בדרך לרכוש מגבר סטריאו לרמקולים 726S - המלצות?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לאחר מסע חיפוש רמקולים רכשתי רמקולים יד שניה, Focal jmlab 726s, מחבר עם לב אריה ( נמר), כמובן שכתבה על המסע תתפרסם באתר בהמשך.

subwaycg6.jpg

הרמקול כעת מונע ע"י נגן NAD CD 502 ורסיבר ONKYO 804E שימשיך לשרת אותי עבור קולנוע ביתי.
אני מחפש כעת מגבר סטריאו אינטגרטד (או PRE+POWER) ונגן CD עבור הרמקול הזה.

התוכנית היא לחבר את הרסיבר דרך יצאות ה PRE OUT שלו למגבר האינטגרטד (או ל PRE במידה והרכישה תיהיה PRE ן POWER בנפרד) עבור קולנוע ביתי.
כמובן שהנגן יתחבר ישירות למגבר (או ל PRE) ולא לרסיבר.

אני מחפש צליל חם, מפורט, עם במה גדולה ועמוקה - מובן שיחד עם באס הדוק.
ה PRE יכול להיות מנורות (אבל ממש לא חייב כל עוד הצליל יהיה חם ולא יבש)

אני מאמין שזו לא המערכת האחרונה שלי ותוך כמה שנים מחלת השדרגת תתפוס אותי שוב - כך שהתקציב הוא בסביבות 10,000 ש"ח להגברה ומקור עם יכולת לעלות יותר במידת הצורך.

אשמח לשמוע את חוות דעתכם והמלצות שלכם.

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נסה את SECONDO {היבריד} של יוניסון -חם, מלא, ואיכותי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ערן אודיופריק התחיל ליבא מגברים של מיקרומגה שנישמעים מצויין, יצא לי להקשיב להם ואהבתי את התוצאה.

יוניסון היא גם בחירה טובה, את הפאטוס מאוד אהבתי ולדעתי הוא יכול להפתיע אותך.

הרמקול הזה אכן צריך מגבר רגוע שיעדן אותו, השינדאק גם יכולים לבוא בחשבון.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תקציב?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עכשיו שמתי לב שהתקציב הוא גם לנגן,כך שיוניסון לא בתקציב.

נסה אולי משהו ביד שנייה,מתאים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר איזה דגם של שינדאק ?

אפשר את השמות באנגלית - יותר קל לחפש ברשת באנגלית :)

כמו שכתבתי "התקציב הוא בסביבות 10,000 ש"ח להגברה ומקור עם יכולת לעלות יותר במידת הצורך" - כך שאם יש ציוד הגברה באמת מתאים וטוב בקרוב ל 10 אלף וכמה אלפים נוספים לנגן אז אפשר לבדוק זאת.

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נמר איזה דגם של שינדאק ?

אפשר את השמות באנגלית - יותר קל לחפש ברשת באנגלית :)

כמו שכתבתי "התקציב הוא בסביבות 10,000 ש"ח להגברה ומקור עם יכולת לעלות יותר במידת הצורך" - כך שאם יש ציוד הגברה באמת מתאים וטוב בקורב ל 10 אלף וכמה אלפים נוספים לנגן אז אפשר לבדוק זאת.

מגבר אינטגריטד YBA-YA 201 וקומפקט YBA -YC 201.
http://uk.cinenow.tv/videos/310
קווד 99+ 909.

נערך לאחרונה ב:

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
יש לי כמה הצעות פחות קנבנציונאליות:

OUTLAW הם חברה מתמחה. יש לה מוצרים מצויינים. חלק מהם נמצאים במבצע מטורף וכמי שעוקב אחריהם שנים אני יכול להעיד כי הממבצעים לא רעים בכלל.
בדוק את ה פרה מודל 970 נמכר ב 499$, לדעתי שווה על שקל.
כדי להגביר הייתי בודק שני מונובוקים M2200 עולים 325$ כל אחד. 200WPC, בנויים כמו שצריך ונשמעים מעולה.
סה"כ 1150$, ועדיין אחרי משלוח ומכס אתה נשאר במגבלות התקציב.

אופצייה נוספת היא ODYSSEY STRATOS מגבר כוח חזק ואיכותי, 150WPC. איכות בנייה לתפארת ולדעתי גם נראה מצויין.
מחירו 1195$ ועדיין אחרי משלוח ומיסים אתה נשאר בתקציב.

ניתן למצא באינטרנט לא מעט ביקורות על המוצרים שציינתי והן מעולות. שווה בדיקה.

שתי החברות מאמינות בלמכור Factory Direct ולכן הן מגיעות למחירים יפים כל כך.

אקנח בשאלה .... למי שיודע ... מה בדיוק כמות המיסים שיש לשלם על מוצר הגברה?
ע"פ אתר המכס זה 30% אבל אשמח לשמוע ממי שעשה את זה.

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ליאור - איך אוכל לדעת (ולשמוע) אם המגברים האלו מתאימים לי לפני שאני רוכש?

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
ליאור - איך אוכל לדעת (ולשמוע) אם המגברים האלו מתאימים לי לפני שאני רוכש?

אין לי תשובה טובה לזה. אני שמעתי ODYSSEY KARTHAGO (גירסת 125 WPC של ה STAROS ) אצל חברים בחו"ל. אני חושב שאם יש אתרים שעוסקים בביקורת שאתה סומך עליהם, זאת האופצייה.
מעבר לזה אני חושב שלאור כמה שירשורים שהיו כאן באתר, שעסקו בהתאמת הבית לאיכות השמע, וההבדלים המשמעותיים שיש לזה, ולאור העובדה שלא בטוח שמה שתשמע בחנות, או אצל מוכר יד שנייה, עם רמקולים, פרה ובית שונים משלך, תוכל להגיע למסקנה הרבה יותר טובה ממקבץ של ביקורות מקצועיות.

Just My 2c

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ליאור - אתה צודק, אתמול היה אצלי אדם ששמע את הרמקולים האלו אצל נמר (עם הגברת סטריאו אבל בחלל קטן) ואצלי הם נשמעו הרבה יותר פתוחים בגלל החלל פתוח.

כך שאני בעד שמיעת המועמדים לתפקיד אצלי בבית וזה אפשרי.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
כך שאני בעד שמיעת המועמדים לתפקיד אצלי בבית וזה אפשרי.

אני רואה את זה כעניין של ניהול סיכונים (Risk Managment)
מה הסכנה? רכישת מוצר שלא יתאים לך. מהן האופציות?
אופצייה 1)
שמיעת המוצר בבית. ייתרון? ברור, אין חתולים בשק. חיסרון? אתה מגביל את כמות המוצרים הפוטנציאליים בצורה משמעותית מאוד.

אופצייה 2)
רכישה ע"פ מוניטין וביקורות. ייתרון? מבחר עצום של מוצרים ברמת פופולריות זו או אחרת. חלקם מוצרים מעולים שלא מופצים בארץ. חיסרון? אתה עלול להיתאכזב.

חושבני כי אפילו אם תרכוש מוצר בשיטת "מאיר הגבר" (חבר שלי) הידועה בכינוייה "על הבאב אללה", כל עוד תקפיד על מוצר איכותי ובמחיר טוב, תמיד תוכל לגלגל אותו הלאה, ייתכן שעם הפסד קטן.

אחרי ששפכתי בערך מיליון שקל על הבית שלי, אין לי אלא לאחל לך ש"סיכונים" ברמות שאנו מדסקסים כאן יהיו הסיכונים היחידים בחייך. ;)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ליאור,
אתה לא בשירשור "קשר בין איכות מוצר לבין עלות?"
בבקשה תרשה לי לרכוש הגברה בצורה התאימה לי - אני מחפש לפי הלב שלי לא לפי הראש שלך

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
היי כרמי, את דעתי אתה כבר יודע...אני חושב שהשינדאק במקרה שלך עלול להתאים כמו כפפה , הייתי הולך דווקא על מגבר משולב מנורות אך זה עניין של טעם , ברמת התקציב שלך אמליץ על XA6900 , XA6800 החברה האלה ימלאו לך בדיוק את מה שחסר לך , באס הדוק כמו חגורה על איש שמן! , מהירות פירוט דיוק וחמימות (*חמימות בדגם המנורתי) :) .

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
לא שמתי לב לתאורית המוחות חסרת המעצורים למעלה :
1.אני חושב שפיספסת את השירשור.
2.יש מספיק מוצרים מצויינים בארץ אני לא חושב שאף אחד בעניין של לשחק רולטה בשביל זה יש ג'טונים והם בטח לא נשמעים כמו מוסיקה...
3.עוד פעם לא חסרים מוצרים בארץ בטח ובטח שהביקורת והמוניטין לא יסדרו לי תאקוסטיקה בחדר ולא יתנו לי לדעת איך המגבר נשמע עם הרמקול הספציפי שלי.

לגבי המשפט האחרון אין לי מושג מה הוא בא לשדר אבל בטח זה קשור לפורום השקעות.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
מרשה, מרשה ... במיוחד לאור זה שלא מצאתי בתיק המסמכים שלי את כתב המינוי לניהול חייך ;).

אבל נדמה לי שניצולי השירשור הזה להצגת דיעותי בנוגע לצרכנות אודיו נבונה, הוא לא מוגזם, אם יורשה לי כמובן. אין כאן חיבור לשאלת "קשר בין איכות מוצר לבין עלות". נידמה לי כי ניסיתי להתייחס לדרכים בהן ניתן לזהות איכות, כחלק מצרכנות מחוץ לקופסא.

כך דוגמא פשוטה. אונקיו 804. יש לך כזה.
מחיר בחו"ל? $737.00 הרגע חיפשתי באמאזון, בעיברית זה 3000 ש"ח.
מחיר בארץ? 12,000 ש"ח. הרגע חיפשתי ב ZAP. פי ארבע.

מה אני אומר? אולי שווה למצא מוצר שהפער בין מחיר חו"ל (ת'כלס מה שהמוצר באמת שווה) למחיר ישראל (כללי הפורום מונעים ממני להשתמש בביטויים מתבקשים) לא כזה פסיכי.
נידמה לי, שניתן ע"פ הפעלת היגיון (שנית, אתה פטור, אני מניח כי ייתכן ואחרים יתעניינו) להסיק כי AVR שעולה בחו"ל 1500$ ובארץ 9000 ש"ח יהיה מספיק מעניין כדי לתת ללב מנוחה לרכישה אחת.

דבר נוסף , נידמה לי (ללא קשר לעניינך) שאודיו הוא לא עניין ריגשי גרידא. בראש ובראשונה מדובר כאן בטכנולוגיה. איכות בנייה, איכות המעגלים, איכות הספקים, איכות המחברים וכו... כולן תכונות חשמליות טכניות. מה שקובע את הצליל היא אך ורק הפיזיקה. פיזיקה של עקרונות חשמל ואקוסטיקה. מה שהלב עושה בעניין הזה הוא מגיב לפיזיקה. מגיב למדע. הדרך שבה אוזנו של המאזין מגיבה לאות דיגיטלי שתורגם לאנגייה חשמלית שתורגמה לאנרגיית קול.
נתונים אלה, מספקים אינדיקצייה לא רעה בכלל לדעתי לאיכות הצליל הסופית.

לסיכום, אני מאחל לך שתתקתק מגבר לעניין. מפרגן לך בכיף.(Y)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אם כבר Xindak בתקציב שלך כבר עדיף סט הפרה והפרו של החברה (כמו זה שאצל נמר)
גם ה Unico secondo בחירה מצויינת

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ליאור, תודה על הפרגון אבל אבקש לחזור לנושא השרשור ולהשאר ענייני

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לרכוש מוצרים בחו"ל - שלא מוכרים, לפני שכלל ששמענו/ראינו/התרשמנו/בדקנו
ושלא נדבר על אחריות חלקי חילוף ושאר ירקות...
זאת נקראת "צרכנות נבונה" ?? :rolleyes:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
פותח השרשור (כרמי) מבקש להתייחס לשאלותיו ולא לגרור את הדיון לכיוונים אחרים.
אבקש לכבד את בקשתו אחרת אצטרך להתערב.
מי שרוצה לדבר על נושאים אחרים מוזמן לפתוח שרשור חדש בנושא.
תודה.

אני לא בטוח שאני זה שגורר את השירשור לכיוון הטוקבקיסטי.
לא נהיר לי הצורך למהר ולדוג מפוסטים שקשורים רק לאודיו וצרכנות אודיו, התייחסות אישית דמיונית.
ומלבד זאת סבורני כי השקעת אנרגייה בדיכוי דעות פחות מקובלות באיצטלת טוהר השירשור מוסיפה מעט מאוד כבוד לפורום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור