נגן דו קרב מעניין, לא שודר בערוץ 56 או 26- וייס מול למפיזטור

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
עמיר, שנינו כתבנו סימולטנית תגובות,
ואתה הבהרת את הנושא כראות עיני.
וכרגע אנו ממתינים בקוצר רוח לתגובה של רוזי :אצבע מורמת

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
הממיר lamp הינו חדש בשוק המקומי , זהו ממיר שזכה וזוכה לתשבחות רבות בעולם האודיופילי
כאחד הממירים הטובים בעולם.
לא ראיתי שום הגיון שהראשון ששומע אותו בארץ שופט וקובע עובדות ע״ס המערכת הקיימת אצלו
עם כל הכבילה והציוד האחר ,ומשווה אותו לממיר שלו שהוא ״ מת ״ עליו. זה היה לא חכם לכתוב חוות דעת ראשונית שיוצרת מומנטום על מכשיר שהוא בחיתוליו בארץ.
אני גם לא פותר את מישל שנפל למלכודת. כי זו הפרנסה שלו.
מישל היה צריך להיות אצלי ביום שישי האחרון כדי להשוואה עם הממיר שלי שהוא נחשב מהטובים גם הוא. מה שהיינו שומעים לעולם לא היה יוצא מהחדר כדי לא לפגוע בו ובפרנסתו.
אני חושב שתוצאות אחרות היו מתקבלות עם מתנוש היה מביא את הממיר שלו למגרשו הביתי
של מישל ששם ה למפיזטור יושב טוב עם הציוד והכבילה.

ביום שישי האחרון היינו חבורה די גדולה אצל זיו וראינו הדגמה שלו עם אין סוף פזסטות של
החלפות כבלים וציוד , שכולם שומעים שמה שנשמע בתחילה x הופך להיות y
שכל אחד יכול לקבל מה שירצה ובגדול , רק עם שינויי כבילה. שאפו לזיו.
לכן אחרי המופע הזה נעשית בדיקה של הלמפי בתנאים לא תנאים , ויש הסקת מסקנות.

כמו שלא קיבלתי את דעתם של החברים במבחן שערכו בין הוויז ל - בל קנטו
כי הם היו בלתי אובייקטים , כך אני לא מקבל את הדעה על למפיזטור.
הייתי מקבל יותר דעתו של אדם /בעלים של ממיר אחר שהיה משווה בין וייז ל-למפיזטור .

חוץ מזה אני זוכר את העזרה של מתנוש שניסיתי להבין בדיגיטל , אחרת הייתי קורע אותו :)
אריק, נסחפת קשות, כפרה.
1. אני ממש לא מת על הוייס. אין לי סנטימנטים לקופסאות.
2. אם מקבלים את הטענות שלך, נשארים עם שלושה דברים: שרשורי "התחדשתי" מפגרים, שלא משנה כמה מתאמצים, כמעט בלתי אפשרי לפתח עליהם דיון מעבר ל"תתחדש" | סקירות של נמר | חוות דעת מתלהבות סגנון שניצל או אחרים של "וואו איזה מדהים זה".
זהו? זה כל מה שפורום יכול להציע? אני מאמין שלא.

3. נתתי כאן חוות דעת הכי מפורטת שאני יכול, שמחמיאה מאד ללמפיזייטור ולא כי אני עושה לאף אחד טובה אלא כי זאת היתה ההתרשמות שלי. אם הייתי חושב שזה מכשיר שלא שווה את הכסף, לא הייתי כותב עליו כדי - כדבריך - לא לפגוע בפרנסתו של היבואן. אבל אני רציתי להציג את המכשיר בסיטואציה הביתית שלי, ולחלוק עם אנשים את החוויה מנקודת מבט אישית. לא של סוקר, לא של יבואן, אלא של חובב מנוסה.
אם הקוראים לא מסוגלים להבין שום מסר שהוא יותר מעודן מ-"וואו, איזה מכשיר מדהים", אז אין טעם לפורום. אני פשוט מאמין שהלקוחות שהמוצר הזה רלוונטי עבורם, רוצים מידע קצת יותר מפורט ובלתי משוחד.

4. הטענות שלך בדבר חוסר אובייקטיביות הן דביליות. איפה אתה רואה בכתיבה שלי חוסר אובייקטיביות, ואיך הטענה שלך מתיישבת עם העובדה שהלמפיזייטור יצא מנצח ללא עוררין?

עד הלמפיזייטור, לא היה שום מכשיר ששמעתי בהשוואה אלי שגרם לי לרצות יותר מהוייס. הלמפיזייטור פתח לי את התיאבון כי הוא הראה לי מה עוד אפשר לקבל ואם הייתי עומד בפני קניה של מכשיר חדש, הוא היה מאד מעניין אותי. היו אחרים ברמת המחיר שלו אצלי, שלא השאירו את הרושם הזה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מצד אחד, נראה לי שאפשר להבין את כעסו של שוני מתוך מחוייבות למישל ולפרנסתו, בהקשר של העובדה שבביקורת הראשונה על המכשיר החדש המסקנות לא הייו מתלהבות כפי שאולי ראוי למכשיר, ואולי גם המכשיר לא קיבל את מיטב התנאים, כך שמנקודת מבט ספציפית זו, מן הראוי הייה שלא לדווח על המסקנות, לפחות לא בשלב זה.

האם זה מסכם בצורה נאותה את מה שאתה מנסה לומר, שוני?

מצד שני, אפשר לומר הרבה דברים, כולל למשל:
  • נראה שמתנוש מאוד התרשם מהמכשיר
  • מתנוש מצא רק יתרון אחד למכשיר שלו שהוא אוהב -- "תצוגה מעט יותר מסודרת של הכלים במרחב", ובכל השאר החדש הייה עדיף או מקביל
  • אם לא הייה לו מכשיר משלו, והוא הייה צריך לקנות חדש, הוא הייה מעדיף את ה-LampizatOr
  • כל זאת למרות שה-LampizatOr לא קיבל את התנאים הטובים ביותר, ושמתנוש מאוד אוהב את מה שייש לו, וכו'!
  • זה שמתנוש לא רץ להחליף -- נו שויין, יש לו שיקולים משלו, שלא בטוח שרוב הקוראים נרתמו אליהם -- חלק אפילו ניסו להפציר בו כן להשקיע במכשיר החדש
כך שכנראה שפרנסתו של מישל בהקשר זה לא בסיכון אמיתי בגלל הדיווח הזה, יהייו חסרונותיו אשר יהייו, וסך הכל הוא בהחלט יוצר עניין לשמוע את המכשיר החדש.

חוצמזה שכמו שליאור כתב, כנראה שכל אודיופיל ברמה של מי שחושב על מכשירם בסדר גודל הזה יודע כבר היטב היטב ש"כל קביעה נכונה לחלל, למערכת ולאדם שהיה שם".

האם זה מסבר את אזניך במידה סבירה, שוני?

בברכה!
עמיר
1. הבנת לעומק *בדיוק* את מה שניסיתי להעביר, והצגת את נקודת מבטו של שוני בצורה חדה ומדוייקת. אני מאמין שלמרות שחפרנים כמוך יש אולי רק עוד שניים באתר, רוב הקוראים ניחנים בהבנת נקרא שאינה נחותה בהרבה משלך, ועל זה בניתי. :)

2. זאת לא מתיימרת להיות סקירה ולכן המסקנות אינן סופיות או נחרצות. אני בטוח שאפשר היה לתת ללמפיזייטור תנאים טובים יותר. המטרה לא היתה להגיע לתוצאה מקסימלית, אלא להשוות שני מכשירים בעלי אופי ודרך פעולה שונים לחלוטין, ולראות מי מהם עושה עבודה טובה יותר. אני חושב שהתשובה לשאלה הזאת ברורה לכל מי שקורא את השרשור.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני מאמין שלמרות שחפרנים כמוך יש אולי רק עוד שניים באתר
מה? איפה מצאת לי תחרות בחפרנות?? :(

זאת לא מתיימרת להיות סקירה ולכן המסקנות אינן סופיות או נחרצות. אני בטוח שאפשר היה לתת ללמפיזייטור תנאים טובים יותר. המטרה לא היתה להגיע לתוצאה מקסימלית, אלא להשוות שני מכשירים בעלי אופי ודרך פעולה שונים לחלוטין, ולראות מי מהם עושה עבודה טובה יותר
את כל זה נראה לי שהבנתי... :)
בהבהרה/הדגשה קלה למען הפרוטוקול, שגם שוני יהייה מבסוט -- מי מהם עושה עבודה טובה יותר עבורך , לטעמך, בשילוב עם הציוד והאקוסטיקה שלך, בתלות בקטעים שבדקת, מזג האוויר, חברת חשמל, מה אכלת קודם, כמה עיצבנו אותך, כמה היית לחוץ בגלל דברים אחרים, איך מישל השפיע עליך... אפשר למלא כאן עוד כמה שורות באותו סגנון -- העיקר שייהייה ברור :)

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
נשמע כמכשירים שונים.
מה ישמע טוב יותר טוב כנראה תלוי כנראה במערכת .
רק עכשיו ראיתי...
לא, אני לא חושב שבאף סיטואציה אפשר להגיד שהוייס טוב יותר. אני מסתמך בטענה שלי על כך שחיבור שרירותי של הלמפיזייטור למערכת שלי נשמע בכל זאת טוב יותר מהוייס, וזאת בלי שהתאמנו כבלים או חשמל. במילים אחרות, קשה לי לראות סיטואציה שבה במערכת מאוזנת הוייס יתאים יותר מהלמפיזייטור. אולי רק אם היא מאד מאד שמנה ומנופחת אז הרזון של הוייס יאזן את זה קצת, אבל שנינו מסכימים שזאת לא דרך נכונה לבנות מערכת.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
1. הבנת לעומק *בדיוק* את מה שניסיתי להעביר, והצגת את נקודת מבטו של שוני בצורה חדה ומדוייקת. אני מאמין שלמרות שחפרנים כמוך יש אולי רק עוד שניים באתר, רוב הקוראים ניחנים בהבנת נקרא שאינה נחותה בהרבה משלך, ועל זה בניתי. :)

2. זאת לא מתיימרת להיות סקירה ולכן המסקנות אינן סופיות או נחרצות. אני בטוח שאפשר היה לתת ללמפיזייטור תנאים טובים יותר. המטרה לא היתה להגיע לתוצאה מקסימלית, אלא להשוות שני מכשירים בעלי אופי ודרך פעולה שונים לחלוטין, ולראות מי מהם עושה עבודה טובה יותר. אני חושב שהתשובה לשאלה הזאת ברורה לכל מי שקורא את השרשור.

אני באמת לא מבין? איזה תנאים טובים יותר מתן?
טידל+ פאס+ לקסמן+ אקוסטיקה ברמה הכי גבוהה שיש...

אני מאוד אהבתי את ההשוואה, הצגת לי מה שבדיוק רציתי לדעת על המכשיר (למרות שבגזרת הדאק אני מכוסה).
ניר

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
ליאור , הפורום נועד להעברת רשמים.
אבל לדעתי יש מקום לרשמים שלי, שחס וחלילה הם לא סתימת פיות.
בגדול הכל נכון לאדם, לחלל, ולמערכת.

זה די נכון,יש כל כך הרבה משתנים
אצל בוחן ציוד שאין אפשרות אחרת,.
אלא לשמוע משולב בציוד שלנו,
וגם לא לזמן קצר.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אריק, נסחפת קשות, כפרה.
1. אני ממש לא מת על הוייס. אין לי סנטימנטים לקופסאות.
2. אם מקבלים את הטענות שלך, נשארים עם שלושה דברים: שרשורי "התחדשתי" מפגרים, שלא משנה כמה מתאמצים, כמעט בלתי אפשרי לפתח עליהם דיון מעבר ל"תתחדש" | סקירות של נמר | חוות דעת מתלהבות סגנון שניצל או אחרים של "וואו איזה מדהים זה".
זהו? זה כל מה שפורום יכול להציע? אני מאמין שלא.

3. נתתי כאן חוות דעת הכי מפורטת שאני יכול, שמחמיאה מאד ללמפיזייטור ולא כי אני עושה לאף אחד טובה אלא כי זאת היתה ההתרשמות שלי. אם הייתי חושב שזה מכשיר שלא שווה את הכסף, לא הייתי כותב עליו כדי - כדבריך - לא לפגוע בפרנסתו של היבואן. אבל אני רציתי להציג את המכשיר בסיטואציה הביתית שלי, ולחלוק עם אנשים את החוויה מנקודת מבט אישית. לא של סוקר, לא של יבואן, אלא של חובב מנוסה.
אם הקוראים לא מסוגלים להבין שום מסר שהוא יותר מעודן מ-"וואו, איזה מכשיר מדהים", אז אין טעם לפורום. אני פשוט מאמין שהלקוחות שהמוצר הזה רלוונטי עבורם, רוצים מידע קצת יותר מפורט ובלתי משוחד.

4. הטענות שלך בדבר חוסר אובייקטיביות הן דביליות. איפה אתה רואה בכתיבה שלי חוסר אובייקטיביות, ואיך הטענה שלך מתיישבת עם העובדה שהלמפיזייטור יצא מנצח ללא עוררין?

עד הלמפיזייטור, לא היה שום מכשיר ששמעתי בהשוואה אלי שגרם לי לרצות יותר מהוייס. הלמפיזייטור פתח לי את התיאבון כי הוא הראה לי מה עוד אפשר לקבל ואם הייתי עומד בפני קניה של מכשיר חדש, הוא היה מאד מעניין אותי. היו אחרים ברמת המחיר שלו אצלי, שלא השאירו את הרושם הזה.
אהבת את ה202 , תתקדם לMEDUS...
אל תזגזג!
(לא מומלץ לבעלי ארנק מכווץ), אבל לפי הטידל אתה בסדר בעניין זה.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
כדי שאריק יסחף , צריך שיהיה גל גדול מאד. :rolleyes:

בלי שום קשר ישנו ממיר ברקלי, איכותי ביותר אצל אוזיו דיפ , זיו נרדמת בשמירה ?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
המסקנה האישית שלי, ממה ששמעתי עד היום, היא שבתחום ה 5000$ עד 10,000$ (בערך. אולי גם קצת יותר) אין ממירים יותר "טובים" מחבריהם אלא פשוט בעלי אופי שונה. זה הכל. לא מאמין (ולא שמעתי בעצמי) שממיר x שעולה 8000$ נותן יותר "פירוט" מממיר y במחיר דומה. ששומעים "יותר"מוסיקה. אלא שומעים אחרת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
המסקנה האישית שלי, ממה ששמעתי עד היום, היא שבתחום ה 5000$ עד 10,000$ (בערך. אולי גם קצת יותר) אין ממירים יותר "טובים" מחבריהם אלא פשוט בעלי אופי שונה. זה הכל. לא מאמין (ולא שמעתי בעצמי) שממיר x שעולה 8000$ נותן יותר "פירוט" מממיר y במחיר דומה. ששומעים "יותר"מוסיקה. אלא שומעים אחרת.
מבלי באמת להתעמק בשאלת תחום המחירים הזה דווקא,
מספיק שהמכשירים ישמעו שונים זה מזה כדי שאחד מהם יהייה "טוב" ו/או "מוסיקלי" ו/או "מפורט" יותר מהאחר לאזני מאזין נתון.
[ ולא בטוח שאפילו זה נדרש... :( ]

ומאזין אחר יכול לומר שזה "אחרת" בלי לפרט.

זה לא בהכרח סותר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

בד"כ הוא נרדם לא רק בשמירה...יושב לו שם ממיר פצצה והוא מרדים גם אותו

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
וחוץ מזה למרות שאיני בדיגי...הבנתי מבלי לחפש בין השורות ,לפחות ממה שמתן כתב שאכן זה ממיר טוב ,טוב מאוד.
ולא רק זה אפילו ישנם בו אלמנטים בסאונד שחסרים למתן.המה מה הבחור רוצה עוד...זכותו

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

לא פירסמתי שלטי חוצות שאני רוצה לקנות ממיר. כולה בא אלי מישל עם הלמפיזייטור המסקרן ועשינו סשן האזנה.
לגבי ברקלי, כבר שאלתי את זיו עליו, אבל אתה יודע איך זה אודיופילים. מבלבלים הרבה את המוח ובסוף קונים בחו"ל. אז היות ולא הייתי רציני , לא רציתי לבלבל לזיו את המוח.
חוץ מזה שהוא רחוק. אתה מדבר על 120 ק"מ לעומת 120 מ' בערך.

בקיצור, כשיהיה מעניין, גם תורו של הברקלי יגיע. בינתיים אני מרייר על ההצעה של ליאור (הוייס הגדול) וחברות עם שמות של שלוש אותיות. msb, dcs. אבל יקר. אללה יסתר כמה יקר.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
פירוט ומהירות אין מנצח, אכן. תחום דינמי השארתי בצד. לא יודע להגיע אם מה ששמעתי הוא תחום דינמי גדול יותר של הלמפיזייטור או פשוט צליל בשרני יותר עם גיין יותר גבוה. למדתי שהאינטואיציה נוטה להטעות אותנו פה.

לגבי התדר הנמוך - כמו שאר הספקטרום, הוייס יותר מעודן ומנומס, יותר הדוק ויבש (אני אוהב!) לעומת הלמפיזייטור.
הלמפיזייטור הוא מאהב איטלקי. הכל יותר בדרמטיות. גם הבס. הוא פשוט לא הדוק לי מספיק. אני אוהב אותם הדוקים וצפופים! בלי אויר מיותר שיוצא ממברנה מתעופפת ברוח.

אגב, זה כמובן מושפע מאד מטיב המנורות. אין לי מושג מה היו שם ולאן אפשר להגיע עם זה. אני עקרונית לא מתעסק עם מנורות והחלפתן. זאת התעסקות שאין לה סוף. אולי מישל יוכל להרחיב.

הלמפיזטור שהוזכר בפוסט , הוא ה BIG7 SE , מגיע מהמפעל עם שתי מנורות PSVANE 101D ומיישרת 274B , הן מנורות סטנדרטיות , הלמפי נותן חווית סאונד מצויינת ומאוזנת עם המנורות הללו , יש אויר ,מיד גדול נעים , וגבוהים מעודנים במה גדולה במילה אחת שומעים מוזיקה ללא שום שמץ של חריפות .

ניתן לקחת את אותו דאק למימדים אחרים שמחליפים את המנורות שבתוך מסלול הסיגנל וגם את המיישרת , יש הרבה פורומים בחו"ל ואפילו גם בפייסבוק שמתעסקות עם הנושא הזה , כולל בדיקה של אנשים מאוד מנוסים ובמיוחד עם הדאקים האלו ) .

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1784509448491728&id=1527145964228079

http://www.audioshark.org/lampizator-186/

רשימת המנורות שניתן לחבר לדאקים של למפיזטור :

http://www.lampizator.eu/Fikus/DHT_TUBES.html

תודה מישל .

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
וחוץ מזה למרות שאיני בדיגי...הבנתי מבלי לחפש בין השורות ,לפחות ממה שמתן כתב שאכן זה ממיר טוב ,טוב מאוד.
ולא רק זה אפילו ישנם בו אלמנטים בסאונד שחסרים למתן.המה מה הבחור רוצה עוד...זכותו
ממיר נפלא.
זה לא שחסרים אלמנטים. אני פשוט צריך קפיצה משמעותית בסדרי גודל ממה שהיה לי. זו הדילמה הקלאסית של שידרוג למוצר חדש, שבו מממשים הפסד על המוצר הישן וקונים מוצר חדש בעלות דומה למחיר המוצר שהוחלף: מעטים המקרים שזה שווה.

אבל כאמור, בהתלבטות בין שניהם כחדש, הלמפיזייטור לוקח בגדול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור