אנחנו לא מגדירים את עצמינו כ״היי אנד״ - ראיון עם HEGEL

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
Sony es
פירקת להם את הצורה...
שלב ה״הוכחות״ בפוסט שלך היה לעילא ולעילא, כאחד מגדולי עורכי הדין הליטיגטורים, לא השארת אבן אחת (שלא לומר קבל וציפ) שלא הפכת.
הזעם באמת קצת מוגזם כמו שכתבו חבריי לפני.
אבל, אני מודה שגם לי לא באה שחצנותו של הבחור בטוב.
בא בחור צעיר שעף על עצמו חזק ומלכלך על תעשיה שלמה עם מורשת והיסטוריה עצומה, קפדנות ייצור ובקרות איכות מושלמות in-house
חברה של שמונה אנשים שמוציאה הכל לאאוט סורס? עם קומפוננטים בסיסיים? איך הוא מרשה לעצמו לדבר ככה?
מה שהיפני הרכיב לפני חמישים שנה מחזיק היום בלי שום סטיה. נראה מוצר שלהם מחזיק עוד חמישים שנה.
קלאס די לא שווה? מנורות לא שווה?
טיפה כבוד? אין.

מה אתם נעלבים?
בא נציג חברה פורס את משנתה של החברה ואיך היא רואה את הדברים בקנות ראויה להערכה ואתם באים עם כל מיני שרטוטים ותוקפים אותו כאילו זה אישי.
האיש לא דיבר על שום חברה או מותג אלה טען שהדרך שלהם היא הטובה והנכונה לדעתו.
הגל מייצרים מוצרים מעולים שיש לי הכבוד להחזיק כמה מהם, אחרי התחרקשות אם כל מיני מוצרים "ניחשבים" בעזרת הגל [לא רק]הצלחתי להחזיר את חדוות האזנה .
כדאי שתינשמו עמוק תעצמו עינים תקמצו אצבעות ותנסו להירגע ואז תבינו אולי שלכל חברה יש את הפילוספיה שלה ולכל מאזין יש את הטעם שלו.
שבת שלום.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מה אתם נעלבים?
בא נציג חברה פורס את משנתה של החברה ואיך היא רואה את הדברים בקנות ראויה להערכה ואתם באים עם כל מיני שרטוטים ותוקפים אותו כאילו זה אישי.
האיש לא דיבר על שום חברה או מותג אלה טען שהדרך שלהם היא הטובה והנכונה לדעתו.
הגל מייצרים מוצרים מעולים שיש לי הכבוד להחזיק כמה מהם, אחרי התחרקשות אם כל מיני מוצרים "ניחשבים" בעזרת הגל [לא רק]הצלחתי להחזיר את חדוות האזנה .
כדאי שתינשמו עמוק תעצמו עינים תקמצו אצבעות ותנסו להירגע ואז תבינו אולי שלכל חברה יש את הפילוספיה שלה ולכל מאזין יש את הטעם שלו.
שבת שלום.
בסדר גמור מתנוש.
אבל קח בחשבון שאתה מדבר מהפוזיציה, שגם זה סבבה לגמרי.
לי אין כרגע לא הגל לא מנורות ולא קלאס די והראיון קצת צרם לי. זה הכל.

גולן זיו

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
יש לי מדבר של הגל H360 ואני מרוצה ממנו מעל הראש. לא נראה לי שאני אליף אותו בעתיד הקרוב או הרחוק.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
חברים נכבדים- כמה חברות אודיו אתם מכירים שיש להם את הממון הזה לעסוק במחקר ופיתוח ?

כתוצאה מהמחקר החברה רשמה מספר פטנטים, אותם היא מיישמת במוצרים שלהם.
בדרך כלל כשאתה קונה מוצר אודיו,

האם אתה קונה פטנט או איכות סאונד?

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
אני קונה את האכות סאונד הכי טובה שהכסף שלי יכול לקנות ולכן יש לי מוצרים של הגל.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אני בעד אישפוז בכפיה לחלק מהמגיבים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למה זה כל כך מטריד אותך סוני?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
שעורי בית לסופ"ש:

ES=AK?

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
כי מר' אנדרס אמר בריאיון שהם לא מגדירים עצמם היי-אנד וכותבים משהו אחר על אחד המוצרים שלהם.

שיווק נטו!

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
SONYES שטוף עיניך טוב הפעם

A115_Z1.jpg

18.jpg

hegel_p30_3.jpg

תמונות מצורפות

• A115_Z1.jpg
    A115_Z1.jpg
    KB 119.3 · צפיות: 748
  • 18.jpg
    18.jpg
    KB 58.1 · צפיות: 584
  • hegel_p30_3.jpg
    hegel_p30_3.jpg
    KB 44.7 · צפיות: 623

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
מתברר הרבה מוצרים של HEGEL רשום עליהם היי-אנד.

הדאק היי-אנד.

הפרי היי-אנד.

עכשיו הנגנים שלהם, הסדרות הישנות והדגם הנוכחי (CDP4A, CDP2A, MOHICAN) כולם רשום עליהם היי-אנד.

SONYES כנראה מילת היי-אנד לא ברורה למר' אנדרס.

HegelMohicanBack.jpg

AVimg_11781.jpg

201002_hegel_r_854w.jpg

תמונות מצורפות

• HegelMohicanBack.jpg
    HegelMohicanBack.jpg
    KB 30.3 · צפיות: 347
  • AVimg_11781.jpg
    AVimg_11781.jpg
    KB 26.7 · צפיות: 339
  • 201002_hegel_r_854w.jpg
    201002_hegel_r_854w.jpg
    KB 34.2 · צפיות: 357

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כי העליב את היפנים
"מחק במחי יד מסורת ואמונה של אחרים "
לא רוצה לחזור על כך כבר הכל נאמר כמעט.
אבל הממצא אחרון
לא מותיר מקום לספק - כי מדובר פה ב......
ובלתי נסלח
זילזול כלפי האחר-אמונתו מסורת שלו ובכלל זהו דבריו
הם תקדים
ואחרי המובא למעלה
לא רק יוכל את הדגים הסרוחים גם יגרשו אותו המעיר .

זהו עכשו התמונה התבהרה . B.B.B.

אבל הפעם זה מכוון אליו

אני חשב שרוב הציוד היפני נשמע יותר טוב שהאירופאים והאמריקאים מתכננים אותו.

היפנים זו מסורת בהחלט. אבל שאר העולם עושה את זה פשוט טוב יותר. אה, הם גם מפתחים טכנולוגיות מדהימות. אבל שוב, הם לא משלבים בניהן כמו אירופה ואמריקה.

בכלל. העיסוק הזה בדת, אמונה ואודיו זה דבילי לחלוטין.

ולפאנלי. חוץ מאקיופייז, לקסמן ואיזוטריק (אני מדבר על חברות אודיו דו ערוצי) ליפנים אין מה להציע.

מציע לכל חובבי הדת לקחת דברים ב פרופורציה. לגבי העיסוק בהיי אנד ומדוע הם אינם מגדירים את עצמם כ"היי אנד" לאיך שהוא מתפרש היום, אני מסכים עם אנדרס בכל מילה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
ולפאנלי. חוץ מאקיופייז, לקסמן ואיזוטריק (אני מדבר על חברות אודיו דו ערוצי) ליפנים אין מה להציע.
לא הייתי מנסח את זה כל כך בנחרצות.
לעניות דעתי כל קו המוצרים הבכירים שעומדים בחזית הטכנולוגית של החברות הגדולות מסוני דרך מרנץ ועד פיוניר, הם היי אנד בריבוע, עולים בהתאם ולעיתים לא יוצאים בכלל מגבולות יפן.

נערך לאחרונה ב:

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
ויכוח סרק
חברות בוטיק יפניות לא רואות ממטר את HEGEL
האמת ...גם את רוב חברות ההייאנד.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
לא נמר ולא המרואיין שלו דוברים אנגלית כשפת אם,ולמרות זאת הראיון,רוח הדברים והאמירות הועברו לשפתינו,עברית,בצורה מצויינת והיכוח פה רק מחחזק את זה. אז נמר שאפו ענק ומוריד בפניך את הכובע(ורד)(ורד)(ורד).

אותי,כצרכן,מאוד מעניין מיהו היצרן של המוצר שאותו אני רוצה לרכוש. מעניין אותי אם יש לו יעדים,חזון,תרבות ארגונית DNA תיכנוני וגם שיש לא איתנות פיננסית או אם תרצו - אמא ואבא. ולכל זה אין קשר למה שאני חושב אחרי שעבר,במקרה הזה,את כלי הבדיקה הפרטי שלי,ששמו:אוזניים.

@SONYES
לא חשוב אם אני מקבל או לא את הביקורת שלך,אבל ביקורת היא כמו מטבע,ולמטבע,כידוע,יש שני צדדים.

נורווגיה ארץ הייצור של HEGEL וארץ המוצא של המרואיין,איננה ישראל,איננה יפן,איננה סין,איננה צרפת ואיננה הספינה הטובעת שנקראת ארה"ב של אמריקה.

אז בטרם אתה משלח את חיצי הביקורת קרא קצת על התרבות הנורדית,על ההסטוריה של נורווגיה...אעזור לך קימעא: מהתרבות שממנה מגיע המרואיין הדברים שאמר הם מאוד צנועים,מאוד מדוייקים (לדידו) וטבועים עמוק מאוד בתרבות שספג באזור מגוריו/ארץ מוצאו...

אתה בוודאי מכיר את SONY ואת ההסטוריה הארגונית שלה ומכן את המפגש בין סוני לטקסס אינסטרמנט בסוף האלף הקודם. ומשכך חזור לפוסט האחרון של נמר ובמבחן המציאות הוא עומד.

מנחם

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
חוץ מאקיופייז, לקסמן ואיזוטריק (אני מדבר על חברות אודיו דו ערוצי) ליפנים אין מה להציע.
לקסמן איזוטריק ואקיופז הם חברות טובות אבל לא הייאנד במושגים של יפן
ליפנים יש מה להציע ועוד איך.
יפן זו ליגה אחרת

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
נורווגיה ארץ הייצור של HEGEL
אתה טועה או מטעה!
ארץ ייצור היא סין.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
לא זה ולא זה. התיכנון והמקור נורוגיה. היצור סין אך לא רק - תקרא בכתבה. וזה ממש לא הופך את הגל לחברה סינית...

מנחם
וגם לא הופך אותו לנורווגי.
לפי הכללים המקובלים ברישום
Made in (origin country)
לא מאפשר להם לרשום על גב המוצר
Made in Norway

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור