ההוביט – ביקורת סרט, מסע בלתי צפוי לקורא

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
תודה על הביקורת.
מאיזה גיל לילדים זה מומלץ?

ט

טולקין הצעיר

אורח
קלעת בדיוק למה שהרגשתי! לדעתי אפילו בסרט הראשון "אחוות הטבעת" של שר הטבעות , הסיפור של פרודו ההוביט מצליח יותר לרגש מאשר בסרט הזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עכשיו ממש בא לי לראות את הסרט. ביקורת מעולה!!!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה.
Balance, הסרט מיועד לילדים אשר הינם מספיק בוגרים בכדי לקרוא את הספר ולהבין את שלל הדמויות בסיפור. יש גם אלימות מסויימת בקרבות.

BAW

מבקר קולנוע
מעורבות
1
נקודות
1
אז הלכתי לראות את היצירה הזו, ואני חייב להסכים עם ליאור שהדבר הזה עשה לי כאב ראש מאוד גדול. אחרי שעתיים וחצי (ללא הפסקה) ב3D - יצאתי עם כאבי עיניים. לגבי הסיפור, הרגיש ולא מעט, כמה שהבמאי ניסה להפיח רוח חיים בסיפור הקצר הזה, כך הסצנות הינן ארוכות ותוך זמן קצר הפכו למיותרות והפכו את הסרט למשעמם עוד יותר. אז נכון שאנחנו הצופים באים לנוח ולהנות מסיפור וסרט שנראה באמת מדהים, אך התעשייה המשומנת היטב - הוליווד, אוהבת את הכסף שלנו ומורחת אתנו בסיפור של שלושה דפים, לשלושה פרקים של שעות של כל אחד מהם.. אז, אולי לא יהיה כדאי - להם לעשות, לי לראות

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
היו אמורים להיות שני חלקים ובמאי אחר אבל בסוף ג'קסון נכנס שוב והפך את זה לשלושה .

FireFlash

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ראיתי את הסרט ולא בתלת מימד (מנסיונות קודמים לא שווה את כאב הראש המתלווה). רואים מצויין גם ללא תלת מימד.
בתור אחד שקרא את כל ספרי טולקין.... הרעיון של הרחבת הסיפור למעין הסבר מעמיק יותר הוא רעיון מדהים.
הלכתי עם בני לסרט ושנינו חושבים ששום פריים מהסרט מיותר, סרט מהמם ביופיו וברצף הגאוני.
חשוב לציין שסרט חייב להיות מעט שונה מהספר, אחרת לא יהיה מעניין!!!
שעתיים ו-49 דקות מרתקות.

ממתין בקוצר רוח לסרט ההמשך...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור