אנחנו לא מגדירים את עצמינו כ״היי אנד״ - ראיון עם HEGEL

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא הייתי מנסח את זה כל כך בנחרצות.
לעניות דעתי כל קו המוצרים הבכירים שעומדים בחזית הטכנולוגית של החברות הגדולות מסוני דרך מרנץ ועד פיוניר, הם היי אנד בריבוע, עולים בהתאם ולעיתים לא יוצאים בכלל מגבולות יפן.

אני מדבר על חברות מתמחות באודיו דו ערוצי. לא קולנוע ולא מסכים. שם הם no.1.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תודה ושאפו גדול לנמר, על השאלות היפות ועל עריכת הריאיון והפיכתו לכתבה זו, זה לא כל כך פשוט (מי כמוני יודע).

זה אומר שנמר נסע לתל אביב מנס ציונה, החנה את הרכב בת"א (לא פשוט בכלל), "בזבז" כמה שעות עם האיש ונסע הביתה לערוך את הכתבה במשך כמה שעות, כל זה ללא תמורה. כולנו צרכים להיות אסירי תודה על הכתבה המופלאה.

סוני אי. אס. - פסיק, נקודה, אדון סימן קריאה וגברת סימן שאלה כולם חברייך- השתמש בהם. סימני פיסוק בסגנון צ'אט...עם...3...נקודות בין משפט...למשפט אינם מקובלים בכתיבה פה.

החברה HEGEL לא סופרת אותנו חברי הפורום מסנטימטר, המטרה של היא לעשות כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן, בעולם היא מעוד מצליחה ואני מאחל לה בהצלחה רבה.

תומר

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לקסמן איזוטריק ואקיופז הם חברות טובות אבל לא הייאנד במושגים של יפן
ליפנים יש מה להציע ועוד איך.
יפן זו ליגה אחרת

מאיפה המידע הזה שהן לא מוגדרות היי אנד במושגים היפנים?

ליפנים יש מה להציע. אבל אם שוק האודיו היפני (אודיו. לא רכיבים) נסגר, תהיה הפשעה זניחה על שוק האודיו העולמי. אם השוק הגרמני/אמריקאי נסגר, שוק האודיו ישתנה בקצה לקצה. למה? משום ששם נמצא האודיו. באירופה ובארצות הברית. יפן היא שחקן של רכיבים וחלק מהפיתוחים בגזרה הדיגיטלית ומעט מאוד באנלוגית.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נראה שחלק מהחברים כאן ממש זועמים על אנדרס. קצת הזוי לא?

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
@jabareen @SONYES אל תאחזו באילנות גבוהים:

ב 2016 סוני הוציאו את האוזנייה MDR 1000X. יש בה טכנולוגיה מהמדף והמון פיתוחים של סוני עצמה. גם הסאונד הוא מה DNA/וייסינג של סוני.
האוזנייה מיוצרת במלזיה אז מה סוני היא חברה מאלזית???

על אותו משקל,וכתבתי כבר את זה,הגל היא חברה נורווגית וככזו קשורה בתרבות של האומה הנרווגית שהגדים ממנה נמצאים בכתבה.

מנחם

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני חשב שרוב הציוד היפני נשמע יותר טוב שהאירופאים והאמריקאים מתכננים אותו.

היפנים זו מסורת בהחלט. אבל שאר העולם עושה את זה פשוט טוב יותר. אה, הם גם מפתחים טכנולוגיות מדהימות. אבל שוב, הם לא משלבים בניהן כמו אירופה ואמריקה.

בכלל. העיסוק הזה בדת, אמונה ואודיו זה דבילי לחלוטין.

ולפאנלי. חוץ מאקיופייז, לקסמן ואיזוטריק (אני מדבר על חברות אודיו דו ערוצי) ליפנים אין מה להציע.

מציע לכל חובבי הדת לקחת דברים ב פרופורציה. לגבי העיסוק בהיי אנד ומדוע הם אינם מגדירים את עצמם כ"היי אנד" לאיך שהוא מתפרש היום, אני מסכים עם אנדרס בכל מילה.
נראה לי שהלכת רחוק מאוד.
מה שאר העולם עושה טוב מהיפנים?
אולי בייצור מוצרי בעלי עיצוב שופוני והדבקת תגי מחירים מופרכים (בעיקר האירופאים), וממש לא הרבה מעבר לזה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זה אומר שנמר נסע לתל אביב מנס ציונה, החנה את הרכב בת"א (לא פשוט בכלל), "בזבז" כמה שעות עם האיש ונסע הביתה לערוך את הכתבה במשך כמה שעות, כל זה ללא תמורה. כולנו צרכים להיות אסירי תודה על הכתבה המופלאה.

תומר
וזה אומר שאי אפשר לעלות שאלות או אי הסכמות לגבי תוכן הכתבה.
מצטער אם זה ירגיז מישהו, אבל זה מזכיר את טענת העוזרת של שרה נתניהו, שלטענתה שרה צעקה עליה וגם
הוסיפה כמה היא סבלה עבור המדינה בדרום אמריקה.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
@jabareen @SONYES אל תאחזו באילנות גבוהים:

ב 2016 סוני הוציאו את האוזנייה MDR 1000X. יש בה טכנולוגיה מהמדף והמון פיתוחים של סוני עצמה. גם הסאונד הוא מה DNA/וייסינג של סוני.
האוזנייה מיוצרת במלזיה אז מה סוני היא חברה מאלזית???

על אותו משקל,וכתבתי כבר את זה,הגל היא חברה נורווגית וככזו קשורה בתרבות של האומה הנרווגית שהגדים ממנה נמצאים בכתבה.

מנחם
באנלוגיה שלך אתה מעוות המציאות.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
וזה אומר שאי אפשר לעלות שאלות או אי הסכמות לגבי תוכן הכתבה.

בטח שאפשר ואפילו רצוי,אבל:קצת דרך ארץ לא יזיק.

מנחם.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא הבחנתי פה בחוסר דרך ארץ.
רק מישהו שתוכן הראיון ממש הרגיז אותו והוא מעלה את טיעוניו, גם אם אולי באינטנסביות יתר.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
באנלוגיה שלך אתה מעוות המציאות.

איזו מציאות? שסוני חברה יפנית ותיקה מאוד ומיצרת במלזיה (וגם בסין אגב) או שהגל הם חברה נורווגית שמיצרת בכל מקום שתרצה חוץ מנרווגיה עצמה. או אולי המציאות שאפל היא חברה אמרקאית ומיצרת את האייפון בסין,או סמסונג אחד מעמודי התווך של הכלכלה הדרום קוראינית אבל מיצרת את הטלפונים שלה ב... סין?

מננחם.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
כמה קל להתלהם, להשמיץ (ולחרטט) באינטרנט.

אני תוהה אם מישהו (וכמה) מהמבקרים הקשיב פעם לציוד של הגל?

סוניס, מבחינתי תקפת כאן בשלל השוואות טכניות לא רלבנטיות לכלום. כמה מילים אפשר לכתוב, על כלום....?
1. כל עוד לא שמעת את הציוד של הגל, דעותיך התיאורטיות ולא אומרות דבר.
2. כל עוד לא השוואת את הציוד המדובר של הגל לציוד אחר עם רכיבים דומים (לטענתך) - דעותיך התיאורטיות לא אומרות דבר.
3. לך לשמוע את הEAR acute. מכשיר שחולק כמה רכיבים פשוטים יחסית (בחלקם) ונשמע מדהים. לא רק ביחס למחירו. ממתי סך החלקים בתוך מכשיר מגדירים את ערכו הסוני או מחירו ?
4. מצידי, שבתוך ההגל המדובר יהיו חלקים בשקל וחצי. אם הוא תוכנן נכון ונבנה נכון ונשמע נכון, הוא שווה כל שקל. מה אתה שופט ציוד לפי הסכמות שלו והמרכיבים שבו? את מי זה מעניין בכלל? אנחנו כאן בשיעור פילוסופיה של הציוד או בתחום האודיופילה? לך לשמוע את הציוד של הגל ותחזור לכאן עם תובנות ואז אעריך קצת יותר את מה שאתה כותב.
5. אני בקושי מכיר הגל. את גבי פגשתי והכרחי בתערוכה. שמעתי איזה סט מצוין ואיזה צלילים האיש הוציא בחדר, ונהנתי מכל רגע. איכות צרופה! למדתי קצת מה הוא מייבא (ציוד מעולה שבמעולים!), קראתי קצת על הרקע שלו בארה"ב ובמה הוא התעסק ואני מלא הערכה. האיש מקצוען ויודע לבחור ציוד ולשלב מערכות. אז עם כל הכבוד לסוני, דנון ודומיהם, ששמעתי לא פעם וגם לא מאה פעם, קצת יותר ובכמה מקומות בעולם , במקומך הייתי קצת מרגיע. ההתקפה שלך חלולה ומבחינתי מאוד לא מרשימה. לך קצת לשמוע ולהשוות את מה שאתה מכיר להגל ואז אולי אוכל להעריך קצת יותר את הדברים שאתה כותב.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
רק מישהו שתוכן הראיון ממש הרגיז אותו והוא מעלה את טיעוניו, גם אם אולי באינטנסביות יתר.

בסדר גמור.

אמרתי שלא יזיק דרך ארץ לא אמרתי שאין ובטח שלא ביחס למי שהתרגז.

להתרגז זה בסדר...

מנחם

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סוני אי. אס,

"אני כותב כמו שאני כותב..."(רק שלוש נקודות לא יותר). שלוש נקודות (…) הוא סימן פיסוק המורכב משלוש נקודות בזו אחר זו. שימושו העיקרי הוא כציון מקומו של טקסט שלא נכתב מסיבות שונות.
למה כל כך הרבה שורות? אפשר ב-4 שורות :).

הגל היא חברה שמחציתה היא היי-אנד (בערך), ומחציתה נמוך יותר, היי-פיי.

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
טוב ;), תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תאמין לי שקראתי. תאמין לי שזה גם אתגר לא פשוט (ראה שוב ההערה של תומר).
בתמצית: אני מציע לך, בנימוס ובעדינות, לא לשפוט ציוד (גם לא חברה) לפי מרכיביו (או אמירות מנהלי שיווק ומכירות) אלא אך ורק לפי האזנה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
תאמין לי שקראתי. תאמין לי שזה גם אתגר לא פשוט (ראה שוב ההערה של תומר).
בתמצית: אני מציע לך, בנימוס ובעדינות, לא לשפוט ציוד (גם לא חברה) לפי מרכיביו (או אמירות מנהלי שיווק ומכירות) אלא אך ורק לפי האזנה.
סלח לי ידידי, אבל הוא לא שפט ציוד בכלל.
נהפוך הוא, הוא אמר כמה פעמים שהוא לא שופט את הציוד כי לא האזין לו.
הוא שפט אך ורק את אמירותיו של מנהל השיווק, שעליהן ניתן להתווכח.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
המטרה של היא לעשות כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן

וזה היי-אנד לדעתך?

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
לקסמן איזוטריק ואקיופז הם חברות טובות אבל לא הייאנד במושגים של יפן
ליפנים יש מה להציע ועוד איך.
יפן זו ליגה אחרת
תאמיני לי לפעמיים אני מרגיש שאנשים פה על סמים אקופייז לא היי אנד או איזוטריק מאיפה השטויות האלה שנכתבות פה הם לא רק היי אנד אלא אולטרה היי אנד ומבחינתי הדגש שאקופייז שמה לרכיבים שלה ולשנאי ולטרנספורוט שהם בונים בעצמם כמו ציוד צבאי ברמת על מתורגם בסופו של דבר לסאונד נכון ושמיימי ככה לפחות רואות את זה רוב החברות .הגל כותבים על המוצרי שלהם היי אנד ועוטפים את המכשיר במטר פח לשקל הוא צודק זו לא חברת היי הנד וגם לא נשמעת כך זו חברת ENTERY LEVEL נחמדה ולא יותר מזה אגם שממש בצירוף מקרים הם משתמשים בכבלים של נורדוסט שאותם מייבא גבי ממש מוזר העסק פה כמו שנאמר The twilight zone.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור