המלצות למוסיקה קלאסית?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מעט מאוד. יש לי איזה דיסק וחצי, שגם אותם אני לא באמת מכיר.
אם הוא רק הייה כותב מוסיקה ברמה שהוא כתב סיפורים...

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
יצא לי לאחרונה לשמוע את הרקוויאם של ברמס,פשוט מדהים...יותר מעניין לדעתי מרקויאם המפורסם של מוצרט...לצערי אינני זוכר ,באיזה ביצוע מדובר...פשוט לקוח שלי שהוא נגן בסימפוניט רעננה ,בא לבחון אצלי רמקולים והביא את הדיסק איתו...התחלנו עם הרקוויאם הזה,ונתנו לו להמשיך ברציפות עד סופו...לא יכולנו להפסיק אותו.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אם יש מישהו..עמיר או זיו שיכולים להמליץ לי על ביצוע טוב לרקוויאם של ברמס,אשמח מאד.
בתודה מראש,רוני.

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
לאחר שמיעת dog-meat מהקינג ומהזאכאריאס, נראה לאלך לכיוון המלכותי, ולו רק בגלל העדיפות הבולטת בגוון התיזמורתי.

עמיר
עמיר (וכולם :), נראה לי שהביצוע הזה בCYPRES יקלע:
http://www.jpc.de/jpcng/classic/detail/-/art/A-History-of-the-Requiem-Vol-2/hnum/7157361
(אין לי אותו ספציפית אלא את הMDG, אבל יש לי את הראשון והשלישי בסדרה שהם עשו והם טובים)
זיו

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אם יש מישהו..עמיר או זיו שיכולים להמליץ לי על ביצוע טוב לרקוויאם של ברמס,אשמח מאד.
בתודה מראש,רוני.
זה לא קשה :)

יש ביצוע אחד ש"נחשב" משכמו ומעלה מהאחרים, בהקלטה טובה מאוד: קלמפרר

ביצוע נוסף, שלמרות האמור לעיל אני כנראה מעדיף אותו, למרות שההקלטה פחות טובה והסולנים פחות "נחשבים" -- קאראיאן:
בפרק השני האדיר לא רק המקהלה מתבלטת, אלא זהו גם קונצ'רטו לטימפאני (כנראה תקעו שם מיקרופון) והאפקט סוחף.
חוצמזה, אני מעדיף כאן את שירתו של Eberhard Wächter אפילו על זו של פישר-דיסקאו האגדי, ו-Gundula Janowitz "ממיסה" אותי יותר מאשר אליזאבת שווארצקופף האגדית גם היא.

עם זאת, יש לקחת בחשבון שזה ביצוע מיוחד ושונה מהרגיל, בכוד שקלמפרר הוא, בתוך ה"רגיל"-כביכול, מונומנטאלי ורב עוצמה.

תיהנה! (ורד)
עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר (וכולם :), נראה לי שהביצוע הזה בCYPRES יקלע:
http://www.jpc.de/jpcng/classic/detail/-/art/A-History-of-the-Requiem-Vol-2/hnum/7157361
(אין לי אותו ספציפית אלא את הMDG, אבל יש לי את הראשון והשלישי בסדרה שהם עשו והם טובים)
זיו
השוויתי -- במגבלות JPC -- לקינג.

לוקח. תודה! (ורד)
עמיר

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מעט מאוד. יש לי איזה דיסק וחצי, שגם אותם אני לא באמת מכיר.
אם הוא רק הייה כותב מוסיקה ברמה שהוא כתב סיפורים...

נכון, גם אני חושב כך, שהספורים שלו טובים מהמוזיקה. יש לי כמה דיסקים שלו כולל שתי אופרות (אחת שנחשבת לאופרה הרומנית הראשונה) מיזרה, מוזיקה קמרית, וגם תזמורתית.
החמישייה לנבל יפה מאוד ושווה האזנה. הבעיה שכמעט ואין ביצועים של זה ומה שיש לא מהליגה הראשונה.

ואם כבר הזכרנו אותו אז שווה לראות את זה:
http://www.amazon.de/Offenbach-Jacq...ef=sr_1_2?s=dvd&ie=UTF8&qid=1355757309&sr=1-2

ממש מרגישים בבמה ובבימוי את הספורים של הופמן...

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
ובעניין הכרוב, כאן הרקוויאם שלו בביצוע טוב בכלי תקופה, ביד שנייה אצל המוכר Zoverstocks, שהוא סמיך בהחלט (ניתן לסמוך עליו)

תיהנה! (ורד)
עמיר

מצטרף, ביצוע יפהפה והקלטה טובה. איכשהו הצלחתי לפספס את ההקלטות של שפרינג כשיצאו, ואיכשהו הצלחתי להשיג את חלקן בשנים האחרונות.
המוטי כבד יותר אבל כבודו במקומו מונח. האגנוס דאי נהדר במיוחד - פעם ראשונה ששמתי לב אליו הייתה בפסקול
FIRE WALK WITH ME של דיוויד לינץ'.

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
השרשור הזה מרתק ומעשיר.
זיו - הקישורים שלך יעלו לי ביוקר. יופי של מוסיקה :)

ומעבר לכך גיליתי בזכת השרשור ש-14 דיסקים שקניתי בדיוק לפני שנה, כשהיינו "על המזוודות" (בעצם ארגזים) בדרך מהולנד לישראל - לא הועבר מעולם למחשב, ואני בכלל לא בטוח שהספקתי להאזין להם אי פעם (לדוגמה הכרות על אורפיאו של גלוק... זכרתי שהיה לי משהו, למרות שיש מקום לשיפור). מזל, כי כרגע 95% מההאזנה שלי היא מהמחשב, וזה צפוי רק לגדול.עכשיו צריך לנבור ולמצוא אותם.
תודה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זיו - הקישורים שלך יעלו לי ביוקר. יופי של מוסיקה :)
אצלנו בפולנייה הייו כבר מתלוננים על זה שעד שכבר חפרנו ומצאנו לך המלצות גם לבוקריני וגם לכרוביני וגם לגלוק,
אתה לא מאפשר להן לבזבז לך כסף? :)

עמיר

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
אז אם בפולנים עסקינן..

:)
הנה ההשראה: ג'ון פילד - נוקטורן מס' 2
http://www.youtube.com/watch?v=NEw_IPwuL2o

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
אצלנו בפולנייה הייו כבר מתלוננים על זה שעד שכבר חפרנו ומצאנו לך המלצות גם לבוקריני וגם לכרוביני וגם לגלוק,
אתה לא מאפשר להן לבזבז לך כסף? :)

עמיר
הסר דאגה מלבך, והעבר אותה למנהל הבנק שלי. החפירות לא היו לשווא :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הסר דאגה מלבך, והעבר אותה למנהל הבנק שלי. החפירות לא היו לשווא :)
ראשית, אם יש כבר סוף-סוף איזושהי הזדמנות לדאוג כמו שצריך, שאוותר עליה כל כך בקלות???

שנית, איזה בנק, סניף ומס' חשבון?

שלי-שיט, מילא אם הייתי חופר ומוצא אוצר... :)

עמיר

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
נערך לאחרונה ב:

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
והנה אבל עם וילנד קאוקן:
http://www.prestoclassical.co.uk/r/Regis/RRC1346#listen

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור