בוקר של מוזיקה עם Bösendorfer ו-Edge

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון ידידי ולאחר כבוד אותו שירשור ננעל ומעכשיו ניפתח עידן חדש.

עידן בו אף גולש לא ירד על האחר באופן אישי. זה כולל את גידי וכולל אותך ואותי.(Y)

אני מעדיף שהדיונים יזרמו בכייף, שאנשים יעדנו את עצמם ואוטומטית הלא מעודנים יתמזגו באווירה, הרי זו הדרך הכי טובה לעשות זאת, פשוט להיות עינייני, לא להיתרגש ולא להוסיף שמן למדורה.

(Y)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אוף טופיק

למרות שהנושא הועלה על ידי אילן בעבר ועל ידי טרול עכשיו , אני חושב שיש הגיון בפורום אודיו שהמשתתפים יפרסמו תחת הנייק ניים שלהם או במקום ייעודי ממה מורכבת המערכת שלהם. זה לא בא כדי לבדל למי יש יותר טוב או יקר ולמי פחות אלא ליצור מאגר "מידע" . כך למשל מישהו מתעניין מאוד בקופסאות אודיו מסוימת , ולחבר אחר יש מוצר כזה, יוכל הראשון לפנות לחברו בייעוץ פרטני יותר.

לגבי מה שיש לי- זה לא סוד ויפורסם במלואו(עם כמה עלה לאילו שזה ממש חשוב) במחצית הראשונה של 2008 לאחר ש"בניית " במערכת בקונפיגורציה הסופית שלה תושלם.
באופן כללי יש מערכת קטנה בסלון(מחיר מחירון מעל $20,000) שכוללת אודיופיזיק וירגו 3 מוגבר באינטגריטד ואק אווטר סופר (שהוחלפו בו המנורות לייצור קודם) ומקורות הם סים אודיו מון אקליפש ורדיו מגנום דיינלאב.

חדר האזנה ייעודי (בחצי מרתף, קרי מרתפי השב"כ) מטופל אקוסטית מקצועית שם יש מערכת אודיו הכוללת סיידי ופטפון במחיר מחירון כולל מעל ל $70,000 (זו הערכה .לא עשיתי ממש את החשבון המדוייק עדיין)
ומערכת קולנוע ביתית שהמקרן הצנוע בה ישונה השנה.
רוב החלקים נקנו ביד שנייה ב 30%-60% ממחיר המחירון.
כל אילו באמת לא חשובים למעט 3 היגדים
שאני מאמין באוניברסאליות האודיופילית שלהם:

-הסיכוי שאודיופיל מסוים יבחר באותו תמהיל קופסאות הוא אפסי, היות ולכל אחד יש טעם שונה ורצונות אחרים. לכן עלות תועלת הוא מושג בעייתי בהקשר הזה ומצד שני אחרים יכולים להאמין ולחשוב שגם מערכת שעולה 10,000 שקל תשמע טוב או יותר ממערכת יקרה (זה יכול לקרות אבל בסבירות הרבה יותר נמוכה ממה שחושבים ומאמינים).

- "עלות תועלת" עבורי היא היכולת והרצון להתפשר על ניילונים חדשים ולרכוש מוצרים ביד שנייה ובכך לטפס באיכות המוצרים .

- חדר האזנה ייעודי ומטופל אקוסטית הוא הדבר הכי אודיופילי וחשוב שמישהו יכול לקוות אליו.

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דיז אין לי בעיה עם הערכותיך לגבי תמחור , אני בהחלט מסכים איתך שעדיף להמתין ולרכוש משומש , (אם יש לך הסבלנות לזה ) , העניין הוא שאני מריח ריח של התנשאות/עליוניות/WHATEVER ממך ומאיל ומעוד כמה בקליקה הזו כלפי אנשים עם תקציבים נמוכים הרבה יותר . אני לא חושב שכיס עמוק עושה אדם אודיופיל יותר מאחרים (אולי ציודופיל ), ומשום מה נראה לי שההצעה היא יותר להראות למי יש יותר גדול .

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מצטער לספר לך שאחד הסימפטומים הראשונים של מחלת אלצהימר היא פגיעה בחוש הריח.
תחושות ההתנשאות היא בעיני המתבונן .הוא זה שחש שמתנשאים עליו.
אין קשר בין הבנה באודיופליה והוצאה כספית.אין קשר ישיר בין הוצאה כספית ומידת ההנאה. כתבתי את זה מאוד ברור גם בפוסט הזה (וגם מספר פעמים קודם). זה שאתה חש שמתנשאים עליך זו בעיה שלך.

אל תבלבל אותי עם אילן. אני לא טענתי להיותי האודיופיל בעל הכי הרבה נסיון בארץ (יש אחד שבטוח שהוא כזה).
אני לא טענתי שאני יודע יותר מאשר אני התנסתי ושמעתי במו אוזני. מה שלא שמעתי במו אוזני אני מברר עם כאילו ששמעו במו אוזניהם ובעלי ניסיון וידע משמעותי עבורי .
אין כזה דבר "תחרות אודיופילית" ולכן אני מסרב לכל הזמנה של ידידי לסימנר כזה או אחר.
יש לי הסתייגות מסויימת מאנשים שלא שמעו מספיק וכבר "יודעים" לומר היגדים שאין מאחוריהם כל בסיס מעבר לדמיון פורה.
אדם יכול להיות סופר אודיופיל (לא ברור לי בידיוק מה ההגדרה,,אבל) ולא תהיה לו מערכת יקרה. מערכת יקרה רק אומרת שאותו אדם בחר לרכוש כזו וזהו.
למעשה זה פעם ראשונה שאני מציין בפורום מה יש לי באופן כללי. נמנעתי מלעשות זאת בעיקר בגלל תגובות כמו שלך המתגוננות באמצעות תוקפות מסויימת.
כל מה שאני כותב נובע מנסיון אישי שלי או של מישהם שאני מכיר אותם ויודע עד כמה הם יודעים וכי דעותיהם נסמכות על התנסות ולא תאוריה. אילו היגדים פרטניים ולא היגדים כוללנים למשל "הגברה מעוטת ואטים לא מניע היטב ואף מעולה רמקול נציל ".
אתה כן תראה אותי פותח את הפה על מישהו שיש לו היגדים אונברסלים ואני מעריך או יודע שהיגדים אילו נובעים מהתנסות אודיופילית דלה.
ולסיום עניין הגודל- אני ממש לא במשחק הזה גם אם אתה מפרש את דברי בהקשרים הללו.
תאמין לי שיש דברים יותר חשובים בחיים שגם ראוי להתגאות בהם (לאילו שחייבים להתגאות).

rptkkuh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוף טופיק

למרות שהנושא הועלה על ידי אילן בעבר ועל ידי טרול עכשיו , אני חושב שיש הגיון בפורום אודיו שהמשתתפים יפרסמו תחת הנייק ניים שלהם או במקום ייעודי ממה מורכבת המערכת שלהם. זה לא בא כדי לבדל למי יש יותר טוב או יקר ולמי פחות אלא ליצור מאגר "מידע" . כך למשל מישהו מתעניין מאוד בקופסאות אודיו מסוימת , ולחבר אחר יש מוצר כזה, יוכל הראשון לפנות לחברו בייעוץ פרטני יותר.

לגבי מה שיש לי- זה לא סוד ויפורסם במלואו(עם כמה עלה לאילו שזה ממש חשוב) במחצית הראשונה של 2008 לאחר ש"בניית " במערכת בקונפיגורציה הסופית שלה תושלם.
באופן כללי יש מערכת קטנה בסלון(מחיר מחירון מעל $20,000) שכוללת אודיופיזיק וירגו 3 מוגבר באינטגריטד ואק אווטר סופר (שהוחלפו בו המנורות לייצור קודם) ומקורות הם סים אודיו מון אקליפש ורדיו מגנום דיינלאב.

חדר האזנה ייעודי (בחצי מרתף, קרי מרתפי השב"כ) מטופל אקוסטית מקצועית שם יש מערכת אודיו הכוללת סיידי ופטפון במחיר מחירון כולל מעל ל $70,000 (זו הערכה .לא עשיתי ממש את החשבון המדוייק עדיין)
ומערכת קולנוע ביתית שהמקרן הצנוע בה ישונה השנה.
רוב החלקים נקנו ביד שנייה ב 30%-60% ממחיר המחירון.
כל אילו באמת לא חשובים למעט 3 היגדים
שאני מאמין באוניברסאליות האודיופילית שלהם:

-הסיכוי שאודיופיל מסוים יבחר באותו תמהיל קופסאות הוא אפסי, היות ולכל אחד יש טעם שונה ורצונות אחרים. לכן עלות תועלת הוא מושג בעייתי בהקשר הזה ומצד שני אחרים יכולים להאמין ולחשוב שגם מערכת שעולה 10,000 שקל תשמע טוב או יותר ממערכת יקרה (זה יכול לקרות אבל בסבירות הרבה יותר נמוכה ממה שחושבים ומאמינים).

- "עלות תועלת" עבורי היא היכולת והרצון להתפשר על ניילונים חדשים ולרכוש מוצרים ביד שנייה ובכך לטפס באיכות המוצרים .

- חדר האזנה ייעודי ומטופל אקוסטית הוא הדבר הכי אודיופילי וחשוב שמישהו יכול לקוות אליו.

אמצע 2008 במדינה שלנו עלול להיות מאוחר מידי.

זרוק משהו עכשיו. נניח לגבי הנגן:
http://buy.audiogon.com/cgia/cls.pl?dgtltran&1203916093
(זה טרנספורט ולך יש נגן מלא אבל במידה ושילמת יותר מ- 3000$ ללא ספק יצאת פרייר) אז הנגן עלה כ- 12000 ש"ח.

נניח קצת לגבי הרמקולים:
http://www.coincidentspeaker.com/total_eclipse.htm
גם פה יותר מ2000$ אתה לא יוצא טוב. אז יש עוד 8000 ש"ח לחבילה.

עד עכשיו אנחנו עומדים על 20000 ש"ח.

הבנת את הרעיון? זרוק קצת עצמות שהחברים יוכלו לנגב את הריר מהשפתים.

לגבי החדר ללא ספק מדובר באחלה חדר שמטופל ללא פשרות.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
אני מוסיף לדיברי דיז,
פרופיל אישי של המערכת כולל תמונה מתוארכת, כשהבעלים ברקע.תמונה זו צריכה להיות קבילה בבית משפט עם חותמת עורך דין.

הרבה צדיקים לא נמצא.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דיז אני לא סובל מאלצהיימר , ואין לי שום כוונה ללכת ולעשות קופי ופייסט לכול הפוסטים שלך ושל אילן ושל עוד חברים . ואני יכול להבין שיש לך מה לעשות , הערתי את הערתי אתה רוצה לקחת אותה אישי , אתה מוזמן . אבל אתה גם יכול לבדוק למה בדיוק עולה הריח , ואולי לערוך את ההודעות שלך . לגבי חברים אחרים שלא אנקוב בשמם , כול אחד יחליט אם אופצית העריכה מוצאת חן בעינו אם לאו .
ואם אתה בטוח שהריח לא ממך וזה פוגע בך אני מתנצל מראש . אין לי שום כוונה לפגוע באנשים

rptkkuh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איך רמקולים של כמעט 9K בדולרים יוצאים 2K$??

אה זה פשוט. הם לטעמי כל כך גרועים(קקפוניה אחת גדולה) שתמחרתי רק את עבודת הנגרות לפי המחירון של מושיקו הנגר.יותר מזה הם לא שווים.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ואני לתומי חשבתי שהציניות באה ממקום אחר - טוב... ניחא.

אה זה פשוט. הם לטעמי כל כך גרועים(קקפוניה אחת גדולה) שתמחרתי רק את עבודת הנגרות לפי המחירון של מושיקו הנגר.יותר מזה הם לא שווים.

אשמח אם תפרט לי איזה רמקולים בתקציב הנ"ל של 10.000$ בחו"ל -כן עושים לך את זה? ולטעמך? < -מניסיונך אישי.

רצוי כמובן שהם לא יהיו של מושיקו הנגר...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
rptkkuh

לא מסכים איתך.

הקווינסידאנס בנוי בצורה יוצאת דופן, העץ איכותי ולא חסכו בחיזוקי התיבה.

כמו כן נישמע מצויין לטעמי.

מסקרן אותי לדעת על איזו הגברה שמעת אותו?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
קואינסידנט

שמעתי כמה דגמים שלהם, בארץ (דווקא מהליין היותר צנוע) ובחו"ל.
קראתי עליהם הרבה מאוד, התכתבתי עם בעלים מקנדה ומארה"ב, כי בעבר שקלתי ברצינות לרכוש לי זוג. למען הדיוק, זוג של רמקולים מהחברה הזו הגיעו אצלי לגמר, יחד עם זוג מחברה אחרת, שבסוף רכשתי, בסיום תהליכי ההתלבטות.

מכל ההתרשמויות שאספתי - בהאזנות, קריאה והתכתבויות, עולה תמונה של רמקולים מהשורה הראשונה. מהטובים והמרגשים שיצא לי לשמוע. מהמרשימים שראיתי מבחינת הבנייה ואיכות החומרים.
התיבות של הרמקולים האלה מיוצרות בהשקעה פנומנלית ממש. התכנון ייחודי (מי שייקרא ילמד איזו השקעה ומקוריות יש שם) והייצור קפדני מאוד. מי שינסה להרים או אפילו להזיז רמקול כזה יבין כמה חומר איכותי הושקע שם. וזה עוד לפני התכנון הפנימי המרשים והיחידות המעולות. גם הגימור הוא מהטובים שיש.

וכל זה באמת לא היה חשוב לולא התוצאה הייתה כל כך טובה.
מדובר ברמקולים נצילים, עם בס מעולה - מהטובים שיצא לי לשמוע, פירוט מרשים ואיזון פנטסטי. הבמה גדולה ועשירה בפרטים, הרבה מהירות, נפח נכון ושום דבר לא מוגזם. איזון כבר אמרנו? בניסוח הכי פשוט = רמקולים מוזיקליים ומהנים שלעולם אי אפשר להתעייף מהם. תענוג צרוף!

אני לא יודע על מה מסתמכים דברי הזלזול של המבקר המכובד, אבל אני קובע במלא הצניעות -הרמקולים של קוואינסידנט עומדים בטופ של הטופ שאני לפחות מכיר, ולא רק ביחס למחיר שלהם.

אני חושב שמי ששוקל לרכוש רמקולים בסדרי גודל של המחיר שלהם, חייב לבדוק את הרמקולים האלה. הוא בוודאי יגלה שקשה למצוא להם מתחרים.

צפיר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
סיקרה מעניינת,

אולם, רק מתוך קריאה על הרמקולים הללו, השמעה ממקור דיגיטלי בלבד נראה פספוס משהוא, בטח עם עומד מולך פטיפון שהוא עצמו יצירת אומנות מוזיקלית.

תודה,
צפיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בוקר טוב.

גם אני הייתי מעוניין להקשיב לו שוב עם סטאפ אנלוגי טוב, כמובן שברגע לעופר יטפל בעיניין הפונו אתפנק לי על עוד יום האזנה אצלו - עם הפטיפון כמקור כמובן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור