פנל שניצל – ביקור אצל אלדר

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שלמה. זה ברור כשמש.

אין לאף אחד כאן, גם לא לי כמובן, בלעדיות על איך צליל צריך להישמע.
אבל לכל אחד מותר ורצוי שיגיד את דעתו. אם זה לא יהיה כך אין לפורום הזה זכות קיום.

עזוב ,בוא נלך לישון אני מקוה שהפוסט ילך גם לישון,
יום חדש לפננו.
בריאות לכולם.(איך זה להיות נשוי?);)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לעיתים יש אינטרסים המטווים את ביקורתנו באופן לא מודע: ההשערה כי פאנל המבקרים שוחה בביצה ולפיכך אינו יודע להבחין באוויר פסגות, היא השערה מופרכת בעיני שגם מי שהעלה אותה וגם מי שפיתח אותה מפקפקים בה בסתרי ליבם (בין אם במודע ובין אם לאו) ודבקים בה כלפי חוץ בשל רשימה ארוכה של מניעים שכבר הוזכרו מקודם.

שי.
לא טענתי שהם חיים בביצה. אני טענתי שרובינו חיים עם מערכות שלא מתקרבות למערכת המדוברת. באופן מאוד עקבי דאגתי להגיד "אנחנו" שזה כולל גם אותי.

הסיבה היחידה שהגבתי בפוסט הזה היא בגלל שאני חושב שהפנאל פיספס כאן. האם מותר לי או שאני צריך לבקש ממישהו אישור לדבר?

שי קציר

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
16
שי.
לא טענתי שהם חיים בביצה. אני טענתי שרובינו חיים עם מערכות שלא מתקרבות למערכת המדוברת. באופן מאוד עקבי דאגתי להגיד "אנחנו" שזה כולל גם אותי.

הסיבה היחידה שהגבתי בפוסט הזה היא בגלל שאני חושב שהפנאל פיספס כאן. האם מותר לי או שאני צריך לבקש ממישהו אישור לדבר?

זה נפלא שאתה מדבר!!! השערות אבסורדיות הרבה יותר מענינות והרבה יותר ססגוניות מה COMMON SENSE, ההגיוני, הפשוט, הברור והאפרורי שאני מעלה... לולי השערות כשלך, הייתי ממית את עצמי משיעמום.

יהושוע לא רוצה את ברפאלי אצלו בבית כי הוא לא מסוגל להכיר באיכויותיה המופלאות.. עלכ. תעשה הסבה מקצועית לעו"דינאות.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שי.

בוא ספר לי מה המטרה שלך בתגובות מהסוג הזה.

האם מטרתך היא ליצור ויכוח? אם כן אז אני לא מעוניין.
אם ליצור דיון ללא נסיון להעליב או להקניט אז אני אשמח מאוד לשתף פעולה.

לגבי המתה עצמית ושאר הציבעוניות והעוקצנות.
בוא לא נדרדר את הדיון הזה לכיוונים מהסוג הזה. בוא לא ניכנס לפסים אישיים ומשפטים שמטרתם היא לפגוע או להקניט. הרי זה ברור לך שזו לא המטרה של הפורום.

כבד אותי ואכבד אותך.

שי קציר

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
16
שי.

בוא ספר לי מה המטרה שלך בתגובות מהסוג הזה.

האם מטרתך היא ליצור ויכוח? אם כן אז אני לא מעוניין.
אם ליצור דיון ללא נסיון להעליב או להקניט אז אני אשמח מאוד לשתף פעולה.

לגבי המתה עצמית ושאר הציבעוניות והעוקצנות.
בוא לא נדרדר את הדיון הזה לכיוונים מהסוג הזה. בוא לא ניכנס לפסים אישיים ומשפטים שמטרתם היא לפגוע או להקניט. הרי זה ברור לך שזו לא המטרה של הפורום.

כבד אותי ואכבד אותך.

אשמח לכבד אותך. לי עצמי אין צורך ממשי בכבוד...

מטרתי אחת- להבהיר את עומק האבסורד בטיעון באמצעות אנלוגיות ציניות.

בדיון הספציפי הזה, דעתי היא שטענתכם גבלה באבסורד מבדח. כנראה שגם פותח הפוסט על ברפאלי הרגיש מבודח מהטיעון הנ"ל. אם זאת, אני לא רואה במה שכתבתי שום דיסריספקט כלפי אף אחד וגם לא חש שום דיסריספקט כלפי אף אחד: בטח שלא כלפייך ובטח ובטח שלא כלפי שניצל.

אני חושב שהנושא מוצא לעייפה. ברור לי שאיש לא יתייחס ברצינות להשערות כבדות המשקל שהעליתי בפוסטים מוקדמים בשירשור הזה לגבי ה Short Commings במערכות יוקרה.

אם בכל זאת מישהו רוצה להתייחס אז בבקשה:

דעתי המבוססת על מעט נסיון וקצת יותר (אני מקווה) הגיון:

למרבה הפארדוקס, ככל שמערכת יקרה יותר, כן יותר קשה לייצב אותה, להרמן אותה ולגרום לה לשיר וזה משום שכל רכיב ורכיב בה, חושף את כל הרכיבים האחרים על הצדדים החלשים שלהם, ולא רק את הצדדים החלשים שלהם אלה גם את הקשרים וההתאמות הבלתי-מושלמות בניהם.

כמו-כן, ככל שמערכת יקרה יותר, כן קשה יותר (ואולי אף בלתי אפשרי) להתאים לה רכיבים נוספים דוגמת סאב-וופר נוסף או RC, שאולי יוסיפו המון לפרמטרים מסויימים של הצליל, אך עלולים לפגום בתמונה במלואה.

אותו כנ"ל לגבי טוויקים: אין לי ספק שכל טוויק במערכת יוקרתית יתן שיפור עצום בפרמטרים מסויימים, אולם בו בזמן הוא עלול לפגום בתמונה במלואה.

אז נשאלת השאלה- אם התמונה במלואה נפגמת, אז איך זה שאנחנו מוסיפים רכיב, או עושים טוויק ושומעים שיפור מיידי? התשובה פשוטה: ביתר קלות ומיידיות ניתן להבחין בשיפור שהטוויק או הרכיב הנוסף גורמים- כי השיפור הוא בפרמטרים ספציפיים מסויימים אליהם ניתן להסב את תשומת הלב, מאידך, הרבה יותר קשה לשים לב לפגם שהללו יוצרים בתמונה במלואה! לתמונה במלואה, אנחנו שמים לב רק בלונג-ראן, אחרי שהמוח מתרגל לצליל החדש, ועד אז עוברים מספר שבועות, וכבר קשה מאד לזהות מה מקור הבעיה או האם קיימת בכלל בעיה (-ראו עוד בנושא הזה, בשירשור שפתחתי בשם "פלאסבו החידוש").

ניקח לדוגמא טוויק על החיווט: אלברט וצוות האודיופילים שלו, מוציאים רמקול אותו הם בודקים עם חיווט פנימי ב 10$. אנחנו עושים לחיווט הזה טוויק ומחליפים אותו לחיווט של 1000$ ומיד מבחינים באיזושהיא דינאמיות שהתגברה בתחום תדרים מסויים. אבל הדינאמיות הזו פוגמת בתמונה השלמה והמלאה אליה התכוון אלברט, ואותה הוא אישר ב QA שלו. אלברט התאים המון פרמטרים זה לזה כדי לצור את התמונה במלואה, אחד הפרטרים האלו הוא החיווט של 10$. יכולתו לבצע התאמה כזו, היא חלק מהגאונות שלו ושל צוותו. זו אותה גאונות שהוציאה לרמקול שלו שם שגרם לנו לקנות אותו מלכתחילה. כן- ייתכן שאלברט חסך בעלות החיווט מסיבות כלכליות ולא ענייניות, אולם עדיין- הוא התאים לחיווט החסוך הזה, את כל שאר הרכיבים ברמקול שלו- אנחנו פוגמים בהתאמה הזו וכך משפרים פרמטרים מסויימים בצלילי הרמקול, אך פוגמים בהרמוניה של התמונה במלואה: חתימת הצליל של הרמקול.

לסיכום- ייתכן שהתמונה המלאה נפגמת מטוויקים ותוספות הגורמים ברגע הראשון לחוש שיפור בצליל, אך לאחר שבועות מספר בהן מסתגל המוח לצליל החדש של המערכת, נתפסת התמונה במלואה כפגומה יחסית למקורית.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שי. ככה הרבה יותר טוב.(ורד)

לגבי vs ורמקולים בכלל.

כל יצרן מבקש בסופו של יום ליצר מוצר טוב ולהרוויח כמה שיותר. הרי זה ברור שגם ברמקול של אלדר יש חיסכון מסויים. במקרה הזה כל שיפור שמבצעים צריך להיות באופן כזה שיהיה ניתן לקחת צעד אחורה מבלי לפגוע במקור. אם השיפור מוצא חן בעיני המאזין - מעולה. אם לא, לוקחים צעד אחורה.

במקרה של הרמקול שלי נניח העניין הוא שונה. החיוט הפנימי וכבל הרמקול שרכשתי הם זהים. כלומר, הרמקול מחווט בדגם ספציפי של שוניאטה {ניתן לראות זאת דרך הפורט} וההמלצה היא להמשיך למגבר עם כבל זהה {המלצת היצרן כמובן}. לאחר שרכשתי את הרמקולים רכשתי גם את הכבל המדובר והשוואתי אותו עם אחרים. חלקם זולים יותר, חלקם במחיר דומה וחלקם יקרים יותר. מצאתי ששני כבלים, יקרים משלי נשמעים טוב משמעותית מאשר הכבל המומלץ על ידי היצרן.

צריך לקחת בחשבון שחותמת הצליל של הרמקול משתנה בהתאם לאלקטרוניקה המשודכת אליו, במקרה הזה, כנראה שאלדר שידך אלקטרוניקה כזו שהשיפורים שביצע הביא את הרמקול לביצועים טובים יותר לדעתו. כנראה שכל מוצר מסחרי כזה או אחר יכול להשתדרג מעבר למה שהיצרן החליט. הרי היצרן, עם כל הכבוד, רוצה להרוויח או לפחות לשמור שיפורים לדגם הבא אחריו. אם יעשה כל רמקול באופו מושלם {כמובן שאין כזה} לא יהיה טעם להתקדם לדגמים שמעל.

בנוגע להתאמת הקרוס לחיוט.
הרי המטרה היא חיוט שקוף ככל הניתן, כזה שלא יתערב. זה כמובן לא קיים ממש משום שלא ניתן לדעת אם הוא מתערב כי מוכרחים לערב אותו. לכן, מכיוון שאני מניח שבסופו של דבר כל כבל מתערב, מחפשים את המתערב הכי נעים לנו. במקרה הזה, החליט בעל הרמקול שהוא מעדיף שהכבל הזה יתערב ולא האחר שלדעתו נשמע פחות טוב.

בשורה התחתונה.
אני מקבל את זה שכל אחד משדרג את המוצר שלו, אני אישית נמנע מכך. האמת שלא שידרגתי מעולם אף מוצר שלי מבפנים. התצאות בשדרוג רכיבים או חיוט במוצרי אלקטרוניקה הן ברוב המקרים טובות יותר מהמקור. אני מניח שאם באלקטרוניקה זה מתרחש אז ברמקולים זה לא יהיה שונה.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
מה אגיד - השרשור הזה הזוי:

שמעתי את המערכת של יהושע - ונפלה לי הלסת.

אחר כך שמעתי את המערכת של נמר - ונפלה לי הלשון.

שמעתי בימי חלדי עוד כמה מערכות מושקעות, ונשר לי השיער.

את כל המערכות האלה אהבתי, ואף אחת מהן לא נשמעה אפילו דומה לאחרת.

לא שמעתי את המערכת של שניצל - אבל אני די בטוח שמשהו יפול שם, אני מקווה שלא משהו חשוב. למה? כי כמו שפורמן כתב כאן, ברור שזה אנסמבל שהורכב והועמד תוך מחשבה והבנה, ולא לפי ההתאמה לספה החדשה. הרבה כאן בפורום ומחוצה לו היו לוקחים את החבילה הזו כמו שהיא, על "בעיותיה". אני למשל.

תהרגו אותי, אני לא מבין איך השרשור הזה הגיע לוויכוחים שקראתי כאן.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מה אגיד - השרשור הזה הזוי:

שמעתי את המערכת של יהושע - ונפלה לי הלסת.

אחר כך שמעתי את המערכת של נמר - ונפלה לי הלשון.

שמעתי בימי חלדי עוד כמה מערכות מושקעות, ונשר לי השיער.

את כל המערכות האלה אהבתי, ואף אחת מהן לא נשמעה אפילו דומה לאחרת.

לא שמעתי את המערכת של שניצל - אבל אני די בטוח שמשהו יפול שם, אני מקווה שלא משהו חשוב. למה? כי כמו שפורמן כתב כאן, ברור שזה אנסמבל שהורכב והועמד תוך מחשבה והבנה, ולא לפי ההתאמה לספה החדשה. הרבה כאן בפורום ומחוצה לו היו לוקחים את החבילה הזו כמו שהיא, על "בעיותיה". אני למשל.

תהרגו אותי, אני לא מבין איך השרשור הזה הגיע לוויכוחים שקראתי כאן.

אגו, נשמה. אגו.....

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אגו, נשמה. אגו.....

מה אגו ואיזה איד - תאמין לי אין כאן יצור עם אגו גדול משלי, אני בלתי נסבל. אבל מה קשור אגו לכאן? ראבאק, אדם מכניס חברים לסלון, וכל מי שנשאר בחוץ עושה הפגנות.

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן שניצל,

מעולה, נראה אחלה... כל הכבוד על ההשקעה שרואים ממש בכל פרט.

יש לי כמה שאלות:

- מה זה המסקינגטייפ מאחורי הסבוופר?
- אני מניח שההטיה של הסב הצידה נעשתה לאחר ניסיונות רבים, האם זו ממברנה פסיבית שפונה הצידה? מה השינוי יחסית ליותר חזיתיות של הסב?
- הכיוון של הטוויטר האחורי הוא לכל סוגי המוזיקה, או שיש סוגים בהם אתה משנה את הכיול?
- החלק העליון של הרמקולים יושב על רגליות, החלפת גם אותם?
- ניסית לשמוע כאשר הספה מרוחקת מהקיר האחורי?
- ושאלת השאלות: איך אין אבק על הכבלים מאחור??? :)

שוב,
נראה לא נורמלי...

.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
לשאלתך לגבי אבק - מצ"ב המכשיר הכי היי אנדי בתחום.
רק אל תשכח לפני השימוש להחליף לו כבל חשמל ולשים פיוז אודיופילי.

תמונות מצורפות

• מטאטא.jpg
    מטאטא.jpg
    KB 8.7 · צפיות: 374

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אז נמר בהמשך לפוסט שלך אני שואל
מדוע אז לא לקחת את המלצת היצרן בכל זאת להישאר עם הכבלים המקוריים של החברה, אם זה באמת נותן את השקיפות במלואה מכל המסלול עד לקרוס
אם מצאת שיש כבלים אחרים שמביאים תוצאות עדיפות בוא נקרא לזה ככה, יכול להיות שדווקא השקיפות הזו שהיצרן מנסה לישמור איתה היא גם לא "אקסיומה" זאת אומרת שמישהו אחר יעדיף דווקא שילוב אחר שיצור אולי משהו מיוחד כי הרי סינרגייה מתחילה בבן אדם ולא בציוד, מה שטוב מבחינתך על כל שילוב שתעשה הוא זה שטוב לך וזו הסינרגיה שלך לטעמך עם הציוד שהרכבת בכדי להגיע למטרה, לכן מאותו כיוון גם אלדר או כל אדם אחר הרכיב סינגריה לפי האוזן שלו, מה שבהחלט יכול להתקבל כחוסר סינרגיה אצל אדם אחר וזה לגיטימי...
אייל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ברור שכך.
הסינרגיה היא המצאה. אין אמת בהתאמה.

כמו רגש, לא ניתן להרגיש בדיוק את מה שהאחר מרגיש. לכן, לא משתמשים ברגש כאשר שומעים משהו שמרגש מישהו אחר. אם משהו מרגש מישהו סימן שיש בו רגש.

אני טוען שכל יצרן מכוון לטעמו. ואם טעמו משובח כך גם הצליל. גוון זה כבר סיפור אחר, זה עניין של הרגל נטו. אדם שיתרגל לגוון צליל בהיר יבין שזה הגוון הנכון ביותר עבורו. זה לא אומר שזה נכון, זה אומר שזה נכון עבורו.

אני מוכרח להוסיף משהו חשוב.
לדעתי הפאנל לא טעה בכלום. הוא פשוט פיספס - יש הבדל {!}
על פי מיטב הבנתי הפאנל הזה לא היה אמור "לבחון" את המערכת אם כי יותר לדבר על ההשקעה ו"להדליק" את התחום. הבנתי לא נכון והפאנל הזה כן הגיע על מנת לבחון את התוצאה, אינני חושב שמישהו כאן "אשם" או "מוטה" לטובת המערכת האישית שלו. אני חושב שהפאנל עשה בדיוק את מה שהתבקש, הוא בחן ובחן באוביאקטיביות מוחלטת. אין לי ספק בכך. היו לי שתי הערות טכניות לפאנל אחת מהן היא שהפאנל לא שם את האצבע על הבעיות שאותן חש. הבעיות הללו לא היו מוגדרות. זה כמו להגיד יש בעיה וזה הכל. מה הבעיה, משהו ברגש, בקסם שהם כל כך אישיים ומשתנים מאדם לאדם. אם היו טוענים שזה נובע מכך וכך לא הייתי מוציא מילה ממקלדתי על הנושא. ההערה השניה היא הרפרנס שממנו באים שכן הוא אינו מאפשר לנתח מערכות בסדר גודל כזה. אני למשל, עיקלתי את המערכת של אלדר רק אחרי ששמעתי עוד משהו כמו 10 מערכות בטווח הזה והבנתי בדיוק מה מקבלים בגדלים האלה ובמחירים האלה. זה בהחלט מכוון את האוזניים ומאפשר למבחן להיות מגובה יותר. ולכן, אני חש שאולי הייתי תוקפני מידי וללא סיבה מוצדקת ועל כך אני מאוד מתנצל.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
על פי מיטב הבנתי הפאנל הזה לא היה אמור "לבחון" את המערכת אם כי יותר לדבר על ההשקעה ו"להדליק" את התחום.

וזה בהתבסס על מה?

אני חושב שהפאנל עשה בדיוק את מה שהתבקש, הוא בחן ובחן באוביאקטיביות מוחלטת. אין לי ספק בכך.

זה נכון, אבל זה סותר את המשפט שלך המצוטט למעלה.

היו לי שתי הערות טכניות לפאנל אחת מהן היא שהפאנל לא שם את האצבע על הבעיות שאותן חש.

בבקשה, אשים את האצבע על הבעייתיות של המערכת ששמענו:
זאת מערכת העושה "אפקט וואו", אבל לאחר זמן האזנה די קצר היא משעממת.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כן אבל יהושוע לאחר מה שנמר כתב כרגע אני באיזהשהוא מקום מודה שאולי לא ירדתי בהתחלה לסוף דעתו של נמר ואני מתנצל אולי על ההודעה הטיפה חריפה שהיתה לי בעמודים הקודמים

יש משהו בדבריו של נמר, תראה, אני לא שמעתי את המערכת ולכן באמת שאין לי שום חוות דעת מוצקה על כלום, אני בן אדם כנה ולכן אמר את האמת וזו האמת!!!!

אבל יהושוע אני רוצה לחדד משהו באמת אבל תקח את זה ברוח טובה, ברגע שאני לדוגמא על המערכת הפרטית שלי מרגיש והרגשתי זאת בעבר, אתה יודע זה אין סופי, שיש איזשהי בעיה כל העניין הוא "לבודד" את הבעיה ברמה של לרדת למתחת של מתחת ל"עור" ולנסות ולנתח באמת מה לא "בסדר" לדעתי גם רגש הוא שילוב של תכונות כאלו ואחרות ש"קורה" שם שגם אליו ניתן באיזשהי צורה להתייחס בצורה קצת יותר מפורטת ומיקצועית, מה הכוונה?, אם לדעתך המערכת שלך לעומת מה ששמעת לא ריגשה או לאחר זמן מה שיעממה אותך, תנסה לבודד את הבעיה ממה שאתה מכיר מהמעכת שלך ולנסות איכשהו להסביר מה זאת אומרת לא מרגשת...לדוגמא אם אני לוקח את זה למקומות קצת יותר רחוקים מבחינת דיאגנוזה אז מידראיינג' שהוא לא קידמי מספיק ומרגיש מרוחק או לוקה במיקרו דינמיקה שמפריעה לכלים מסויימים לצאת החוצה בצורה ברורה ומשכנעת יכול בהחלט להביא את המאזין לתחושה שהמוזיקה היא לא "פה" זאת אומרת מרוחק - משעמם - לא מערב וכן הלאה, זה הסבר לדוגמא שהוא תוצאה של חוסר רגש מסויים או שיעמום אבל זה הסבר בהחלט נקודתי ואפשר להתייחס אליו בכובד ראש, כמובן שזו דוגמא שסתם זרקתי ככה לאויר בשביל להמחיש אבל האם באמת תאכל להצביע על משהו שהוא קצת מעבר לבוא ולאמר שזה היה משעמם או לא מעניין או לא מרגש
אייל

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נשמעת רגיל!

בבקשה, אשים את האצבע על הבעייתיות של המערכת ששמענו:
זאת מערכת העושה "אפקט וואו", אבל לאחר זמן האזנה די קצר היא משעממת.
אותי דווקא משמח מה שאתה כותב ,המערכת שלי באמת יש לה צליל "רגיל".ואין בה שום דבר מעניין , תאמין לי שזה קשה מאוד לבטל את ה"עניין".(Y)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אהלן שניצל,

מעולה, נראה אחלה... כל הכבוד על ההשקעה שרואים ממש בכל פרט.

יש לי כמה שאלות:

- מה זה המסקינגטייפ מאחורי הסבוופר?
- אני מניח שההטיה של הסב הצידה נעשתה לאחר ניסיונות רבים, האם זו ממברנה פסיבית שפונה הצידה? מה השינוי יחסית ליותר חזיתיות של הסב?
- הכיוון של הטוויטר האחורי הוא לכל סוגי המוזיקה, או שיש סוגים בהם אתה משנה את הכיול?
- החלק העליון של הרמקולים יושב על רגליות, החלפת גם אותם?
- ניסית לשמוע כאשר הספה מרוחקת מהקיר האחורי?
- ושאלת השאלות: איך אין אבק על הכבלים מאחור??? :)

שוב,
נראה לא נורמלי...

.
המסקנטייפ , שומר על הכוונים , מודבק אל הכפתורים שלא תסובב אותפ העוזרת ,
הקשר לרגליות , כן החלפתי משהו כדי לשנות זוית.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
ברור שכך.
הסינרגיה היא המצאה. אין אמת בהתאמה.

כמו רגש, לא ניתן להרגיש בדיוק את מה שהאחר מרגיש. לכן, לא משתמשים ברגש כאשר שומעים משהו שמרגש מישהו אחר. אם משהו מרגש מישהו סימן שיש בו רגש.

אני טוען שכל יצרן מכוון לטעמו. ואם טעמו משובח כך גם הצליל. גוון זה כבר סיפור אחר, זה עניין של הרגל נטו. אדם שיתרגל לגוון צליל בהיר יבין שזה הגוון הנכון ביותר עבורו. זה לא אומר שזה נכון, זה אומר שזה נכון עבורו.

אני מוכרח להוסיף משהו חשוב.
לדעתי הפאנל לא טעה בכלום. הוא פשוט פיספס - יש הבדל {!}
על פי מיטב הבנתי הפאנל הזה לא היה אמור "לבחון" את המערכת אם כי יותר לדבר על ההשקעה ו"להדליק" את התחום. הבנתי לא נכון והפאנל הזה כן הגיע על מנת לבחון את התוצאה, אינני חושב שמישהו כאן "אשם" או "מוטה" לטובת המערכת האישית שלו. אני חושב שהפאנל עשה בדיוק את מה שהתבקש, הוא בחן ובחן באוביאקטיביות מוחלטת. אין לי ספק בכך. היו לי שתי הערות טכניות לפאנל אחת מהן היא שהפאנל לא שם את האצבע על הבעיות שאותן חש. הבעיות הללו לא היו מוגדרות. זה כמו להגיד יש בעיה וזה הכל. מה הבעיה, משהו ברגש, בקסם שהם כל כך אישיים ומשתנים מאדם לאדם. אם היו טוענים שזה נובע מכך וכך לא הייתי מוציא מילה ממקלדתי על הנושא. ההערה השניה היא הרפרנס שממנו באים שכן הוא אינו מאפשר לנתח מערכות בסדר גודל כזה. אני למשל, עיקלתי את המערכת של אלדר רק אחרי ששמעתי עוד משהו כמו 10 מערכות בטווח הזה והבנתי בדיוק מה מקבלים בגדלים האלה ובמחירים האלה. זה בהחלט מכוון את האוזניים ומאפשר למבחן להיות מגובה יותר. ולכן, אני חש שאולי הייתי תוקפני מידי וללא סיבה מוצדקת ועל כך אני מאוד מתנצל.

סליחה שאני נתפס לזוטות, אבל זו כבר הפעם השנייה שאתה מעקל את המערכת של אלדר. ואני באמת תמה מדוע אי אפשר לגשת לדברים הפחות חשובים בחייו של אדם, במקום לנסות ולרסק את תמצית הוייתו רק בשל איזה חוב, שממילא הידברות סבירה מלווה ברצון טוב, תוכל להסדיר בלי עיקולים, בתי משפט ועוד כיו"ב דברים שאינם מוסיפים מתיקות לחיים.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אותי דווקא משמח מה שאתה כותב ,המערכת שלי באמת יש לה צליל "רגיל".ואין בה שום דבר מעניין , תאמין לי שזה קשה מאוד לבטל את ה"עניין".(Y)

לא כתבתי של מערכת שלך יש "צליל רגיל" – נהפוך הוא.
המערכת שלך יוצרת "אפקט וואו" הנותן נוק אאוט למאזין. העניין הוא שהנוק אאוט משתלט על המוסיקה, יש יותר נוק אאוט מאשר מוסיקה, כאשר לאחר זמן מה, האפקט הזה מתחיל לשעמם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור