יבוא פטיפונים TECHNICS LIMITED EDITION

revox

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
משה ה 440 היגיע (זוג) הוא טיפונת פתוח בצליל מ SHURE M97XE AUDIOPHILE אבל ה SHURE מגדיר מחדש מבחינתי את המושג נאמנות לקולו של הזמר זמרת הווקליות שלא מ-ד-ה-י-מ-ה למוזיקה קלאסית אופרות ולנעימות כמו קלידרמן וזמפיר הוא עילוי אמיתי במיוחד עים המגף לטראקיניג מוסט למעלה כך שהמיברשת לא נוגעת בתקליט (יש למגף כמו מצבים).
שנהם מדהימים למרות שלמוזיקה אלקטרונית לטעמי אן תחליף לסטנטון 680 II עים הסרווין ששמעתה אצלי.

ה 1200 החדש הכסוף בון בון....

הCD כבר לא מנגן שבוע ואני מתכנן גיחה לחור בשחור.

נערך לאחרונה ב:

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
איזה יופי REVOX איך אני שמח בשבילך שסוף סוף הגיעו הסטים עכשיו באמת הגיע הזמן לחרוש
עם הטכניקס החדש שקנית פשוט הנאה צרופה.........גם להשיג טכניקס חדש וגם סט כמו שלך...
אגב נשאר משהו במלאי מהטכניקסים ?
כיוון שאמרו לי גם אצל היבואן שפשוט כבר אין אפשרות להשיג אותם יותר..

בהזדמנות אקפוץ לביקור להאזין גם ל - SHURE M97XE טוב שייש לך משנייהם אני חושב שזה שלוש חתונות
במכה אחת גם AT המופלאים גם SHURE M97XE וגם TECHNICS פשוט נפלא .....

ברכות ברכות ברכות..............

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
revox, תתחדש.
מאחל לך הנאה ממוזיקה ומהסט החדש.

נערך לאחרונה ב:

revox

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש חדשים בדרך לארץ גם לליטון וגם לפאנקי !

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
איזה חדשים mk6?
למיטב הבנתי ה mk6 מחליף את ה mk2 והוא אמור להיות דגם משופר.
מישהו יודע מהם השיפורים ב mk6 החדש?

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
טכניקס 1200 או 1210 עם זהב בלי זהב זה לא פטיפון אודיופילי.זה פטיפון לתקליטנים עד כן ?
משאית תנובה זה לא אוטו ספורט. כל מכונה וייעודה.

נערך לאחרונה ב:

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
מה נפלתם על הראש ?

טכניקס 1200 או 1210 עם זהב בלי זהב זה לא פטיפון אודיופילי.זה פטיפון לתקליטנים עד כן ?
משאית תנובה זה לא אוטו ספורט. כל מכונה וייעודה.

מאסטרמיקס,
אין לי זמן להוריד את הדגימות המטופשות.....וקישורים ל איך לכוון אנטיסקייטנג ולשמוע הפוך....זה לא ערוץ הילדים וגג
לילד המפגר.

תמשיך להנות מהפטיפון...את עצמך שיכנעת.

"סייג לחוכמה שתיקה"
נראה שאתה עצמך לא ממש נהנה ממה שיש לך...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יובל אל תיכנסו לפינות, פשוט ניתן לבחור זמן לערוך לבד.

השירשור הזה ירד ומהר מהפסים האישיים. הוא לא ינעל אבל בהחלט ידולל.

revox

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אן הנחתום מעיד על עיסתו גם אחרון הסוחרים בשוק לא משמיץ סחורה א בכדי למכור את מוצריו ....
שלא לדבר על תולעי עץ בארגזי העץ או שמה MDF קרטון דחוס חלילה או סיבית שעים הזמן מיתפוררת...
מה זה פטיפון כלה צלחת מיסתובבת עים מנוע אז לפחות שהחיבור בן המנוע לצלחת יהיה ישיר ולא על ידי גומיה שמשנה את קפיצותה וגמישותה מרגע לרגע ובהתאם לתנאי מזג האויר.. ומיתפוררת עים הזמן (כן גם בני האדם מיתפוררים אבל מתכת שורדת יותר)....
אני בעד טכניקס.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דן.

אף סוחר לא מושפע מהמכירות של טכניקס, תהיה רגוע. בדיוק שאף חנות אודיו PRO לא מושפעת מהמכירות של מישל, ונוטינגהם.

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
EREZ אני לא בקשתי ממך להוריד קישורים של קליפים שעשיתי זה עבור אנשים שלא יודעים האם האנטי סקטינג שלהם תקין , אני מעריך שאתה יודע איך לבדוק אנטי סקטינג אך לא זו היתה מטרת הקליפ אלא איך לבדוק את תקינותו.
אגב אני לא פה למסע שיכנועים ואני לא סוחר של פטיפונים, יש פה דיון מעניין של אנשים שאוהבים את טכניקס וכאילו שלא מוחלט, אין צורך להתרגז , ובטח לא לרשום את מה שרשמת, אתה קצת מזכיר לי את הילדים הקטנים שמשחקים במשחק ומשהו לא יודע להפסיד בכבוד .

לגבי הדגימה של האודיו שהעלתי זו גם זכותך לא לשמוע ויש רק אחת של WAV משמע מוסיקה 20-30 שניות .
אתה יכול להיות חבר בדיון או לבחור שלא אם אין לך כח , אני לא עומד עם אקדח מכוון, אגב אם אתה שואל אותי אז
אני חושב שזה דיון מעניין לא מעט מאשר פטיפונים אחרים ,בכל מקרה אני מזמין אותך להמשך דיון אם בא לך ,
לא חובה.

האמת שהעלת בי רעיון אולי משהו יפתח אשכול לדגימות גם של סוגיי פטיפונים וגם של סוגי ראשים הדגימות יהיו בני 30 שניות כך שלא יגזול זמן רב מהמשתתפים כל חבר שהעלה את הלינק שלו יתן באופן עצמאי את הדיעה שלו למה שהוא אהב בסט שלו ומה יחודי בו ובכך נחסוך את ההשוואה של מי " יותר גדול.." .

אני חושב שיכול להיות דיון מעניין מה דעתך ?

נערך לאחרונה ב:

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
EREZ דרך אגב אני לא פוסל אף פטיפון שמסתובב למעט מחרשות 78

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
משה.

לכמה מהחברים בפורום יש לדעתך את המכשור להקליט ולדגום את הפטיפון כראוי.

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
נמר לך תדע לפחות מחשב נורמאלי כדי שיוכל להעביר את המסר ..עם איזה כרטיס קול יחסית בסדר אם הוא אודיופיל רציני....
מה דעתך נמר אתה חושב שאין חיה כזו כאן לא ניתן צ'אנס ?

נערך לאחרונה ב:

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
נערך.

revox

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
גם לי יש מיכשור נורמלי בהחלט.
ולעיתים ציוד PRO יכול להישמע מצויין גם בהשואה לציוד בייתי.

revox

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
AMD 9850
gigabyte ds5 790 amd
Sound Blaster Audigy 2 ZS
ati 3870
DDR 1066 4GIGA
2*SEAGtE 500G 32M BUFFER
eizo s1932

NAD C162-C270+SL 1200+ REVOX PR99

DENON PMA 1500AE+ LSI9 POLK+TD320

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אז מה היה לנו?

אחרי תגליות מדהימות שמסובבים את כפתור האנטיסקיטינג בפטיפון המסויים -הזרוע זזה החוצה ובכך "נבדק" בצורה רצינית מתג האנטסקיטינג-ורק עכשיו השאלה מה הרלוונטיות של "הבדיקה" הזו לכיוון אנטיסקיטינג- והתשובה היא אפס,,,, אפשר לעבור לתכלס.
מרוב הקישקושים על הפטיפון הזו נשכחה הסיבה האמיתית לדבר עליו.
אשמח לשמוע תיאור המסביר במה הסאונד שלו מתאפיין ובמה הוא יותר טוב (לטענת המומחים) מבחינת הסאונד, לעומת פטיפונים שתוארו על ידי המומחים כ"אודיופילים".
נשמח לשמוע לאילו פטיפונים , זרועות ראשים אודיופילים הפטיפון הטכניקס הושווה (באיזה סטאפ -אם זה לא קשה מידי לתאר) מה היה לקוי מבחינת הסאונד באותם סטאפים ובמה טכניקס היה טוב יותר.
לי יש ניסיון סביר עם פטיפון באותה תקופה של הטכניקס והוא EMT 950- ונשמח לשמוע גם במה הטכניקס עדיף על הנ"ל מבחינת הסאונד.

אשמח מאוד לשמוע את דעתם של אותם מומחים לפטיפון הזה. מי יודע אולי נשתכנע לשוב ולרכוש גם אותו.

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
אדון חבר משקיען אין לי צורך להתנצח איתך חפש לך כיוון חדש או אולי נושא יותר מעניין מאשר לבוא ולהתנגח תשאר עם שלך ואני אשאר עם שלי
אתה מרוצה מהפלסטיק שלך לבריאות שיהיה לך תהנה .
הלאה הנושא עבר כבר וממשיכים הלאה....לא הבנתי למה אתה לא קולט פעם ראשונה.

מדובר בדגימות כרגע אם אין לך טכניקס או אם אתה מעונין לתרום ת'דגימה מהפטיפון פלסטיק שלך אתה מוזמן
להעלות את הדגימה ושם תספר לנו מה אהבת בה...
כך לא יהיה לאף אחד תלונות על חברו
אם אתה לא יכול לדגום לא נורא אולי פעם הבאה תדגום, בקיצור תשתדל להיות יצירתי.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור