סקירה למקרן דגל: JVC DLA-NX9

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: סקירה למקרן דגל: JVC DLA-NX9

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
צריך מקרן משובח בשביל להבין את יתרונות ה-HDR. תודה על הסקירה אנטון, נראה שסבלת קשות :)

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
מה זה סבלתי, אין מילים ;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מקרן אדיר והכתבה? אין לי מילים. מקצוען אמיתי.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
תודה על הסקירה

היחידה הספציפית הזאת הייתה אצלי בבדיקה לפני מספר שבועות.

יתכן ופיספסתי, אבל מה המקרן הנוכחי שלך?

רן

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
כתבה ברמה גבוה. כל הכבוד אנטון.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
תודה על הסקירה

היחידה הספציפית הזאת הייתה אצלי בבדיקה לפני מספר שבועות.

יתכן ופיספסתי, אבל מה המקרן הנוכחי שלך?

רן

מקרן FHD של סוני, דגם VPLHW-45.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אנטון.
תודה על הסקירה.
איך ה JVC מול הסוני שלך?

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
זה רמה אחרת לגמרי, במיוחד בזכות היכולת לנגן תכני 4k hdr. לראות תוכן HDR ב106 אינץ' זה באמת משהו מיוחד.

תתחדש

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יופי של סקירה מפורטת אנטון.
בעבר הייתי חובב מקרנים, אבל עם השנים וללא חדר יעודי הגעתי למסקנה שעבורי עדיף מסך טלוויזיה.
בסכום המקרן ניתן לרכוש את מסכי הקצה בגודל 85 אינץ, זה אולי לא אותו הגודל אבל די והותר בסלון ישראלי ולרוב יהיה שימושי יותר.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יופי של סקירה מפורטת אנטון.
בעבר הייתי חובב מקרנים, אבל עם השנים וללא חדר יעודי הגעתי למסקנה שעבורי עדיף מסך טלוויזיה.
בסכום המקרן ניתן לרכוש את מסכי הקצה בגודל 85 אינץ, זה אולי לא אותו הגודל אבל די והותר בסלון ישראלי ולרוב יהיה שימושי יותר.

אין צורך לעוף למסכי קצה בגודל 85 גם בשליש מחיר ניתן לרכוש כיום מסך 85 סופר איכותי שיניב תוצאות טובות יותר בכל תנאי התאורה חוצמזה שמסך הוא הרבה יותר פרקטי לתפעול וצפייה.
יחד עם זאת מי שיש באפשרותו ליצור חדר ייעודי שיכלול מסך ענק.... 120 ומעלה.. אין תחליף למקרן!

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
כול הכבוד לך אנטון סקירה נהדרת!: לגבי הכתבה אני אל יודע מהיכן שאבתה את הנתון הזה שלפיו JVC הנה יצרנית הטלווזיות הראשונה ביפן, היות ועל פי מה שאני יודע כלומר מהנתונים שיש ביידי חברת SHARP היא זו שהציגה את הטלווזיה הראשונה ביפן עוד בשנת 1953, ואת זה אני לוקח מתוך חוברת על ההיסטוריה שהייהת ברשותי וכן ונתונים שרשומיטם באתר החברה.

לגבי המקרן הזה ספציפית: אני מאוד שמח שאהבתה אותו, שהיה לך כיף לצפות בו, ובעיקר שאנשים וגופים עסקיים מעניקים לך את הזכות לסקר מוצר כול כך יקר. אני באופן כללי פחות חסיד של מקרנים היות והם פחות פרקטיים למרבית המשתמשים הן בשל אורך החיים הקצר באופן מובהק של הרכיבים בהם, והן בשל כך שלרוב צריך להשקיע בכדי לקבל תוצאות אופטימליות דבר אשר מקשה על מרבית המשתמשים להתקין בביתם מקרן כזה או אחר.

באופן אישי וכאחד שמאוד אוהב טכנולוגיה הייתי שמח לסקר את מסך הדגל של שארפ שלפחות כרגע אין צפי שיגיע לישראל כי היבואן משום מה החליט לא לייבא יורת את המסכים של מותג האלקטרוניקה היפני הוותיק. אם אתם תוהים לאיזו דגם אני מדבר אז הדגם הוא:
8T-C80AX1X.

אז לסיום: אני רק יכול להגיד לך תודה על עוד כתבה נהדרת, ואני רק יכול לאחל לעצמי שאזכה ליסקור את המסך הזה.

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
דרך אגב אם אתה לא מזהה מי אני אז אני הוא "שי מסלטי", רק שכאן אני ניקרא MAX.

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
אנטון - קודם כל , כל הכבוד על הכתבה הנ"ל ,
בתור "רוכש פוטנציאלי" של המקרן הנ"ל (חושב על N7 או NX9) בעיה ידועה במקרנים ובפרט במקרני JVC היא חוסר אחידות מבחינת התאורה וכו'... ישנם יחידות "טובות יותר" וישנם פחות ,

אשמח לדעת האם התעמקת/בדקת את הנושא הנ"ל ביחידה הספציפית הזו או שהיא היתה מושלמת .

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
הסקירה הייתה כבר דיי מזמן, אבל ממש לא זכורים לי שום בעיות באחידות התאורה במקרן שקיבלתי לסקירה.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
היחידה הזאת רחוקה מלהיות מושלמת, בלשון המעטה.
שתי פינות מוארות, על גבול הבוהק ופוקוס מאוד בעייתי.
לא יחידה חדה במיוחד.
ראיתי N9 מוצלחים ממנה.

רן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור