רעש מהמגבר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלום,

1. לעזוב את המגבר הזה ולרכוש מגבר 5 ערוצים חדש (אפשר ורצוי רסיבר).
2. לקחת את המוכר לתביעות קטנות בסך 3,500 ש"ח.

למרות שהמוכר טוען שהוא חולה...

תומר

סחבק.

אין לך מה לקחת את המוכר לתביעות קטנות רק מהטעם שהוא יגיד שכפי שאתה קיבלת אותו כך הוא קיבל אותו כך. מעבר לכך, האנרגיה שתוציא בשביל 3500 ש״ח שלא בטוח תקבל, תוציא בחיפוש מגבר בלי קומבינות. חכה, תחסוך, כנס לחנות ותקנה. בכלל, כל הקטע הזה עם חיפוש מציאות בזול הוא אתגר לא פשוט. לרוב המציאות נשמעות לא מציאה.

יד שניה מעניין אותך? מעולה! דני בכור, לא ממש רחוק ממך, בטוח יתן לך פתרון ראוי עם ״אבא ואמא״ לרכישה.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
האם כל ארבעת הרמקולים עומדים בחזית?
הרעיון המקורי היה לשים אותם במרווחים של 20-30 מעלות האחד מהשני, אבל אילוצי הסלון לא מאפשרים את זה.
בגדול זה יאפשר לי לנסות כמה קונפיגורציות. בקטן, יש סיכוי סביר שזה יהיה כישלון.
בפרוססור (אונקיו בן 6 שנים) שזיו (זיפ) השאיל לי ראיתי שיש הבדל משמעותי עם הRC ובלעדיו.

ובפרוססור המוכר יצא צדיק??:)
אותו לפחות בדקתה ??
לא הצלחתי לשפעל את השליטה עליו מהמחשב (עניין של דרייבר ומתאם ל rs232 שאין בחנויות סטנדרטיות.) אבל בזה המוכר גם ניסה לעזור וגם הזהיר אותי מראש.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
הרעיון המקורי היה לשים אותם במרווחים של 20-30 מעלות האחד מהשני, אבל אילוצי הסלון לא מאפשרים את זה.
בגדול זה יאפשר לי לנסות כמה קונפיגורציות. בקטן, יש סיכוי סביר שזה יהיה כישלון.
בפרוססור (אונקיו בן 6 שנים) שזיו (זיפ) השאיל לי ראיתי שיש הבדל משמעותי עם הRC ובלעדיו.
.

סחבק
לא היה פשוט יותר לרכוש רסיבר עדכני+זוג רמקולי רצפה איכותיים.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
לא הצלחתי לשפעל את השליטה עליו מהמחשב.

שליטה מהמחשב, האם זה כל כך משמעותי??
אין למכשיר שלט-רחוק?

השאלה היתה ביחס לתקינות התפקוד היעודי של הפרוססור וקדם המגבר שבו...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סחבק.

אין לך מה לקחת את המוכר לתביעות קטנות רק מהטעם שהוא יגיד שכפי שאתה קיבלת אותו כך הוא קיבל אותו כך. מעבר לכך, האנרגיה שתוציא בשביל 3500 ש״ח שלא בטוח תקבל, תוציא בחיפוש מגבר בלי קומבינות. חכה, תחסוך, כנס לחנות ותקנה. בכלל, כל הקטע הזה עם חיפוש מציאות בזול הוא אתגר לא פשוט. לרוב המציאות נשמעות לא מציאה.
יד שניה מעניין אותך? מעולה! דני בכור, לא ממש רחוק ממך, בטוח יתן לך פתרון ראוי עם ״אבא ואמא״ לרכישה.

הגעתי לסחבק לכוון את הסמארטפון החדש שלו ;). לעניין המשפט, משלמים אגרת בית משפט וכמה מאות ₪ ואחרי 6-8 חודשים המוכר מוזמן למשפט. הבעיות שאין לסחבק מספר תעודת זהות ושם המשפחה של המוכר, הוא לא עשה זיכרון דברים עמו וסחבק הוא סחבק ומרחם עליו (המוכר טען שהוא חולה בסרטן). נגמר הסיפור. אני בעד שיקנה רסיבר עם רום קורקשן ביד שנייה.

תומר

נערך לאחרונה ב:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
הגעתי לסחבק לכוון את הסמארטפון החדש שלו ;). לעניין המשפט, משלמים אגרת בית משפט וכמה מאות ₪ ואחרי 6-8 חודשים המוכר מוזמן למשפט. הבעיות שאין לסחבק מספר תעודת זהות ושם המשפחה של המוכר, הוא לא עשה זיכרון דברים עמו וסחבק הוא סחבק ומרחם עליו (המוכר טען שהוא חולה בסרטן). נגמר הסיפור. אני בעד שיקנה רסיבר עם רום קורקשן ביד שנייה.

תומר
היה חולה סרטן. התגבר.
ובכל מקרה חייו ופרטיו אינם נושא לדיון ציבורי.
אלא אם כן מנהלי הפורום יראו לכך צורך או הצדקה.
לדעתי הוא לא היה הגון וזהו.

תודה על העיצות!
אני כרגע חוכך בדעתי על ההמשך ואשמח לארח אותך לאודישן למערכת שאבנה!

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
שליטה מהמחשב, האם זה כל כך משמעותי??
אין למכשיר שלט-רחוק?

השאלה היתה ביחס לתקינות התפקוד היעודי של הפרוססור וקדם המגבר שבו...
אמור להיות תקין. מגיע עם שלט שלטענת המוכר צריך להחליף לו את הבטריה. (לא בדקתי, גם ככה אין לי כוונה להשתמש בשלט)
הכוונה שלי היא לבצע room corection בסיסי דרך המחשב.
אחרי זה אני אנסה לממש את מה שהסברת לי לגבי העברת מידע דיגיטלי מusb לcoaxial

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אמור להיות תקין. מגיע עם שלט שלטענת המוכר צריך להחליף לו את הבטריה. (לא בדקתי, גם ככה אין לי כוונה להשתמש בשלט)
הכוונה שלי היא לבצע room corection בסיסי דרך המחשב.
אחרי זה אני אנסה לממש את מה שהסברת לי לגבי העברת מידע דיגיטלי מusb לcoaxial

אני מציע לך לבדוק תקינות של הפרוססור לפני שאתה עושה כל שינוי עבורו, זה עלול להתברר לאחר מעשה כברכה לבטלה.
מדוע לא תחבר את המחשב ישר דרך יציאה SPDIF קואקס , או אפילו בחיבור אופטי? חוסך לך בילבול מוח...
אגב יתכן שלמרידיאן יש ROOM CORRECTION מובנה , שווה לבדוק מראש...

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
קנית גם הפרוססור מאותו חרא?

קצת מעצבן הסיפור של נרפא מסרטן וכל החרטא הזה. מה זה קשור ללהיות הוגן?

נראה לי שאותו "חולה סרטן" מנסה עכשיו לעשות איזושהי מניפולציה על אחד מחבריי. האם הוא מתגורר ברמת גן במקרה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור