אמרתם וודו,שמן נחשים...אז אמרתם..אתם צודקים?????

• פותח הנושא zs
  • פורסם בתאריך

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
מסכים
שלמה,
היה עדיף אם פוסט כזה היה נכתב בפורום אודיופיליה, לא בדו ערוצי.

צפה בקובץ המצורף 49959
+1
מציע להעביר את השרשור אפילו עכשיו לפורום אודיופיליה ולהעביר באופן כללי כל שרשור שמתחילים בו הויכוחים האינסופיים על כן שומעים או לא שומעים, במקום איך שומעים ומה שומעים.
זה יחלץ אותנו מהלופ המטופש והאינסופי הזה.

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
בוקר טוב,
ראשית האפשרות לבצע עקיפה, צריכה להבחן עי מנהלי הפורום ועפי התקנון שלו. שנית ברור לך שבמהלך שכזה הסנגורים של אותם קנטרנים חסרי תקנה, יקימו צעקה גדולה, ויטיפו לך שמעבר לכך שאתה מלבין פני חבריך ברבים, אתה עוד מעז לגרום להם לנידוי חברתי שמנוגד לרוח דת משה וישראל!

ויש לי עוד משהו קטן לגבי נושא השרשור. הכל בחיים זה עניין של צרכים והבנה מה מתאים לך ומה לא. ואולי לא כולם יסכימו איתי לגבי ההמשך, אם זאת, הנקודה הספציפית הזו מתרחשת בדכ בדיעבד, או שלא מתרחשת כלל. לגבי האנלוגיה של פרארי יד2 בחניה היא לא מספיק טובה ומדוייקת לפחות לעניניינו. אם עסקינן ברכבים מתאים יותר לדבר על בחירת צמיגים שמגבירים את ביצועיו של רכב כל שהוא! וגילוי נאות, אני לא מחזיק ברכב יוקרתי, למרות זאת, די מהר למדתי שכאשר הגיע הזמן להחליף צמיגים עדיף לי לבחור בצמיג האייכותי ביותר שידיי יכולות להשיג. הסיבה לכך היא פשוטה, מהמטר הראשון הייתי מקבל תחושה ששדרגתי את ביצועי הרכב המצקומק שלי ולא רק ששיפרתי בדיעבד את צריכת הדלק שלו. וכנל לגבי מערכות היי אנד. תחשבו לרגע על רכב פסיכי שאין לו צמיגים תואמים איך הוא יקרטע מהמטר הראשון. ומכאן, ועל תתפלאו, מערכת אודיופילית לא מסתדרת ככה סתם מאליה, זה ממש לא קורה. מי שחושב שכן טעות בידו, והוא פשוט לא בדק את עצמו, או לחילופין עשה זאת אפילו חלקית על המערכת שלו ובוודאי שלא לעומק. ושלא תטעו ותחשבו שאני לא יודע שהסנרגיה ובניית הסט אפ גופא, לא חשובים. הם בהחלט סופר חשובים, אם זאת זה רחוק מלהספיק בכדי להגיע לאותו פינס ותוצאה כמו של מערכת פשוטה יותר שבעליה השכילו לטפל באותו המסביב המשלים, שלא פעם רב הנסתר על הגלוי בו!
ולסיום סתם כך , תשאלו כמה אנשים שנוסעים על רכבים איכותיים עם צמיגים סטנדרטיים משדרגים לכאלה שנחשבים סופר אייכותיים!? לעניות דעתי לא הרבה וזה קורה שוב, כי למי שטוב ככה אני באמת מאמין לו, מהסיבה שזה מספק את הצרכים הבסיסיים שלו. ולהרגיש כיצד ביצועי הרכב שעלה לו לא מעט כסף משתפרים, מעניין אותו כקליפת השום. זה אותו הדבר בכל מה שקשור במסביב של המערכת ההי אנד של אודיופיל פלוני , וזה בהחלט עוד למה מעניין!

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
467
נקודות
83
השוואה הזויה על זה בדיוק העניין שהריי פרארי מגיעה מהמפעל עם צמיגים הכי טובים אופטימאליים לרכב אז למה להחליף בכלל, אם כך למה להחליף כבל חשמל מקורי שמגיע עם המגבר . .?!
אם כבר משווים, השוואה נכונה לתחום זה יותר כמו האנשים האלה שמחזיקים כלבים קונים להם בגדים ומלבישים אותם גרביים, תספורות מיוחדות וכן, מפונפנים ומתייחסים אליהם כמו אל בנאדם, יוצרים יש מאיין, ממש יוצרים עולם שלם משלהם לעניין, ואם הם לא יוציאו בחודש על הכלב כמה שטרות של אלף על פדיקור מניקור
, צבע לשיער ואוכל פרמיום, מוחם לא ייתן להם מנוח, אותו עיקרו אם מתייחסים לכבל כ חלק, אין טעם להתווכח כי את אותם אנשים אי אפשר לשנות זה טבוע עמוק בפנים.
ובגלל זה כל אחד רואה את הדברים אחרת.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
בוקר טוב,
ראשית האפשרות לבצע עקיפה, צריכה להבחן עי מנהלי הפורום ועפי התקנון שלו. שנית ברור לך שבמהלך שכזה הסנגורים של אותם קנטרנים חסרי תקנה, יקימו צעקה גדולה, ויטיפו לך שמעבר לכך שאתה מלבין פני חבריך ברבים, אתה עוד מעז לגרום להם לנידוי חברתי שמנוגד לרוח דת משה וישראל!
נסחפת.
קראת את מטרות פורום "אודיופיליה"?
זה פורום לגיטימי.
ארז

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מה אתה מבלבל את המוח תגיד.אולי אתה רוצה שהם ימכרו מוצרי אקוסטיקה....מה לא מבינים בבנק שבשעה 12 העובדים רעבים...למה אין להם מחלקה שמוכרת פלאפל? ושעובד שבע הוא עובד טוב יותר.
לפנתיאון.

עכשיו, מה הבאסה? שסוף סוף חסמתי את התולעת ואז כולכם יוצאים עליו ואני לא יודע על מה....

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ואם נחזור לדיון הפסאודו ענייני- חוץ מהצורה והחומר שיש להם מאפיינים אקוסטיים מסויימים , איך עוד פועלים הרכיבים של משה (ולהזכירכם- משה הוא לא קיפוד!)? הבנתי שיש בהם חלקים אקטיביים?

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
השוואה הזויה על זה בדיוק העניין שהריי פרארי מגיעה מהמפעל עם צמיגים הכי טובים אופטימאליים לרכב אז למה להחליף בכלל, אם כך למה להחליף כבל חשמל מקורי שמגיע עם המגבר . .?!
אם כבר משווים, השוואה נכונה לתחום זה יותר כמו האנשים האלה שמחזיקים כלבים קונים להם בגדים ומלבישים אותם גרביים, תספורות מיוחדות וכן, מפונפנים ומתייחסים אליהם כמו אל בנאדם, יוצרים יש מאיין, ממש יוצרים עולם שלם משלהם לעניין, ואם הם לא יוציאו בחודש על הכלב כמה שטרות של אלף על פדיקור מניקור
, צבע לשיער ואוכל פרמיום, מוחם לא ייתן להם מנוח, אותו עיקרו אם מתייחסים לכבל כ חלק, אין טעם להתווכח כי את אותם אנשים אי אפשר לשנות זה טבוע עמוק בפנים.
ובגלל זה כל אחד רואה את הדברים אחרת.

חבל שאתה לא קורא בעיון את מה שכתבתי, וזה דבר שמשום מה חוזר על עצמו ולצערי לא רק אצלך! אני טענתי שפרארי מגיע עם צמיג מצוקמק!? אני מדבר במובן הרחב, על האפשרות לקבלת שיפור בביצועים של הרכב, שיתקבל משידרוג צמיגים המחליף מקור סטנדרטי. בתוך כך אני טוען שרוב הנהגים נמנעים מלשדרג את המצב המקורי, עד כאן בסדר!? דומה הדבר לגבי אותם אודיופילים שמחזיקים במערכות איכותיות, שלא נותנים את הדעת לאפשרות שאלמנטים אקוסטיים אודיופיליים, יכולים לסחוט את המייטב מציוד ההי אנד שברשותם ולקבל vfm שקשה לדמיין אותו. אתה בטח שואל את עצמך, הכיצד ולמה זה לא קורה!? אז גם על זה ניסיתי להשיב (לעיל) בקצרה. שאל כתב האתר אורי (ולדעתי בצדק בעמ' 4) מדוע אם כך רמקולים יוקרתיים, לא משווקים מראש עם חבילת אלמנטים אקוסטיים שנותנים שיפור!? אין כאן המקום הראוי להרחיב על התשובה, אם זאת אפשר שהדבר נובע מחוסר עניין להתעסק בזה, או רמת המודעות של ייצרן הרמקול לאותה אופציה, או מנגד זה בכלל קשור לתחום העיסקי; מכירות שיווק וכו!
המשך יום נעים

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
השוואה הזויה על זה בדיוק העניין שהריי פרארי מגיעה מהמפעל עם צמיגים הכי טובים אופטימאליים לרכב אז למה להחליף בכלל

לא בדיוק..
הצמיגים, כמו הרבה דברים אחרים משתפרים עם הזמן.. טכנולוגית החומרים, השריון והגיאומטריה. שיפור משמעותי הכביש ממש נדבק לגלגלים..

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כל אחד מרחיב כאן עם אנלוגיות בכדי שיבינו את התיאוריה החדשנית שלו לגבי אודיו , לא ממש צריך אנלוגיות מעולם הרכב בכדי שנבין , מבינים גם בלי !
מוצרים אקוסטיים בתוך רמקול לא ממש רלוונטי למרות שיש כאלו שיש ( אצלי יש ) ,
בקיצור , בשביל מה לכתוב פוסטים ארוכים שאפשר ל סכמם בשתי מילים ?

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
כל אחד מרחיב כאן עם אנלוגיות בכדי שיבינו את התיאוריה החדשנית שלו לגבי אודיו , לא ממש צריך אנלוגיות מעולם הרכב בכדי שנבין , מבינים גם בלי !
מוצרים אקוסטיים בתוך רמקול לא ממש רלוונטי למרות שיש כאלו שיש ( אצלי יש ) ,
בקיצור , בשביל מה לכתוב פוסטים ארוכים שאפשר ל סכמם בשתי מילים ?

כן, לא מובן מדוע מוצר שמיועד לטיפול בחדר צריך להגיע עם הרמקול כאשר למתכנניו אין מושג באיזה חדר הם ימוקמו..

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
ואם נחזור לדיון הפסאודו ענייני- חוץ מהצורה והחומר שיש להם מאפיינים אקוסטיים מסויימים , איך עוד פועלים הרכיבים של משה (ולהזכירכם- משה הוא לא קיפוד!)? הבנתי שיש בהם חלקים אקטיביים?

ככלל לעניות דעתי (לא כולל אקוסטיקה של משה דימיטשטיין) כמו שקיימת אמונת רפואה, קיימת גם אמונת טוויקים באודיופיליה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ככלל לעניות דעתי (לא כולל אקוסטיקה של משה דימיטשטיין) כמו שקיימת אמונת רפואה, קיימת גם אמונת טוויקים באודיופיליה.
אמונה בד"כ תמיד עשתה טוב למי שמאמין.גם אם עשתה לו רע.
זה באופן כללי.
אבל בוא נאמר משהו קצת הפוך ממה שרשמתה ,אפילו יש מספרים.
רסיבר של סוני שעולה 1000 שח...נמדד טוב יותר ממגבר של שינדו שעולה 60000$ .
שלא לדבר רחמנא ליצלן על מנורות שיש בשינדו....אני מאמין ששינדו נשמע קצת יותר טוב.
ז"א באודיו כמו באודיו אין מקום לאמונה כמו שאין מקום למספרים לגבי התוצאה.

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
כן, לא מובן מדוע מוצר שמיועד לטיפול בחדר צריך להגיע עם הרמקול כאשר למתכנניו אין מושג באיזה חדר הם ימוקמו..
הקטגוריה של המתמרים והרמונייזרים שהוזכרו בשרשור, מיועדים גם למיקום פיזי על הרמקול

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הקטגוריה של המתמרים והרמונייזרים שהוזכרו בשרשור, מיועדים גם למיקום פיזי על הרמקול
מצויין מה שאתה אומר !!!......ואף יצרן רמקולים לא עלה על השיפור שמתמרים והרמונייזרים אלה יכול לגרום לרמקולים שלהם......בוילסון, טידל, פוקאל וכו' מעסיקים מהנדסים רפי שכל שלא קלטו עדיין את העניין.

מנסיון העבר......נא להתייחס עניינית לנושא ולא לגופו.......

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הוא לא מצליח כי הוא כמו הפורום של אלוני:עשרה אנשים ומעט מאד קוראים. לכן, מי שרוצה צומי וחשיפה לפוסט שלו (מי לא?) יכתוב כאן.

לא מוצא סיבה מדוע פוסט כמו זה לא ייפתח ב"אודיופיליה".
למעט אלה שאולי מסננים את פורום "אודיופיליה" (אם בכלל יש אופציה כזאת...) הוא זמין לצפיה והערות מצד כולם אלא שלמספר תגובות (אלה שרק מלבות את האש ולא מועילות...) לא היה מקום בפורום הזה.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
467
נקודות
83
לא מוצא סיבה מדוע פוסט כמו זה לא ייפתח ב"אודיופיליה".
למעט אלה שאולי מסננים את פורום "אודיופיליה" (אם בכלל יש אופציה כזאת...) הוא זמין לצפיה והערות מצד כולם אלא שלמספר תגובות (אלה שרק מלבות את האש ולא מועילות...) לא היה מקום בפורום הזה.
ברור למה, כדיי שכולם יאמרו אמן.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מצויין מה שאתה אומר !!!......ואף יצרן רמקולים לא עלה על השיפור שמתמרים והרמונייזרים אלה יכול לגרום לרמקולים שלהם......בוילסון, טידל, פוקאל וכו' מעסיקים מהנדסים רפי שכל שלא קלטו עדיין את העניין.

מנסיון העבר......נא להתייחס עניינית לנושא ולא לגופו.......
חשבתי שאתה עושה את עצמך, עכשיו אני בטוח הפוך.
התוצאה של אותם אביזרים היא תלוי מערכת וחדר.
אם המערכת הייתה פרפקט בחדר שהוא פרפקט ושניהם היו פרפקט ליכולת השמיעה ולטעם של המאזין, כנראה שלא צריך אותם.
חוץ ממך ועוד כמה יחידי סגולה, לרובנו אין מערכת פרפקט בחדר פרפקט שתואמים את יכולת ההאזנה שלנו (כשאני כותב את זה לך, אני בבעיה) ולטעם האישי שלנו.
ולשאלתך, יש כל כך הרבה מוצרי after market לרכבים... מחשבי ניהול מנוע, מפלטים, ג׳נטים וכו׳.. אז למה bmw מרצדס לוקסוס לא מוכרים אותם?
לפני כמה חודשים בשיחה עם מי שהיה שותף לתכנון אחד מהרכיבים שבמערכת שלי, ספרתי לו ששיכוך של ספק הכוח ממש משפר.
ענה לי שבוודאי וגם הוא משכך אותו...
שאלתי, אז מה הבעיה לייצר אותו עם שיכוך , הרי גם ככה המכשיר לו זול.
ענה שלא יתאים לכל אחד מבחינת המערכת ובמילותיו שלו you need to know where to stop.

כמובן שאתה תמשיך לבלבל את המוח ולחרב שירשורים.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ברור למה, כדיי שכולם יאמרו אמן.

אם זה מה שהבנת עד עכשיו מכל התגובות אז לא הבנת כלום....
זה על מנת להפסיק את ההצקות החוזרות ונשנות ולאפשר לאנשים לחלוק מניסיונם.
אף אחד לא מכריח אף אחד להתנסות.
בא לך לבדוק בעצמך על הסטאפ שלך את מה ששלמה שיתף ? סבבה.
לא בא לך ? גם טוב, אבל חלאס עם ההערות והרמיזות בסגנון "מי רוצה ללמד את המהנדסים " או " אם זה לא מדיד אז זה לא קיים".
בדקת בעצמך אצלך ולא שמעת שום שינוי ? אל תגיד "אמן" אלא כנס ורשום שאצלך, בסטאפ שלך ולאזניך, לא שמעת שינוי.
אף אחד לא מחפש ולא זקוק ל"אמן" שלך.

כנס לפורום של חובבי יין ותתחיל להגיב שם שלכל טעימת יין יצרפו דוח מעבדה לגבי הרכיבים ודוח מחקר שמראה לאיזו רמת שינוי בכל רכיב אדם רגיש יכול להבחין.
תוך כמה דקות תקבל בעיטה שתעיף אותך ובצדק כי אין מקום בפורום שמהותו ט ע י מ ה , המשתמש בחוש הטעם, לבלבולי מוח כימיים מתריסים.
מותר לאנשים להנות מתחביב בלי להסביר/להוכיח עם כימיה/פיזיקה ותרשה לי להזכיר לך שמדובר בחוש שמיעה סוביקטיבי, לא אוביקטיבי.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
467
נקודות
83
כן אבל מה לעשות שהשמיעה של כל אחד שונה וצריך לדעת לקבל גם תגובות שליליות לפעמים אם זה מחוסר שמע או מחוסר אמונה או מחוסר הגיון.
גם בפורום של יין תכתוב להם: ניסית יין עם כוס שקופה ועם כהה היין הרבה יותר טעים ממש שינה את טעמו מקצה לקצה כך שלא אוכל ללגום ממנו יותר בכוס השקופה, או לחילופין קניתי יין יוקרתי והחלפתי לו את פקק השעם המקורי בפקק מטיטניום תעופתי והטעם כמו קסם השתפר מקצה לקצה, יהיו לך בדיוק אותם התגובות לכאן ולכאן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור