אולימפוס רפלקס-למתחילה, כדאי?

משקפופר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זהו-זה. קניתי קנון 500D עם עדשה קיט. זיכרון 8G שמתאים לוידאו HD. תיק אף. אחריות לארבע שנים ושליח עד הבית. הכל ב:3200 . נשאר רק לצלם ואין לי מושג איך..............כמו זקן עם אגוזים ללא שיניים.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
התחדשו ותהנו.
לצלם זה קל מאד – מטעינים את הסוללה הטענה ראשונית, מכניסים את הסוללה ואת כרטיס הזיכרון למצלמה, מעבירים את המצלמה למצב "הפעל", לוחצים על מתג החשיפה והופ – יש צילום!

ואידך זיל גמור ...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בקישור הזה תמצא הסברים בוידאו על שימוש במצלמה - זה עבור הדגם הקודם לשלך, אבל הכל מתאים גם לדגם שלך שיש לו גם יכולות נוספות.

תתחדש בחרת דגם מוצלח מאוד - גם לי כזה, כך שאם יש לך שאלות יהיה לי קל לענות לך

נערך לאחרונה ב:

משקפופר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הילדה מאושרת וכל יום מגלה עוד מחדוות הצילום. Joshua וכרמי, תודה על ההכוונה וההמלצה על ה500D. מוזר,לא רשום על הגוף 500D, כתוב רק kiss X3......גם אני מצליח לצלם. אפילו יפה, במצלמה המדהימה הזאת.
שאלה: לחבר שלי יש פלאש של ניקון D60, האם אפשרי להשתמש בו על הקנון?

נערך לאחרונה ב:

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
התחדשו ותהנו.

אפשר, אבל רק כשהמבזק במצב אוטומטי, דהיינו, שמדידת האור נעשית על ידי המבזק, לא על ידי המצלמה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הילדה מאושרת וכל יום מגלה עוד מחדוות הצילום. Joshua וכרמי, תודה על ההכוונה וההמלצה על ה500D. מוזר,לא רשום על הגוף 500D, כתוב רק kiss X3......גם אני מצליח לצלם. אפילו יפה, במצלמה המדהימה הזאת.

המצלמה הזו מופצת בשמות שונים באזורים שונים בעולם וכ KISS X3 במזרח הרחוק
היא זהה לחלוטין ל 500D פרט לשם (גם עדכוני תוכנה של ה 500D מתאימים) גם על הדגם שלי רשום X3 :)

תתחדש יופי של מצלמה.

הנושא הפלאש לכל חברה ניקון וקנון יש הגדרות קצת שונות ותמיכה שונה בתקן TTL וכדי לנצל את המצלמה צריך פלאש שמתאים לקנון לי יש פלאש של מאץ עבור קנון.

אבל לדעתי לא למהר לרכוש פלאש לפני שיודעים מה הצריכים המדויקים ממנו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור