אספרסו מוזיקה ושרת

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
243
נקודות
43
כמו שכתבתי בתחילת הפוסט הזה, וכבר לפני שנים ארוכות - החלל הוא החלק החשוב ביותר במערכת, וזה אומר כמובן גם טיפול אקוסטי בו.
נדמה לי שחלק גדול מהאודיופילים מבינים את זה, ומיישמים את זה - בדרכם.
נדמה לי גם שמה שמטריד את רובם בפוסטים מעין אלה הוא החפירה הכמעט מתלהמת על כך שרק ה- RC ואין בלתו, וכל דבר אחר הוא הבל ורעות רוח.
מטעמי צניעות ופרופורציה, ראוי לזכור שאף אחד לא המציא כאן את הגלגל, וכדאי קצת להרפות, כי כל העניין מתחיל להישמע כמו מנטרה של קנאי דתי עם חרב מתהפכת ביד.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
אני מסכים עם רוב דבריו של רן.
אני מאמין שבמידה ואפשר לעשות הכל ואין מגבלות עיצוב/מקום - יש להתחיל עם הפאסיבי .
לאחר מכן לעבור לאקטיבי .(במידה וצריך כתלות בעד כמה הלכהו רחוק עם הפאסיבי).

הפאסיבי יכול לפתור המון מהבעיות ולמעשה את כולן - אך זה מאוד מורכב ,לא זול ובעיקר גוזל נדלן כדי לטפל ביעילות בתדרים נמוכים שבהם החדר הוא השולט ולא הרמקול.
האקטיבי יודע לטפל היטב בגרף התדרים אך לא בזמני הדהוד - שהם 50 אחוז מהתוצאה.
קל מאוד לשלוט בזמני הדהוד באמצעים ביתיים סטנדרים שממוקמים על ידי הבנת העקרונות יותר לעומק - עד לתדרים של סביב 300 הרץ.
מתחת לזה - נדרשות מלכודות מורכבות וגדולות הרבה יותר או מלכודות ממברנה כטיפול משלים שגוזל פחות מקום.

הסאב או מספר סאבים - מוגדרים גם כמובן כמוצר אקוסטי פנטסטי לכל דבר ופחות למוצר שמספק יותר באס ו EXTENSION.

בקיצור ואני חושב שזה מה שרן אומר בין השורות - צריך להתחיל ממשהו והמשהו הזה הוא הבנה של איפה הבעיות הגדולות .
את זה ניתן לדעת רק על ידי מדידה של החדר והשאלה שנשאלת היא למה זה לא מבוצע . כל אדם יכול ללמוד את זה אם היה משקיע שבוע -שבועיים בלימוד ולאחר מכן היה יכול להתחיל ממדידות בסיסיות - לאחר מכן - יכול להחליט האם רוצה לתקן או לא אבל לפחות יאבחן את המצב ולא ילך סחור סחור .העלות היחידנה

זו הנקודה העיקרית לדעתי.

לאחר מכן גם אפשר להיכנס לאיזה רמקולים כן מתאימים ל RC ואיזה רמקולים לא שזה נושא בפני עצמו - מורכב יותר.(לא מתאימים= יגיבו פחות טוב/ישמעו יותר "עשויים")

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
כמו שכתבתי בתחילת הפוסט הזה, וכבר לפני שנים ארוכות - החלל הוא החלק החשוב ביותר במערכת, וזה אומר כמובן גם טיפול אקוסטי בו.
נדמה לי שחלק גדול מהאודיופילים מבינים את זה, ומיישמים את זה - בדרכם.
נדמה לי גם שמה שמטריד את רובם בפוסטים מעין אלה הוא החפירה הכמעט מתלהמת על כך שרק ה- RC ואין בלתו, וכל דבר אחר הוא הבל ורעות רוח.
מטעמי צניעות ופרופורציה, ראוי לזכור שאף אחד לא המציא כאן את הגלגל, וכדאי קצת להרפות, כי כל העניין מתחיל להישמע כמו מנטרה של קנאי דתי עם חרב מתהפכת ביד.

בוזגלו, אני חושב שבעיקר מטרידה הנוכחות הרעילה שלך, האופי והדיעות החשוכות שלך ולא דיבור על אקוסטיקה או RC, שני תחומים שאתה בור בהם לחלוטין.

מציע לך בידידות פשוט להתעלם מהפוסטים שלי ולהמשיך לדרכך.

מצחיקול.

רן

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אביזרים טיפשים (ואנחנו שמוציאים הון תועפות על זה) = תרופה זמנית\נקודתית לתופעת השידרוגציה הבוערת, אין קשר ל RC או לבעיות אקוסטיקה בחלל, זה סתאם כי בא לנו להוסיף ולהוסיף עוד ל הר הכסף, להפיג את השיעמום ולרענן את המלתחה.

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
243
נקודות
43
בוזגלו, אני חושב שבעיקר מטרידה הנוכחות הרעילה שלך, האופי והדיעות החשוכות שלך ולא דיבור על אקוסטיקה או RC, שני תחומים שאתה בור בהם לחלוטין.

מציע לך בידידות פשוט להתעלם מהפוסטים שלי ולהמשיך לדרכך.

מצחיקול.

רן
אופס, מה הקללות האלה, לא הגזמת קצת? מותר לרבים כאן לחשוב קצת אחרת בלי התנפלות מתלהמת שלך.
ודי, אין לי שום עניין להיגרר לוויכוח בעניין. לא נקבתי בשמו של אף אדם, ואם אתה רואה את עצמך כיחיד העומד מאחורי התגובה שלי - קצת צניעות בבקשה.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אופס, מה הקללות האלה, לא הגזמת קצת? מותר לרבים כאן לחשוב קצת אחרת בלי התנפלות מתלהמת שלך.
ודי, אין לי שום עניין להיגרר לוויכוח בעניין. לא נקבתי בשמו של אף אדם, ואם אתה רואה את עצמך כיחיד העומד מאחורי התגובה שלי - קצת צניעות בבקשה.

קללות?
למה להמציא דברים בוזגלו. אתה גם מצטט וגם ממציא?

אף אחד לא קילל אותך, בסך הכל ביקשתי שלא תגיב לגבי דברים ,שאין מחלוקת, אתה בור בהם ותשתדל לא להתיחס לפוסטים שלי, כי בפעם האחרונה זה לא נגמר טוב.....
באשר לדיעות שלך ולאופי שלך, האינטרנט מלא בציטוטים ייחודיים שלך...המעידים מי ומה אתה.

לסיכום, אני ממליץ לך בידידות לנצל את הזמן, להעשיר את עולמך וללמוד על אקוסטיקה פסיבית ו/או RC, ואז לחזור לדיון ולשם שינוי לתרום משהו.

עצוב.

רן

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אף אחד לא רוצה קפסולת במתנה?
בקשר לנושא השרת\סטרימר- נשארו Rockna Wavedream NET ו GRIMM MU1 רלוונטים להחלטה
הלב החליט הראש עדיין לא יש עוד שבוע לערך ללילות ללא שינה לבדיקת נושא תקלות שבגילי זה נושא קריטי

בדוק מי מהשתיים מתחבר בצורה אופטימלית לממיר שלך.
בדוק בשלות/איכות תוכנת השרת וכן העבודה עם Roon במידה ואתה משתמש באחרון.

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
243
נקודות
43
קללות?

אף אחד לא קילל אותך, בסך הכל ביקשתי שלא תגיב לגבי דברים ,שאין מחלוקת, אתה בור בהם ותשתדל לא להתיחס לפוסטים שלי, כי בפעם האחרונה זה לא נגמר טוב.....
באשר לדיעות שלך ולאופי שלך, האינטרנט מלא בציטוטים ייחודיים שלך...המעידים מי ומה אתה.

לסיכום, אני ממליץ לך בידידות לנצל את הזמן, להעשיר את עולמך וללמוד על אקוסטיקה פסיבית ו/או RC, ואז לחזור לדיון ולשם שינוי לתרום משהו.

עצוב.

ר

קללות?

עצוב.

רן
על ראש ה-RC בוער הכובע.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לפיכך, בעולם מושלם, האידיאל צריך לכלול את 2 התרופות לאותה המחלה: הדיגיטלי וההשלמה של הפסיבי, כל זאת במידה והדיגיטלי לא יהיה מסוגל להתמודד עם כל הרעות של החדר הספציפי.

רן, נצא מנקודת הנחה שאין כזה דבר עולם מושלם, גם RC לא פותר ולא יכול לפתור 100% מהבעיות.
העובדה שאתה לא מוכן להכניס הביתה טיפול אקוסטי פאסיבי (מסיבות לגיטימיות) מעידה שגם אתה מוכן לפשרה.

מהכרותי את החלל אצלך, מדובר בחלל שונה מרוב החללים הביתיים, לכן ללא RC קשה להפיק את הפוטנציאל של המערכת אצלך.
הדבר אינו מעיד על מצב דומה בחללים אחרים, היות וברוב המקרים חלל האזנה הישראלי יהיה שונה מזה שאצלך.
לכן לחשוב שהדרמה ש RC יעשה בחלל ידידותי יותר יהיה שווה לדרמה המתחוללת אצלך אינו מדויק.

הרי כל מה שחשוב לכולנו, גם אם אנחנו לא מסכימים על כלום ושום דבר זו התוצאה.
יפה רשמת, וכמו שאתה יודע במערכת הכי ריאליסטית שאתה ואני מכירים אין שימוש ב RC וגם אין שימוש ב אמצעים אקוסטיקה פאסיביים למעט על התקרה ובאחת הפינות.

רוצה לומר, ניתן להגיע לתוצאות מעלפות גם ללא שימוש ב RC בתנאי שהחלל הנתון סביר.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
רן, נצא מנקודת הנחה שאין כזה דבר עולם מושלם, גם RC לא פותר ולא יכול לפתור 100% מהבעיות.
העובדה שאתה לא מוכן להכניס הביתה טיפול אקוסטי פאסיבי (מסיבות לגיטימיות) מעידה שגם אתה מוכן לפשרה.

מהכרותי את החלל אצלך, מדובר בחלל שונה מרוב החללים הביתיים, לכן ללא RC קשה להפיק את הפוטנציאל של המערכת אצלך.
הדבר אינו מעיד על מצב דומה בחללים אחרים, היות וברוב המקרים חלל האזנה הישראלי יהיה שונה מזה שאצלך.
לכן לחשוב שהדרמה ש RC יעשה בחלל ידידותי יותר יהיה שווה לדרמה המתחוללת אצלך אינו מדויק.

למעשה זה הפוך.
גיא,
למען האמת המצב הוא בדיוק הפוך.

החלל שלי יהיה טוב יותר מחללים אחרים, בגלל הגמישות שהוא מאפשר במיקום הרמקולים ובמיקום הספה.

אני יכול להרחיק את הרמקולים מהקירות הצידיים. יכול להרחיק את הרמקולים ממהקיר האחורי.
אין מאחורי קיר, למעשה הקיר מאחורי מרוחק למעלה מ 2.5 מטר.
יש לי רצפת פרקט ובנוסף, חומרים אקוסטיים מבודדים בתקרה ובקירות , בכל רחבי הבית, המורידים את רצפת הרעש הכללית.

ועם זאת, ההבדל בין עם ובלי RC, הוא ניכר ומשמעותי והוא יהיה עוד יותר ניכר בחדרים אחרים, זאת מנסיון אדיר ב-עשרות חדרים שונים בארץ ובעולם.

אני משוכנע שאצלך הוא יהיה דרמטי, אבל אין לך רצון לנסות וזה כמובן זכותך וזה בסדר גמור.
יפה רשמת, וכמו שאתה יודע במערכת הכי ריאליסטית שאתה ואני מכירים אין שימוש ב RC וגם אין שימוש ב אמצעים אקוסטיקה פאסיביים למעט על התקרה ובאחת הפינות.

רוצה לומר, ניתן להגיע לתוצאות מעלפות גם ללא שימוש ב RC בתנאי שהחלל הנתון סביר.

אני חושב שאתה קצת נצמד מדיי ל -RC ופחות לעיקר, מילא בוזגלו המתוסכל שלא מבין כלום בנושא, אבל אתה?

אני לא חושב שתנאי להגעה לתוצאה מושלמת ו/או מעלפת כהגדרתך, היא שימוש ב RC ובשום מקום לא כתבתי את זה, כי אני לא מאמין בזה.
אכן מניתי (לא פעם ולא פעמיים) את היתרונות והחסרונות של האמור ביחס לדברים אחרים.

אני כן יודע שמעולם לא שמעתי מערכת מרגשת, מעלפת, יוצאת דופן בחדר רגיל ולא מטופל (מטופל = פאסיבי ,או דיגיטלי ,או שילוב) . מעולם.

מערכות בחללים רגילים ולא מטופלים (כמעט) תמיד יהיו להן בעיות כאלה ואחרות שיעיבו ברמה כזו או אחרת על התוצאה הסופית ובכך, נמנע מהן להפוך למרגשות, או מעלפות כהגדרתך.

ואם נתעקש על הדוגמא היוצאת מן הכלל שאתה ממשיך לציין אותה שוב ושוב חח, אז היא אינה סותרת את דברי, היות והמערכת המוזכרת לא נכנסת בשום צורה להגדרה של "חלל לא מטופל".

למרות שאנחנו ברגע זה מאבדים 99% מהקוראים שאין להם מושג על מה אתה מדבר, אבל רק על מנת לענות לך, אזי בחלל האמור יש אביזרים על הקירות, יש אביזרים על התקרה ויש אפילו טיפול דיגיטלי, ברמה כזו או אחרת, שכרגע לא אתה, לא אני ואפילו לא הבעלים של המערכת מודעים לחשיבות שלו והמשמעות של הסרתו.

בשלב זה, עד שיוכח אחרת, הטיפול הדיגיטלי במערכת האמורה הוא דרמטי ומהותי לשילוב בין הסאבוופרים הרבים שנמצאים באותו חלל ולרמקולים והראיה היא, שהבעלים של המערכת משתמש בפיתרון הדיגיטלי הזה, מה שהוא לא יהיה....בין אם הוא מתוחכם או פשטני.

מעניין יהיה לשחק עם זה, במיוחד שהחורף מתקרב ואיתו המרקים של זוגתו שתחייה.

רן

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא,
למען האמת המצב הוא בדיוק הפוך.

החלל שלי יהיה טוב יותר מחללים אחרים, בגלל הגמישות שהוא מאפשר במיקום הרמקולים ובמיקום הספה.

אני יכול להרחיק את הרמקולים מהקירות הצידיים. יכול להרחיק את הרמקולים ממהקיר האחורי.
אין מאחורי קיר, למעשה הקיר מאחורי מרוחק למעלה מ 2.5 מטר.
יש לי רצפת פרקט ובנוסף, חומרים אקוסטיים מבודדים בתקרה ובקירות , בכל רחבי הבית, המורידים את רצפת הרעש הכללית.

ועם זאת, ההבדל בין עם ובלי RC, הוא ניכר ומשמעותי והוא יהיה עוד יותר ניכר בחדרים אחרים, זאת מנסיון אדיר ב-עשרות חדרים שונים בארץ ובעולם.

אני משוכנע שאצלך הוא יהיה דרמטי, אבל אין לך רצון לנסות וזה כמובן זכותך וזה בסדר גמור.

אני חושב שאתה קצת נצמד מדיי ל -RC ופחות לעיקר, מילא בוזגלו המתוסכל שלא מבין כלום בנושא, אבל אתה?

אני לא חושב שתנאי להגעה לתוצאה מושלמת ו/או מעלפת כהגדרתך, היא שימוש ב RC ובשום מקום לא כתבתי את זה, כי אני לא מאמין בזה.
אכן מניתי (לא פעם ולא פעמיים) את היתרונות והחסרונות של האמור ביחס לדברים אחרים.

אני כן יודע שמעולם לא שמעתי מערכת מרגשת, מעלפת, יוצאת דופן בחדר רגיל ולא מטופל (מטופל = פאסיבי ,או דיגיטלי ,או שילוב) . מעולם.

מערכות בחללים רגילים ולא מטופלים (כמעט) תמיד יהיו להן בעיות כאלה ואחרות שיעיבו ברמה כזו או אחרת על התוצאה הסופית ובכך, נמנע מהן להפוך למרגשות, או מעלפות כהגדרתך.

ואם נתעקש על הדוגמא היוצאת מן הכלל שאתה ממשיך לציין אותה שוב ושוב חח, אז היא אינה סותרת את דברי, היות והמערכת המוזכרת לא נכנסת בשום צורה להגדרה של "חלל לא מטופל".

למרות שאנחנו ברגע זה מאבדים 99% מהקוראים שאין להם מושג על מה אתה מדבר, אבל רק על מנת לענות לך, אזי בחלל האמור יש אביזרים על הקירות, יש אביזרים על התקרה ויש אפילו טיפול דיגיטלי, ברמה כזו או אחרת, שכרגע לא אתה, לא אני ואפילו לא הבעלים של המערכת מודעים לחשיבות שלו והמשמעות של הסרתו.

בשלב זה, עד שיוכח אחרת, הטיפול הדיגיטלי במערכת האמורה הוא דרמטי ומהותי לשילוב בין הסאבוופרים הרבים שנמצאים באותו חלל ולרמקולים והראיה היא, שהבעלים של המערכת משתמש בפיתרון הדיגיטלי הזה, מה שהוא לא יהיה....בין אם הוא מתוחכם או פשטני.

מעניין יהיה לשחק עם זה, במיוחד שהחורף מתקרב ואיתו המרקים של זוגתו שתחייה.

רן

רן,

אם לדייק, מדובר ב 6 פאנלים בתקרה + שלושה דפיוזרים בפינה הימנית מאחורי היושבים זה לא חדר מטופל כמו חדרים מטופלים שאנחנו מכירים.

לגבי הקרוס האקטיבי, איך שלא נהפוך את זה, מדובר בסה"כ בקרוס אקטיבי, לא מעבר.

מתוך תיאור המודול
  • Active crossover programmable by built-in DSP

לדעתי חפרנו בנושא, וסטינו מהשאלה של פותח השרשור בנוגע לשרת סטרימינג.
שיהיה לנו סוף שבוע וחג נפלא.

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
רן,

אם לדייק, מדובר ב 6 פאנלים בתקרה + שלושה דפיוזרים בפינה הימנית מאחורי היושבים זה לא חדר מטופל כמו חדרים מטופלים שאנחנו מכירים.

לגבי הקרוס האקטיבי, איך שלא נהפוך את זה, מדובר בסה"כ בקרוס אקטיבי, לא מעבר.

מתוך תיאור המודול
  • Active crossover programmable by built-in DSP

שיהיה לנו חג נפלא.

סבבה. אין לי מושג מה האביזרים הללו עושים, כמה הם תורמים ולמה מיקמו אותם דווקא שם.

יתכן וזה כל מה שהיה נדרש כדי לטפל באופן משביע רצון בבעיות הספציפיות של אותו חלל.

עודף טיפול וריקון החדר מהחיות שלו יכול להביא להרבה נזק בתוצאה הסופית, כך שלא תמיד הכמות היא הקובעת כאן.

טיפול אקוסטי פאסיבי הוא סופר טריקי.

בכל מה שקשור לקרוס אקטיבי ו/או שימוש בסאבוופרים שיודעים לקבל קבצי מדידה של REW וניסיונות נואשים נוספים כדי לשלב סאבוופר ללא RC הם סבבה ומבורכים אבל יהיו כרוכים בהרבה מאוד עבודה והתוצאה הרצויה שלהם, קרי: העלמת הסאבוופר לחלוטין ויצירת שלישייה הומוגנית, תהיה מלאכה לא פשוטה. בלשון המעטה.

חג שמח.

רן

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
נראה קצת חוזר על עצמו הוויכוח כאן, אולי הגיע הזמן לפתוח פורום חדש ״אודיו RC”? זה יתאים למתעניינים בכיוון הזה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
1. אם המטרה היא שיפור הסאונד אז כדאי לנסות כל דבר, ובזה @RanMoyal צודק לגמרי. אם לא יודעים מה הטרינוב עושה בחלל הנתון הספציפי שלך על המערכת שלך אז איך אפשר לפסול אותו מלכתחילה? אולי יחולל פלאים?

2. לדעתי הבעיה של הטרינוב היא בעיה של יחסי ציבור. זו קופסה. מכשיר פיזי שנראה, מתנהג, הולך ומגעגע כמו מחשב. קצת לא מתיישב בקישקעס האודיופילי. זה כמו לנסוע עם האוטו לבית כנסת בשבת, כן, זה הכי יעיל ונוח אבל אעפס, לא מרגיש נכון, עדיף להחנות רחוק.

3. לדעתי הדיון הזה לא יהיה רלוונטי בעתיד הלא רחוק, עם התקדמות טכנולוגיית הרום קורקשן המיושמת באמצעות תוכנה ישירות במקור כדוגמת דיראק. לדעתי טכנולוגיה כזאת תוטמע בעתיד בכל מקור דיגיטלי והמאזין יוכל בלחיצת כפתור להפעיל או לכבות אותה. היא תרוץ ברקע בתוך המקור (גם האודיופילי האולטרא היי אנדי) הדיגיטלי ובכך תקבל חותמת כשרות כמו עיבודים אחרים שכבר היום נעשים שם (mqa כדוגמא).

4. גם בעתיד כשטכנולוגית הרום קורקשן תיהיה זמינה ומיושמת בילט אין בתוך כל טווח המכשירים מכניסה ועד אולטרא, לא בטוח שכולם יאהבו להשתמש בה, כי:

א. יש הרבה שממש אוהבים את הסאונד שלהם עם הדפקטים המיוחדים שלו ואתלה באילן די גבוה שכתב:
Cause all of me
Loves all of you
Love your curves and all your edges
All your perfect imperfections

ב. יש כאלה שקשה להם באוזן לשמוע סאונד מסונתז מהמערכת, וזאת ביחס לסאונד הנשמע בחלל הבית שלא דרך המערכת. הזכרון השמיעתי של המוח עולה על ההבדלים מייד וזה יכול להפריע.
כאשר אתה חי בחלל מסוים עם אקוסטיקה מסויימת ויש בחלל חיים, אתה מתרגל בראש לשמוע את אותות החיים בצורה מסויימת, עם בעיות האקוסטיקה המובנית בחלל, כשבא תיקון רק במוזיקה היוצאת מהמערכת, יכולה להווצר תוצאה שתתפרש ע״י המוח כ״יותר מידי טובה״ דהיינו מלאכותית. זה כמובן לא יקרה בחלל האזנה יחודי.

ג. תמיד ישארו הרבה שיתנגדו להתערבות כה אגרסיבית בסאונד וגם אם זה נשמע הרבה יותר טוב מטעמים של פיוריסטיות. זו עמדה רגשית ואין מה להתווכח איתה.

5. לסיכום דעתי, אקוסטיקה פסיבית אמיתית, קשה עד בלתי אפשרית ליישום בסלון בית ממוצע. בדרך כלל מיישמים רק חצי פתרון מטעמי אסתטיקה ושלום בית.

לכן, פתרונות של רום קורקשן אקטיביים יכבשו בסופו של דבר את העולם ולרבות העולם האודיופילי.

יאללה חפרתי, חג שמח!

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
נראה קצת חוזר על עצמו הוויכוח כאן, אולי הגיע הזמן לפתוח פורום חדש ״אודיו RC”? זה יתאים למתעניינים בכיוון הזה.
קצת מצחיק.

אתה רוצה לפתוח תת פורום עבור אקוסטיקה פסיבית ו/או דיגיטלית, שהיא לב ליבו של ה-דו ערוצי ולהשאיר בפנים כבלים, מידוף, שקעי חשמל ומרימי כבלים?

זה כמו שמישהו יציע בפורום טלוויזיות לפתוח תת פורום על חשיבות איכות המסך ולהשאיר בפורום המרכזי את כל שאר הדיונים.

תן לי להציע לך אלטרנטיבה הגיונית יותר.
לפתוח תת פורום שיקרא "אביזרים טיפשים" ושם אנשים יוכלו לקשקש מהבוקר עד הלילה איך הכבל שינה להם את הסאונד ועל הדרך הפך להם את החיים...

וכמובן ישנה אופציה נוספת, גם לך וגם לי, כמו בכל פורום באשר הוא:

לדלג על דברים שלא מעניינים אותך.

רן

yigal monovich

אוהב את התחום
מעורבות
63
נקודות
28
גיא- הערה\הארה במקום ואכן טיילתי בנושא בפורומים המתאימים
רן- כבעל LYNGDORF בעבר ובהווה הייתי שמח לראות תובנה לפתיח שלי
חלל האזנה הינו הגרוע ביותר שיכולתי לבחור מכל בחינה ואני נעזר ברום פרפקט של לינגדורף
אתמול תודות למאמצי אלוהיי דור מפיוצר הגיעו 2 מגברי לינגדורף ועכשיו נשאר רק לסיים עם השרת\סטרימר
השיקול בחירה בין הרוקנה לגרים אינו כספי אלה אמינות והנאה בלבד
שבת שלום ומועדים לשמחה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כאחד שיש לו RC למעלה מעשר שנים , ובנוסף אלוף העולם באביזרים טיפשים , אני יכול לומר שאין ספק שאביזרים משפיעים על הצליל , אפילו רק סוג המתכת אפילו קובע מאוד ,אבל אני באופן אישי לא יכול לוותר על הRC שמשפיע לפחות אצלי דרמטית', אפילו שחלק מהגישה הפיוריסטית מכנים זאת פירוטכניקה , לדעתי טועים !

• Like
Reactions: gds

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הדגמתי לגיא יקירי איך המערכת נופלת ללא RC (הברזל כפי שהוא מכנה אותה) , לא מקבל למרות שיש לי חדר עם זמני הדהוד מולאים כדברי דן נגר ,אין מה לעשות בעניין , כל אחד וגישתו ,גם הוא (גיא) עשה מהפך והחליף את כוון המערכת לאורך שזה מצויין !!!!!!לדעתי אין מה להתווכח מה יותר נכון , במיוחד ביין שתי חברים קרובים שלי :לב: ,
אבל מוכרח לומר לכם שבאלטק שלי , שיורד לפי הנתונים לחמישים הרץ , הצלחתי באמצעות ה RC לרדת ל25 הרץ , נו תגידו לי אתם עם זו טעות ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הנה

תמונות מצורפות

• 74D3200F-A131-4C38-9D4F-D96A4C2E6C2D.jpeg
    74D3200F-A131-4C38-9D4F-D96A4C2E6C2D.jpeg
    KB 84.8 · צפיות: 69
  • ACC2DE99-6D8C-4708-BACA-2BD0EA2AFD43.jpeg
    ACC2DE99-6D8C-4708-BACA-2BD0EA2AFD43.jpeg
    KB 91.3 · צפיות: 65
  • 164FA4AC-C378-4E71-92CB-4FA0D7F49AB2.jpeg
    164FA4AC-C378-4E71-92CB-4FA0D7F49AB2.jpeg
    KB 236.3 · צפיות: 74
  • D92DAED8-37CC-4FE4-B249-280D3D9752C3.jpeg
    D92DAED8-37CC-4FE4-B249-280D3D9752C3.jpeg
    KB 251 · צפיות: 65
  • 96EDBE5A-40B7-4A3A-BD6A-7C8F34F243BB.jpeg
    96EDBE5A-40B7-4A3A-BD6A-7C8F34F243BB.jpeg
    KB 236.3 · צפיות: 75
  • D54F7C12-D1EF-4142-82B7-25A8FA015E3E.jpeg
    D54F7C12-D1EF-4142-82B7-25A8FA015E3E.jpeg
    KB 127.2 · צפיות: 65

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור