Squeezebox Duet - מוסיקה בכף היד

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: Squeezebox Duet - מוסיקה בכף היד

AdiLev

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תמיכה בעברית?

ניסית לראות מה קורה עם TAG מסוגים שונים של עברית (אני מכיר שני סוגים לפחות)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האותיות מופיעות בעברית, אבל הפוכה.
הדגם הקודם Squeezebox 3 תומך בעברית, מקווה שגם כאן ישפרו הנושא.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
כתבה טובה כרגיל! (Y)

עם זאת, אף פעם לא הבנתי למה הסטרימרים האלו טובים אם המחשב נמצא בסלון. הרי המחשב ממילא חייב להיות דולק כדי שלסטרימר תהיה היכולת לשלוף ממנו תוכן. אז כל הסיפור הוא החיסכון בהדלקת המסך? שהרי שלט אפשר להתאים גם למחשב במישרין אם זה העניין.
כמובן שאם המחשב בחדר אחר אז הסיפור שונה (למרות שאישית אני לא מכניס רשת אלחוטית הביתה. יש מסביבנו כבר מספיק קרינה גם ככה).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה.
הרעיון האידאלי במזרימי מדיה, מדבר על כך שיהיה מחשב אחד מרכזי שיאחסן את כל קבצי המדיה בבית ( סרטים, שירים, תמונות) וממנו ניתן יהיה למשוך / להזרים את המדיה לכל מקום נדרש.
אכן, בהחלט ניתן להשתמש במחשב בסלון, אבל זה לא פיתרון שמתאים לכולם.
סטרימר, ברוב המקרים, יהיה קטן יותר (פיזית), שקט יותר (ללא מאווררים) ופשוט להפעלה (עם ממשק פשוט יחסית) ללא הצורך להתמודד עם התקנות תוכנות מסוגים שונים.
אני גם איתך בהעדפת רשת חוטית על אלחוטית (במיוחד עם תינוקת קטנטנה בבית), מאמץ מרוכז של מספר שעות וניתן להשחיל כבלי רשת בקירות.

נ

נתנאל

אורח
היכן ניתן למצוא בארץ?

בזקסטור כבר לא מוכרים גם את הדגם הקלאסי..

spon83

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לי למשל יש SB3
המחשב (מבוסס לוח MINI-ITX, מערכת הפעלה לינוקס, ללא ציוד היקפי, שליטה מרחוק ע"י הדפדפן) משרת אותי כשרת עליו מאוחסנים הסרטים והמוסיקה.
המחשב נמצא במחסן (למרות היותו שקט ובגודל ממיר YES\HOT) ומחובר לרשת הביתית באלחוט (למרות שהייתי מעדיף חיבור רשת חוטי, אבל הבית שכור, בבית ההורים למשל התשתית הוכנה עוד בזמן הבנייה ואני מכסה 99% משטח הבית) . במאמץ המחשב צורך פחות מ-50WATT (מעט מאוד) כך שרוב הזמן הוא דלוק, ורק מחכה להזרים או לגבות מידע.
כך אני חוסך לעצמי מקום, רעש, ועוד כמה חוטים בסלון...

נערך לאחרונה ב:

anatoli

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
כל הכבוד על הביקורת.

לא ראיתי תיקון לזה בביקורת אז אני אציין זאת כאן.
ציינת בביקורת כי ניתן לבחור רק תיקייה אחת. עם זאת, זו לא בעיה כלל. ניתן לצרף כמה תיקיות חיצוניות שרק רוצים על ידי מיקום קיצורי דרך אליהן בתוך התיקייה שנבחרה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה, אני מניח שבדקת זאת אצלך? (אם אני לא טועה, יש לך SB3 ?)

anatoli

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
אכן יש לי SB3. אני עובד איתו ככה כבר המון זמן ואין שום בעיות עם זה. אני לא רואה סיבה למה שזה לא יעבוד עם הדואט, הרי מדובר על אותה תוכנה בדיוק.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אבדוק, תודה.

anatoli

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
שמח לראות שתיקנת את העניין בביקורת. במידה ולא ניתן היה למקם קיצורי דרך זו הייתה בעיה משמעותית לחלק נכבד מהאנשים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן, בדקתי ותיקנתי, כנראה שהחברה צריכה להדגיש את הענין יותר (אכן בעיה גדולה אם זה לא היה ניתן).

EyalR

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לי יש בעיה עם הPLAYLISTS שעשיתי בWINAMP. בעבר אחרי שהעתקתי אותן דווקא לספריה של קיצור הדרך היא פעלה אבל אחרי שעשיתי סריקה חדשה זה כבר לא עובד. למישהו יש פתרון?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור