רמקולים רמקולים לגינה או רמקול אלחוטי

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
יש לי מרפסת קטנה ביציאה לגינה שאני רוצה לשמוע שם מוזיקה (בלי קשר למערכת בסלון), חשבתי להתקין רמקולים חיצוניים מוגני מים כדוגמת polk audio atrium 5.
מצד שני חשבתי שאוליי ללכת על פתרון יותר קל וזמין כדוגמת JBL Boombox 2, בלי התקנות, בלי מגבר נוסף וכאב ראש.
נושא הבאס חשוב לי (יותר נכון שהרמקול לא יהיה רזה) בעיקר בחוץ שהמשקל של הצליל קצת הולך לאיבוד.
חשוב לציין, ההאזנה היא למוזיקת רקע ולא מחליפה מערכת ראשית, כך שאין לי צפיות אדיופליות.
אשמח לתובנות

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
יש לי מרפסת קטנה ביציאה לגינה שאני רוצה לשמוע שם מוזיקה (בלי קשר למערכת בסלון), חשבתי להתקין רמקולים חיצוניים מוגני מים כדוגמת polk audio atrium 5.
מצד שני חשבתי שאוליי ללכת על פתרון יותר קל וזמין כדוגמת JBL Boombox 2, בלי התקנות, בלי מגבר נוסף וכאב ראש.
נושא הבאס חשוב לי (יותר נכון שהרמקול לא יהיה רזה) בעיקר בחוץ שהמשקל של הצליל קצת הולך לאיבוד.
חשוב לציין, ההאזנה היא למוזיקת רקע ולא מחליפה מערכת ראשית, כך שאין לי צפיות אדיופליות.
אשמח לתובנות
הי,
מכיוון שגם אני התלבטתי באותו נושא, סקרתי מספר מותגים וחלופות שנותנים מענה מוסיקלי לגינה במגוון דרכים.
האחרון היה רמקול משולב סאב פאסיבי, של Origin Acoustics, שמצריך חיבור למגבר ומקור.
לפניו היה זוג רמקולים מעוצבים כסלע, של Pure Acoustics שמציבים על טראסה
הראשון היה רמקול על קיר של Pure Acoustics
שני האחרונים נוחים מאד לתפעול מכיוון שהם מוגברים ויש להם בלוטות' מובנה שמאפשר להתחבר לסלולרי ולהזרים ממנו ישירות.
אף אחד מהם לא מספק צליל רזה, אולם גם לא אודיופילי. הם מתאימים מאד למוסיקת אוירה.
מוזמן לעדכן במידה ומתעוררות שאלות בנוגע לדגמים הללו.
בהצלחה!

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
תודה @Tamir Ivan
בדקתי בזמנו את ה- Pure acostic OB523, נשמעו רזים בצורה מחרידה
לפי הסקירה שלך נראה שה- OB 975 מתאימים, בהנחה שהם לא רזים כמו ה 523

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור