אייל גולן מבצע את "האם להיות בך מאוהב" של אביב גפן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
[הערה: בנושא המרכזי כאן אשמח לתגובתו של נמר וגם אי תגובה היא סוג של תגובה]

יישנה תגובה ספציפית שאתה מחפש? הרי מכל דבר אתה נעלב.

הרי שכתבתי שכנראה גפן פימפם יותר ילדות ממה שבלעת רוק נעלבת? ממה יש להעלב?

מה שבטוח, מעלליו של איינשטיין וחבורתו שיצרו יצירות מופת היו כאין וכאפס לעומת העובדה שגולן מחליף נשים כמו גרבים.

לעניות דעתי מה שאתה כותב נובע מהעניין הזה שאתה פשוט מעדיף את גפן על פני גולן. זה בסדר, יש הרבה אנשים שנהנים לאכול בשר טוב שהטבח הורס אותו בבישול. על טעם ועל חוסר טעם אין מה להתווכח. אביב גפן לא זמר כמו שגולן לא יוצר. מעצם העובדה שגולן מתרכז במה שהוא טוב בו כבר שמה אותו במקום עדיף עבורי.

ולגבי הודעות הפרישה שלך. אתה נוהג להודיע על פרישה פעם ברבעון - זה נראה רע. לגבי תרומתך לפורום צילום. לא קשור לדיון ...

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
הבנתי אותך !

לפני תגובתך אכן חשבתי, שאולי [מי יודע] תבוא מצידך תגובה ספציפית, שכוללת התנצלות על כתיבה פוגעת ולחינם.

1. ה"טעות" שלי התחילה בזה שכתבתי את דעתי, ממקום כנה וטוב על התמונות שלך.

מעניין שעד אז החמאת בגדול לתמונות שלי ומאז….

2. אתה כנראה לא רגיל ולא מקבל את זה, שחולקים לגיטימית על דעתך ובטוח שרק אתה צודק,

באמת אחלה גישה.

3. היה מעניין לראות את תגובתך לו היו כותבים על פימפום של מישהו והקשר לרוק שלך, בטח היית מקבל את זה במחיאות כפיים. [שלא לדבר על הקשר הלוגי שיש לדברים]

4. לגבי גולן, גפן ובשר, שוב אותה גישה פטרונית של "אמת צרופה" שכאילו הופקדה רק בידיך.

5. בזמנו הודעתי על אפשרות של פרישה ובכך עזרתי לך להוריד מהשיח הציבורי משפטים שהיו לא לעניין במקום תרבותי ולאחר שההדורים יושרו, המשכתי עד שהגענו לנושא הנוכחי.

6. הכל בסדר, הפעם זו לא אפשרות, זו פרישה סופית ומזל שבזמנו דחיתי את הצעתך לניהול פורום בתחום הצילום.

נ.ב. - קראתי פעמיים ואכן לא להאמין, אבל אתה כתבת: "לעניות דעתי”, זה כבר היה שווה את העניין.

בהצלחה.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
לדעתי טענות משתמשים כנגד אופן הניהול כמו גם טענות מנהלים נגד אופן השימוש עדיף לדסקס בהתכתבויות פרטיות. יותר מכבד את כולם. וגם עוזר לשמור על הענייניות.
זה בסדר, יש הרבה אנשים שנהנים לאכול בשר טוב שהטבח הורס אותו בבישול. על טעם ועל חוסר טעם אין מה להתווכח.
זה מצחיק. הנאה ממוזיקה זה דבר אישי. חוויה אישית שמתחוללת במוחו ונפשו של האדם.
כל אחד נהנה מדברים שונים וזה בכלל לא חשוב מה הן הסיבות.
גם אם נקבל לרגע את הטענה שלך לעליונותו של איזה שהוא קריטריון אובייקטיבי בביצוע ווקלי <ואני נוטה שלא לקבל>, עצם ההנאה היא העניין ולא האם צליל הקול של הזמר עובר קריטריון אובייקטיבי כזה או אחר.
הטענה שלך מזכירה לי את הקיבעון של רוברטס לעליונות המדידות (שהן דווקא כן אובייקטיביות).

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לדעתי טענות משתמשים כנגד אופן הניהול כמו גם טענות מנהלים נגד אופן השימוש עדיף לדסקס בהתכתבויות פרטיות. יותר מכבד את כולם. וגם עוזר לשמור על הענייניות.

זה מצחיק. הנאה ממוזיקה זה דבר אישי. חוויה אישית שמתחוללת במוחו ונפשו של האדם.
כל אחד נהנה מדברים שונים וזה בכלל לא חשוב מה הן הסיבות.
גם אם נקבל לרגע את הטענה שלך לקיומו ועליונותו של איזה שהוא קריטריון אובייקטיבי בביצוע ווקלי <ואני נוטה שלא לקבל>, עצם ההנאה היא העניין ולא האם צליל הקול של הזמר עובר קריטריון אובייקטיבי כזה או אחר.
הטענה שלך מזכירה לי את האובססיה של רוברטס לעליונות המדידות (שהן דווקא כן אובייקטיביות).

סחבק
אני שמח שהחלטת להפריד בין יכולת מוסיקלית של אומן, לבין חייו הפרטיים:בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור