רמקולים בחיפוש אחר רמקולים חמים ונעימים להאזנה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שאני נמצא לא אחת בהופעות חיות שבהן המוזיקה מחרישת אוזניים ועדיין הסאונד איננו צורם לאוזניי. אני מחפש צליל מפורט, עמוק וחם.
רק להזכירך בחיפושיך , בהופעות אין פרוט,כך שאם אתה ניתקל במיקרה ברמקול מתאים לאוזניך ,ורק חסר לו טיפה פרוט, כלומר אינך מצליח לספור את מספר הסלילים על מיתר הקונטראבאס ,זה לא נורא , בדרך כלל רמקולים כאלו שמעבירים רזולוציות בטונות ,הינם ציצנים וטורדניים , רמקול טוב לאוזניך ינגן באותה מידה טוב במגבר שפופרתי טוב וטרנזיסטורי טוב , לא מציע לך לקנות מגבר ספוגי ומרוח , ממילא תזרוק אותו אחרי תקופה קצרה ,
לסיכום - אין מה לפתוח במרדף רזולוציות , בדרך כלל כל רמקול טוב יתן לך מספיק מזה , והאמת אין צורך כלל לשמוע החורים והסתימות בפה של הזמרת,או לחליפין את בעיות הטחורים אצל הזמר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מה עם המוניטור שהיה אצל ערן בתערוכה?
זיכרוני אומר לי שהיה לו סאונד משובח עם אלק'
לא כל כך יקרה.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
בתקציב הזה רמקול רצפתי עשוי להיות פתרון עדיף.

רמקול רצפתי במימדים צנועים יתפוס לא יותר מקום מרמקול מדפי, יהיה לו יותר באס, יותר נפח, וגם אם הפירוט יהיה פחות טוב, ויהיה יותר צבע במיד, כנראה שבמקרה זה זו לא בעיה.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יש פשוט אנשים עם רגישות מיוחדת בגבוהים. אני יודע - אני אחד מהם. לכן רמקולים מצויינים, אפילו מעולים - כמו הטריאנגלים, דאלי, פרואק ועוד - לא יעברו אצלי את מבחן 60 השניות. בלי קשר למה שהם נותנים מכל בחינה אחרת. כנראה שמי שלא סובל מהבעייה הספציפית הזאת פשוט לא מבין על מה אנחנו מדברים.

לכן הספנדור יכולים בהחלט לבוא בחשבון. כמובן המורל אוקטאב סיגנצ'ר (זה מה שיש לי). הקאבאס המדפיים. ועוד.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
היי ברקצ
חשבתי שאני לבד בקטע של הגבוהים, יש לי בדיוק את אותה בעיה
וכשהייתי שומע רמקולים בחנויות, והגבוהים הציקו לי ברמקולים
מסוימים המוכר לא הבין על מה אני מדבר.

בעז

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
היי ברקצ
חשבתי שאני לבד בקטע של הגבוהים, יש לי בדיוק את אותה בעיה
וכשהייתי שומע רמקולים בחנויות, והגבוהים הציקו לי ברמקולים
מסוימים המוכר לא הבין על מה אני מדבר.

איזה רמקול רכשת בסופו של דבר ?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יאללה - נקים עמותה ששמה ייקרא "רגישי האזניים". ניפגש בחדרים אפלים ונלחש לחישות בקול נמוך ועבה.

משה לוי

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
18
יאללה - נקים עמותה ששמה ייקרא "רגישי האזניים". ניפגש בחדרים אפלים ונלחש לחישות בקול נמוך ועבה.

בקול "נמוך מים המלח"

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
ברקצ, ספר לי קצת על האוקטב... רק מדפיים, או כולל הסאב? למה מחוברים ובמה מתאפינים

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
בועז,
יהיה לך קצת קשה להשיג, תנסה לשים יד על מוניטור של CAV, אחלה רמקולים שיענו בדיוק על הצורך שלך
אם תרצה ריצפתי יש זוג אחד מצוין בלוחות
אם מדפי, תנסה לבדוק עם אודיו קלאב אם נשאר להם משהו במלאי
אתה תודה לי על זה

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יש לי את האוקטאב סיגנצ'ר, שבהשוואה שערכתי בזמנו היה טוב בהרבה מהאוקטאב הרגיל ומהאוקטוס. הוא ללא הסאב היעודי שלו, כי אני שומע בניר פילד ממש קרוב, והוא עומד על סטנדים מוצקים מMDF ממולא חול. בנוסף יש לי סאב אחר של מורל (לא היעודי של האוקטאב), שמונח פשוט לרגליי, כך שאני מקבל את הויברציות ישר לתוך הגוף ... חוויה.

אגלה לך סוד - מחפש כבר הרבה זמן רמקול שיוכל להחליף ולשדרג אותו, ובינתיים לא מוצא. אני כבר נכנס לטריטוריה של ה20,000 שקל ומעלה, שם יש רמקולים כבר ברמה אחרת. יש כאלה בארץ (כמו היוניפילד 1 שמביא עופר שחורי), יש כאלה עם יבואן אבל שלא הגיעו ארצה (כמו הפיאגה COAX10 שנשמע לי סופר מעניין, עם דרייבר ריבון קואקסיאלי מיד+טוויטר, או האיזופון גלילאו שלא הגיע לארץ), ויש גם רמקולים שקיבלו המון תישבחות ולא נמצאים פה, ואפשר להזמין רק דירקט - כמו האבולושיין אקוסטיק מיקרו 1, שכבר זכה להילולים בכל תערוכה ויתחיל להשלח ללקוחות בתחילת מאי 2012. מחיר של 2000$ בדירקט וטונות של התפעלויות מכל מי ששמע. מה אתה אומר - נזמין שנינו בפרי-אורדר ונחכה לתוצאה ?

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
היי ברקצ
איזה חנות מחזיקה תרמקולים שלך להדגמה?
לא החזקתי מהחברה הזו,אבל אם אתה אומר
שאפילו רמקולים בסביבות 20000 ש"ח לא עומדים
לידם אני חייב לנסות,אודה לך אם תפנה אותי לחנות
שמחזיקה אותם,עדיף באיזור חיפה אבל גם במרכז
אפשרי.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
לא מכיר חנויות בצפון - אבל אם אתה מגיע למרכז, ממליץ לפנות לזיו מחנות אודיוזיפ AUDIOZIP בנסציונה. זיו עבד שנים רבות במורל ומכיר את המוצרים שלהם על בוריים.
דרך אגב - לא אמרתי שהמורל משתווים למוצרים במחיר של 20K - אמרתי שכדי לעשות קפיצה משמעותית מעבר למורל, צריך להגיע כבר לרמות הנ"ל. אישית עדיין לא שמעתי רמקולים ברמה של עד 10-12K שנשמעו לי טוב יותר מהמורלים. מעבר לכך זו כבר טריטוריה אחרת.

bello

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
בועז,

- שמעתי את הספנדור ואני ממליץ לך לשמוע אותם הם עושים כמעט הכול טוב.
- תנסה לשמוע devore 8 super, זה מעל התקציב אבל אחד הרמקולים הנעימים ביותר ששמעתי איי פעם - וגם מפורטים מאוד (אם אין לך דרישה לבס עצום ושמן הם מושלמים)
- תנסה ארום קנטוס אכן נשמעים נעימים וחמימים

מה שכן, לפי מה שאתה מספר שכמעט כל רמקול צורם לך בווליום גבוהה אולי אתה צריך לשנות כיוון
לרמקולים omni directional כמו אלו של דובל planets שמפזרים את הצליל ולא מעיפים לך אותו ישר לפרצוף ונותנים במה ענקית ונעימה ביותר ועדיין שומרים על פירוט. יש אותם לעופר שחורי, קפוץ אליו ותשמע (יש לו כמובן עוד דברים):
http://www.maestroaudio.co.il/speaker.asp#due

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
עמית גש לאניגמה בחיפה. יש שם מורל

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
בועז,
ממליץ בחום על רמקולים של neat audio מהדגמים motive 1/2. הרמקול נותן תמורה מצויינת לתקציב שלך ,מבלי להתפשר וגם ידבר בכלל לא רע עם ה-nad. חברה אנגלית מכובדת ועם הרבה קבלות בשטח. יבואן אורק אודיו-לוני שהוא גם אדם מקסים.הפרטים שלו במדור הפרסומי .

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
NEAT אכן בחירה מוצלחת - אבל האמנם עולים 7,000 ש"ח ?

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
הדגמים שציינתי הם בסביבה, והם אפי' רצפתיים קומפקטים. מעבר לכך מדוע לא יד שניה?

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
בועז,

- שמעתי את הספנדור ואני ממליץ לך לשמוע אותם הם עושים כמעט הכול טוב.
- תנסה לשמוע devore 8 super, זה מעל התקציב אבל אחד הרמקולים הנעימים ביותר ששמעתי איי פעם - וגם מפורטים מאוד (אם אין לך דרישה לבס עצום ושמן הם מושלמים)
- תנסה ארום קנטוס אכן נשמעים נעימים וחמימים

מה שכן, לפי מה שאתה מספר שכמעט כל רמקול צורם לך בווליום גבוהה אולי אתה צריך לשנות כיוון
לרמקולים omni directional כמו אלו של דובל planets שמפזרים את הצליל ולא מעיפים לך אותו ישר לפרצוף ונותנים במה ענקית ונעימה ביותר ועדיין שומרים על פירוט. יש אותם לעופר שחורי, קפוץ אליו ותשמע (יש לו כמובן עוד דברים):
http://www.maestroaudio.co.il/speaker.asp#due

לבועז וכל החברים באנונימוס רגשי האוזניים. מי כמוני מבין אתכם.
הפתרון לאחר שיטוטים רבים ומרובים , כבר לפני מספר שנים היו הרמקולים של דובל. כמובן בהתחלה הפלנטס וככל שעוברות השנים ככה גדלים גם הרמקולים ( דובל כמובן ). אבל זה אצלנו במשפחה.

rozshay

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
EPOS ES11 + EPOS SUB ELS
ישאר לך עודף למגבר חמים,
http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Sale&op=ViewDetail&id_ads=37319
פשוט סט מעולה, מהכרות ארוכה ואישית.
הרמקול נציל בעל עכבה יציבה של 8 אום, ששובר את המיתוס השגוי מהיסוד של הקשר בין בהיר\חם ופירוט
הוא רמקול חם מהקומט EX אך גם מפורט יותר ובשום מצב אינו חריף או מתיש את האוזן.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור