רמקולים אחרי חיפושים רבים ובדיקות והרבה תובנות, התחדשתי.

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכולם,ויהודה " על חלב שנישפך אין לבכות המבין יבין ביי" שום חלב לא נשפך, כי אני הקשבתי לרמקולים של קבס וגם של כל החברות הצרפתיות והם מצויינים אבל למוזיקה שלי וגם לסט אפ שלי הכי התאימו לי B&W ואני מרוצה ובטוח שעשיתי את הקנייה הטובה ביותר עבורי, כי בדקתי את כלל האפשרויות שעמדו לרשותי, ברוב המקומות הטובים ביותר ברץ לסטריאו ,ובנוסף עשיתי תמיד השוואות לרמקולים שלי או עם הרמקולים שלי (ליתר דיוק שהיו לי, באמת קצת קשה להיפרד מרמקולים).
בכל אופן כמו שאומרים תמיד-האוזן היא זו שבוחרת וזה מה שהאוזן שלי בחרה, ודרך אגב הקשבתי גם לדברים יקרים בהרבה אך שוב הנהלת המוח הבחירה (האוזן) החליטה.
לסיכום שום חלב לא נשפך, ואני שלם עם הבחירה שלי, ובכל אופן תודה רבה לך על כל עזרתך.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
ולדיסלב אני שמח בשמחתך תהנה ורק לבריאות !

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא ידידי היקר פשוט הגוקר לא יודע במה מדובר וגורם לענין לצאת מהמסלול אין טעם האדון קנה מה שרצה אני הצעתי לו לפני כן משהו שלפי דעתי היה יותר טוב אבל הוא החליט אחרת לבריאות שיתחדש אבל הגוקר אומר דברים שלא לענין וכולם אחריו על חלב שנישפך אין לבכות המבין יבין ביי

מה דברים לא לעניין ?
תסביר לי שאלה אחת , למה יש כ"כ הרבה חברות רמקולים ?
הרי כול אחד שהיה נחשף לקאבאס היה אמור לרצות אותם ? אז מה? כול אלו שקונים רמקול אחר לא יודעים ומפסידים ?
אני בהחלט לא חולק שלקאבאס יש רמקולים טובים , העיניין הוא שהם לא מתאימים לכול אחד . זה כול מה שניסיתי לומר לך
זה כמו שאני אגיד לך שבכול פעם שתדבר על הרמקולים שלך שJMR/WHATEVER הם רמקולים יותר טובים ושכדאי לך , אחרי ששמעת והחלטת , לשמוע אותם ולקנות אותם . אתה מסכים איתי שזה לא יהיה הולם מצידי ? אז זה מה שעשית לוולדיסלב . אחרי שהוא בחר , אתה אומר לו שהוא בחר לא נכון כי הוא לא בחר בקאבאס , וכשאני מסביר לך שהוא בחר בגלל טעם שונה , אתה מתלונן שאני כביכול "שפכתי את דמך " ופתחתי את הדלת לכולם להעיר לך
פשוט תחשוב על זה , זה יעזור לך הרבה

ועוד עובדת חיים קטנה , אל תתמכר לחברה מסויימת, וזו עיצה ממישהו שכבר ראה כ"כ הרבה אנשים משדרגים בעשרות אלפי דולרים , ומחמיצים שבא לו לבכות עבורם .
אני אישית אם החדר שלי היה טיפה יותר גדול ו/או הייתי יכול לפנות אותו מכמעט כול מה שיש בו ולעשות אותו אקוסטי , הייתי קונה את האקוסטאט (למרות שאני יודע שהתקרה אצלי נמוכה מידי ), ולמרות שזה רמקול החלום שלי , אני חייב ללכת על משהו אחר , כי הוא פשוט לא ינגן טוב בחדר שלי , ואין לי גם מספיק מקום לתת לו .
תאר לך מה היה קורה אם הייתי מחליט או אקוסטאט או כלום ?
תחשוב על זה

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
לא רוצה לחשוב על כלום תפסיק בבקשה או שאני אפנה לנמר או לליאור די סוף פסוק אינך יודע במה מדובר ביייייי

gaga

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
ולדיסלב ,למרות שאין לי מושג מה קרה בינכם ,קשה להתעלם מההרגשה שיודה ידידנו נפגע .
לפני הסטראו, לפני הכסף, לפני הכל ,אנחנו בני אדם .לדעתי טלפון אחד יטהר את האוירה בינכם, ובכלל.
חג שמח (ורד)

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
gaga
אני אף פעם לא רבתי עם יהודה, הוא בסך הכול המליץ לי משהו שהוא מכר ואני לפי שיקול דעתי בחרתי את הרמקול B&W CM7, אז אמרתי פה בפורום תודה ליהודה ואני מאמין שהוא רק רצה לעזור והכול סבבה, רק אלו אנשים אחרים שמחממים פה את האווירה, תעבור על השירשור ותראה.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
וסתם מתוך סקרנות, האם שמעת את הרמקולים שלו ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בלי קשר לרמקול של יהודה עדיין לא שמעתי קבאס שהיה רע. ושמעתי את רוב הדגמים שלהם.

אני בהחלט בטוח שהרמקול של יהודה הוא רמקול טוב, אני גם מכיר את ה-CDM7 שרכש ולדיסלב ולדעתי אם הוא בחר בו {בגלל הצליל} אין סיכוי שהיה בוחר בקבאס באופן כללי על שלל דגמיהם. מדובר בשתי חברות שונות לחלוטין בכל פרמטר. שתיהן טובות כל אחת בדרכה שלה.

מכיוון שאיננו עוסקים ברמקול של יהודה אפנה אל ולדיסלב.

מזל טוב ידידי, להחליף רמקול זו ההחלטה הנכונה. תתחדש תהנה ותן לנו כמה תמונות של הרמקול החדש.

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכולם, ובהחלט אני רכשתי את הרמקול שלי מכיוון שבאמת אהבתי יותר את הצליל של B&W, וכפי שאמרתי גם הקשבתי לרמקולים צרפתיים (פוקל, קאבאס וטריאנגל), וכולם הם נהדרים אבל לא לאוזן שלי עם המוזיקה שלי (רוק ובלוז), ולכן אהבתי יותר את הרמקולים האנגלים, בנוסף לכך CM7 הוא רמקול מוציין לדעתי וגם לדעת כל הסקירות ברשת שמצאתי ואני חלילה לא אומר שרמקולים של חברות אחרות לא טובים אלא סתם זה תמיד כיף לדעת שהרמקול שלך מככב גם ברשת.
דרך אגב דיברתי גם עם יהודה בטלפון ולדעתי הוא אדם נפלא, ובסך הכול רוצה לעזור, ובסוף השיחה נפרדנו כידידים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה לכולם, ובהחלט אני רכשתי את הרמקול שלי מכיוון שבאמת אהבתי יותר את הצליל של B&W, וכפי שאמרתי גם הקשבתי לרמקולים צרפתיים (פוקל, קאבאס וטריאנגל), וכולם הם נהדרים אבל לא לאוזן שלי עם המוזיקה שלי (רוק ובלוז), ולכן אהבתי יותר את הרמקולים האנגלים, בנוסף לכך CM7 הוא רמקול מוציין לדעתי וגם לדעת כל הסקירות ברשת שמצאתי ואני חלילה לא אומר שרמקולים של חברות אחרות לא טובים אלא סתם זה תמיד כיף לדעת שהרמקול שלך מככב גם ברשת.
דרך אגב דיברתי גם עם יהודה בטלפון ולדעתי הוא אדם נפלא, ובסך הכול רוצה לעזור, ובסוף השיחה נפרדנו כידידים.

כייף לשמוע שאתה מרוצה מהרכישה. יהודה אכן אדם יקר וטוב לב.(ורד)

פנק את החבר'ה בתמונות!!!!!:D

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
תודה רבה חברים טוב שיש כאלה שמעודדים אתם אחלה !!!!

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
אחלה שמחלה .
מה עם התמונות שנראה " עם היה שווה מריבה כל כך פוגעת וקולנית".
גם של ולדיסלב תתחדש ותהנה על הבחירה המוצלחת
וגם של יהודה שנהנה גם אנחנו.
והכי יופי שכולם השלימו והיסתדרו .
חג שמח לכולם , ומה שבטוח שאלבומים של SNOWY WHITE נשמעים טוב מאוד על שתי המערכות . אז ניפגש בהופעה שלו במוצאי שבת הבאה.

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
למה אני לא מצליח להעלות תמונות?

כשאני מנסה להעלות תמונה העלאה נכשלת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תבדוק מה הגודל שלה.
אם היא גדולה מידי ההעלאה תכשל.

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כן לצערי התמונות גדולות מידי, ותודה לכולם.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
מישהו (בתרגום לעברית = AK1) יכול להסביר מה ההבדל בין ה 800-700-600 לבין סדרת ה CM ? למה היה צריך עוד סדרה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
מישהו (בתרגום לעברית = AK1) יכול להסביר מה ההבדל בין ה 800-700-600 לבין סדרת ה CM ? למה היה צריך עוד סדרה?
נדמה לי שקיום סדרות מקובל גם בחברות אודיו אחרות וגם בתחומים אחרים, לא רק באודיו, אבל אין לי כוח לחשוב על דוגמאות.

מכל מקום, מעולם לא התעניינתי בנושא, מבחינתי מספיק שזה יהייה טוב למכירות :D

עמיר

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
למכירות נו בטח הכסף חשוב לך יותר מהכל ולא ההנאה ככה זאת החברה שאתה מחבב ! פירסומת זה כל עבודה על אנשים אין השוואת כי אתה יודע שאתה תפסיד הוכחה לא קונים בכסף האוזניים והטעם האישי מדבר בשטח !!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור