חומריו האפלים – עונה 1

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: חומריו האפלים – עונה 1

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
תודה אנטון ניראת סידרה מענינת מאוד :בעד:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אנטון סקירה נהדרת כרגיל,
אבל שוב אתה חוזר לעשות השוואה לסדרה אחרת, לא מבין את הרצון למתג כל סדרה מול סדרה או סרט אחר באותו סגנון.
הסדרה צריכה להיות בזכות עצמה ולדעתי ההשוואה ממש לא תורמת לסיקור שכאמור מוצלח בזכות עצמו

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
כיף של סדרה,
יותר ויותר סדרות משלבות אנימציה,
ברמה טובה,
תודה אנטון.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תודה אנטון!
בדיוק אתמול צפינו סוף סוף בפרק הראשון עם המשפחה.
לפני הצפייה הכרחתי את בת הגדולה לקרוא את הספר, אחרת אין צפייה.
אני קראתי את כול השלושת הפרקים ואנחנו אהבים את סרט המקורי, ולצערי שהוא לא זכה להמשך וקיבל ביקורות לא ממש לזכותו, וחבל, כי מבחינת השחקנים ותכולה וכול מה השהיה שם זה סרט מעולה יפה ומושקע ביותר ובטח לשנת היציאתיו לאור.
להגיד את האמת זיכרונות לסרט די הפריעו לי לצפות בסדרה ובת שלי די התעצבנה על ביצוע והתאמה של שחקנים לתפקידם ודיוק מול הספר (שאולי קשה לבצע בסרט בודד אך בהחלט ניתן להקפדה ודיוק בסדרה), אפילו ציינה שמצפן לא יכלו ליצור יותר מושקע:).
ואני מבין אותה, גם לי הפריעה את התאמה, אי התאמה (לטעמי כמובן) של שחקנים ובמיוחד חברי הצוענים- לא מתקרבים לאלו שבסרט, שם הכול היה אוטנטי וחריזמטי, בסדרה לא היה מרגש ולא ״מושך״.
לא יודע מה בפרקים הבאים (נמשיך היום), אך לא ״תפס״ אותי הדבר, מה שהוא חסר, לא משכנע בינתיים וממש חיקיתי לסדרה זו.
קראתי עוד בטרם יציאת הסדרה, שפולמן דווקא אהב את הסדרה ובזמנו היה די נגד הסרט.
ספר הראשון לדעתי הכי מתאים לסרט/סדרה, כול השאר זה קצת בעייתי מבחינת העלילה , פחות הרפתקא שברורה לילדים, יותר פילוסופייה עמוקת דת.
אך סדרה קיבלה ביקורות טובות ונראה לי הולכים ליצור סדרות (עונות) על כול שלוש פרקי הספר.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
תודה אנטון!
בדיוק אתמול צפינו סוף סוף בפרק הראשון עם המשפחה.
לפני הצפייה הכרחתי את בת הגדולה לקרוא את הספר, אחרת אין צפייה.
אני קראתי את כול השלושת הפרקים ואנחנו אהבים את סרט המקורי, ולצערי שהוא לא זכה להמשך וקיבל ביקורות לא ממש לזכותו, וחבל, כי מבחינת השחקנים ותכולה וכול מה השהיה שם זה סרט מעולה יפה ומושקע ביותר ובטח לשנת היציאתיו לאור.
להגיד את האמת זיכרונות לסרט די הפריעו לי לצפות בסדרה ובת שלי די התעצבנה על ביצוע והתאמה של שחקנים לתפקידם ודיוק מול הספר (שאולי קשה לבצע בסרט בודד אך בהחלט ניתן להקפדה ודיוק בסדרה), אפילו ציינה שמצפן לא יכלו ליצור יותר מושקע:).
ואני מבין אותה, גם לי הפריעה את התאמה, אי התאמה (לטעמי כמובן) של שחקנים ובמיוחד חברי הצוענים- לא מתקרבים לאלו שבסרט, שם הכול היה אוטנטי וחריזמטי, בסדרה לא היה מרגש ולא ״מושך״.
לא יודע מה בפרקים הבאים (נמשיך היום), אך לא ״תפס״ אותי הדבר, מה שהוא חסר, לא משכנע בינתיים וממש חיקיתי לסדרה זו.
קראתי עוד בטרם יציאת הסדרה, שפולמן דווקא אהב את הסדרה ובזמנו היה די נגד הסרט.
ספר הראשון לדעתי הכי מתאים לסרט/סדרה, כול השאר זה קצת בעייתי מבחינת העלילה , פחות הרפתקא שברורה לילדים, יותר פילוסופייה עמוקת דת.
אך סדרה קיבלה ביקורות טובות ונראה לי הולכים ליצור סדרות (עונות) על כול שלוש פרקי הספר.

דיברתי עם מישהו שקרא את הספרים בעבודה והוא היה דיי מרוצה מהסדרה. יהיה מעניין לשמוע את דעתך אחרי שתסיים לראות:בעד:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
דיברתי עם מישהו שקרא את הספרים בעבודה והוא היה דיי מרוצה מהסדרה. יהיה מעניין לשמוע את דעתך אחרי שתסיים לראות:בעד:
סגור!:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור