגמות אחר, ויש לו קושי להביע אותם בשפה שתהייה מקובלת עלינו, ולפיכך קשה לנו באמת לשמוע אותו ולנסות להבין לעומק, כי זה נראה כמו מתקפה על אושיות היסוד שלנו. לפיכך חלקנו (כולל אותך, לצערי) מגיבים באלימות מילולית, מאשימים אותו שהוא לא מבין כלום, הוא מאשים חזרה ונהייה LOOP חסר טעם (לייתר דיוק, בעל טעם רע וחזק).

בואו נפסיק לזמן מה את כל ההתקפות וההתבדחויות וננסה לשמוע ולהבין מה הוא אומר. נדמה לי שמתחיל להסתמן שזה דווקא לא שטויות, אבל יכול להיות שאני טועה.

אחרי שייתבהר המצב, אפשר יהייה או להמשיך להתבדח, מי שרוצה, או ללמוד צורת הסתכלות רלוונטית אחרת על אספקט מסויים של התחביב שלנו.
נראה שהמצב התבהר -- אפילו בפוסט הזה רואים בעליל למה DigiSUN באמת מקדיש אנרגייה ותשומת לב ועדיפות ולמה לא, והיות וזו פעם שלישית שזה קורה, אני מניח שזו העדפה עיקבית שלו.

יש דיבורים ויש מעשים. אני נוטה להאמין למעשים.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
נ.ב., אין לראות בהתנצלותי האמורה
קריאה להתנפל על DigiSUN. כל כוונתי היא שאני לא מתכוון לעצור את מי שממילא עושה זאת ביוזמתו, ושאני מכיר בכך שטעיתי כשניסיתי לעצור זאת בפעמים הקודמות.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
כפי שכתבתי, גבר שבגברים.
ועתה, למעט דם רקטאלי
מצידו של Digisun,
בקילוחים אם אפשר.

תודה.

נ.ב.

יש דיבורים ויש מעשים. אני נוטה להאמין למעשים.

עמיר

אין ספק, מעשי הגבורה (נטולי הדיבורים כמובן) שלך ושל שאר גברי השרשור יהדהדו במורדות ההיסטוריה בעשורים לבוא.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
כפי שכתבתי, גבר שבגברים.
ועתה, למעט דם רקטאלי
מצידו של Digisun,
בקילוחים אם אפשר.

תודה.
נ.ב.
אין ספק, מעשי הגבורה (נטולי הדיבורים כמובן) שלך ושל שאר גברי השרשור יהדהדו במורדות ההיסטוריה בעשורים לבוא.
אין ספק שההומור הנמוך יתרום לכך. כל הכבוד על התמיכה והעידוד (Y)

מעניין גם ש"גבר שבגברים" מתקשר אצלך ל"דם רקטאלי" :D

נו, שויין...
עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור