אוזניות פוקאל - אם מה להגביר?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
למתי המעט ששפר מזלם והם נהנים מאחת האוזניות של פוקאל, רציתי לדעת - עם מה אתם מגבירים את האוזניות שלכם? אני שמעתי את האוטופיה פעם אחת בתערוכה ונפלה לי הלסת. אני שוקל לקנות זוג אבל רוצה לדעת איזה עוד אופציות מוצלחות להגברה ישנן מלבד המגבר של פוקאל (ARCHE), שהוא בעצם של מיקרומגה.
דעות? המלצות?

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
למטי המעט ששפר מזלם והם נהנים מאחת האוזניות של פוקאל, רציתי לדעת - אם מה אתם מגבירים את האוזניות שלכם? אני שמעתי את האוטופיה פעם אחת בתערוכה ונפלה לי הלסת. אני שוקל לקנות זוג אבל רוצה לדעת איזה עוד אופציות מוצלחות להגברה ישנן מלבד המגבר של פוקאל (ARCHE), שהוא בעצם של מיקרומגה.
דעות? המלצות?

את ה elear שלי אני מגביר בעזרת מגבר אוזניות/DAC של יוניסון, הייתי שמח לו היה לי מגבר אוזניות של viva, שמעתי אצל חבר, לאוזני היה מדובר בגן עדן למגברי אוזניות.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
את ה elear שלי אני מגביר בעזרת מגבר אוזניות/DAC של יוניסון, הייתי שמח לו היה לי מגבר אוזניות של viva, שמעתי אצל חבר. בעיני מדובר בגן עדן למגברי אוזניות.
מגבר אוזניות ששוקל 30 ק״ג!

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אבוי לעילגות... עם עם עם

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
את ה elear שלי אני מגביר בעזרת מגבר אוזניות/DAC של יוניסון, הייתי שמח לו היה לי מגבר אוזניות של viva, שמעתי אצל חבר. בעיני מדובר בגן עדן למגברי אוזניות.
וואלה. אני יבדוק. (אם כבר עילגות, אז אד הסוף :))
שמעתי עם המגבר של פוקאל. היה אלהי. השאלה אם יש שילובים טובים יותר. משום מה קשה להשלים עם שתי קופסאות. נורא רוצה מגבר ודאק ביחד.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
יוניסון'- משולב הגברה ודאק
ולauris יצא משהו משהו
כולל דגם חדש שמהווה גם מעמד האוזניות

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
את הclear שלי אני מאכיל דרך מגבר פרו שלי שיש שם יציאה לאוזניות - נשמע לא רעה... אבל לדעתי לאוזניות של פוקאל מגיע יותר - חשבתי פעם לבדוק את shiit אך לא יצאה לי טרם.
לדעתי הכי נכון זה שיהיה מגבר אוזניות יעודי טוב.
שמעתי את מגבר של פוקאל עם אוטופיה בתערוכה , אך לא ממש יש לי דעה האם הוא באמת כזה טוב ומצדיק את העלות שלו

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
נסה את הקורד mojo, לא יקר ואיכותי

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
http://aurisaudio.rs/en/products/headphone-amplifiers/headonia

אחד הטובים. שמעתי אותו עם אוזניות קנרטון ועם מגבר אחר לא זוכר איזה, ההבדלים היו תהומיים.
לא זול המפלץ הזה (בגודל של מגבר משולב) אבל מכשיר על. מומלץ מאוד!
נמר גם סקר אותו לפני איזה שנה וחצי שנתיים. תקרא.
http://www.dtown.co.il/articles/4327.html

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אצלי יש סטאקס, כך שהגברה היא חלק מובנה והכרחי ומבחינה זו אין דמיון בינה לבין הגברה לאוזניות דינמיות. ובכל זאת מנצל את ההזדמנות לסיפור שיאיר מבחינתי גם אזורים אחרים באודיו ובמיוחד את הענין של המיתוג והמחיר. המערכת העיקרית אצלי בבית עברה שלא בטובתי ( פריצה באמצע היום ועבודה של כמה שעות שעשתה ללא ספק טוב לפורצים ), לבית אחר, בין השאר נלקח המגבר המקורי של האוזניות, אבל האוזניות נשארו, כנראה מכוערות מדי לטעם הפורצים. בצר לי חיפשתי ברשת מגבר חליפי ועליתי על מוכר אנגלי באיביי שמכר די בגרושים מגבר ייעודי לסטאקס שהוא בונה לבד. קניתי עם תחושה שאני קונה בסך הכל אפשרות בסיסית להמשיך ולהשתמש בהן, במקום להתעצבן על כך שאי אפשר יותר. כשהיגיע הדבר הזה ( מאוד דומה במידות ובמשקל למקור ) וחיברתי, התחושה היתה ונשארה עד היום מוזרה ומתסכלת, איך זה בכלום כסף מישהו מייצר משהו שנשמע כל כך טוב, טוב מהמקור לזכרוני. לא יודע, שאלה.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
http://aurisaudio.rs/en/products/headphone-amplifiers/headonia

אחד הטובים. שמעתי אותו עם אוזניות קנרטון ועם מגבר אחר לא זוכר איזה, ההבדלים היו תהומיים.
לא זול המפלץ הזה (בגודל של מגבר משולב) אבל מכשיר על. מומלץ מאוד!
נמר גם סקר אותו לפני איזה שנה וחצי שנתיים. תקרא.
http://www.dtown.co.il/articles/4327.html
יש למארק מאור אודיו גם את "האחים" הקטנים בתצוגה - DHP-2 & EUTERPE
https://www.or-audio.co.il/auris-audio
שווה קפיצה עם האוזניות.
בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אצלי יש סטאקס, כך שהגברה היא חלק מובנה והכרחי ומבחינה זו אין דמיון בינה לבין הגברה לאוזניות דינמיות. ובכל זאת מנצל את ההזדמנות לסיפור שיאיר מבחינתי גם אזורים אחרים באודיו ובמיוחד את הענין של המיתוג והמחיר. המערכת העיקרית אצלי בבית עברה שלא בטובתי ( פריצה באמצע היום ועבודה של כמה שעות שעשתה ללא ספק טוב לפורצים ), לבית אחר, בין השאר נלקח המגבר המקורי של האוזניות, אבל האוזניות נשארו, כנראה מכוערות מדי לטעם הפורצים. בצר לי חיפשתי ברשת מגבר חליפי ועליתי על מוכר אנגלי באיביי שמכר די בגרושים מגבר ייעודי לסטאקס שהוא בונה לבד. קניתי עם תחושה שאני קונה בסך הכל אפשרות בסיסית להמשיך ולהשתמש בהן, במקום להתעצבן על כך שאי אפשר יותר. כשהיגיע הדבר הזה ( מאוד דומה במידות ובמשקל למקור ) וחיברתי, התחושה היתה ונשארה עד היום מוזרה ומתסכלת, איך זה בכלום כסף מישהו מייצר משהו שנשמע כל כך טוב, טוב מהמקור לזכרוני. לא יודע, שאלה.
כנראה שילוב של ידע,כשרון נטולי גרידיות.

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
קצת כיוון אחר , אבל זה שווה בדיקה .
לך תשמע אצל גבי את ה DCS Bartók, זה ממיר , סטרימר, מגבר אוזניות וגם פרה .
תומך ב roon אבל גם עם אפליקציה משלו וגם בכל שאר סוגי הקבצים .
מכשיר עם סאונד מאוד מיוחד ויכול לפשט לך את כל העסק של ניגון קבצים .

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מגבר אוזניות ששוקל 30 ק״ג!
המגבר לא תוכנן לריצה ;)
צריך להאזין ולשמוע, מדובר בחיה אחרת ממגברי האוזניות להם יצא לי להאזין עד היום, המחיר בהתאם.

845

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
אני עם משהו שבניתי בעצמי
PCL82.jpg

תמונות מצורפות

• PCL82.jpg
    PCL82.jpg
    KB 197.6 · צפיות: 143

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
מגניב ביותר! נראה תעשייתי לגמרי, מאוד מקצועי!

שאלה גם שלי, האם יש מגבר אוזניות ל30 קילו ולא על מנורות, ואולי לא מבוסס דאק פנימי שנשמע מצויין עם פוקאל (ולא רק כמובן)...

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
שווה לבדוק את ה Focal Arche

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור