סטרימר WD TV Live vs Xtreamer

Yogz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
עשיתי קצת שיעורי בית פה ואני מנסה לבחור בין האקסטרימר לבין הWD HD TV Live החדש, אבל המוח שלי כבר צריך מאוורר מרוב התלבטויות.

אז הנה כמה קריטריונים בשבילי:

- הכי הכי חשוב לי שליטה כמה שיותר טובה בMKV, וקבצי 1080p
ושיריץ אותם עם כמה שפחות בעיות (למשל להעביר קדימה/אחורה כמו שצריך ובמהירות) והכי חלק שאפשר.

אודיו - אני מסתדר מצויין עם סטריאו ולא נראה לי שיהיה לי איך להריץ Dolby TrueHD בקרוב. העיקר שיהיה עם bitrate גבוהה.

קישוריות אינטרנט - לא ממש משנה לי אם זה חוטי או אלחוטי ואם ייצא לי להשתמש בו ליוטיוב זה ממש יהיה לעיתים נדירות.

עברית - אין לי בעיה להמיר את הקבצים מsrt לsub ובכללי לא חשובה לי התמיכה בעברית.

HDD - לא ממש חשוב לי, אני לרוב פשוט מתכנן לחבר בUSB את החיצוני הנייד שלי.

אם תוכלו לכוון אותי כלפי אחד שיותר יתאים לי זה ממש יוכל לעזור לי לעשות בחירה נכונה.

תודה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי הדרישות שציינת, שני המכשירים יכולים להתאים...

Yogz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
יש אולי נקודת תורפה שאצל האחר יותר חזקה ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ה- XTREAMER תומך היום חלקית בפורמטי אודיו של בלוריי ובעתיד יתמוך כנראה לגמרי, כך שהוא יותר FUTURE PROOF.
בינתיים, נראה שיש עדכוני קושחה עם שיפורים אמיתיים באקסטרימר, לגבי ה- WD, עוד לא ידוע מה יתווסף בקושחות הבאות.

gilad111

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
xtreamer בנוק אאוט

קניתי את הwd בשבוע שהוא יצא,
ומהר מאד גיליתי שאין בארץ ציוד רשת אלחוטי שממש תואם אותו (יש רשימה באתר של wd באיזה פינה נידחת באתר, ואו שאין בארץ, או שזה ממש יקר)
והוא לא תומך בעברית בכלל
החזרתי אותו לחנות, והזמנתי אקסטרימר.
תקשיב, הכל בעברית, לא רק כתוביות. גם תפריטים וגם הקבצים והכל מושלם, בלי היפוך. זה ממש נוח, ועוד יותר נוח להורים (המכשיר בסלון)
כל הממשק שלו, כולל מידע, העברות קדימה-אחורה, ותפריטים- פצצה
ובקשר לרשת, אתה מקבל אנטנה-כרטיס רשת מתנה

xtreamer אח שלי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור