רעש מהמגבר

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
איזה בעסה!
מציע לבלוע את הגלולה המרה ולא לתקן, חבל להוציא עוד כסף על מוצר ישן ולא אמין, גם לאור ההיסטוריה של מתנוש עם מגבר של החברה וגם כי נראה לי שעלות התיקון זהה לעלות המגבר.
תן תקציב וננסה לעזור לך עם רכישה של משהו מוצלח, השוק מלא.
מקווה שתפרסם את שם המוכר כדי שאחרים ידעו להיזהר.
למוכר המקסים- מקווה שיתעשת ויחזיר לך את הכסף, אחרת הייתי דואג לפרסם את שמו בשלושת הפורומים.
המוכר מכר לי חבילה קומפלט. הגעתי בשביל המרידיאן והוא דחף לי גם את המגבר ונתן לי במתנה עוד כמה דברים: dac מרידיאן אקספלורר ו5 אינטרקונקטים כנראה עבודה עצמית. הכל ב4000 שח.
אלמלא הסיפור על הטרייד שהתאדה כעבור 24 שעות, האילתורים והסכנה מהמגבר, לא הייתי חושב שהוא רימה אותי ביודעין.

נערך לאחרונה ב:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
רונן,
אשתי עושה לי מצפון (וגם צוחקת עלי, והאמת במידה של צדק) על זה שביזבזתי כבר הרבה כסף (27,000 שח) ועדין הציוד שוכב מוזנח באמצע הסלון, ושכבר 8 חודשים אני מתעסק באודיו ועדין אין מערכת.
בינתיים אנחנו שומעים מaudioengine hd3... (שזה עוד 2000 שח...)
שוכבים לי בסלון שני זוגות מוניטורים, סאב והציוד המדובר.
חשבתי להתחיל לשמוע ממה שהוא מכר לי (מהמרידיאן). בכל מקרה אני רוצה לשמוע דרך מחשב ככה שמראש אני לא בונה על להגיע לאיכויות הסונית ברמה הגבוהה. הכיוון שלי היה להתחיל מהvfm הכי משתלם ובמחירים נמוכים יחסית ורק בעוד כמה שנים להמשיך לשפוך כסף על המערכת.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תגיד לאישתך שכולם עוברים את זה ושתגיד תודה שזה נגמר ב27 אלף:p:D
תראה לה את הפטיפון שנמר קנה, זה יעשה לה סדר:D
וברצינות- מה חסר לך כרגע להתניע? רק פאוור רב ערוצי?

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אכן.
חסר מגבר רב ערוצי וחסר מתאם מusb לcoaxial על מנת להעביר מידע דיגיטלי מהמחשב למרידיאן.
בעתיד אני מתכנן לשלב דיראק אבל זה כנראה יצריך ממני לרכוש פרוססור אחר.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43

חחחח רונן
אם הייתי אומר לאישתי דבר כזה היא הייתה שולחת אותי לגור עם כולם..
לא כל הנשים מסוגלות להבין את התשוקה הזו ובטח שלא את כולן ניתן להשתיק עם הפטיפון של נמר

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
זיו
אם זה לא כאב ראש גדול מדי מבחינתך אזי תבע את הבחור בתביעות קטנות. ולו בשם הצדק. מרתיח לשמוע על אנשים כאלה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
רונן,
אשתי עושה לי מצפון (וגם צוחקת עלי, והאמת במידה של צדק) על זה שביזבזתי כבר הרבה כסף (27,000 שח) ועדין הציוד שוכב מוזנח באמצע הסלון, ושכבר 8 חודשים אני מתעסק באודיו ועדין אין מערכת.
בינתיים אנחנו שומעים מaudioengine hd3... (שזה עוד 2000 שח...)

סחבק 27k סכום מכובד למערכת רב ערוצי.
פרט מה יש לך בארסנל.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
סחבק 27k סכום מכובד למערכת רב ערוצי.
פרט מה יש לך בארסנל.
רמקולים: שני זוגות של scansonic mb1 (להערכתי הם מעט אנדר-אסטימייטד כאן בפורום.) מיועדים לתחום התדרים 50-20,000 Hz. עלו 14k.
סאב: JL F112 יד שניה (טרם שמעתי אותו כי אין לי מגבר...) מיועד לתחום 20Hz-50Hz (במוזיקה! סרטים לא מעניינים אותי). עלה 8k.

פרוססור meridian 561. עם 5.1 ערוצים. (אני מתכנן לארגן לו ממשק דיגיטלי למחשב.)
מגבר 5 ערוצים במצב מפוקפק chiro C500.
המוכר הביא לי במתנה גם 5 אינטרקונקטים הום-מייד ובנוסף גם meridian explorer שהינו dac צנוע שמיועד לאוזניות.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
איציק, השאלה היא האם מבחינה סונית מגבר 5 ערוצים עדכני באיזור מחיר של 6000 ש"ח ישמע פחות טוב או יותר טוב מהchiro c500.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק, השאלה היא האם מבחינה סונית מגבר 5 ערוצים עדכני באיזור מחיר של 6000 ש"ח ישמע פחות טוב או יותר טוב מהchiro c500.

השאלה, למה הוא מיועד, לרב ערוצי סרטים אנחנו צריכים מגבר חזק, מהיר, ודינאמי.
השאלה, מה יעודה של המערכת שלך?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
2500 ש"ח.
באודיושארק יש פירסומים ישנים שנעים בין 1800ש"ח ל3000 ש"ח בחו"ל.
הקטע שאני כל כך נאיבי. אמר לי שזה מכשיר אמין שנשמע סוף ושיש לו חבר שרוצה לעשות עליו טרייד. הוא הציג את זה כטובה שהוא עושה לי, לכאורה ממש ביקש מהחבר לקחת כסף במקום את המגבר. אז חשבתי שבבית אני אבדוק אם זה נשמע בסדר (לא ציפיתי למושלם) ומקסימום נבטל את העיסקה.
ההתנגדות שלו לביטול העיסקה היתה גורפת מה שמוכיח (להערכתי האישית) שהוא רימה אותי ביודעין.
סחבק - ציוד (במיוחד מפרטי שאיננו סוחר) בודקים במועד המסירה וטרם סגירת העסקה יקירי, ואם לוקחים הביתה לבדוק אז סוגרים את זה בכתב, אפילו על פתק קטן, עם המוכר. בדיוק למקרים כאלה נועד מוסד הצעטלע, כי כשמתגלה תקלה אין לדעת אם היתה שם או שצצה ממש עכשיו. ב 2500 ש"ח תיקון, זה לא שווה תיקון וזה יהיה לזרוק כסף טוב אחרי כסף רע. למדת שעור יקר, אבל במונחי אודיו זה שעור גם חשוב וגם זול - אל תיקח סיכונים, לא שווה לחבר אותו לציוד אחר ולבכות כשהציוד האחר יתקלקל בגלל הרב ערוצי הזה.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
סחבק - ציוד (במיוחד מפרטי שאיננו סוחר) בודקים במועד המסירה וטרם סגירת העסקה יקירי, ואם לוקחים הביתה לבדוק אז סוגרים את זה בכתב, אפילו על פתק קטן, עם המוכר. בדיוק למקרים כאלה נועד מוסד הצעטלע, כי כשמתגלה תקלה אין לדעת אם היתה שם או שצצה ממש עכשיו. ב 2500 ש"ח תיקון, זה לא שווה תיקון וזה יהיה לזרוק כסף טוב אחרי כסף רע. למדת שעור יקר, אבל במונחי אודיו זה שעור גם חשוב וגם זול - אל תיקח סיכונים, לא שווה לחבר אותו לציוד אחר ולבכות כשהציוד האחר יתקלקל בגלל הרב ערוצי הזה.

אל תעשה מזה סוף העולם.
2500 ש"ח למגבר רב ערוצי זה לא כזה נפילה, בטוח שיתנו לו לפחות 1500 ש"ח עבורו AS IS.. ללא שום תנאים.

נערך לאחרונה ב:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
ואם דני דקל יתקן ויאשר שהשימוש בטוח?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
המוכר מכר לי חבילה קומפלט. הגעתי בשביל המרידיאן והוא דחף לי גם את המגבר ונתן לי במתנה עוד כמה דברים: dac מרידיאן אקספלורר ו5 אינטרקונקטים כנראה עבודה עצמית. הכל ב4000 שח.

אז כמה באמת עלה לך המגבר מתוך מכלול הפריטים בעסקה הזו??

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אז כמה באמת עלה לך המגבר מתוך מכלול הפריטים בעסקה הזו??
לא ממש חילקנו את זה.
המחיר שדובר היה 2000 על הפרוססור, 2500 על המגבר ו4000 על שניהם.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
פשוט לא מובן.
סטריאו שומעים דרך זוג רמקולים. לא הבנתי איך הגעת לארבה רמקולים?
סיפור ארוך...
בגדול אני רוצה להגדיל את הsweet spot משום שבמשך היום אין לי זמן לשבת ולשמוע מוזיקה.
גם אין לי אפשרות לשים ספה מרוחקת מהקיר האחורי.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
סיפור ארוך...
בגדול אני רוצה להגדיל את הsweet spot משום שבמשך היום אין לי זמן לשבת ולשמוע מוזיקה.
גם אין לי אפשרות לשים ספה מרוחקת מהקיר האחורי.

האם כל ארבעת הרמקולים עומדים בחזית?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור