מכתב תודה ל"משפחה מודרנית"

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: מכתב תודה ל"משפחה מודרנית"

dtshd

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
מסכים איתך לגמרי על "נשואים פלוס", לדעתי בקלות אחד מהסיטקומים הטובים בכל הזמנים, שנשאר באויר הרבה מעבר למה שהיה טוב עבורו.

משפחה מודרנית התחיל מעניין ומרענן ובאמת היו שם כמה סצינות ממש מבריקות, אבל נטשתי אחרי כמה עונות, כשהכל התחיל לחזור על עצמו, ההומור והבדיחות כבר נהיו צפויים. הפרקים השתנו אבל העיקרון בהם היה כמעט זהה, מישהו מסתבך או יש לו דילמה, בסוף הפרק הכל נסלח ולומדים מזה שיעור.
לדעתי הקונספט של ה"דוקו" היה טוב בהתחלה כי רכבו על הצלחה של תכניות אחרות כמו "המשרד" אבל מהר מאוד הטלויזיה התקדמה מזה והם נשארו תקועים בפורמט, ב"משרד" זה עוד היה הגיוני, אבל לתעד 3 משפחות, ברגעים האינטימיים ביותר (בחדר מיטות? אמבטיה?) מה ההיגיון? זה רק קלקל. הם יכלו לעשות משהו כמו תיעוד של המשפחה בסוג של יומני וידאו שהם עושים לבד, אבל לא הגיוני שצוות דוקו ילווה שנים את כולם בלי שום הסבר.

היו לפניה ואחריה סדרות קומיות עם כתיבה הרבה יותר טובה לדעתי.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
תודה אנטון, כתוב נהדר כרגיל :בעד:. ע"פ ההמלצה החמה נשמע שזו סדרה שפספסתי. בשנות שידור הסידרה הצפיה שלי בטלביזיה היתה מוגבלת לספורט בלבד. אולי יצא מזה כמה בינג'ים בעתיד.

קשה לי לנתק את אד אוניל מאל באנדי. לפני המון שנים הוא הפציע בתפקיד דרמטי בסידרה 'הבית הלבן', הוא שיחק פוליטיקאי שיש לו אשה עם עבר פסיכיאטרי. שחקן דרמטי מצויין, אבל אני לא מצליח לנתק את הדמות.

"נשואים פלוס" (מחדל מטורף של ערוץ הילדים, לשדר סדרה כל כך לא תקינה פוליטית).

זו היתה תקופה שטירוף כמו 'רן וסטימפי' שודר בניקולידיאן ...

אגב,
הסגנון של הסדרה הוא כאילו מראיינים כל הזמן את הדמויות, כמו שעושים בתוכניות הריאליטי.

השם של הג'אנר הוא מוקומנטריה (mockumentary).

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
מסכים איתך לגמרי על "נשואים פלוס", לדעתי בקלות אחד מהסיטקומים הטובים בכל הזמנים, שנשאר באויר הרבה מעבר למה שהיה טוב עבורו.

משפחה מודרנית התחיל מעניין ומרענן ובאמת היו שם כמה סצינות ממש מבריקות, אבל נטשתי אחרי כמה עונות, כשהכל התחיל לחזור על עצמו, ההומור והבדיחות כבר נהיו צפויים. הפרקים השתנו אבל העיקרון בהם היה כמעט זהה, מישהו מסתבך או יש לו דילמה, בסוף הפרק הכל נסלח ולומדים מזה שיעור.
לדעתי הקונספט של ה"דוקו" היה טוב בהתחלה כי רכבו על הצלחה של תכניות אחרות כמו "המשרד" אבל מהר מאוד הטלויזיה התקדמה מזה והם נשארו תקועים בפורמט, ב"משרד" זה עוד היה הגיוני, אבל לתעד 3 משפחות, ברגעים האינטימיים ביותר (בחדר מיטות? אמבטיה?) מה ההיגיון? זה רק קלקל. הם יכלו לעשות משהו כמו תיעוד של המשפחה בסוג של יומני וידאו שהם עושים לבד, אבל לא הגיוני שצוות דוקו ילווה שנים את כולם בלי שום הסבר.

היו לפניה ואחריה סדרות קומיות עם כתיבה הרבה יותר טובה לדעתי.

זה כמובן עניין של טעם. בשבילי, למרות שזה "חזר על עצמו", היה בזה חידוש כל פעם, ומבחנתי זה סוג ההומור האהוב עלי. השימוש ב"דוקו" היה זרז לעלילה, ולטעמי עשה עבודה נפלאה בכך.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
תודה אנטון, כתוב נהדר כרגיל :בעד:. ע"פ ההמלצה החמה נשמע שזו סדרה שפספסתי. בשנות שידור הסידרה הצפיה שלי בטלביזיה היתה מוגבלת לספורט בלבד. אולי יצא מזה כמה בינג'ים בעתיד.

קשה לי לנתק את אד אוניל מאל באנדי. לפני המון שנים הוא הפציע בתפקיד דרמטי בסידרה 'הבית הלבן', הוא שיחק פוליטיקאי שיש לו אשה עם עבר פסיכיאטרי. שחקן דרמטי מצויין, אבל אני לא מצליח לנתק את הדמות.

זו היתה תקופה שטירוף כמו 'רן וסטימפי' שודר בניקולידיאן ...

אגב,

השם של הג'אנר הוא מוקומנטריה (mockumentary).

אד אוניל, נהדר פה, כמו כל הקאסט ללא יוצא מן הכלל. תודה על המושג :בעד:

dtshd

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
אד אוניל, נהדר פה, כמו כל הקאסט ללא יוצא מן הכלל. תודה על המושג :בעד:

הוא עשה עבודה נהדרת, לדעתי הדמות שלו זה סוג של "קתרזיס" לדמות של אל באנדי המסכן :). שחקן נפלא !

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
הוא עשה עבודה נהדרת, לדעתי הדמות שלו זה סוג של "קתרזיס" לדמות של אל באנדי המסכן :). שחקן נפלא !

כן יש בזה משהו. יש הרבה ממים ברשת על כך שהוא עבר מפגי (קאתי סיגל) לגלוריה (סופיה ורגרה).

כמובן שזה הרבה יותר מזה, הדמות שלו כאן היא מאוד חיובית כמו כל הוייב של הסדרה הזו בניגוד ל"נשואים פלוס". זה קטע מעניין שאני כל כך אוהב את שתי הסדרות, למרות שהן דיי הפוכות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור