ביקור אצל אלדד – התקנת ה- Virtuoso

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
725
נקודות
113
ברכות לאלדד על התקנת ה- Phono stage: ביקור אצל אלדד – התקנת ה- Virtuoso

ela_4.jpg

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מאוד נהנתי מביקור החברים, שהגיעו בשישי על הבוקר, אושיק חמוש בארגזי מתכת וכמעט כל כלי שעולה על הדעת, ואלי המקסים והמוכשר עם המצלמות.
אושיק התגלה כפדאנט לא קטן. מחשב ומודד כל דבר על המילימטר ולא מתפשר על כיוון הראש והתאמה מלאה של הפטיפון לפונו החדש.
ההתחלה קצת הלחיצה - לקח קצת זמן עד שאושיק סיים את הכיוונים וההתאמות ובהתחלה הצליל נשמע שמנמן ומאוד לא לטעמי. אבל כשהסתיימה העבודה ואושיק סידר את הראש של הפטיפון, כבר התחלנו לשמוע כמו שצריך והתחלתי להבין מה המכשיר החדש טומן בחובו.

אמנם לא יצא לי (עדיין......) להשוות את הפונו הזה לאחרים, אבל כבר יכול לדווח שמדובר בממזר לא קטן. עכשיו אני מבין לגמרי ממה נמר התלהב בסקירה המפרגנת שלו.
במהלך סופהשבוע הפטיפון כמעט ולא נח. השילוב עם המגבר הזה נותן תוצאה נהדרת. המון שקט מחד (אושיק סיפר שהוריד את הגיין מאז המכשיר הראשון יצא לאוויר העולם, מה שעזר כנראה להורדת רצפת הרעש) פירוט ממש פנטסטי והמון מוזיקליות מתפרצת, משמע דינמיות -דינמיות -דינמיות.
השילוב של הפטיפון (Nottingham Analogue - SPACEDECK ) עם ה Virtuoso והמגבר שלי ( EAR) נשמע טבעי לחלוטין וללא קורלציה. אהבתי את האיזון, משמע - אין דגש מיוחד או בוטה מידי על אף חלק במעטפת המוזיקלית. המוזיקה מועברת בצורה נעימה וסוחפת.
בני המשפחה , שכבר מכירים את המערכת, הופתעו מאוד. הסאונד ממכר. יש משהו טבעי ונכון בפטיפון כמקור מוזיקלי, ושמחתי לללמוד שהמגבר הזה רק משביח את התוצאה.
בסופהשבוע מצאתי את עצמי עובר תקליט תקליט, מנקה בקפדנות ומעלה על הפטיפון. נשמע נהדר. בטח לא מעייף.

בקרוב, כשקצת אתפנה, אני רוצה להשוות בין השילוב הזה (פטיפון + מגבר הפונו Virtuoso) לCDP שלי ( EAR Acute) .
עד אז, תרשו לי להמשיך ולהתענג...... :אוהב-מאוד:

ולפני סיום, הרי אי אפשר בלי סיפור קטן לקינוח: אני מבני הדור שגדלו על הפטיפון, ומכשירים שונים ליוו אותי לאורך כל שנות הילדות, ההתבגרות ועד לתקופה הסטודנטיאלית, עת פרץ הדיסק לשוק. האחרון שבהם היה טורנס 166 מצוין שליווה אותי תקופה קצרה עד ליצאת הדיסק כאמור. מאז ובמשך שנים רבות הוא אופסן ללא שימוש. לפני כשנתיים פרסמתי את הפטיפון הזה למכירה. באחד הימים, התקשר בחור אחד וביקש לבוא לראות אותו. לא יכולתי לחשוב על טיימינג יותר בעייתי: הייתי בסיום שיפוץ גדול בבית, עובדים התרוצצו לי בין הרגליים, משאיות הגיעו והמתינו לפרוק אדמה לחצר.....ובדיוק באותם רגעים הגיע בחור נחמד, לחצנו ידיים, בקושי קלטתי את השם, וביקשתי שיבדוק את המכשיר ויחליט. אני מאוד עסוק. הבחור הפך את הפטיפון, שיחק פה ושם, הוציא מזומנים והלך לדרכו. למחרת התקשרתי להתנצל שלא יכולתי להשקיע בו אפילו דקה של תשומת לב ואיחלתי בהצלחה.
רק לאחרונה התברר לי שהבחור הנחמד הזה היה אושיק. את הפטיפון הוא קנה על מנת לשפץ אותו מן היסוד ולמכור אותו ל....אלי כרמי מיועדנו.
וכך יצא שבשישי האחרון סגרנו מעגל. אושיק חזר אלי, הפעם כדי להתקין מגבר פונו נפלא, כחול לבן למהדרין שהוא עצמו מייצר במפעל שלו ובגאוווה גדולה. אלי כרמי שזכה בפטיפון הקודם שלי, ששודרג ללא הכר על ידי אושיק, הגיע אלי על מנת לצלם את התכשיט החדש.
אז מי אמר שאין הפתעות בחיים?

ובבר מצווה כמו בבר מצווה, אי אפשר בלי תודות להרבה אנשים טובים. מאוד-מאוד טובים.
קודם כל למנהלי האתר, שללא ספק הוציאו את הפתק הנכון ובזכות היוזמה שלהם לעוד מבצע יפה אני זכיתי (ורד)
לאושיק המוכשר והנדיב, שגם תרם את המכשיר לאתר ובכך איפשר לי להנות מהזכייה הפנטסטית הזאת, וגם טרח והגיע עד אלי כדי להתקין את הציוד ולוודא שהכל מורכב כמו שצריך (פדאנט כבר אמרנו?) (ורד)
לאלי כרמי, צלם מוכשר ואדם מקסים, שהיה כייף להעביר איתו כמה שעות ביחד ולדבר, איך לא, על אודיו ומוזיקה. (ורד)

ובשורה התחתונה - הפונו הזה נשמע נפלא!

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
תתחדש !
אז את הפטיפון החדש קנית לא מזמן ? מזל שאושיק יודע לכוון את ראש הפטיפון .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה יופי!!!

אלדד. אני מאחל לך שעות רבות של האזנה לתקליטים. כשתתרגל לצליל האנלוגי לא תוכל לחזור אחורה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ראשית תתחדש, אם אני מבין נכון שידרגתה את הזכיה שלך וכרגע אתה עם נוטינגהם?
איזה ראש אתה מישתמש ?
אני שמח שאתה נהנה ואם תצטרך קצת עזרה, דבר.

נערך לאחרונה ב:

Sigma

עוסק בתחום
מעורבות
15
נקודות
18
הוא לא שדרג את הזכייה, הזכייה שדרגה את הנוטינגהאם לש-ון
הראש הוא אורטופון רונדו אדום

ראשית תתחדש, אם אני מבין נכון שידרגתה את הזכיה שלך וכרגע אתה עם נוטינגהם?
איזה ראש אתה מישתמש ?
אני שמח שאתה נהנה ואם תצתרך קצת עזרה, דבר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
תיהנה!!!!!!!!!!!!!!! (ורד)

עמיר

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אהבתי את הסיפור על הסגירת מעגל, איזה קטע, ובכלל כיף גדול לקרוא! ממש מרגישים את הניצוץ בעיניים (ובאזניים:מאזין:)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הוא לא שדרג את הזכייה, הזכייה שדרגה את הנוטינגהאם לש-ון
הראש הוא אורטופון רונדו אדום
"
אהה הוא זכה בפונו...סחטיין.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
יופי של כתבה, תתחדש

אגב, ראיתי את התמונה של הסטאפ ומסקרן אותי מאד, ראיתי שאין קיר מאחורי הרמקולים
זה לא מקטין לך את הבאס?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תודה לכולם על הפירגונים!

לשאלות שנשאלו: חיידק האנאלוג החל לחלחל בשנים האחרונות, לאחר ששמעתי את האומגה של פלטשר בכמה הזדמנויות והבנתי שהאנאלוג והויניל של היום הם לא מה שהכרתי פעם. הציוד השתבח ומערכות אנאלוג שבנויות טוב נותנות חוויה שאין שני לה.
בהמשך האדמו"ר הצדיק יבדל"א נמר לוי השמיע לי את הפטיפון המשתדרג שלו (כל ביקור נוסף משהו! ) ואז נפל לי האסימון ( האדמו"ר עזר בטלטולים עדינים ) והלכתי וקניתי את הנוטינגהם.
בהתברברות לקראת התאמת הפונוסטייג' הגיעה ההגרלה בטיימינג מצוין וכך זכיתי. אשרי!

לגבי קיר אחורי: לא חושב שמהווה בעיה. האתגר הגדול אצלי נוצר בעקבות שינויים מפליגים בבית. המערכת הזו הורכבה ונבנתה על התנאים של הבית שלנו, לפני השיפוץ הגדול. בשיפוץ הזה הרסנו את מרבית הבית ובנינו מחדש. מדובר בחלל האזנה שונה לגמרי. גדול יותר ומתוכנן אחרת. בית אחר. כעת נדרשות התאמות במערכת.........זה כבר סיפור מורכב יותר. מקווה להכנס לזה מתישהו, צריך לא מעט פפלינוס.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
תענוג לקרוא.
תודה.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
תתחדש!
כייף לקרוא.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מאחל לך הרבה הנאה והרבה שעות של מוזיקה מרגשת.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אוהב פוסטים כאלה :בעד:
סגירת המעגל מראה עד כמה החיים יכולים להפתיע.
כאחד שמעולם לא הזניח את הפטיפון,תתכונן להכין ממון על המדיה.
תתחדש ותהנה (ורד)

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
מאוד נהנתי מביקור החברים, שהגיעו בשישי על הבוקר, אושיק חמוש בארגזי מתכת וכמעט כל כלי שעולה על הדעת, ואלי המקסים והמוכשר עם המצלמות.
אושיק התגלה כפדאנט לא קטן. מחשב ומודד כל דבר על המילימטר ולא מתפשר על כיוון הראש והתאמה מלאה של הפטיפון לפונו החדש.
ההתחלה קצת הלחיצה - לקח קצת זמן עד שאושיק סיים את הכיוונים וההתאמות ובהתחלה הצליל נשמע שמנמן ומאוד לא לטעמי. אבל כשהסתיימה העבודה ואושיק סידר את הראש של הפטיפון, כבר התחלנו לשמוע כמו שצריך והתחלתי להבין מה המכשיר החדש טומן בחובו.

אמנם לא יצא לי (עדיין......) להשוות את הפונו הזה לאחרים, אבל כבר יכול לדווח שמדובר בממזר לא קטן. עכשיו אני מבין לגמרי ממה נמר התלהב בסקירה המפרגנת שלו.
במהלך סופהשבוע הפטיפון כמעט ולא נח. השילוב עם המגבר הזה נותן תוצאה נהדרת. המון שקט מחד (אושיק סיפר שהוריד את הגיין מאז המכשיר הראשון יצא לאוויר העולם, מה שעזר כנראה להורדת רצפת הרעש) פירוט ממש פנטסטי והמון מוזיקליות מתפרצת, משמע דינמיות -דינמיות -דינמיות.
השילוב של הפטיפון (Nottingham Analogue - SPACEDECK ) עם ה Virtuoso והמגבר שלי ( EAR) נשמע טבעי לחלוטין וללא קורלציה. אהבתי את האיזון, משמע - אין דגש מיוחד או בוטה מידי על אף חלק במעטפת המוזיקלית. המוזיקה מועברת בצורה נעימה וסוחפת.
בני המשפחה , שכבר מכירים את המערכת, הופתעו מאוד. הסאונד ממכר. יש משהו טבעי ונכון בפטיפון כמקור מוזיקלי, ושמחתי לללמוד שהמגבר הזה רק משביח את התוצאה.
בסופהשבוע מצאתי את עצמי עובר תקליט תקליט, מנקה בקפדנות ומעלה על הפטיפון. נשמע נהדר. בטח לא מעייף.

בקרוב, כשקצת אתפנה, אני רוצה להשוות בין השילוב הזה (פטיפון + מגבר הפונו Virtuoso) לCDP שלי ( EAR Acute) .
עד אז, תרשו לי להמשיך ולהתענג...... :אוהב-מאוד:

ולפני סיום, הרי אי אפשר בלי סיפור קטן לקינוח: אני מבני הדור שגדלו על הפטיפון, ומכשירים שונים ליוו אותי לאורך כל שנות הילדות, ההתבגרות ועד לתקופה הסטודנטיאלית, עת פרץ הדיסק לשוק. האחרון שבהם היה טורנס 166 מצוין שליווה אותי תקופה קצרה עד ליצאת הדיסק כאמור. מאז ובמשך שנים רבות הוא אופסן ללא שימוש. לפני כשנתיים פרסמתי את הפטיפון הזה למכירה. באחד הימים, התקשר בחור אחד וביקש לבוא לראות אותו. לא יכולתי לחשוב על טיימינג יותר בעייתי: הייתי בסיום שיפוץ גדול בבית, עובדים התרוצצו לי בין הרגליים, משאיות הגיעו והמתינו לפרוק אדמה לחצר.....ובדיוק באותם רגעים הגיע בחור נחמד, לחצנו ידיים, בקושי קלטתי את השם, וביקשתי שיבדוק את המכשיר ויחליט. אני מאוד עסוק. הבחור הפך את הפטיפון, שיחק פה ושם, הוציא מזומנים והלך לדרכו. למחרת התקשרתי להתנצל שלא יכולתי להשקיע בו אפילו דקה של תשומת לב ואיחלתי בהצלחה.
רק לאחרונה התברר לי שהבחור הנחמד הזה היה אושיק. את הפטיפון הוא קנה על מנת לשפץ אותו מן היסוד ולמכור אותו ל....אלי כרמי מיועדנו.
וכך יצא שבשישי האחרון סגרנו מעגל. אושיק חזר אלי, הפעם כדי להתקין מגבר פונו נפלא, כחול לבן למהדרין שהוא עצמו מייצר במפעל שלו ובגאוווה גדולה. אלי כרמי שזכה בפטיפון הקודם שלי, ששודרג ללא הכר על ידי אושיק, הגיע אלי על מנת לצלם את התכשיט החדש.
אז מי אמר שאין הפתעות בחיים?

ובבר מצווה כמו בבר מצווה, אי אפשר בלי תודות להרבה אנשים טובים. מאוד-מאוד טובים.
קודם כל למנהלי האתר, שללא ספק הוציאו את הפתק הנכון ובזכות היוזמה שלהם לעוד מבצע יפה אני זכיתי (ורד)
לאושיק המוכשר והנדיב, שגם תרם את המכשיר לאתר ובכך איפשר לי להנות מהזכייה הפנטסטית הזאת, וגם טרח והגיע עד אלי כדי להתקין את הציוד ולוודא שהכל מורכב כמו שצריך (פדאנט כבר אמרנו?) (ורד)
לאלי כרמי, צלם מוכשר ואדם מקסים, שהיה כייף להעביר איתו כמה שעות ביחד ולדבר, איך לא, על אודיו ומוזיקה. (ורד)

ובשורה התחתונה - הפונו הזה נשמע נפלא!
דמעות!

:בכי::מנצח:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
:אצבע מורמת תודה לכולכם.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אלדד, היה כיף לפגוש אותך, את ביתך היפה וזה תמיד כיף לסגור מעגלים
הרבה שעות של מוזיקה ותודה על הטורנס ששמרת כל כך יפה :)

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
מעניינת אותי ההשוואה שאתה רוצה לעשות עם ה cd של ear acute. אני עשיתי השוואה כזאת עם הפטיפון שלי (מאד מוערך של linn אבל עם קדם וראש בסיסיים) והear ניצח . אבל לי אין וירטואוזו. מעניין אם אתה תגיע לתוצאה אחרת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור