אוזניות היי אנד- המלצה אובייקטיבית ב ב ק ש ה

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
יש לי אוזניות shure 535 in ear
מאד מרוצה.
http://www.shure.com/americas/products/earphones/se-earphones/se535-sound-isolating-earphones

כעת בא לי לשדרג ,
על הפרק אוזניות הדגל של shure דגם 846.
מחירם $1000
http://www.shure.com/americas/products/earphones/se-earphones/se846-sound-isolating-earphones
השאלה : מה דעתכם ?
האם השקעה כזאת כדאית ובמיוחד בסוג in ear ?

אודה לדעתכם האובייקטיבית.

מקור שמע ; אייפון / אייפד פרו

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
תודה. שמעת גם את ה 846 ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כן. כמה אמנים שעבדתי איתם השתמשו בהן. אוזניה דינמית בטירוף אבל נטולת עידון.
הקרדס לטעמי טובה ממנה בקנה מידה. הרבה יותר מעודנת, יותר מאוזנת ויותר ״היי אנד״...

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
ה 846 הן אוזניות מוניטור. הן תוכננו ונבנו למטרה הזו.

המטרה: כאומן על הבמה תוכל לשמוע באוזניים שלך את חטיבת הקצב ולנגן/לשיר בהתאם. על הבמה יש הרבה רעש והרבה התרחשויות סוניות וה 846 נבנו כך שתוכל לשמור על השמיעה שלך,מצד אחד,ומצד שני לקבל במוניטור מה שצריך כדי שתבצע את התפקיד שלך.

כמובן,שאם הן לטעמך (בהנחה ותמצא משהו שמוכן לתת לך להאזין להן) זה לא אומר שאי אפשר לחרוג מהשימוש שלהן הן תוכננו.

אתה כותב שהמקור שלך הוא מחשב וטלפון נייד - אני חושב שה 846 גדולות מידי לשימוש הזה או המילים יותר מדויקות:ממש לא הדגם של היצרן הזה שמתאים לשימוש הזה - אני חושש שתשקיע כסף והתמורה תהיה מאכזבת.

עם קשר לאמור לעיל: אני חובב אוזניות מושבע אבל סולד מאוד מאוזניות תעלת השמע. הן מסוכנות לשמיעה ומזמינות צרות. ככלל העיצה של הרופאים היא לא להכניס לתעלת השמע דבר אלא אם אין ברירה וכשאין ברירה (ומהי ברירה זה לשיקולו של כל אדם ואדם) אז המדד הוא: לא יכנס לאוזן שום חפץ או חפיץ שקטן מזרת יד ימינך ואם אתה איתר יד ימינך אז זרת של זו השמאלית.

ב 1000 דולר המבחר שעומד לרשותך הוא גדול מאוד ואפילו די גדול שתקבל הרבה עודף מהסכום הזה - ואני מכוון לאוזניות שיושבות על האוזן או סביב לה.

אז אם אתה פתוח להצעות,כולל כאלה של אוזניות על האוזן,ולא בתוכה,אז: סור לסניף חלילית הקרוב לביתך,ורצוי ללכת על בטוח לסניף חלילית שבאוזן באיבן גבירול,והאזן ל T51I.

אם כבר אתה שם אז חצה את הכביש כנס לקניון ושם לחנות קלימבו ובקש להאזין לסנהייזר 558 או 598 - שתיהן סוג אחר וחוייה סונית אחרת מהבייר שציינתי.

גם הפלנטרוניקס שנסקרו פה הן קנדידט ראוי.

ועוד כיוון זה ה B&O H8 (שנסקרו פה) גם הן רעיון לא רע בכלל.

כמובן שיש עוד קנדידטים ראויים,שנסקרו פה ושלא,אבל מבחינתי - זו קריאת כיוון,תרצה תיקח,לא תרצה:לא תיקח.

מנחם

גולן זיו

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
יש לי את ה 846 כבר 3 שנים ואני מרוצה מהן מעל הראש. אוזנייה ברמת היי אנד אמיתית. עונג צרוף וחוויה מוסיקלית מטורפת. לא כמיר אוזניות נוספות אבל אולי כדאי לך לשמוע כמה דגמים שהציעו כאן ולהגיע למסקנות אישיות.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
תודה רבה למגיבים , בהחלט אשקול שוב ואשתדל לעדכן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור