פרויקט FILMMAKER MODE

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: פרויקט FILMMAKER MODE

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
בטלוויזיות יש מה שנקרא factory settings (לא זה שנקרא show room) גם בסוני הוא לא הכי אידאלי ולכן השאלה למה הוא מכוון כך ?
בעידן הטלוויזיות החכמות הייתי מוסיף למידע הדיגיטלי המשודר שורת קידוד שמתאימה לרוב הטלוויזיות בשוק שתתאים את המסך אוטומטית לחומר הספציפי כפי שהומלץ ע"י אותו יוצר פר דגמים נפוצים, אופציה הניתנת לביטול כמובן.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
בטלוויזיות יש מה שנקרא factory settings (לא זה שנקרא show room) גם בסוני הוא לא הכי אידאלי ולכן השאלה למה הוא מכוון כך ?
בעידן הטלוויזיות החכמות הייתי מוסיף למידע הדיגיטלי המשודר שורת קידוד שמתאימה לרוב הטלוויזיות בשוק שתתאים את המסך אוטומטית לחומר הספציפי כפי שהומלץ ע"י אותו יוצר פר דגמים נפוצים, אופציה הניתנת לביטול כמובן.

כבר כיום יש דגל ב-meta data שנקרא משהו כמו Cinema Mode, ובעתיד מדברים על להוסיף עוד דגל ספציפי למוד החדש. אין צורך לכוון את המסך בצורה שונה עבור כל תוכן, ברגע שהיא מכוונת לפי התקן, זה גם התקן שלפיו עורכים את הסרט.
הרעיון הגדול פה הוא להקל כמה שיותר על להגיע למצב המדויק ביותר קולנועית, שכבר גם ככה קיים במסך.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
סליחה שאני שוב חוזר וחופר בנושא של חשמל והלוח.
כשעשיתי את הנסיונות של החלפת לוח של יצרן כזה ליצרן אחר לראות את ההשפעות על מערכת הסטריאו התחוור לי שיש גם השפעה בולטת על תמונת הטלויזיה מה שאומר שגם ב FILMAKER MODE אצל אנשים עם אותו מסך תהיה תמונה שונה.
דוגמאות:

ABB: נטיה לאדומים, העור והפנים האנושיים נראים שזופים, יש הדגשה כללית של צבעי היסוד. צבעי ביניים נראים זרחניים יותר מהטבעי, התמונה ככלל מרשימה אך לא הכי טבעית, ABB מיתגו את המיתוג שלהם לצרכן הביתי כמתאימים לבית חכם וA\V 'כהנא' היבואן בארץ (מרק לווינסון), יש קשר...?

ג'נרל אלקטריק: צבעים טבעיים ורווים עם בוסט עוצמה כללי ואופי פסטלי, משהו שמזכיר מסכים של 'סמסונג'.

סימנס: טבעי, חד אך לא מוגזם בשום תחום, חושף לרעה מקור שפחות מטוב ומעלה.

שניידר: נתתי לו ים של זמן לברייק אין אך פשוט מעלים ברק הכרחי מהתמונה.

האגר\צ'ינט: נטייה לחומים וחוסר אנרגיה למרות שהתמונה נותנת תחושה של הפחתת רעש ויזואלי.

דרך אגב גם לשקעים יש השפעה לדוגמה 'גוויס' נותן בוסט בתאורה ובצבע אך מכניס קצת רעש ומריחה, 'ניסקו' לדעתי יותר מאוזן ונקי.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור