נגן בראש טוב

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ראש טוב...
תתחדש איש, יש אוסף תקליטים משמעותי?
תודה!
לא מספיק. בערך 200. רק התחלתי לאסוף לפני שלוש שנים בערך ואני מעדיף אותם חדשים או ד במצב מצוין בלבד. במילים אחרות, יקר. אבל יש עוד הרבה עבודה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איך אני מקנא בבת שלך. אם רק אבא שלי היה נותן לי כאלה חיזוקים חיוביים הייתי יכול להגיע כ"כ רחוק....

אתה יודע. כשאתה נותן "חיזוק חיובי" לאתר (תעודות פתירה) אני מרגיש צורך עז לפרגן בחזרה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אתה יודע. כשאתה נותן "חיזוק חיובי" לאתר (תעודות פתירה) אני מרגיש צורך עז לפרגן בחזרה.
זה לא לאתר, זה לפורום הדו ערוצי בלבד. ואולי זה נשמע לך שלילי ומעט כפוי טובה אבל זה כי יש לך נטיה לקחת דברים באופן אישי. כזה אתה. וטוב שכך. אבל אם תסתכל על זה קצת יותר מגבוה תראה שזה נאמר ממקום של אכפתיות וכאב, לא מרוע או צרות עין.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כל מה שקשור לאתר הזה אני לוקח באופן אישי.
אני שמח שזה ממקום של אכפתיות. בפעם הבאה, תתקשר אלי אם יש לך רעיונות לשיפור או סתם הערות. טרם קרה שלא עניתי לך.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
מראש המערכת אצלך לא היתה מאוזנת - האנלוג היה טוב מהדיגיטל.
המהלך ההגיוני היה לשים את ה 6500$ על הלמפיזטור. למה ?
א. לחזק את החוליה החלשה אצלך.
ב. ללכת על משהו ששמעת במו אזניך ואתה בטוח בשיפור שיביא.

שלב שני היה למכור את הווייס. וללכת לשמוע ראשים אחרים. מי אמר שדווקא הראש הזה יותר מתאים אצלך ? כי הוא יותר יקר ? ברור לי שקשה להשוות ראשים כי אין במלאי ... ונדיר שיתנו לך הביתה ראש כדי שתנסה ותשמע. אבל עדיין יש דרכים לנסות להתרשם ולהגיע למסקנה מושכלת. במחיר של הוויס עם תוספת קטנה פה או שם בטוח היית מוצא ראש טוב ואז שני התחומים אצלך היו מתחזקים.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
מראש המערכת אצלך לא היתה מאוזנת - האנלוג היה טוב מהדיגיטל.
המהלך ההגיוני היה לשים את ה 6500$ על הלמפיזטור. למה ?
א. לחזק את החוליה החלשה אצלך.
ב. ללכת על משהו ששמעת במו אזניך ואתה בטוח בשיפור שיביא.

שלב שני היה למכור את הווייס. וללכת לשמוע ראשים אחרים. מי אמר שדווקא הראש הזה יותר מתאים אצלך ? כי הוא יותר יקר ? ברור לי שקשה להשוות ראשים כי אין במלאי ... ונדיר שיתנו לך הביתה ראש כדי שתנסה ותשמע. אבל עדיין יש דרכים לנסות להתרשם ולהגיע למסקנה מושכלת. במחיר של הוויס עם תוספת קטנה פה או שם בטוח היית מוצא ראש טוב ואז שני התחומים אצלך היו מתחזקים.

לא מסכים, לא כל כך משנה את סדר השידרוגים.
בכל אופן אין מצב לבודד ראש בשמיעה של מערכת אנלוגית והחלפת ראש תמיד היא הימור, מושכל, מחושב אבל הימור תמיד.
לעומת זאת, DAC כמו רוב האלקטרוניקה קל להשוות בבית (כמו שעשה מתן) ולהחליט מה טוב יותר.
אז מה משנה מה "הולך" קודם?
יגיע גם תורו של הווייס ללכת בסופו של דבר... ;)

חוץ מזה, אין תחרות בין דיגיטל מול אנאלוג.
הם שני עולמות מקבילים שחיים בהרמונייה בתוך הראש שלנו :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור