מגבר מגבר Yamaha RXV 2092

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אגב, כל , אבל כל, מה שהחברים מיעצים וכותבים פה שווה לעכוז אם החדר שלך מהדהד (כלומא ריק משטיחים וילונות , ספות ושאר חפצים מרופדים)

תחשוב כבר עכשיו על איך אתה גורם לחדר שלך להיות "יבש למחצה" יענו אתה נותן מחיאת כף ולא שומע את ההד למשך רבע שעה (בהגזמה כמובן) מצד שני אסור לחדר להיות "מת" מדי כלומר עם "ריפוד יתר" .

וילון , שטיח (בעובי סביר) , ומספר חפצים מרופדים הם בדיוק מה שאתה צריך לחדר "נחמד מאוד אקוסטית"

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
תודה לחברים שטורחים להרביץ בי תורה. מכל מלמדי השכלתי!
עוזב את המגבר ומתרכז בסאבוופר. אשלח את המספר דגם לכשאדע ובמקביל אחפש לפי ההמלצות שלכם סאבוופר טוב.
שוב תודה, רם

מבלי לפגוע,
כל המלצות לציוד שאתה מבקש
לא מתאימים כל כך בפורום הזה
עוסקים כאן באודיו ברמה אחרת
לאחרונה מתרבים פוסטים דומים
לשלך והופכים מהר מאוד למלחמות אגו,
אם היית מבקש להכיר בת זוג
היית מפיק יותר תועלת.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
איזה מלחמות אגו כשצריכים להמליץ על סאב ב- 1,000 ש"ח ?
זה לא קרמי מול אלומניום ובהשוואה לאנגלי רך......או שפופרות מול SS ב- 50K היחידה.... כולה המלצה למתחיל למערכת ממש לא יקרה.

אשמח אם עוד 10 שנים הוא יהיה עם מערכת על ב 500K ש"ח או יותר, והוא יזכור היטב איזה פורום ומי האנשים "שנתנו לו את ה- Push הראשוני"

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
איזה מלחמות אגו כשצריכים להמליץ על סאב ב- 1,000 ש"ח ?
זה לא קרמי מול אלומניום ובהשוואה לאנגלי רך......או שפופרות מול SS ב- 50K היחידה.... כולה המלצה למתחיל למערכת ממש לא יקרה.

אשמח אם עוד 10 שנים הוא יהיה עם מערכת על ב 500K ש"ח או יותר, והוא יזכור היטב איזה פורום ומי האנשים "שנתנו לו את ה- Push הראשוני"

ומה אתה עושה עתה עוד פרובוקציה?
עונה לכל אחד אם צריך או לא,
אז שתדע הפורום הזה לא ימלא חלל
החסכים בתשומת לב והכרה שאתה
מחפש,תספור את הפוסטים ותגובות שלך,
גם אם היו משלמים לי לא הייתי מתאמץ
ככה.:(

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
עייפתי ממך יוסי, מהיום אבקש ממך שלא נתייחס אחד לפוסטים של משנהו - תודה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אם אתה רוצה להלל את יה קפוץ מחר בבוקר לבית כנסת .....

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
תתמקד במגברי סטריאו. יש כרגע באתר יד2 AUDIOLAB 8000A ב 1400ש"ח או CAMBRIDGE AUDIO AZUR 640A ב 1300ש"ח שנייהם עדיפים על ימאהה שציינת בשמע דו-ערוצי מרחק שנות אור. להכניס סאב לחדר קטן טעות ובזבוז כסף,שתצתרך בעתיד לשדרוג הרמקולים והנגן סי-די. בהצלחה !!!

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
למה, אקצין למען הדוגמא, דמיין לעצמך מחשב עם זוג רמקולים הפשוט שבפשוטים ללא סאב לעומת עם תוספת סאב, לדעתי הבדל של שמיים וארץ...בכל גודל חדר.....הרמקולים שלו קטנים מאוד וחסר להם באס באופן משמעותי.

אם הבחור אוהב את הרמקולים שהוא שומע בהם כעת, ולא חושב להחליפם בעתיד, להבנתי הסאב היא תוספת משמעותית יותר לאיכות הצליל מאשר החלפת מגבר.

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
עדיף לחיות עם בס רזה ובעתיד להחליף רמקולים, מאשר לשמוע בס שמן ומרוח על רקע הדהודים של החדר.:בכי:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
רם - אם זו המערכת לחדר העבודה, אני מניח פה 2 הנחות:
1. הרמקולים ממוקמים קרוב מאוד לפנים (ולאוזניים) שלך.
2. זה חלל קטן.
סאב (קטן! לא יותר מ 8 אינצ'! אחרת הבאס יחנוק אותך) אכן יכול לשדרג את החוויה, אבל לפני זה, תעשה ניסוי קטן - נסה למקם את הרמקולים קצת רחוק ממך, בצד השני של החדר (רק בשביל המבחן). יש מצב שהם פשוט לא נועדו לסאונד אופטימלי במרחק קצר (אלה רמקולים שבכלל נועדו להיות רמקולים אחוריים בקולנוע ביתי. מוזיקה איננה היעוד שלהם, בכלל). לכן, אולי תנסה את זה:
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-speaker&db484259=4332975
נדמה לי שבזמנו היתה ביקורת עליהם פה בפורום, והם מתוכננים לסאונד אופטימלי בטווח קצר.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שמים גם 7 סאבים של 20 אינצ ברכב שנפחו 1/20 חדר. מה שחשוב באיזה עוצמה מפעילים אותו. יש כפתור ווליום לסאב.....נדרש להשתמש בו כראוי;)

ולעיניינו, ניתן לשים גם סאב של 15 אינצ בחדר קטן במידה ומפעילים אותו בעוצמה הנכונה....כמובן שבמקרה זה ובתקציב שלו זה מיותר.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ולחלק ההנדסי:).....סאב 8 אינץ נניח עם תנועה של 2-3 מילימטר אקוויולנטי לסאב של 15 אינצ עם תנועה של נניח מילימטר בודד ......נדמה לי שכדי להגיע לאותו ווליום, התנועתיות היא ביחס ריבועי הפוך לשטח חתך הממברנה...... אבל לא חשוב כרגע......הכל עניין של שטח הסאב , ה"תנועתיות " שלו .....ומכאן החשיבות לווליום .

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
ניתן לשים גם סאב של 15 אינצ בחדר קטן במידה ומפעילים אותו בעוצמה הנכונה....כמובן שבמקרה זה ובתקציב שלו זה מיותר.

רוברט,
קח בחשבון שגם למגברי הסאבים יש את ה"איזור המתוק" שלהם שבו הם שולטים על הממברנה באופן מיטבי.. ולכן יהיה זה נבון, בעבור גודל חדר מסויים, לרכוש את הסאב שיוכל לעבוד שם בסביבת ההספק והדינמיקה המיטבית עבורו, וגם שכל זה יקרה בעוצמה המתאימה לאיזון בין הבאס לרמקולים המרכזיים.

לכן, זה מאד חשוב שהסאב לא יהיה קטן או גדול מדי בעבור נפח החדר.

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
עדיף לחיות עם בס רזה ובעתיד להחליף רמקולים, מאשר לשמוע בס שמן ומרוח על רקע הדהודים של החדר.:בכי:

באס מרוח, לעיתים תכופות, נובע גם משימוש באינטרקונקט שאינו מתאים בלעדית לסאבוופר..
לפעמים זו לא רק אשמת הסאב או ההידהוד של החדר..

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,473
נקודות
113
סאב, סאב
בתקציב של פותח הפוסט
מדובר ב boom box משמע קופסת רעש בומי ומרוח סטייל ה sherwood שצויין.

לשלב סאב כזה לרמקולים פיצים זה כשלון וטעות.

יש ביד 2 רמקולים בריאים יחסית שיכולים להכנס לתקציב כגון וורפידל 500/400 פצצה למחירם, קליפשים רצפתיים אם יש במחיר הנל, mission נהדרים פלוס/ סרווין וגה אחלה...שירימו בתקציב של 1000 ש"ח את הסט הנוכחי למקום הרבה יותר נכון.

על אחת כמה וכמה שהוא אוהב רוק
יכולים ומשתלבים בסדר גמור גם בחדר קטן וקטנטן.

בהמשך הגברה נאותה, העמדה נכונה וכו...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
Sub Total - חצי מהיום שלי זה EXCEL - ים

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
באס מרוח, לעיתים תכופות, נובע גם משימוש באינטרקונקט שאינו מתאים..
זה אמיתי או אתה סתם פירומן ?;)

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
זה אמיתי או אתה סתם פירומן ?;)

תתפלא...
יש הבדלים בצליל בין כבלי אינטרקונקט שונים.. במיוחד באיכות של התדרים הנמוכים.
ואני לא קורץ...
תנסה, תכין כבל ניסיוני מכבל רשת CAT5, רציני.

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
חברים, הדעות על Yamaha RXV 2092 ממש נחלקות. HELP
לשאלות - הרסיבר שברשותי כעת הוא Kenwood מדגם KRF-A4030 עדיף על הימהה.
יש לי שני רמקולים מסוג Boston Acustics מדגם Micro 100x החוליה החלשה במערכת, לא מתאים לנגן רוק.
אוהב להאזין לרוק מתקדם בחדר העבודה שלי שהוא קטן יחסית אבל לא מרוצה מאיכות הצליל.
יעצו לי (הסוחר) לשפר את איכות הצליל עם סאבוופר בגודל 12 אינץ לערך של שרווד שעוד אין לי את מספר הדגם שלו.
רם
מה זה חדר קטן, 7, 9, 13 מ"ר ? חשוב יותר המרחק שלך מהרמקולים.
אם אתה ממוקם קרוב, נניח מטר אחד, ורוצה לחסוך, הפתרון הפשוט ביותר יהיה הוספת סאב יד ב',
אחרת,
רק לשדרג רמקולים.
(ורד)
R

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תתפלא...
יש הבדלים בצליל בין כבלי אינטרקונקט שונים.. במיוחד באיכות של התדרים הנמוכים.
ואני לא קורץ...
תנסה, תכין כבל ניסיוני מכבל רשת CAT5, רציני.
עד לפני שבוע על פוסט כזה הייתי הופך לך כסא על הראש ואז כותב לך פוסט תגובה של 100 שורות על העניין עם הסברים ,מראי מקום בלהט ובפאתוס (כדוגמת אכילת הראש של AK1 ב"ימים הטובים") ......היום.....who cares .....תהנה, תרבח ותסעד....(ורד).

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור