האם אודיופיל מגיע לנחלה או ששדרוגים לא מפסיקים לעולם?

האם השדרוג הוא חלק מחיי האודיופיל והוא לא נגמר לעולם

• אני כל הזמן משדרג וזה חלק הכייף22

Votes: 28 48.3%
  • המערכת שלי סגורה ואני מאושר כך

Votes: 5 8.6%
  • המערכת שלי צריכה שדרוג ואחרי זה נדבר

Votes: 23 39.7%
  • אחר

Votes: 2 3.4%

• Total voters
    58

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
מובן מאליו לא????:מה??????????:
לששדדרררגגגגגג!!!!!
וממהההההרררררררר!!!!

סתם בצחוק כרמי(lol) כך את זה בהומור לרגל פורים ;)

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כמו שנאמר ע"י איש חכם:סקרים זה כמו בושם,נעים להריח,אבל לא לשתות.(lol)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
גרגרנים...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מובן מאליו לא????:מה??????????:
לששדדרררגגגגגג!!!!!
וממהההההרררררררר!!!!

סתם בצחוק כרמי(lol) כך את זה בהומור לרגל פורים ;)

לוני לשדרג כן, אבל אין מה למהר (למרות שער הדולר :) )

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
כרמי TAKE YOUR TIME,

כפי שאני מכיר אותך זה לבטח לא יהיה זבנג וגמרנו.
אבל לפי דעתי הפעם, על תתפשר ותמצא את המתאים לך בדיוק אפילו עם זה יהיה במקצת מעל התקציב שלך.

שוב, בהצלחה.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
אתה באמת חושב כך?!

אם מגיעים לנחלה זה יותר מסוכן, כאשר ניגמרות השאיפות ונעצרת ההיתקדמות התחביב הזה הופך להיות יותר ויותר משעמם. זה בדיוק כמו רוכב אופניים חובב שנוסע כל הזמן באותו המסלול - נימאס מתי שהוא.

אני חושב שכאשר מגיעים לאיזה שהוא מקסימום מתחילים לקחת צעדים הצידה, משדרגים למנורות עד שרוצים להחליף צבע וחוזרים לטרנזיסטור. מוסיפים פיצ'רים למערכת ועוד שלל רעיונות שמפיגים את השיעמום מה"אותו הדבר".

אודיופיל בהחלט אינו ציודפיל(N)
המטרה הסופית הינה להינות ממוזיקה,בעיני לפחות,ברגע שאתה ב"מרוץ העכברים"לעוד קופסא שנשמעת(אולי)יותר טוב מהנוכחית מתי יהיה לך זמן לשמוע מוזיקה נטו?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא הבנת חבר.

היתכוונתי לכך שברגע שאתה מגיע למקסימום מבחינתך השידרוגים מתחילים ללכת הצידה, אני למשל לא מהאנשים שחיים עם אותה מערכת 10 11 שנה ולא משנה כמה היא טובה, אני מתרגל ומתחיל לחפש צבע, גוון קצת שונה אבל באותו כיוון כללי.

אין אודיופיל שהוא אינו ציודופיל, אודיופיל {אוהב אודיו או צליל , קח איזה שאתה רוצה} לא יכול לעסוק באודיופילה בלי ציוד אודיו. כאשר הוא מגיע לנחלה עדיין תמיד השידרוג הבא יפרוץ מתי שהוא.

שאלתי אלייך.
האם אתה מסוגל לחיות עם אותה מערכת לנצח?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
קודם רמקולים.

לג בעומר?

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ריכטר, לא הבנתי אם אתה בעד או נגד אלכס ליבק. אם נגד- אז אני איתך. ולעצם הטענות הנוספות: לא תחשוד במייפלתורפ למשל, שצילם בפוקט..נכון? והאם תאמר עליו שהוא לא אמנותי? או שיכול היה להגיע לתוצאות דומות עם ציוד בינוני?
חוץ מזה אמנם הצילום של מייפלתורפ הוא בסטודיו, אבל גם צלמי תיעוד אמנותיים למיניהם לומדים לחשב במהירות הרבה מאוד פרמטרים וזקוקים לציוד טוב כדי להגיע לתוצאות גבוהות. הם פשוט זקוקים לשליטה ידנית מקסימלית. קרטייה ברסון צילם הכל בלייקה בסיסית לא?
נגד.
אגב, מייפלתורפ - או כל צלם אחר - הוא רק דוגמא אחת לציוד שבחר האדם, וכנגדו יש רבים שמפיקים צילומים עכורים, שריטות בפילם, פינות אפלות, העדר פוקוס, טשטוש מכוון....גם זו טכניקה ולעיתים ריפלקס נדרשת לעבוד קשה ע"מ לחקות לוק של פולארויד - ולא תמיד בהצלחה. אצל רבים הטכניקה והציוד חשובים, אבל זה לא תנאי לכלום. אין פה דוגמאות של כן או לא, זה נתון לבחירה אישית. אם תצלם היום רחוב או סטודיו או כל צילום שיש בו טאץ' אומנותי, לכל ציוד שתבחר תהיה אמירה והשפעה משלו. תערוכה אפשר להעמיד ממצלמה חד פעמית וגם ממצלמות על. נאן גולדין ? אגלסטון ? לא נראה לי שלציוד חשיבות על אצלם.

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מקבל..

נגד.
אגב, מייפלתורפ - או כל צלם אחר - הוא רק דוגמא אחת לציוד שבחר האדם, וכנגדו יש רבים שמפיקים צילומים עכורים, שריטות בפילם, פינות אפלות, העדר פוקוס, טשטוש מכוון....גם זו טכניקה ולעיתים ריפלקס נדרשת לעבוד קשה ע"מ לחקות לוק של פולארויד - ולא תמיד בהצלחה. אצל רבים הטכניקה והציוד חשובים, אבל זה לא תנאי לכלום. אין פה דוגמאות של כן או לא, זה נתון לבחירה אישית. אם תצלם היום רחוב או סטודיו או כל צילום שיש בו טאץ' אומנותי, לכל ציוד שתבחר תהיה אמירה והשפעה משלו. תערוכה אפשר להעמיד ממצלמה חד פעמית וגם ממצלמות על. נאן גולדין ? אגלסטון ? לא נראה לי שלציוד חשיבות על אצלם.[/Q

צודק בסה"כ, אבל נראה שהסכמנו שלא כל שימוש בציוד ברמה גבוהה או צילום אולפני עם ציוד ברמה גבוהה בהכרח מפחית אמנותיות, אלא סוג של "בחירה", כפי שאתה אומר...

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
אני למשל לא מהאנשים שחיים עם אותה מערכת 10 11 שנה ולא משנה כמה היא טובה, אני מתרגל ומתחיל לחפש צבע...
נמר, ברגע שיימאס לך מהרמקולים רק תגיד... ;)

אולי לא 10-11 שנים, אבל מה לדעתך הזמן המינימלי שמערכת יכולה להישאר (המערכת כולה, בלי שינויים) עד שנמאס?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עם הפוקל שהיו לי חייתי שנתיים בשמחה ובששון, רמקול הוא סוג של היתמכרות לאופי שלו, לצורה. אלקטרוניקה היא כלי להגיע עם הרמקול למקסימום מסויים. אני באופן אישי אינני רואה שאני מחליף את הרמקול שלי בכמה שנים הקרובות למרות שהיו לי הזדמניות.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
אני שמח לשמוע ;) (Y)

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני באופן אישי אינני רואה שאני מחליף את הרמקול שלי בכמה שנים הקרובות למרות שהיו לי הזדמניות.

היו לך הזמנויות למה ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סטטיסטיקה עד כו
33 הצביעו 2 מאושרים מהסט-אפ שלהם ואחד חושב אחרת - כל השאר רוצים שדרוג !!!!

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מי המאושרים?:)

ילדיעפים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
המערכת שלי סגורה מבחינת המגבר והרמקולים,גם הסידי שלי מושלם מבחינתי אבל אני שומע בזמן האחרון

על גירסת מקור אחרת שהיא אייפוד עם ממיר חיצוני-שמבחית מסוימת יכול להיות שידרוג בנוחות ההפעלה

אם לכשאשמע וזה יהיה שווה איכות למקור שלי או עולה עליו זה יהיה אחד מאתגרי השידרוג הבא שלי

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אני

(shocked)
מי המאושרים?:)

אני ציינתי שאני מרוצה מהמערכת בין אם זה אמת אמיתית או Wishful thinking
בכל זאת אחרי אי אילו שנות אודיופילה-אין לי תחושה שאני ארצה בעתיד משהו אחר, והתלהבות מציוד אודיו נעלמה לי לחלוטין.

אני מרוצה ומסופק ממה שיש לי , למרות שיש לי עוד רשימת קניות מצומצמת ומאוד מוגדרת , "פיצוחים "
הרשימה הבאה :
מגבר
BD DESIGN CRAZY A
נרכש כתגבורת לשפופרות הקיימות, כמה מילים עליו בעתיד.
עדיין לא סגור לגמרי אבל BD DESIGN TwinDAC
ממתין לי עם מחיר ראוי

כבלים-קניה מאוד מאוד מטורפת:D:rolleyes::cool: , ימים יגידו, יש מועמד ברור ומוגדר מאוד.

בעדיפות מאוד נמוכה, זרוע לפטפון שרודר רפרנס, זה רק אם באמת ידגדג ויופיע מתי שהוא באודיוגון במחיר ראוי עבורי.
וזהו.
אני עם ציוד אודיו סיימתי,,,,,:cool::rolleyes:

Read my lips

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סטטיסטיקה עד כו
33 הצביעו 2 מאושרים מהסט-אפ שלהם ואחד חושב אחרת - כל השאר רוצים שדרוג !!!!
כרמי, האם באמת אתה נדהם מהתוצאות ?
לי היה נשמע קצת מוזר אם התוצאות היו שונות.

אתה נמצא ( למקרה שלא שמת לב ... :D ) בפורום אודיו.
שמדברים כל הזמן על ציוד חדש, אחר, מגווון.
מדברים כל הזמן על שידרוגים, החלפות, עיבוי הסט אפ.
אם יש חברה שלא חשבו שהם רוצים לשדרג.
אחרי שבועים ויומים בפורום יסתובבו בתחושה
לא נוחה מדוע הם עדין לא עושים כך.

אגב ... בשירשור אחר דובר על שיטות שיווק
ועל המלצות כאלה ואחרות לספרים בנושא.
שכדאי או לא כדאי ליבואן ללמוד.
אני הייתי ממליץ ליבואנים ולסוחרים
לנפק מנוי לפורום אודיו, חינם אין כסף לכל עובר ושב.
בטוח ... חלק מהנכנסים ונשארים לפורום ישדרגו בעתיד הקרוב לעין.
(גם אם ניראה לעין, נשבע לכם שאין פה ציניות...)

בעיני זה מאוד הגיוני ונכון שיהיו מחשבות כאלה בפורום כזה.
על אותו משקל, כנס לפורום מאותגרים משקלית.
ושאל אותם האם הם אוהבים לאכול ... ?
או ... כנס לפורום קוקסינליות ושאל האם האם הם/הן חושבים/חושבות לעשות ניתוח.

לענין הסקר, לא ניראה שהוא אמור להפתיע אותך.
והאמת ... גם לא נתן לך מי יודע מה מידע.
(אני כמובן השתתפתי בו ...)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור