מצלמת Eufy 2K indoor camera במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/eufy-2k-indoor-camera

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אתה לא פוחד ממצלמה סינית בבית?:)

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
אהבתי את השאלה :)
להבנתי אי אפשר לברוח מזה. כל יצרני מצלמות ה-IP הכי גדולים הם סינים: דחווה, היקוויזן. והאחרים, גם אם בסיסם במדינות אחרות, הפיתוח החומרתי והתוכנתי מתבצע לרוב בסין.

במקרה שלי, כדי שהמצלמה לא תפעל קבוע, חיברתי אותה לשקע חכם ורק כשאני רוצה, מדליק אותה מרחוק ובנוסף, היא נדלקת בסצנה כשעוזבים את הבית.

לגבי עניין הפרטיות, נראה לי שבעידן שמפעילים בלי רסן פריצה לטלפון עם תוכנת zero click, הפרטיות אבדה מזמן .. אני מאמין שלא ירחק היום ותהיה תוכנת zero click להורדה חינמית ב- majorgeeks.
מחשבות?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
במקרה שלי, כדי שהמצלמה לא תפעל קבוע, חיברתי אותה לשקע חכם ורק כשאני רוצה, מדליק אותה מרחוק ובנוסף, היא נדלקת בסצנה כשעוזבים את הבית.

זה טוב.
הרי לא לחינם Huawei הורחקה, כי הייתה רוגלה בציוד שלה.
אבל לא רק סינים.
עבדתי עם מישהו שסיפר לי כי טלויזיות של סמסונג מקליטות כל הזמן ומפענחת גם כשהיא מכובת.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
כל הטלוויזיות החדשות כיום כוללות מיקרופון מובנה בטלוויזיה ובשלט, שמטרתו לזהות מתי אתה קורא לסייען הקולי. לכן הניטור הרציף של מה שנאמר סביבה.

זה קיים ב- Bixbly של סמסונג, ובאנדרואיד של TCL וסוני. החידוש הוא שחלק מהטלוויזיות כוללות מתג פיזי לביטול המיקרופון.

אי אפשר להימלט מזה. בכל הטלוויזיות הנוכחיות חייבים גם לאשר בכתב הסכמה שמופיע על המסך, שיתוף מלא עם היצרן את השימוש וההעדפות שלנו, או שהטלוויזיה מאבדת את היותה חכמה. זה כנראה המחיר של הקידמה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור