בחירת מצלמה עזרה בבקשה

colombo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני ממש לא מבין כלום בצילום ובטח שלא
אז לפנינ שאני יעשה טעויות אני אבקש אתעזרתכם אני

אני צריך לקנות 4 מצלמות אמינות שלא מתקלקלות כל שבועיים
שיכולת להפיק תמונות ברורות ואיכותיות בתנועה ובתנאי תאורה חלשה (כמו אולמות אירועים)
לא יודע אם זה חשוב אבל כנראה שהתמונות יעברו עיבוד כלשהו עם תוכנות יעודיות
לגבי החיישן אין לי מושג מה החשיבות של הגודל ( אני ישמח להסבר קצר על איזה מאפיין הכי חשוב לאיכות התמונות)
אין צורך בצילום פריימים ברצף,או זום גבוה וכמות פיקסלים מטורפת
ויש עדיפות לכך שהמצלמה תעשה רושם ז"א עדיף דמוי SLR

טווח המחיר הוא 700 - 900 ש"ח
מחיפוש קצר ברור לי שתמליצו לי על הSX230 וקרובות משפחתה ואני לא פוסל
אבל בכל זאת אני מחפש משהו קצת שונה
לפי מה שפרטתי למעלהt;נתקלתי במצלמות הבאות:
SX120 IS

SP600 UZ

יעשו את העבודה או לחפש משהו אחר?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מקווה שיצא לך לקרוא את הדעה שלי לגבי גדול המצלמה (בנוסף יש שם דעות נוסופות מעניינות)
http://www.dtown.co.il/articles/2528.html

גודל גוף המצלמה לא ממש מוסיף לנושא של איכות התמונה והמצלמות שאתה בחרת הן מצלמות עם גוף גדול וחיישן קטן - איכות התמונה היא לא משהוא שיש לו קשר לגדול המצלמה ולא משהוא שאני ההייתי ממליץ עליו.

היתרון היחיד של המצלמות שבחרת הן גודל פיזי למי שזה חשוב לו הגדול הפיזי - וטווח זום גדול מאוד (שגורר איכות אופטית בנונית)

מצד שני ברמות המחיר שאתה מדבר כאן, קשה למצוא מצלמה שתספק לך את הדרישות שלך - האם אתה לא גמיש במחיר, אתה צריך להתגמש באיכות התמונות

כך בחשבון שבטווח מחיר הזה אתה מקבל מצלמות עם טכנולגיה של לפני כמה שניים ורואים זאת בתוצאות

לדעתי במחירים האלו ה SX120 או SX150 יכולות להיות אופציה סבירה - אני מאוד אוהב את ממשק המשתמש של קנון ואת העיבוד התמונה של קנון , אבל גם מצלמות של אולימפוס, פנסוניק, סוני, ניקוין ואחרות יספקו תמונה ברמה דומה, כדי לראות איזו מהן נוחה לךך לשימוש

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור