מגבר מגבר Yamaha RXV 2092

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
עד לפני שבוע על פוסט כזה הייתי הופך לך כסא על הראש ואז כותב לך פוסט תגובה של 100 שורות על העניין עם הסברים ,מראי מקום בלהט ובפאתוס (כדוגמת אכילת הראש של AK1 ב"ימים הטובים") ......היום.....who cares .....תהנה, תרבח ותסעד....(ורד).

מתוך סקרנות בלבד..:)
עם מה ואיך מחובר הוולודיין אצלך במערכת??

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מתוך סקרנות בלבד..:)
עם מה ואיך מחובר הוולודיין אצלך במערכת??
נשבע לך, אני לא משקר ....... כבל תחנה מרכזית באורך של כ-5 מטר עם 2 ספלייסים בדרך (RCA נקבה נקבה).....אבל אלו לא החדשות הרעות מבחינתך .....ה-SUB משמש גם כחיתוך לאפוג'י כך שמהסאב יוצא עוד "תחנה מרכזית ....אבל החדשה " ל-ARAGON שלי שמפעיל את האפוג'י.

ולא דברתי על 3 כבלים כמו הנ"ל מה-CD (יציאת אוזניות כאמור) לאקווליזר ,למערכת של Tone control יעודית נוספת , ומשם דרך 2 ספלייסים כאמור ל SUB.

אני מקווה שהכבילה בביתי חשופה, ברורה וראויה לגנאי וקלס לכל הפורום היקר.

ולידיעתך, יש לי כבלים מסוככים מכסף שקניתי בזמנו בז'אנק (לפני כ-25 שנה) שמספר סוחרים (חברים שלי והם סוחרים מוערכים עד היום הזה) טענו בזמנו שכבל זה הוא הטוב ביותר ששמעו בכל חייהם והם השתמשו ומכרו אותם למספר רב של אודיופילים ....אתה חושב שיש לי כוח לחבר להם קונקטורים ולהחליפם בכבלים הנוכחיים שלי ? אתה חושב שיהיה הבדל של מלימטר בינם לבין הכבלים ה"אודיופילים המשובחים" שיש לי היום?

כפרון, אתה רוצה לדעת גם איזה כבלים לרמקולים יש לי ?(ורד)

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
כפרון, אתה רוצה לדעת גם איזה כבלים לרמקולים יש לי ?

כפרון, זה כפרה קטנצ'יק??:)

אני מקווה שהכבילה בביתי חשופה, ברורה וראויה לגנאי וקלס לכל הפורום היקר.

לא לי.

ויש לי כבלים מסוככים מכסף שקניתי בזמנו בז'אנק (לפני כ-25 שנה) שמספר סוחרים טענו בזמנו שכבל זה הוא הטוב ביותר ששמעו בכל חייהם והם השתמשו ומכרו אותם למספר רב של אודיופילים ....אתה חושב שיש לי כוח לחבר להם קונקטורים ולהחליפם בכבלים הנוכחיים שלי ? אתה חושב שיהיה הבדל של מלימטר בינם לבין הכבלים ה"אודיופילים המשובחים" שיש לי היום?

אני משוכנע שיהיה הבדל בינם לבין הכבלים האחרים שברשותך, אך לא בטוח שההבדל יהיה בהכרח לטובה בכל התחומים, אולי בכלל לא. כי לא מדובר בכבלים שמתוכננים לאודיו. אבל שונה זה בטוח יהיה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כפרון, זה כפרה קטנצ'יק??:)
.
בדיוק כך , ולא רק קטנצ'יק אלא גם חמודצ'יק .....ועל אותו משקל יש לי גם את "כפרית" למין היפה .

אני מסתובב כל היום בעבודה , קורא לכולם "כפרונים" ו"כפריות" ....גם עובד קצת.....ואני נחשב למלך של הקומה (כ 1,000 מ"ר נטו ללא מטבחים, מרפסות ולובי מעליות).....

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
השרשור הזה מזמן כבר לא לטובת פותח הפוסט, רק ברבורים ובלבול ביצים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
השרשור הזה מזמן כבר לא לטובת פותח הפוסט, רק ברבורים ובלבול ביצים.
הייתי מצפה גם להשתתפות יותר ערה של פותח השירשור....אבל במחשבה שניה לך תדע אולי הוא מבלה בצימר בצפון והוא יחזור רק מחר.....מחכה דרוך לחזרתו.....

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
בדיוק כך , ולא רק קטנצ'יק אלא גם חמודצ'יק .....ועל אותו משקל יש לי גם את "כפרית" למין היפה .

אני מסתובב כל היום בעבודה , קורא לכולם "כפרונים" ו"כפריות" ....גם עובד קצת.....ואני נחשב למלך של הקומה (כ 1,000 מ"ר נטו ללא מטבחים, מרפסות ולובי מעליות).....

:cool:
אתה יודע..
כשמשחקים משחקים טיפשיים, זוכים בפרסים טיפשיים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אם לא שמת לב עדיין אני משתעשע איתך.....כי ההתנהלות שלך לא הוגנת .....אתה שואל שאלות תמימות לכאורה מקבל תשובות כנות ואז תוקף .....בנוסף אתה מוציא דברים מהקשרם וחוטא בדמגוגיה מהמעלה הראשונה ....לא מכובד

נערך לאחרונה ב:

רםדיקמן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
חברים, חיפשתי לפי ההמלצות, מצאתי בינתיים רק אחד שעומד בדרישות - Wharfedele שהמוכר מציין שיודע רק את קוטר האלמנט 12 אינץ. אעדכן לגבי הדגם. שואל את הפורום האם סאב של ימהאה כמו Yst sw500 גם בא בחשבון ?

רםדיקמן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ראיתי כעת שהיו עוד הודעות בשרשור, הולך לעשות שעורי בית.
אני נהנה מכל מה שאתם כותבים ותודה על העזרה.
בסוף עוד יצא ממני משהו נורמאלי...רם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ראיתי כעת שהיו עוד הודעות בשרשור, הולך לעשות שעורי בית.
אני נהנה מכל מה שאתם כותבים ותודה על העזרה.
בסוף עוד יצא ממני משהו נורמאלי...רם

היו הרבה תגובות כאשר איתי נתן לך תשובה אחת חשובה.
סאב זול ופשוט מיועד לקולנוע ביתי במקור. אם אתה רוצה סאב שיתאים לך למוסיקה תוכל למצוא אצל דני בכור סאב של rel משומש במצב מצוין ב-2700 ש״ח.

http://www.audio2.co.il/biz/biz.htm?d=16&prod=3871

לגבי שאר הסאבים שאתה מעוניין בהם - אל תגע. הם מיועדים לקולנוע ביתי. מוסיקה זה לא הקטע שלהם.

עכשיו להמלצה שלי.

כפלים לא ״הופכים תוצאה״. כבלים הם תיקון סופי למערכת שקופה. יש סיכוי שכבלים כלל לא ישפיעו על הציוד שברשותך. תוכל להחליף, לשדרג כמה חוטים שתרצה אבל מה לעשות, מערכת צריכה לשקף את זה. המערכת שלך פשוט לא תצליח לעות זאת.

ההמלצה שלי היא להתחיל מחדש. ממש ככה. למכור הכל ולקנות ציוד משומש איכותי שיכלול זוג רמקולים ומגבר משולב. כל שאר הסיבובים שתעשה סביב הקנווד שלך הם סיבובי סרק.

רםדיקמן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה לכל המשיבים. אני קולט שאני מדבר על בחירה של מתחיל ושכעת אינני מתאים לפורום. אשמח אם מישהו יהיה מוכן לקחת אותי על עצמו באופן אישי. איתי, נמר אולי אתם מוכנים? ...האימייל שלי הוא dickmanr1@gmail.com
שוב תודה, רם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה רבה לכל המשיבים. אני קולט שאני מדבר על בחירה של מתחיל ושכעת אינני מתאים לפורום. אשמח אם מישהו יהיה מוכן לקחת אותי על עצמו באופן אישי. איתי, נמר אולי אתם מוכנים? ...האימייל שלי הוא dickmanr1@gmail.com
שוב תודה, רם

לא יודע איך הגעת למסקנה הזו שאתה ״לא מתאים לפורום״. להיפך, אתה מתאים וחצי ובהחלט יש תמיד לאן לשאוף. מלווה אותך יבואן רציני (ארמה אודיו) שיכול בהחלט להמליץ לך כיצד להתקדם. יש לך רמקול מצוין, מגבר מעולה ואין מה לעשות. בתחום הזה, בשביל לקבל ״עוד״ צריך להשקיע ״עוד״.

לאט לאט תתקדם, נעזור לך כאן לבנות את מערכת חלומותיך. יהיה בה גם דינמיקה, גם פירוט וגם עידון. ותדע לך. שגם שתבנה את המערכת הבאה שלך, יחסר לך משהו נוסף. ככה זה שמתרגלים לטוב. :אצבע מורמת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור