האם חשבת לפתוח חנות אודיו משלך?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אהלן ערן,
אני לא באתי בטענות ליבואן זה או אחר ( סתינו קצת). להפך אני אומר שביגלל עליות המחיר ע"י היצרן אתם נאלצים לעבוד קשה יותר כי המחיר גבוה.ומצד שני הצרכן באותה בעיה לכן המיקוח.
אף אחד לדעתי לא חמדן.
רק מה אני אמרתי הפוף וזה למעשה היינו הך.בד"כ החברה אומרים " מי שלא נאה לו שלא יקנה " אבל זה לא כך כי אפשר לומר מי שלא נאה לו שלא ימכור.
לכן אני חושב שכן צריך למכור וכן צריך לקנות אך הצרכן הוא לא חמדן והמיקוח הוא טיבעי.
( תגיד לבא בסוף החודש ):)

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אהלן ערן,
אני לא באתי בטענות ליבואן זה או אחר ( סתינו קצת). להפך אני אומר שביגלל עליות המחיר ע"י היצרן אתם נאלצים לעבוד קשה יותר כי המחיר גבוה.ומצד שני הצרכן באותה בעיה לכן המיקוח.
אף אחד לדעתי לא חמדן.
רק מה אני אמרתי הפוף וזה למעשה היינו הך.בד"כ החברה אומרים " מי שלא נאה לו שלא יקנה " אבל זה לא כך כי אפשר לומר מי שלא נאה לו שלא ימכור.
לכן אני חושב שכן צריך למכור וכן צריך לקנות אך הצרכן הוא לא חמדן והמיקוח הוא טיבעי.
( תגיד לבא בסוף החודש ):)

אני גם חושב שצרכנים הם לא חמדנים.... במכסימום הם חצופים :)

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
ערן. שכחת שאין תקן שצריך לשלם למכון התקנים עבור הבדיקה כמעט 1000 ש״ח .

אני לא מצליח להבין שכולנו מרוצים ממחירי אוכל , מוצרי בית , אלקטרוניקה , רכבים שעולים פה פי 2 במקרה הטוב , טיפולי שיניים שצריך לקחת משכנתא כדי לעשות טיפול שהעלות של חומרים היא אפסית , אבל מתלוננים שמוכרים מוצרי אודיו במחיר חו״ל פלוס מע״ם ובמקרה הטוב גם בלי מע״ם ואולי קצת הנחה .
לפתוח חנות בשביל למכור מוצרי היי אנד בארץ שעולים עשרות אלפי שקלים ובשביל למכור כמה יחידות זה הזוי .

אני אוהב לעבוד מהסלון ״המעופש״ שלי .
מישל .

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור