בדרך לרכוש מגבר סטריאו לרמקולים 726S - המלצות?

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מגברי סטריאו פיוניר חזרו לישראל אולי ה A-A9-J יתאים לטעמך...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני אומנם משוחד,אבל כדאי שתבקש מאמיר ארמה לשמוע את היוניקו סקונדו על הסט שלך.

אני מאמין שלא תצטער.

שמעתי דברים טובים על המגבר הזה, אבל זה יוצא קצת יקר מעל התקציב שלי :(

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מגברי סטריאו פיוניר חזרו לישראל אולי ה A-A9-J יתאים לטעמך...

ממתי פיוניר מתמחים בסטריאו ? מסכי פלזמה שלהם מעולים, אבל סטריאו?
מה אני מפספס כאן?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
פיוניר הוציאו סדרה מיועדת לסטריאו, מדובר באינטגרייטד ו-CD .

גם אותי מעניין איך ישמעו.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
,NAIM

מדוע לא לחפש דרך אילן סט של ניים ביד שנייה?! ותבוא אל הנחלה...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
המגבר הזה של פיוניר שובח ביותר לפני כמה גליונות לש היי פיי צ'ויס.
סה"כ פיוניר יכולים אם הם רוצים הבעיה שלרוב הם לא רוצים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מעניין, מעניין
אבל המגבר A-A9-J הוא לא חלש 8 אום - 55W+55W

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מדוע לא לחפש דרך אילן סט של ניים ביד שנייה?! ותבוא אל הנחלה...

NAIM גם יש שניה יהיה בתקציב שלי ?

אילן יבוא אלי להשמיע לי את המגבר אצלי? אני לא קונה מגבר בלי לשמוע אצלי בבית.

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תנסה. ניים נשמע טוב מאד עם הקובלטים שלי (ויאיר קנה אותו למערכת שלו - גם קובלטים).

אני חייב לומר שהשינדק נשמעו טוב מאד עם הקובלטים אצל אייל פור (עם קצת מחסור בבס) אבל אצלי בבית האקוסטיקה הרסה הכל.

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי,
אני בטוח שניתן למצוא naim יד שניה באיזור התקציב שלך. אמנם לא הדגמים היקרים של naim אבל "רמת הכניסה" שלהם בהחלט מספקת, לדעתי.
למעשה בתקציב שלך תוכל אפילו לקנות אינטגרייטד או CDP חדש של naim ועוד ישאר לך כסף לרכוש את הרכיב השני (CDP או אינטגרייטד של naim) ביד שניה.
וכמובן שאפשר לשלב (אם כי חסידי naim יאמרו לך שזו כמובן טעות איומה).

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
צור קשר עם אילן תמיר-יבואן ניים-"חוייה מוזיקלית"

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מבין שיש כאן מספר של חובבי ניים, אבל לנסות להשיג את אילן בטלפון זה לא דבר פשוט - זה עוד לפני שאני רכשתי מוצר, כיצד אני אמור לקבל אחריות על מוצר בצורה כזו?

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
כרמי

אין לי ניסיון מיוחד או רחב עם ניים החברה, ממה ששמעתי וממה שנראה לי 'טעמך'- לא בטוח שתיתחבר לצליל.

במקומך הייתי הולך על LSA רפרנס או פאטוס לוגוס או יוניסן 200 - זה יתחבר אליך אישית הרבה יותר - כולל שליטה טובה ברמקולים שלך (כולם הייברידים).

לגבי המחיר- אני מניח שזה מעבר לתקציב הראשוני- אבל עם 'קצת' נידנוד תקבל מחיר שיהווה עמק השווה בין כולם.

המגבר עשוי לשרת אותך גם ברמקולים הבאים בצורה טובה (וזה מאוד חשוב בתיכנון מערכת).

עדיף לחכות עם שידרוג המקור- ולקבל הגברה איתנה כבסיס למערכת.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יששששששש היום רכשתי מגבר
AUDIO ANALOGUE - PUCCINI SETTANTA
למי שרוצה יותר מידע:
http://aufi.co.il/rep/index.php?audio_analogue

http://www.audioanalogue.net/eng/puccini70.php

המון תודה לכל מי שעזר ונתן לי רעיונות - ולאיל פור שממש כיף לעשות איתו עסקים.

להזכיר לכם את הרשמים שלי מהמגבר הזה:

היום ביקר אצלי חבר יקר בשם ליאור קורן והביא איתו מגבר לבדיקה את PUCCINI SETTANTA של AUDIO ANALOGUE. תודה לליאור (Y)

לאחר חיבור הנגן ( NAD 502 ) והרמקולים שמנו דיסק ונתנו למגבר להתחממם קצת - חיממנו מים לקפה (זאת אומרת הדלקנו את מכונת הקפה וליאור שתה קפוצינו ואני קצר).

כאמור שמעתי כבר מספר הגברות אצלי עם הרמקולים האלו ואני חייב לציין שהבמה והפרוט שהרמקול עם ההגברה הזו הייתה הרבה יותר מפורטת ממה ששמעתי עד כו- כייף גדול. העומק נהדר של במה והרמקולים ממש נעלמו בחלל.
נכון הצלילים הגבוהיים קצת מודגשים והבאס הדוק אם כי לא הכי פאנצי וקצת יותר עומק היה יכול להיות מבורך, את כל זה אני מוכן לקבל בשמחה, אבל, מוזר, היה חסר לי יותר נפח במייד.

אני אומר מוזר היות ובשיחה שלי עם איל פור היבואן של המגבר הזה הוא ציין שהמגבר הזה יודע במייד הטוב שלו.

אני לא יודע אולי הנגן, כבלים או הסינרגיה עם הרמקול לא עבדה כאן טוב - כאמור מוזר
אני מתכוון לבדוק מגבר זה שוב עם נגן אחר ולראות (כלומר לשמוע) שוב.

היום קפץ לביקור איל פור עם נגן XINDAK MUSE 2.0 ומגבר AUDIO ANALOGUE - PUCCINI SETTANTA.
לאחר חיבור הרמקולים ומנגן הוכנס דיסק ונתנו למגבר להתחמם קצת. בזמן שהמגבר מתחמם נזכיר ששמעתי כבר את המגבר הזה לפני שבוע (כמה הודעות למעלה) עם הנגן שלי והיה חסר נפח במיד. דבר מוזר ששמתי לב הוא שכדי לשמוע ברמה שאני רגיל לשמוע כפתור העוצמה צריך לעשות כמעט רבע סיבוב נוסף למה ששעמתי במגבר לפני שבוע (וזאת גם עם הנגן שלי) - כאמור מוזר (איל אומר שיכול להיות GAIN שונה עבור מגברים מגרסאות יצור שונות). לגבי הרושם שלי מהמגבר הוא נשאר דומה מאוד למה שזכרתי מלפני שבוע:
"הבמה והפרוט שהרמקול עם ההגברה הזו הייתה הרבה יותר מפורטת ממה ששמעתי עד כו- כייף גדול. העומק נהדר של במה והרמקולים ממש נעלמו בחלל. נכון הצלילים הגבוהיים קצת מודגשים והבאס הדוק אם כי לא הכי פאנצי וקצת יותר עומק היה יכול להיות מבורך, את כל זה אני מוכן לקבל בשמחה". רק שהפעם בלי האבל של מיד הרזה, הפעם המיד היה הרבה יותר מורגש וברור.
נכון ההגברה הזו לא מושלמת, אבל הסטאפ הזה כולל הרמקול שלי יכול להיות חבר נחמד בסלון הביתי שלי.
אני לא אוהב לקבל החלטות מהר ואני צריך לישון על כך - אבל זה בפרוש יכול להיות הסטאפ בשבילי.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
תתחדש! בחירה טובה.
בזמנו שמעתי אותו גם אצל אייל, ומבין הרבה טרנזיסטוריים, אהבתי אותו. יש בו משהו מאד דינמי, מפורט, אך גם חם ונעים להאזנה. (אצלי הוא הפסיד לסטאפ מנורות, גם מאייל).
:)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מזל טוב. תמונות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תמונת - זה כעת בעיה
א) המצלמה בתיקון
ב) עוד אין מיקום סופי למגבר (עד לרכישת נגן CD בימים הקרובים)
ג) הכלב אכל לי את המחברת :)
ד) בקרוב תמונות ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדש כרמי (Y)

שילוב מצויין אצלך, המגבר הזה ישלוט ביד רמה על הרמקולים שלך...

שב כמה ימים, תתרגל ותהנה!

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תתחדש,בחירה נבונה בהתאם לתקציב,
ןהכי הכי חשוב שאתה מרוצה,תהנה.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
היית פותח מינימום פוסט לכבוד זה אם לא מסיבת השקה אחרי הדרך מלאת ההתלבטויות :) , מאחל הנאה מרובה ואני אקפוץ לשמוע וכן אני מאיים אחי וכן אני רוצה עוד מהצ'יפס ההוא שהכנת וכן יש לך אחלה מטבח ועכשיו גם אחלה הגברה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור