נגן Blu-ray שאלה בנוגע לפיוניר BD120

Rani_g

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קניתי את המכשיר לפני כשנתיים תחת הבטחה של המוכר שהוא מולטיזון הן בניגון דיוידי והן בניגון כותרי בלו ריי. צורף אף דף הוראות שהורה כיצד לגרום לו לנגן כותרי אזור A. המכשיר, עד היום, לא הצליח לנגן כותרים כאלה. מיילים וטלפונים לשירות של פיוניר בארץ לא עזרו. הבטיחו עשרות פעמים שיחזרו אלי, ולא חזרו מעולם. המכשיר כן מנגן כותרי DVD מכל האזורים.

למרות זאת, כיון שרוב הסרטים שאני קונה (ובוודאי אלה מאז שיש לי את המכשיר) הם ללא מגבלת אזור או מותאמים לאזור B, הצלחתי להסתדר, גם אם המכשיר עצמו מאד איטי בהפעלה. התמונה והסאונד מצוינים.

אבל... ישנם כותרי אזור B מסוימים (רק כאלה שיצאו על ידי פוקס, אם כי לא כולם) שלמרות הכל אינם מתנגנים (אוואטר, סיפור הפרברים).

השאלה שלי: האם עדכון תוכנת המכשיר יעזור לנגן כותרים אלה (התפריט שלהם עולה מאד לאט, אבל הסרט עצמו לא מתנגן), והאם עדכון התוכנה לא יגרום למגבלת אזורי ה DVD לחזור? כאמור, כרגע אין בעיה לנגן בו כותרי DVD מכל האזורים, וכיון שחלק לא קטן מסרטי הדיוידי שלי הם מאזור 1, לא הייתי רוצה להגביל אותו.

ושאלה נוספת: האם יש נגן בלו ריי מומלץ שהוא לחלוטין חופשי מאזורים הן בבלו ריי והן ב DVD וגם זמני התגובה שלו מהירים יותר?

תודה מראש.

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
למה או למי חיכת שנתיים?
אם יש לך הוכחת קנייה שהמכשיר הוא מולטיזון, תזרוק אותו למעבדה ואל תקח אותו עד שלא יסדרו את התקלה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור