האם זימזום קטן מהרמקול זה מצב מקובל?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
תודה לכולם:)
אני די בעד ההפרדה ועדיף עוד זוג רמקול נוסף ולא לתת לסיגנאל לטייל דרך עוד אינטרקונקט ובדרך יכול להכניס גם איזה מה שהוא וגם בד״כ בעל חתימה משלו.
עניין הוא שאם זה לא סט אפ מופרד מוחלט כמו שלאחתי - הק״ב תהיה קידמיים יוגברו ע״י רסיבר שלא תמיד יכול להיות לטעם המאזין ואם ככה אזי או מפרידים כמו לאיתי או לתת לטייל דרך rca...
אנסה להשיג איזה כבל רמקול ואבדוק האם אנטם בסדר מבחינה סאונד לקידמיים..

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,470
נקודות
113
תודה לכולם:)
אני די בעד ההפרדה ועדיף עוד זוג רמקול נוסף ולא לתת לסיגנאל לטייל דרך עוד אינטרקונקט ובדרך יכול להכניס גם איזה מה שהוא וגם בד״כ בעל חתימה משלו.
עניין הוא שאם זה לא סט אפ מופרד מוחלט כמו שלאחתי - הק״ב תהיה קידמיים יוגברו ע״י רסיבר שלא תמיד יכול להיות לטעם המאזין ואם ככה אזי או מפרידים כמו לאיתי או לתת לטייל דרך rca...
אנסה להשיג איזה כבל רמקול ואבדוק האם אנטם בסדר מבחינה סאונד לקידמיים..

גנאדי המלצתי לך להשאר עם HT bypass mode דרך ה-משולב של פרוקס, מסיבה פשוטה שהוא עדיף על ההגברה באנטם הספציפי.

הזמזומים או מה שזה לא יהיה לא קשורים לאופן העבודה שלך בעניין הנ"ל.

כאשר עובדים עם כבל נוסף וכביכול מפרידים לחלוטין פיזית וגם בגישה את הדו ערוצי והרב ערוצי...זה מתקיים כאשר יש הגברה חיצונית רב ערוצית (ברמה גבוהה ואיכותית ממה שיש נניח מהרסיבר) או זוג אינטרקונקטים נוסף בשרשור ההגברה דו ערוצית שבדרכ משמשת לדו ערוצי (כמו שאתה היום).

אין לך מגבר רב ערוצי (נניח 3ch amp) איכותי (שמתעלה על האנטם ) וקיים אצלך הגברה דו ערוצית איכותית עם HT bypass mode כבר עדיף אותה...

אצלי היה חשוב לי מאווד
אותו טון וגוון עם אותה מהירות ודינמיות לכל הערוצים בקולנוע אצלי.

ה ASR מעדיף אותו אך ורק לדו ערוצי.

עניין של גישה זה הכל.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
תודה איתי, אך כאיש סקרן אני אמצא איזה הזדמנות לנסות את ההרברה ישירה של אנטם בטרם להשקיע בפתרון ההפרדה.
לבצע הפרדה מוחלטת כולל הגברה אצלי לא יכול לצאת לפועל מסיבה פשוטה - אין מקום:)

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,470
נקודות
113
תודה איתי, אך כאיש סקרן אני אמצה איזה הזדמנות לנסות את ההרברה ישירה של אנטם בטרם להשקיע בפתרון ההפרדה.
לבצע הפרדה מוחלטת כולל הגברה אצלי לא יכול לצאת לפועל מסיבה פשוטה - אין מקום:)

ברור
תבדוק ותסיק מסקנות
א,ב לכל דבר בחיים.;)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
כהמשך לכול הסיפור אני רוצה לשאול:
הוצאתי את ספק הלינארי לגמריי, לספק היו מחוברים מכשירים קטנים - סטרימר, סטרימר ק״ב, בלו ריי ועוד קורא דיסקים חיצוני. כול החברי אלו בעלי שנאים עם שקע אמריקאי ללא ארקה, לכן כשחזרתי לשימוש בהם נדרשים שקעים נוספים עבורם. מה שחשבתי ומה שאני שואל האם יהיה בסדר/מספיר לשים איזה מפצל חשמל של שקעים אמריקאים (אפשר לקנות באמזון למשל) שיהיה מחובר לפילטר חשמל שאליו מחוברים שער המכשירים העיקריים.
לא חושב שלטובת מכשירים ״פשוטים״ ללא ארקה ובכלל יש צורך בלהשקיע באיזה פילטר/מפצל יותר איכותי ורציני, מה אתם אומרים? אם יש למי שהוא ניסיון או דגם של מפצל כזה - אשמח:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור