מגברי מונובלוק של דן ד'אגוסטינו...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ק.jpg

relentless_monoblock_2.jpg
אתה לא יודע כמה הם גדולים באמת? מגברי המונו Relentless של דן ד'אגוסטינו, שמספקים עד ל-1500 וואט לערוץ ב-8 אום או 3000 וואט לערוץ ב-4 אום, בשבילך אם יש לך 250 אלף דולר לזוג ארה"ב.

תמונות מצורפות

• ק.jpg
    ק.jpg
    KB 153.5 · צפיות: 1,094
  • relentless_monoblock_2.jpg
    relentless_monoblock_2.jpg
    KB 68.3 · צפיות: 1,100

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
לדעתי הסחורה שלו נמכרת יותר לעין מאשר לאוזן.
לא שהתוצאות הסוניות לא טובות ,אלא העיבוד השבבי שאנחנו רואים
יקר מאד לביצוע וסוחף את מחיר המוצר ללא הגיוני .
מחיר התוכן של המגבר מקבל תמיכה לנסיקה במחיר בגלל הנראות
והשקלול של מחיר הפנים הגבוה ושל עבודת הכירסום שוב סוחף למחיר גבוה מאד.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
לדעתי הסחורה שלו נמכרת יותר לעין מאשר לאוזן.
לא שהתוצאות הסוניות לא טובות ,אלא העיבוד השבבי שאנחנו רואים
יקר מאד לביצוע וסוחף את מחיר המוצר ללא הגיוני .
מחיר התוכן של המגבר מקבל תמיכה לנסיקה במחיר בגלל הנראות
והשקלול של מחיר הפנים הגבוה ושל עבודת הכירסום שוב סוחף למחיר גבוה מאד.
מסכים, השילוב שלהם עם הסונוס פבר במינכן, ממש לא הותיר בי רושם בל יימחה, אם כי צריך לסייג ולומר שתנאי ההאזנה היו לא טובים.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
קטן אלינו...
AG3.jpg
AG1.jpg

תמונות מצורפות

• AG3.jpg
    AG3.jpg
    KB 132.5 · צפיות: 825
  • AG1.jpg
    AG1.jpg
    KB 87.4 · צפיות: 798

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
חתיכת מפלצת, עיצוב מאוד מרשים אבל המחיר מעבר להישג היד של 99.9% מחובבי האודיו.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אם גם צמד כזה, במחיר כזה, מתקשה להוציא מסט עם סונוס פבר קריאות התפעלות, זה רק מחזק את דעתי על הרמקולים שלהם בשנים האחרונות.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
חתיכת מפלצת, עיצוב מאוד מרשים אבל המחיר מעבר להישג היד של 99.9% מחובבי האודיו.
גם לא היה ניתן לשמוע...

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
גם לא היה ניתן לשמוע...
למה אתה אומר שלא היה ניתן לשמוע ? ניגנו לא מעט המגברים, גם אם בתנאים לא אופטימליים, בהחלט אפשר היה להתרשם מהצליל.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
למה אתה אומר שלא היה ניתן לשמוע ? ניגנו לא מעט המגברים, גם אם בתנאים לא אופטימליים, בהחלט אפשר היה להתרשם מהצליל.
ביקרתי בחדר פעמיים וכנראה לי לא היה מזל - הייתה דממה:)
אם שמעתה - איך הצליל?

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
כבר נמאס מכל הבולשיט שנקרא הייאנד
מחירים הזויים
בעלי חברות גרידים שלא לומר שודדים
האמת בא לי להקיא
מה נהיה מהתחום הזה
בושה וחרפה

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
להקיא לא באהלי - עדיין זה הנעה אישית אם מה שיש לי , אבל יש המון צדק למה שאמרתה - המחירים הזויים שפשוט לא ברור אין ניתן להתקרב למה שהוא.
מצד שני דילר גרמני אחד שאני מכיר אומר שמחירות ירדו בשנים האירונות פלאים בגרמניה, לא קונים ציוד - מחפשים במקרה הטוב דברים מעוצבים ובטח לא בתווח מחירי היי אנד. יחד אם זאת מחירים לא שירדו אלה עלו ועולים.
לא מבין איזה היסטרטגיה עומדת מאחורי זה.
לירור מוצרים בזהה למוצרים מעצבי בגדים שלא ממש קונים אלה צופים בהם ? אם ככה - אין בעיה :) באמת דברים יפים ומרתקים היו.
תענוג לעיניים - בעיה לכיס:)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
להקיא לא באהלי - עדיין זה הנעה אישית אם מה שיש לי , אבל יש המון צדק למה שאמרתה - המחירים הזויים שפשוט לא ברור אין ניתן להתקרב למה שהוא.
מצד שני דילר גרמני אחד שאני מכיר אומר שמחירות ירדו בשנים האירונות פלאים בגרמניה, לא קונים ציוד - מחפשים במקרה הטוב דברים מעוצבים ובטח לא בתווח מחירי היי אנד. יחד אם זאת מחירים לא שירדו אלה עלו ועולים.
לא מבין איזה היסטרטגיה עומדת מאחורי זה.
לירור מוצרים בזהה למוצרים מעצבי בגדים שלא ממש קונים אלה צופים בהם ? אם ככה - אין בעיה :) באמת דברים יפים ומרתקים היו.
תענוג לעיניים - בעיה לכיס:)

אם מחר נופל לידיך או לידי כל אודיופיל אחר סכום של כמה מיליונים ודירה יפה וכו' כבר יש לך לא היית קונה את מה שראית שם?
עכשיו תחשב כמה מיליונרים-אודיופילים יש על כדור הארץ, תשובה: יותר ממה שנידמה לך, והם יפרנסו את היצרנים האלה די טוב.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
לא כול מיליונר הינו אודיאופיל... אכן, ברור שהיתי קונה מה שהוא יקר, אח רוב אנשי העולם הינם מיליונרים-מליינים ובטח לא כולם חולי אודיאופיליה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כולנו מקנאים באנשים שיכולים להוציא כזה סכום על מגברי הספק ;).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כולנו מקנאים באנשים שיכולים להוציא כזה סכום על מגברי הספק ;).

בכנות לא, גם אם היו לי מיליארדים בבנק לא הייתי מוציא סכום כזה על רכיב אודיו יחיד - גם לא חצי מזה, באופן אישי, מדובר במחיר מוגזם לתמורה. פרופורציות לא יזיקו לענף האודיו.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא כול מיליונר הינו אודיאופיל... אכן, ברור שהיתי קונה מה שהוא יקר, אח רוב אנשי העולם הינם מיליונרים-מליינים ובטח לא כולם חולי אודיאופיליה.

כתבתי "מיליונרים אודיופילים" אבל אני מודע לחולשת העברית שלך אז הכל "חרשו"

בכנות לא, גם אם היו לי מיליארדים בבנק לא הייתי מוציא סכום כזה על רכיב אודיו יחיד - גם לא חצי מזה, באופן אישי, מדובר במחיר מוגזם לתמורה. פרופורציות לא יזיקו לענף האודיו.

אתה שקונה משהו שמראה את השעה באלפי דולרים שאפשר לקנות בעשרים שקל כותב זאת ?

לי יותר מפריע התימחור של מה שקוראים בטעות היי-אנד כמו חלק (מדגיש-חלק) מההגלים, מונים, לקסמנים, ועוד רבים כמותם שהם בתכלס מיד-פיי לכל דבר, מכשירים עם סאונד ממוצע שבד"כ מכילים יותר אוויר מרכיבים ובמחיר של רכיב אמצע שלהם אפשר לקנות ציוד חשמלי למטבח שלם. מי שקונה אותם זה אנשים ממוצעים שבד"כ נאבקים על פרנסתם ולא מיליונרים שיכולים לשלם בלי הנד עפעף ועל זה צריך להרים קול צעקה.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
התגובות פה קורעות אותי מצחוק. כאילו אם היה עולה חצי מחיר כולם היו רצים לקנות.

הציוד הזה יקר כי הוא מושקע. והגיע הזמן שבאתר הזה יפסיקו להיות בהחלם מציוד יקר. בשביל זה יש אתרים אחרים ששם נכנסים להלם מרמקולים ב-25,000 ש״ח.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מי שקונה אותם זה אנשים ממוצעים שבד"כ נאבקים על פרנסתם ולא מיליונרים שיכולים לשלם בלי הנד עפעף ועל זה צריך להרים קול צעקה.

קול צעקה על זה? האם זו חובה לרכוש את המוצרים הללו?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור