Asus G53JW - מחשב נייד גיימרים קרבי במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: Asus G53JW - מחשב נייד גיימרים קרבי במבחן

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
נראה מחשב מעולה אבל השאלה אם ב 9K זה המחשב האידאלי ?? לדעתי יקר מאוד , יקר מידי .

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
היי danistar,

אל תשכח שכל המפרט המעולה הזה נארז במחשב נייד. מן הסתם הרכבה אישית של מפרט דומה, אבל במחשב נייח תהיה יותר זולה, אך יש לקחת בחשבון צירוף של מסך איכותי.
יש משהו בזה שמפרט כל כך טוב הופך להיות נייד ואני מניח גם שרוכשי המחשב ישתמשו בו גם בתור Desktop (אין שום סיבה שלא). תוסיף לזה כונן-צורב בלו ריי ויש כאן תמורה מכובדת מאוד לכסף לדעתי.

בסופו של דבר הכל עניין של צרכים.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
נראה מרשים , איך הוא מבחינת התחממות עם כזה מעבד חזק ?

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
הוא לא מתחמם כל כך בקלות בגלל האיוורור המסיבי מאחורה. הרעיון הוא שכל החום יתנקז לצידו האחורי ויפלט מהפתחים,בדומה לאגזוז של רכב למען האמת ;)

f71ed7a8c16a44fe99d2985f2a108301.jpg

נערך לאחרונה ב:
א

אבי81

אורח
מחשבים כאלה נקראים תחליפי דסקטופ, זה לא ממש ניידים.

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
היי אבי,

עם משקל כזה וזמן סוללה קצר, המחשב מעט מוגבל בניוד שלו, מסכים.
יחד עם זאת, גם אם הוא לא נייד כל כך, קשה להתעלם מהעובדה שדחפו חומרה כל כך טובה לאריזה קטנה יחסית- כמובן שזה משפיע על המחיר.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
מבחינתי מחשב כזה נופל בין הכיסאות . בזבזן מדי מכדי להיות שימושי כנייד , ויקר ולא נוח כמחשב גיימרים .
אף אחד לא יקח מחשב כזה לשטח בכדי לשחק , הסוללה תיגמר לפני שיספיק להחליף מחסנית.
מי שרוצה מחשב נייד יקנה דגם חלש וזול יותר , וגיימר ילך על שולחני מכובד שגם יעלה חצי ממנו.
אנ גיימר עם ניסיון של 11 שנים , לדעתי אין תחליף למקלדת ועכבר נפרדים ועצמאיים.

א

אורח

אורח
מחשב מעולה אני כותבת כרגע ביקורת ממנו...
מהיר, מסך יפהפה, נעים למגע, מקלדת נעימה (חוץ משני המקשים של העכבר שהם קשים מדי- אבל אני בכל מקרה משתמשת בעכבר), גם אחרי לילה שלם של הרצת תוכנות גרפיקה בקושי התחמם ולא מרגישים את החום בחלק הקדמי בכלל אלא רק למטה.
קצת כבד אבל נסבל. רצוי למי שמתנייד מדירה לדירה ולא למי שמצפה להסתובב איתו כל היום.
בקשר למשחקים- תמיד אני יוכל לחבר אותו למסך, עכבר ומקלדת חיצוניים.

אבל מה שלא שווה זה לקנות אותו בארץ - אני קניתי באמזון ב-1340 דולר + 40 דולר משלוח וחבר הביא לי אותו אז גם לא שילמתי מע"מ. סה"כ 5000 ש"ח!

וגם עם מע"מ ומשלוח לארץ הוא יעלה הרבה פחות מ-9000...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור