תצורת המגבר

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
אני מרגיש flame war מתקרב ובכ"ז, אתלה פה באילן גבוה (מאד):
https://www.trinnov.com/en/products/amplitude8/

"במקרה" יש לי מגבר דומה:
5x Hypex NC500MP

חמישה מעגלי/ערוצי מונו בתיבה אחת. כניסת חשמל משותפת אחת (בשונה מהשתיים שיש לטרינוב), כניסה ויציאה עצמאית לכל מעגל/ערוץ.

הפוטנציאל היחיד לנחיתות מול מונובלוק "אמיתי" היא השראות (אין) ו"לכלוך" בחשמל המשותף (שהיה יכול במידה דומה להגיע מהמפצל).

KFONeuI.png
ההייפקס מצויינים עם רזרבות כוח גדולות מאוד, שממה שאני רואה, התעשייה מתחילה להכניס את המנועים האלו למגברים.
הם יורדים עד 2 אוהם בלי למצמץ.

הבעיה איתם זה הרול אוף בגבוהים וכן, זה שמיע ולפעמים מציק.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
כדאי לקרוא קצת על זה..
https://www.stereophile.com/content/ch-precision-m11-power-amplifier

משום מה לא נראה משפטים
1. החברה חרטה על דגלה להשתמש בחומרים הכי...
2. שוקל כמו טנק..
3. ברגים..

אבל אולי אני לא קורא טוב

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
כדאי לקרוא קצת על זה..

משום מה לא נראה משפטים
2. שוקל כמו טנק..
3. ברגים..

אבל אולי אני לא קורא טוב
אם בהשתוללות, אז למה לא לערבב עד הסוף? קלאס D אמור להיות קל משקל לא? אז נעשה אותו 50 ק"ג אבל חתיך:
https://www.theabsolutesound.com/articles/technics-r1-reference-system

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
לא הבנתי מדוע ציטטת את התגובה שלי
ו-
לא הבנתי את הקטע של ההשתוללות.....
לא נורא.
ציטטתי את תגובתך בגלל המגבר הסופר כבד, יקר ומצועצע.
השתלוללות כי המגבר הזה של טכניקס מעבר להיותו יפה ויזואלית הוא קצת Over the top. קלאס D אבל שוקל כמו קלאס A.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
כדאי לקרוא קצת על זה..

משום מה לא נראה משפטים
2. שוקל כמו טנק..
3. ברגים..

אבל אולי אני לא קורא טוב

מת על השיווק של השוויצרים, מוכרים לך מגבר "סטריאו" אבל כדי שתוכל לחבר ולהפעיל אותו כמגבר סטריאו תצטרך לרכוש כרטיס נוסף ב 2000$ :D, זה כמובן אחרי שכבר שילמת 54,000 $ עבור מגבר "סטריאו" - אין אצלם גבול לחזירות.

Each M1.1 contains two power amplifiers and can be configured in any of five different modes. The simplest of these—and the only one that requires just a single M1.1—is stereo mode, in which the M1.1 outputs 350Wpc into 4 ohms. But because each M1.1 is shipped with only a single input card, stereo mode requires the purchase of a second card ($2000).

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
עדיף שני מגברי מונו איכותיים ביותר וזהו.
סיסמאות שמגיעות מחוסר הבנה.
כל מקרה לגופו.

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
זה לא מה שכתבתי, זו מסכנה שלך!
מעניין לאיזה מסקנה יגיע פותח השרשור, או כל מי שקורא.
אני כנראה לא הבנתי טוב.

(ורד)
R

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113
מעניין לאיזה מסקנה יגיע פותח השרשור, או כל מי שקורא.
אני כנראה לא הבנתי טוב.

(ורד)
R
מסקנה די ברורה ודי ידוע - יש חשיבות רבה לcapacitance במגברים.
זה כמובן לא הכול ולא תמיד כבל גדול מהבא מגבר יותר טוב, אך עדיין זה פרמטר חשוב.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,130
נקודות
113
עזוב אותך שלמה, ויטנג׳ זה הדבר. o_O

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
Capacitance זה קצת כמו מיכל ההדחה בשירותים. יותר גדול וגבוה יתן לך אפשרות ליותר אנרגיה לאורך יותר זמן (נשווה לקבלים גדולים ואיכותיים יותר). עכשיו תחליט עכשיו כמה מספיק לאסלה שלך כי מעבר לזה, אתה מבזבז מקום וכסף.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מת על השיווק של השוויצרים, מוכרים לך מגבר "סטריאו" אבל כדי שתוכל לחבר ולהפעיל אותו כמגבר סטריאו תצטרך לרכוש כרטיס נוסף ב 2000$ :D, זה כמובן אחרי שכבר שילמת 54,000 $ עבור מגבר "סטריאו" - אין אצלם גבול לחזירות.

Each M1.1 contains two power amplifiers and can be configured in any of five different modes. The simplest of these—and the only one that requires just a single M1.1—is stereo mode, in which the M1.1 outputs 350Wpc into 4 ohms. But because each M1.1 is shipped with only a single input card, stereo mode requires the purchase of a second card ($2000).
אצל השוויצרים 54.000$ זה לא הרבה כסף.כשהמשכורת הממוצעת לעובד הוראה היא 12.000 פרנק שוויצרי.וזה מידיעה.תוסיף את משכורת הבעל/ אישה ותבין את רמת החיים שם.שכירות דירה בציריך איזור האוניברסיטה דהיינו רמת אביב,שכון ל' רק שזו ציריך בסביבות 4000- 5000 פרנק.
יוקר המחיה 35% פחות מישראל.
אז מה זה המגבר הזה למי שמרוויח 15% מעל הממצוע בשוויץ.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
אצל השוויצרים 54.000$ זה לא הרבה כסף.כשהמשכורת הממוצעת לעובד הוראה היא 12.000 פרנק שוויצרי.וזה מידיעה.תוסיף את משכורת הבעל/ אישה ותבין את רמת החיים שם.שכירות דירה בציריך איזור האוניברסיטה דהיינו רמת אביב,שכון ל' רק שזו ציריך בסביבות 4000- 5000 פרנק.
יוקר המחיה 35% פחות מישראל.
אז מה זה המגבר הזה למי שמרוויח 15% מעל הממצוע בשוויץ.

שלמה,
מצרף עבורך בחינה של המשכורות הממוצעות בשוויץ ע"פ סקטורים ומקצועות

https://www.expatica.com/ch/working/employment-law/switzerland-minimum-wage-995110/

גם בשוויץ 54,000 דולר הם לא כסף קטן, בטח לא למי שמרוויחים משכורת ממוצעת וצריכים לממן דיור, אוכל והוצאות לפני רכישת מגבר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לפי הטבלה מורה בציריך מרוויח 7.200 פרנק.זה מורה מתחיל.התמחות קטנה והשכר קופץ ל 10.000 פרנק..
כל המשכורות בטבלה הן משכורת התחלתית ללא קורסים והשתלמויות שמקפיצות אותן למעלה,כל שכן הרבה יותר גבוהות מאותן משרות למתחילים כאן בארץ.
אוקיי אז הנה...בת של חברה שלי שגרה בשוויץ,בת 25 תואר שני בחינוך מיוחד,עובדת בבית הספר מורה בכיתה א-ג...משרה מלאה.משתכרת 13.000פרנק.החבר של סטודנט עדיין
עובד עבודות מזדמנות ,אוסף 5.500 פרנק בחודש. גרים בציריך נניח ארלוזורוב תא.3.000פרנק שכר דירה.
חשמל,מים מיסים אולי 1000 פרנק.
קצת אוכל ,הרבה מסעדות,חוסכים הרבה ונוסעים ב B.M.W עם תשלום של 300 פרנק בחודש כשהמיקדמה היתה 10.000 פרנק.
תראה לי זוג צעיר כזה בארץ שחי כך בלי שקל מההורים....ואם אתה תלמיד מצטיין גם לימודים לא יעלו.
לא נדבר על כמוך שלמדו עריכת דין ועוד כל מניי...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
לפי הטבלה מורה בציריך מרוויח 7.200 פרנק.זה מורה מתחיל.התמחות קטנה והשכר קופץ ל 10.000 פרנק..
כל המשכורות בטבלה הן משכורת התחלתית ללא קורסים והשתלמויות שמקפיצות אותן למעלה,כל שכן הרבה יותר גבוהות מאותן משרות למתחילים כאן בארץ.
אוקיי אז הנה...בת של חברה שלי שגרה בשוויץ,בת 25 תואר שני בחינוך מיוחד,עובדת בבית הספר מורה בכיתה א-ג...משרה מלאה.משתכרת 13.000פרנק.החבר של סטודנט עדיין
עובד עבודות מזדמנות ,אוסף 5.500 פרנק בחודש. גרים בציריך נניח ארלוזורוב תא.3.000פרנק שכר דירה.
חשמל,מים מיסים אולי 1000 פרנק.
קצת אוכל ,הרבה מסעדות,חוסכים הרבה ונוסעים ב B.M.W עם תשלום של 300 פרנק בחודש כשהמיקדמה היתה 10.000 פרנק.
תראה לי זוג צעיר כזה בארץ שחי כך בלי שקל מההורים....ואם אתה תלמיד מצטיין גם לימודים לא יעלו.
לא נדבר על כמוך שלמדו עריכת דין ועוד כל מניי...

שלמה, מניח שלא גללת עד לטבלה השנייה, שם מדובר על משכורות ממוצעות (לא התחלתיות). והן רחוקות מהמספרים שאתה מציין.
בארץ מי שלא בענף ההייטק בטוח שכול המועסק בענף מרוויח לפחות 45000 לחודש, הרי זה מה שמראים בטמבלוויזיה בלי סוף, אך המציאות רחוקה מזה.
בתור אחד שעבד והיה מספר פעמים בחייו בשוויץ, אומנם רמת החיים שם גבוה יותר אך 54000 דולר הם הרבה כסף בשוויץ עבור האדם הממוצע ואף עבור אלה הנמצאים בעשירונים 7 ו 8 (לרוב גם 9) כמו גם בעולם.

שמח שהבן "של", או החבר "של" מרוויחים סכומים יפים, אבל אין הדבר מעיד על הכלל.
מחיר המחיה או הסחורות בשוויץ יקר בהשוואה למדינות הסובבות את שוויץ, קרי גרמניה, צרפת או איטליה.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בת של חברה שלי שגרה בשוויץ,בת 25 תואר שני בחינוך מיוחד,עובדת בבית הספר מורה בכיתה א-ג...משרה מלאה.משתכרת 13.000פרנק.

זה מוסד פרטי?

אני לא בטוח שלמה שזה מייצג, אבל אחלה. הייתי בשוויץ כתייר כמו פעמים, מחירים מפוצצים (מנת גלידה קטנה 60 שקלים, חצי קילו שרי בשוק גם 60 שקלים בערך.. רק רולקס זול :D) אבל אני רואה שהם חיים צנוע יחסית, כמו כל הגרמנים. רכבים זולים כמו בכל אירופה, אבל הם לא מחליפים רכבים כל 3 שנים כמו בארץ. קמצנים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור